Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (87/10
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84353. Elküldve: 2010-11-02 10:03:06,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117126.]

Végre elmentek az emberek dolgozni, nem ülnek a neten, így én tudok, működik rendesen. A tegnapi sétához akartam még írni, hogy Marci gyönyörű, tiszta apja, de standard méretben. A szőre nem olyan jó, mint az apjáé, de nem rossz az sem. Az a pattogó jármód pedig minden kutyánál elbűvöl. icon25.gif
Szenna pedig szép is és nagyon jól is viselkedett, szaladgált az idegen helyen a nagy kutyák között vidáman.
Persze Marci is jól viselkedett, de ezt már megszoktam. icon21.gif

Knusa problémáját meg nem értem, de ez biztosan az én hibám... icon65.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84354]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84352. Elküldve: 2010-11-02 09:57:03,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117127.]

Szerencse, hogy az elején elkaptátok!
Most persze rossz az étvágya, de ha most elkezditek finomságokkal etetni, nehogy éhen haljon, nem is fog szárazat enni. icon25.gif
Ha azzal akarjátok etetni továbbra is, várjátok ki, míg megjön az étvágya. Ha meggyógyul, megint jól fog enni.

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84355 #84375] [előzmény: (84349) ossi, 2010-11-02 09:50:18]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ossi



Tagság: 2005-07-04 12:45:52
Tagszám: #20177
Hozzászólások: 143
84351. Elküldve: 2010-11-02 09:56:17,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117128.]

Mellékletként még néhány kép hétvégéről. :)

kep2.JPG

kep9.JPG

kep6.JPG
Haladó
ossi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84350. Elküldve: 2010-11-02 09:51:48,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117129.]

Persze, néha szükség van rá. Én csak azt nem szeretem, ha állandóan benne laknak.
De ez az én magánvéleményem, "mindenki máshogy csinálja". icon25.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[előzmény: (84348) Híres, 2010-11-02 09:46:14]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ossi



Tagság: 2005-07-04 12:45:52
Tagszám: #20177
Hozzászólások: 143
84349. Elküldve: 2010-11-02 09:50:18,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117130.]

Sziasztok!

Nekünk sajnos nem alakult túl jól a hosszú hétvége. A tegnapi napot állatorvosnál kezdtük. Valószínűleg babéziás lett Csutka. Reggel még rám ijesztett a doki, hogy szerinte nagyon komoly a helyzet, de a reggeli gyógyszerek meg infúzió után megint jól lett, így este már csak kevés infúziót kapott meg két szurit és nem kell vele ma visszamenni. Vagyis, úgy tűnik, megússzuk ennyivel.

Egyébként, tegnap több babéziás kutyával is találkoztunk. Eddig ultrahangos riasztóval próbálkoztunk, mert sajnáltam fiatalon vegyszerezni, meg azt is hittem, hogy nem járunk olyan rizikós helyeken. De azt hiszem, innentől mi is benevezünk a többpilléres védelemre... Doki azt mondja, hogy lekezelt kutyákat is simán visznek be kullancscsípéssel, szal min. kétféle védekezés ajánlott, de még az sem 100%. icon15.gif

Amire viszont nagyon büszke voltam (amellett, hogy ilyen gyorsan reagált a kezelésre), hogy az orvosnál végig úgy viselkedett a kutya, mit az álom, pedig, nem is ő az álom, hanem a tesója. icon25.gif
A váróban kíváncsiskodott, de le lehetett ültetni, utána meg várt nyugodtan, a fájós szuri ellen harcolt, de hamar meg is nyugodott, az infúziót be lehetett kötni neki szó nélkül és végigvárta, míg lemegy, póráz nélkül végig lehetett vezetni tömegben (pedig, az még nem nagyon szokott sikerülni :D ). Szóval, mindent úgy csinált, ahogy a nagyok. icon14.gif

Egy kevésbé jó dolog van: vasárnap óta nem hajlandó száraztápot enni.
icon20.gif
[válaszok erre: #84352 #84359 #84373]
Haladó
ossi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84348. Elküldve: 2010-11-02 09:46:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117131.]

Egyetértek.

De ha sok kutyája van az embernek és még tenyészteni is akar, akkor jó ha van egy ilyen kennelsora. Ha lenne rá pénzem, én is építtetnék egy ilyet. Nem azért, hogy egész nap és minden nap be legyenek zárva, hanem hogy amikor szükség van rá, el lehessen őket különíteni.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84350] [előzmény: (84347) Szilaj, 2010-11-02 08:59:39]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84347. Elküldve: 2010-11-02 08:59:39,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117132.]

