[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84077. Elküldve: 2010-10-31 19:43:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117401.] |
Másnak működik gallery? Angyalról kb tizedik nekifutásra sikerült ezt a képet feltölteni. Van még kettő, de azokat 96%-nál mindíg visszadobja, pedig már lebutítottam 640x480-ra. Kilencszer ezt is visszadobta.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84079 #84081] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84076. Elküldve: 2010-10-31 19:42:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117402.] |
ez gyors volt, na majd meglátjuk!
Ha hozzá kerül, akkor képben fog maradni!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84080] |
[előzmény: (84074) Szilaj, 2010-10-31 19:39:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84075. Elküldve: 2010-10-31 19:41:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117403.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84073) Szilaj, 2010-10-31 19:36:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84074. Elküldve: 2010-10-31 19:39:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117404.] |
Még nem olvastam, de már hívott.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84076] |
[előzmény: (84072) Fodormenta, 2010-10-31 19:35:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84073. Elküldve: 2010-10-31 19:36:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117405.] |
Majd én megalkotom és nem lesz beleduma... Adunak igaza volt, a diktatúra sokkal praktikusabb.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84075] |
[előzmény: (84069) Híres, 2010-10-31 19:32:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
84071. Elküldve: 2010-10-31 19:34:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117407.] |
Pl.: bármilyen képet be lehet küldeni, én meg majd eldöntöm, hogy melyikre lehet szavazni és melyikre nem.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #84078] |
[előzmény: (84069) Híres, 2010-10-31 19:32:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84070. Elküldve: 2010-10-31 19:34:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117408.] |
Ez a plüsskutya Angyal, a szerelemgyerek. Anyukája törzskönyves mudi, apukája kilétét homály fedi. Talán anyukája sem tudja, de ha mégis, titkolja. Most 7 hetes és gazdát keres. Érdeklődni nálam lehet.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84072] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84069. Elküldve: 2010-10-31 19:32:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117409.] |
Legyek őszinte? Én egy valamit szeretnék. Valaki (bárki) alkossa meg a szabályokat, amelyek lehetőleg legyenek nagyon egyszerűek, és senki ne kössön bele, hogy ezt miért így, azt meg miért úgy! Ennyi...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84071 #84073] |
[előzmény: (84066) Szilaj, 2010-10-31 19:28:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Liliputi

Tagság: 2006-06-22 13:09:09 Tagszám: #31896 Hozzászólások: 458 |
84068. Elküldve: 2010-10-31 19:30:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117410.] |
Hát igen még 1 pár ilyen és beszerzek én is 1 világosabb mudit.
Ez a kép szerintem is mindent visz
" Te lennél a kutyám? Vagy én a te embered?"
|
| | |
[előzmény: (84047) Híres, 2010-10-31 18:44:03] |
|
Törzstag
|
|
 Liliputi

Tagság: 2006-06-22 13:09:09 Tagszám: #31896 Hozzászólások: 458 |
84067. Elküldve: 2010-10-31 19:29:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117411.] |
Először amikor elkezdtem nézni a képeidet lett a fejem , amikor utoljára találkoztunk még ici-pici baba volt a fiatok, most meg már...
Ennyire régen lett volna, hüm engem elrabolnak az ufók, hogy így kiesnek a napok
" Te lennél a kutyám? Vagy én a te embered?"
|
| | | [válaszok erre: #84093] |
[előzmény: (84045) Csibiti, 2010-10-31 18:41:57] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84066. Elküldve: 2010-10-31 19:28:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117412.] |
Majd megbeszéljük, ha itt lesz az ideje.Addig mindenki gondolkozhat, mit szeretne.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84069] |
[előzmény: (84063) Híres, 2010-10-31 19:22:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
84065. Elküldve: 2010-10-31 19:27:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117413.] |
Ezt én is így gondolom.
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Liliputi

Tagság: 2006-06-22 13:09:09 Tagszám: #31896 Hozzászólások: 458 |
84064. Elküldve: 2010-10-31 19:25:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117414.] |
ja és amikor magához tért bosszút állt
" Te lennél a kutyám? Vagy én a te embered?"
|
| | |
[előzmény: (84042) Csibiti, 2010-10-31 18:24:22] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84063. Elküldve: 2010-10-31 19:22:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117415.] |
Ebben szerintem ne legyen más a szabály! Ha valamelyik testrésze lemarad a képről, például csak a fél füle van meg, az más, mint ha takarásban van, például kinéz egy fa mögül és nem látszik az egyik füle a fától.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84065 #84066] |
[előzmény: (84061) knusa, 2010-10-31 19:20:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84062. Elküldve: 2010-10-31 19:20:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117416.] |
Éppen valami hasonlót írtam valakinek PÜ-ben.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #84089] |
[előzmény: (84054) Gulakuti, 2010-10-31 19:10:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 knusa

Tagság: 2005-01-05 18:41:35 Tagszám: #14932 Hozzászólások: 5125 |
84061. Elküldve: 2010-10-31 19:20:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117417.] |
Hiányzik, de már a sziklák takarják, úgyhogy a kép egésze jó.
Ilyenkre nem kellene érvényesnek lennie a szabálynak... de ha más lesz a szabály, akkor oké!
Soha ne add fel!..... Csak ha elegendő bélyeg van rajta!
Knusa, Kraszna, Vértes
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
84060. Elküldve: 2010-10-31 19:19:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117418.] |
A lába nem hiányzik a képről, hanem takarja a szikla. Ha jól tudom, ez eddig sem volt kizáró ok.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (84055) Szilaj, 2010-10-31 19:11:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84059. Elküldve: 2010-10-31 19:17:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117419.] |
Azért nem árt, ha van lába is... csak, hogy legyen, ami viszi a fejét.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (84056) Gulakuti, 2010-10-31 19:14:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84058. Elküldve: 2010-10-31 19:16:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117420.] |
Majd olvassa
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (84057) Dió66, 2010-10-31 19:15:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84057. Elküldve: 2010-10-31 19:15:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117421.] |
Ezt neki mond!
|
| | | [válaszok erre: #84058] |
[előzmény: (84054) Gulakuti, 2010-10-31 19:10:55] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84056. Elküldve: 2010-10-31 19:14:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117422.] |
A mudinak a feje a lényege , a többi csak ráadás !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84059] |
[előzmény: (84055) Szilaj, 2010-10-31 19:11:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
84055. Elküldve: 2010-10-31 19:11:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117423.] |
Hiányzik a lába... de jövőre más szabályok lesznek.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #84056 #84060 #84061] |
[előzmény: (84052) Híres, 2010-10-31 19:07:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
84054. Elküldve: 2010-10-31 19:10:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117424.] |
Remélem nem Csudással fedezteti be , mert megharapom magam !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #84057 #84062 #84090 #84256] |
[előzmény: (84053) Dió66, 2010-10-31 19:09:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
84053. Elküldve: 2010-10-31 19:09:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117425.] |
Akkor megkaptam mindenre a választ.
|
| | | [válaszok erre: #84054] |
[előzmény: (84052) Híres, 2010-10-31 19:07:20] |
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|