[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84278. Elküldve: 2010-11-01 20:07:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117201.] |
Nem azt mondtam hogy egyáltalán nem jó az a kan , és nem kell használni , de egyet ki merek jelenteni , ! Azt hogy a te kutyáidat , oda kellett volna először vinni , ahova későn vitted , érted ? Egyszóval Elkurtad !
Olyan kutyákat amilyenek neked vannak , előre kell lépni , nem hátra ! Meg tudod oldani , ezt is tudom , de már sokkal nehezebben ! De drukkolok !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84282 #84286] |
[előzmény: (84256) Csibiti, 2010-11-01 19:41:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84277. Elküldve: 2010-11-01 20:03:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117202.] |
Képről nem bírálunk.
Nem a szépsége fogott meg leginkább, hanem a temperamentuma. Ahogy a képen is látszik és Fend is írta, igazi kis önbizalomgolyó.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84266) Fodormenta, 2010-11-01 19:55:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
84276. Elküldve: 2010-11-01 20:03:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117203.] |
mééééééég
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | |
[előzmény: (84274) Híres, 2010-11-01 20:01:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
84275. Elküldve: 2010-11-01 20:02:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117204.] |
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | |
[előzmény: (84273) chanelNo6, 2010-11-01 19:59:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
84273. Elküldve: 2010-11-01 19:59:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117206.] |
1.Ihlet-Müzli a gyerek
2.Kökény-Dersike a mama
3. együtt
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #84275] |
[előzmény: (84268) Fodormenta, 2010-11-01 19:56:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84272. Elküldve: 2010-11-01 19:59:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117207.] |
És a kerítés mézeskalácsból volt?
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #84274] |
[előzmény: (84270) Híres, 2010-11-01 19:57:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
84271. Elküldve: 2010-11-01 19:58:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117208.] |
várjuk a többit is
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | |
[előzmény: (84262) Híres, 2010-11-01 19:53:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84270. Elküldve: 2010-11-01 19:57:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117209.] |
Ő egy fehér mudi kölyök. Nem tudom a nevét, a gazdái Juliskának hívják, meg még a kennelnevét tudom. Vele lakik a testvére, a szintén fehér kis kan, ő meg Jancsi. Na jó, még a tesóról feltöltök egy képet mindjárt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84272] |
[előzmény: (84265) Fend, 2010-11-01 19:55:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
84269. Elküldve: 2010-11-01 19:56:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117210.] |
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | |
[előzmény: (84240) markiklara, 2010-11-01 19:05:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84267. Elküldve: 2010-11-01 19:55:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117212.] |
A 2.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (84264) chanelNo6, 2010-11-01 19:54:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84266. Elküldve: 2010-11-01 19:55:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117213.] |
Ő ki? Leszámítva a hátsó szögelését nagyon szép!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84277] |
[előzmény: (84262) Híres, 2010-11-01 19:53:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84265. Elküldve: 2010-11-01 19:55:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117214.] |
Hűha! Ki ez a kis önbizalomgolyó?
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #84270] |
[előzmény: (84262) Híres, 2010-11-01 19:53:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
84264. Elküldve: 2010-11-01 19:54:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117215.] |
Szép estét!
mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #84267 #84268] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84263. Elküldve: 2010-11-01 19:54:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117216.] |
Azért majd ha az időbeosztásod engedi hozzál képet a kutyákról,nagyon kíváncsi lennék rájuk.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (84261) hegebaxi, 2010-11-01 19:51:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84262. Elküldve: 2010-11-01 19:53:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117217.] |
Szép estét kívánok!
Most csak egy képet hoztam a rengetegből, amit ma készítettem, a többit holnap.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84265 #84266 #84271] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
84260. Elküldve: 2010-11-01 19:49:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117219.] |
A sün kolónia?
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #84261] |
[előzmény: (84253) hegebaxi, 2010-11-01 19:34:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84258. Elküldve: 2010-11-01 19:46:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117221.] |
Sziasztok!
Én már nem is kérem, hogy találjátok ki, hogy kikkel sétáltunk...
Jól esett ez a séta, köszi Judit!
Csaba! Majd elájulok ettől a kutyaóltól.... Ha megnyerjük az 5-öst, akkor elkérem a tervrajzokat!
Adu!
Szépek a jószágok! Én is imádom a "farmeroskodást". Ha tehetném, akkor ez lenne a főfoglalkozásom. Miből mennyid van most?
Klári! A keresztlányod és Csoda is csodagyönyörű!!!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84492] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
84257. Elküldve: 2010-11-01 19:45:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117222.] |
Huu igazán frankó lesz
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (84200) hegebaxi, 2010-11-01 16:19:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
84256. Elküldve: 2010-11-01 19:41:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117223.] |
Még visszatérve egy kicsit a tegnapi témához. Meg kell hogy védjem Csudást, egyáltalán nem bántam meg, hogy kétszer is befedeztettem vele Berkenyét. Az első alomban Deréce, a másikban pedig Gezemice miatt. Derécét majdnem nem adtam oda a svédeknek, még az átadás előtti órában is mondtam, hogy még visszacsinálhatjuk a dolgot, legfeljebb soha senkinek nem tudunk majd kutyát eladni, akkora segget csinálunk a szánkból. Nem csináltunk.
És máshol is jöttek tőle nagyon jó kutyák, úgyhogy... Ne bántsátok. Szerintem az a kutya bizonyított. Lehet, nem egy 100%-ban mindent átörökítő kan, de jöttek le tőle jó kutyák.
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84255. Elküldve: 2010-11-01 19:35:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117224.] |
Gondolom, hogy meg lehet tanulni és azt veszem észre, hogy az embernek egy idő után, ha nagyon odafigyel, akkor ki is alakul némi érzéke ehhez. Bizony sokszor előfordul, hogy találkozom egy emberrel és átlátok rajta, ő meg látja, hogy én tudom, milyen ember és ez zavarja őt. Így aztán kölcsönösen nem kedveljük egymást kezdettől fogva.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84171) AduAsz, 2010-11-01 13:15:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hegebaxi

Tagság: 2007-01-23 20:14:23 Tagszám: #40487 Hozzászólások: 1547 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|