Hát nemtom, nekem sokkal jobban tetszenek a kutyák szabadon.
Biztosan nagyon szuper ez a kennel, de ha kutya lenék, nem szeretném ilyenben tölteni a napjaimat egyedül.

Bocsi, ez az én mániám. icon65.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84348] [előzmény: (84337) Fend, 2010-11-02 06:38:08]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84346. Elküldve: 2010-11-02 08:56:36,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117133.]

Szépek. icon28.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[előzmény: (84340) markiklara, 2010-11-02 06:49:00]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilaj



Tagság: 2004-02-13 18:19:55
Tagszám: #8720
Hozzászólások: 29802
84345. Elküldve: 2010-11-02 08:56:06,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117134.]

icon50.gif
Nagyon jó beszámoló. icon32.gif
Csak a kutyaház mizériához: Nálam jelenleg 3 kutya alszik kint, van erre 6 kutyaház, de mind ugyanabban szeret aludni. Múlt héten vettem egyet, így lett 6, de abba egyik sem megy bele. icon62.gif

Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
[válaszok erre: #84360] [előzmény: (84344) Híres, 2010-11-02 08:40:43]
Kiváló dolgozó
Szilaj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84344. Elküldve: 2010-11-02 08:40:43,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117135.]

Firkabozont engedélyével bemásolom a leveleit, amit Dália nála töltött első két napjáról írt. Annyira élvezetesen ír, hogy öröm olvasni. Jöhetne többször ide a fórumra is ilyen beszámolókkal.

"Tegnap megírtam neked az alábbi levelet, de közben elment az internet
és nem is tudtam visszalépni, aztán meg beájultunk mindketten (Dália
és én:)). Annyival tudom kiegészíteni, hogy végül bent aludt (ha
engedékenyek lennénk -na jó, én egyedül az lennék-, akkor mellettünk
az ágyban aludt volna, ugyanis oda is jött utánam, de csak kétszer
kellett szépen lerakni és már tudta, hogy ez nem az ő helye!), egész
éjjel hangját sem lehetett hallani, csak néha hallottam motoszkálni,
gondolom amikor kiment kaját keresni, illetve a WC ajtó elé pisilni.
Persze a kaka a fürdőszobaszőnyegen jobban mutatott:)) Van esztétikai
érzéke:))) Reggel nagy csóválással üdvözölt és hanyatt dobta magát,
hogy megdögönyözhessem, most meg már megint úgy szuszog, mintha
fizetnének érte neki:) Egyszerűen imádom!:)"

"Mivel az én drágaságom nekiment Szuzinak és Firkának is (mintha csak a
kis Csirizt láttam volna), behoztam magammal. Néhány percen belül
rájöttem, hogy már korábban kellett volna kismudi tulajjá válnom, mert
kiválóan lehet por- és pókhálótalanítani, igen nehezen hozzáférhető
helyeken is:)) És most már nemcsak a kinti cicák, hanem Zénó is
kénytelen az ablakpárkányon kajálni, mert Dálci gyorsan megtalálta és
majdnem beporszívózta a kajáját. Miután azt eldugtam előle, elment
szétnézni és kitakarította a macskaalmos dobozt. Először el nem tudtam
képzelni, hogy mivel zörög a padlón (gyöngy alakú macskaalmunk van),
azt hittem Zénó játékegere, csak közelről ismertem fel a száraz
macskakakkert. De gonosz módon azt is elvettem, én zsarnok:)

Mivel vacsorát kellett csinálnom, nem volt időm vele foglalkozni,
felfedezte a lakást, de mindig visszajött egy-egy jó szóért:) Aztán
egyszercsak megállt a konyhaajtóban és nyüszögött picit, ezért
kivittem, hátha pisilnie kell, de nem végezte el a dolgát, hanem
bejött velem vissza. Gyorsan befejeztem a főzést és amíg hűlt az étel,
addig bementem a szobába, szaladt utánam, felvettem az ölembe és úgy
aludt el. Folyamatosan a sarkamban van, ha bármiért kimegyek 2-3
percnél hosszabb időre, már jön utánam, megnézni hová megyek, aztán ha
leülök, akkor gyorsan lefekszik a lábamhoz és alszik:) Tökéletes
szobamudi lenne belőle, kár, hogy István nem engedi:) Viszont a magam
és a szomszédok nyugalma érdekében azt hiszem ma éjjel még bent alszik
majd, aztán holnap együtt bejárjuk az udvart, hogy megismerjen mindent
és estére már otthonosabban érzi magát biztosan. Azt hiszem az érkezés
utáni vacsorával beloptam magam a szívébe:))

