[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83877. Elküldve: 2010-10-30 21:35:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117601.] |
Boci boci tarka , se füle sem farka
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83872) chanelNo6, 2010-10-30 21:33:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83876. Elküldve: 2010-10-30 21:35:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117602.] |
az ő hamvasa szőrös, de nem tetszik neki, és nyirja. És ki beszél társasági kutyáról?????????
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83879] |
[előzmény: (83870) Dió66, 2010-10-30 21:31:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83875. Elküldve: 2010-10-30 21:35:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117603.] |
Dehogyis.
Nyugodtan garázdálkodhatsz.
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (83867) chanelNo6, 2010-10-30 21:30:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
83874. Elküldve: 2010-10-30 21:34:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117604.] |
De gyors vagy! Még nem vettem fel...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #83878] |
[előzmény: (83869) Gulakuti, 2010-10-30 21:31:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83873. Elküldve: 2010-10-30 21:34:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117605.] |
|
| | |
[előzmény: (83872) chanelNo6, 2010-10-30 21:33:34] |
|
Törzstag
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83872. Elküldve: 2010-10-30 21:33:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117606.] |
ne aggódj, megállunk egy magasságnál, állni fog a füle, és tehénfoltosat se csinálunk. csak néha.
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83873 #83877 #83882 #83916] |
[előzmény: (83866) Szilaj, 2010-10-30 21:30:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83871. Elküldve: 2010-10-30 21:32:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117607.] |
Mást nem változtatnánk.Csak a szinekben lenne kis varia.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (83866) Szilaj, 2010-10-30 21:30:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83870. Elküldve: 2010-10-30 21:31:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117608.] |
De azért szép nem? És a kopasz hamvasok? Milyenek? Szépek?
|
| | | [válaszok erre: #83876] |
[előzmény: (83866) Szilaj, 2010-10-30 21:30:11] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83869. Elküldve: 2010-10-30 21:31:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117609.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83874] |
[előzmény: (83866) Szilaj, 2010-10-30 21:30:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83868. Elküldve: 2010-10-30 21:31:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117610.] |
ugye milyen szép?
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (83863) rókarex, 2010-10-30 21:27:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83867. Elküldve: 2010-10-30 21:30:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117611.] |
remélem nem baj, hogy garázdálkodom. néha magam se tudom, melyik a saját, de sok a hasonló kép
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83875] |
[előzmény: (83859) markiklara, 2010-10-30 21:22:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
83866. Elküldve: 2010-10-30 21:30:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117612.] |
Hát én ugyan a tenyésztésbe nem akarok belevau, de ha mindegy mekkora és mindegy, milyen színű, akkor az még mudi lesz?
Különben is a mudi fekete.
És ha ezeket eléritek, akkor jöhet, hogy mindegy, hogy áll-e a füle, vagy nem, mert az egészség és a munka számít... és így tovább...
Biztos, hogy jó ez? Valami csak kell, ami megkülönbözteti a többi fajtától, nem?
Most megint nem leszek népszerű, de azt tudom mondani, amit azoknak, akik társasági kutyát akarnak csinálni a mudiból: Ha nem tetszik így, miért ezt a fajtát választottátok?
Megkeresem a bukósisakot.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #83869 #83870 #83871 #83872 #83880 #83881] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83865. Elküldve: 2010-10-30 21:30:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117613.] |
Mi páran már megszavaztuk , ezt a színt
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83862) Csibiti, 2010-10-30 21:26:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83864. Elküldve: 2010-10-30 21:29:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117614.] |
Még kb 14 nap van hátra .
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (83861) Dió66, 2010-10-30 21:24:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rókarex

Tagság: 2005-01-23 22:44:44 Tagszám: #15390 Hozzászólások: 10536 |
83863. Elküldve: 2010-10-30 21:27:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117615.] |
Rajzos mudi
|
| | | [válaszok erre: #83868] |
[előzmény: (83847) chanelNo6, 2010-10-30 21:13:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83861. Elküldve: 2010-10-30 21:24:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117617.] |
Mennyi idős vemhes most a szukád tőle?
|
| | | [válaszok erre: #83864] |
[előzmény: (83859) markiklara, 2010-10-30 21:22:22] |
|
Törzstag
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83860. Elküldve: 2010-10-30 21:22:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117618.] |
|
| | |
[előzmény: (83858) Gulakuti, 2010-10-30 21:22:02] |
|
Törzstag
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83859. Elküldve: 2010-10-30 21:22:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117619.] |
ok
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #83861 #83867] |
[előzmény: (83848) chanelNo6, 2010-10-30 21:13:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83858. Elküldve: 2010-10-30 21:22:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117620.] |
Ja , az is már valami
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83860] |
[előzmény: (83857) Dió66, 2010-10-30 21:21:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83857. Elküldve: 2010-10-30 21:21:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117621.] |
Tudom, mid van. De sajnos ilyened még nincs, legfeljebb csak a lehetősége.
|
| | | [válaszok erre: #83858] |
[előzmény: (83856) Gulakuti, 2010-10-30 21:20:00] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83856. Elküldve: 2010-10-30 21:20:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117622.] |
Ne hidd hogy nincs ilyen Rigóm ,
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83857] |
[előzmény: (83853) Dió66, 2010-10-30 21:18:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83855. Elküldve: 2010-10-30 21:19:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117623.] |
Rá bizony.
|
| | |
[előzmény: (83854) chanelNo6, 2010-10-30 21:18:04] |
|
Törzstag
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83854. Elküldve: 2010-10-30 21:18:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117624.] |
erre gondoltál?
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83855] |
[előzmény: (83840) Dió66, 2010-10-30 21:08:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83853. Elküldve: 2010-10-30 21:18:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117625.] |
Örülnél neki, ha ilyen rigók szállnának Gölle felett.
|
| | | [válaszok erre: #83856] |
[előzmény: (83849) Gulakuti, 2010-10-30 21:13:58] |
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|