Bent folyamatosan morog Zénóra, kb. 10x szóltunk rá, mire abbahagyta.
Asszem az első gyerek előtt mindenkinek kellene egy mudi. Ha azzal
következetes tudsz lenni, akkor már bárkivel:)
Ráadásul még nevetés nélkül sem tudtam megállni, mert minden egyes
rászólás után egyre halkabban morgott, az utolsó már csak amolyan
"jajj, nemá" morgás volt, de azért próbálkozott:)

Elküldöm azt a néhány képet, amit sikerült csinálnom (mivel mindig
mellettem/rajtam van, nehéz őt fotózni, de majd gyűlnek)

Na, István már kérdezte, hogy mikor megy már ki...:/ Az előbb kimentem
vele megint, most a nagyok közé, már nem rögtön támadta le őket,
holnap már biztosan jobb lesz a helyzet, de Szuzival egyelőre nem
merem egyedül hagyni, mert bár csóvál neki, ugyanúgy a tarkója
környékén fogja meg, mint a kismacskákat is próbálgatta.

De száz szónak is egy a vége, nem győzöm eléggé köszönni neked őt!:)"

"Megvolt az első kint töltött napunk és éjszakánk. Napközben sokszor
kimentem hozzá, olyankor mindig ölbe kéredzkedett, játszottunk egy
kicsit. A nagyok nem nagyon foglalkoznak vele, gondolom unatkozik.
Eszméletlen eszes kiskutya, még tegnapelőtt este le kellett zárnom a
kismacskákhoz vezető utat, hogy ne tudja megenni a kajájukat, de
rögtön rájött, hogy a teraszról is odajut, így őrzöm őket, amíg el nem
fogy a kajájuk:)) Na meg azt sem kellett kétszer látnia, hogy honnan
hozom a kaját, amikor elkezdtem összeszedni az edényeiket, már rohant
is a garázshoz, hogy hozzam a tápot:))

Este hangosabban morgolódott - jó szokása szerint - aztán úgy 8 óra
körül elkezdte őrült erővel kaparni és lökdösni a teraszajtót, de elég
volt egyszer rászólni és abbahagyta. Na persze annál jobban mormogott
utána:) Aztán egyszer csak csend lett, de már nem akartam kinézni,
mert akkor megint kapart volna. Viszont reggel kinézve láttam, hogy a
neki szánt házat elfoglalta. Így viszont szegény nehéz sorsú Firka
kénytelen volt a lábtörlőn aludni... Bár az összefüggésre nem jöttem
rá, mert három kutyaház három kutyának szerintem pont elég, ő nem így
gondolja, mert mindegyikbe befekszik kicsit, természetesen legjobban
az tetszik neki, amelyik már foglalt:))

Most három napra eltűnök, Miskén nem valószínű, hogy lesz térerő, de
ha hazaértünk, majd beszámolok róla hogyan telt a nyaralásunk:)"


Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84345]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84343. Elküldve: 2010-11-02 08:27:30,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117136.]

Jó reggelt kívánok!
017.JPG
015.JPG

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84342. Elküldve: 2010-11-02 08:21:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117137.]

Egy megjegyzés, ha nem baj: látom, hogy 10X10-es rácsból készült. A kölykök ezen simán kibújnak, még 4-5 hónapos korban is. Alul majd érdemes lesz egy sűrűbb hálót felerősíteni. Mi úgy oldjuk meg, hogy odadrótozunk egy másik rácsot, de tyúkhálóval is meg lehet csinálni.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84336) Pentz Kati, 2010-11-02 06:30:55]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84341. Elküldve: 2010-11-02 08:18:07,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117138.]

Ezért szeretem. icon22.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84335) Fend, 2010-11-01 22:05:06]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


markiklara



Tagság: 2008-05-28 20:54:30
Tagszám: #59811
Hozzászólások: 3258
84340. Elküldve: 2010-11-02 06:49:00,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117139.]

Szép jó reggelt!
Kep_205_001.jpg
Kata és Ciha.

Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
[válaszok erre: #84346 #84485]
Kiváló dolgozó
markiklara adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csibiti



Tagság: 2005-11-28 19:47:21
Tagszám: #24142
Hozzászólások: 9156
84339. Elküldve: 2010-11-02 06:43:19,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117140.]

Szép jó reggelt mindenkinek!

2010_11_01_006.jpg

icon75.gif

Csibiti kennel
Galéria
Csibiti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84338. Elküldve: 2010-11-02 06:38:37,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117141.]

icon50.gif Szép napot mindenkinek.



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[előzmény: (84337) Fend, 2010-11-02 06:38:08]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84337. Elküldve: 2010-11-02 06:38:08,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117142.]

Hoppá! De király! Így sokkal jobb,hogy a kutya is benne van icon21.gif



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #84338 #84347] [előzmény: (84336) Pentz Kati, 2010-11-02 06:30:55]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pentz Kati



Tagság: 2008-11-18 15:03:08
Tagszám: #65722
Hozzászólások: 9705
84336. Elküldve: 2010-11-02 06:30:55,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117143.]

icon50.gif
Szép jó reggelt mindenkinek.
Bocs Csaba,Szilvi,de,ha ilyen sokat kell várni a képekre......... icon21.gif

DSCF9192.JPG


DSCF9168.JPG


Látom már ki is próbálták a kacsalábon forgó kutya palotát. Nagyon jó lesz mire elkészül. Remélem azt is megmutatjátok.
Pár hírmorzsát is írhatnátok.
icon50.gif

Noé Állatotthon

Mudi Fajtamentő Egyesület

Mivel mindig az okos eng
[válaszok erre: #84337 #84342] [előzmény: (84251) Fend, 2010-11-01 19:22:40]
Kiváló dolgozó
Pentz Kati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84335. Elküldve: 2010-11-01 22:05:06,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117144.]

Kivételes kutya lehet icon32.gif
icon50.gif icon74.gif



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #84341] [előzmény: (84334) Híres, 2010-11-01 21:52:05]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84334. Elküldve: 2010-11-01 21:52:05,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117145.]

Ciceró nagyon alkalmazkodó kutya. Bármelyik mudival nem lehetne ezt megcsinálni, de őt egyáltalán nem zavarja az új környezet. Én vonattal és busszal hoztam haza és ugyanúgy vittem vissza. Előtte nem ült még sem buszon, sem vonaton és úgy viselkedett, mintha naponta utazna. Ő egy nagyon kiegyensúlyozott kutya. Itthon pedig pillanatok alatt felmérte a terepet és úgy viselkedett, mintha mindig itt lakott volna. Tibiék nagyobb falkájában is megtalálta a helyét, pedig ott kanok is vannak.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #84335] [előzmény: (84330) Fend, 2010-11-01 21:47:22]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84333. Elküldve: 2010-11-01 21:51:42,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117146.]

Én szeretném tudni ! icon25.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[előzmény: (84332) Fend, 2010-11-01 21:49:57]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84332. Elküldve: 2010-11-01 21:49:57,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117147.]

Hát nem tudom.



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #84333] [előzmény: (84331) Gulakuti, 2010-11-01 21:48:15]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gulakuti



Tagság: 2006-11-11 10:30:59
Tagszám: #36988
Hozzászólások: 10958
84331. Elküldve: 2010-11-01 21:48:15,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117148.]

Örüljön neki , hogy mehet idegenbe ! icon25.gif

Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
[válaszok erre: #84332] [előzmény: (84330) Fend, 2010-11-01 21:47:22]
Kiváló dolgozó
Gulakuti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fend



Tagság: 2007-08-12 21:21:24
Tagszám: #48028
Hozzászólások: 7700
84330. Elküldve: 2010-11-01 21:47:22,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117149.]

Némelyik fedezőkannak nem egyszerű az élet.Mindig máshol lenni,mire megszokja mehet újra.



"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
[válaszok erre: #84331 #84334] [előzmény: (84325) Híres, 2010-11-01 21:39:27]
Kiváló dolgozó
Fend adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
84329. Elküldve: 2010-11-01 21:45:27,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[117150.]

icon13.gif

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[előzmény: (84328) Gulakuti, 2010-11-01 21:44:23]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.020874977111816 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail