[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83851. Elküldve: 2010-10-30 21:16:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117627.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83850) chanelNo6, 2010-10-30 21:15:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83850. Elküldve: 2010-10-30 21:15:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117628.] |
most már értem, minek kapsz te naponta ilyet
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83851] |
[előzmény: (83844) Gulakuti, 2010-10-30 21:11:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83849. Elküldve: 2010-10-30 21:13:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117629.] |
Szép , ez a fekete Rigó
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83853] |
[előzmény: (83845) markiklara, 2010-10-30 21:11:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83848. Elküldve: 2010-10-30 21:13:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117630.] |
már el is loptam, hopppp.....
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83859] |
[előzmény: (83845) markiklara, 2010-10-30 21:11:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83847. Elküldve: 2010-10-30 21:13:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117631.] |
akkor csak neked mégegyszer
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83862 #83863] |
[előzmény: (83838) Csibiti, 2010-10-30 21:07:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83846. Elküldve: 2010-10-30 21:12:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117632.] |
Jó a kép Klári!
|
| | |
[előzmény: (83845) markiklara, 2010-10-30 21:11:46] |
|
Törzstag
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83844. Elküldve: 2010-10-30 21:11:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117634.] |
de
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83850] |
[előzmény: (83843) Dió66, 2010-10-30 21:10:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83843. Elküldve: 2010-10-30 21:10:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117635.] |
Mindenre. Nem úgy kell?
|
| | | [válaszok erre: #83844] |
[előzmény: (83842) Gulakuti, 2010-10-30 21:10:10] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83842. Elküldve: 2010-10-30 21:10:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117636.] |
Több mindenre , nem ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83843] |
[előzmény: (83840) Dió66, 2010-10-30 21:08:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
83841. Elküldve: 2010-10-30 21:10:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117637.] |
hát én is ezt mondom,de lehet,hogy nem jól fogalmaztam.
Szóval az előző standard módosításnál engedélyezett szín lett a hamvas,ami addig nem kívánatos volt. Én már akkor sem értettem miért kell így meghatározni a színeket. Az egyiket engedjük,a másikat meg nem. Szerintem az egészség sokkal fontosabb,mint,hogy milyen színű a kiskutya.Mivel nem vagyok tenyésztő,csak egy mudi tartó,azért ennyit még én is tudok,hogy van olyan színkombináció amit nem szerencsés összerakni. Mert beteg kiskutyákat eredményez .
Remélem most jól fogalmaztam.
De már este van.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (83831) Csibiti, 2010-10-30 21:02:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83840. Elküldve: 2010-10-30 21:08:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117638.] |
Mi koncentráltunk mindenre. Meg is lett az eredménye.
|
| | | [válaszok erre: #83842 #83854] |
[előzmény: (83839) Gulakuti, 2010-10-30 21:07:55] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83839. Elküldve: 2010-10-30 21:07:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117639.] |
Még erősebben kellett volna koncentrálnod
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83840] |
[előzmény: (83838) Csibiti, 2010-10-30 21:07:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83838. Elküldve: 2010-10-30 21:07:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117640.] |
Szakadt az eső, és nem is igazán koncentráltam akkor a többi kutyára....
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83837. Elküldve: 2010-10-30 21:05:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117641.] |
Sőt!!!! És ha úgy örökít. mint ő, akkor...
|
| | | [válaszok erre: #83845] |
[előzmény: (83835) markiklara, 2010-10-30 21:04:15] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83836. Elküldve: 2010-10-30 21:04:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117642.] |
Ja
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83835) markiklara, 2010-10-30 21:04:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83835. Elküldve: 2010-10-30 21:04:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117643.] |
MUDI
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #83836 #83837] |
[előzmény: (83833) Gulakuti, 2010-10-30 21:03:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83834. Elküldve: 2010-10-30 21:03:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117644.] |
Őt nem ismerem...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83833. Elküldve: 2010-10-30 21:03:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117645.] |
Hát mi ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83835] |
[előzmény: (83832) markiklara, 2010-10-30 21:03:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83832. Elküldve: 2010-10-30 21:03:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117646.] |
Azért a fia sem kutya
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #83833] |
[előzmény: (83824) Gulakuti, 2010-10-30 20:58:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83831. Elküldve: 2010-10-30 21:02:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117647.] |
Én egy szóval sem mondtam, hogy színre tenyésszünk. De ha van egy kiválóan dolgozó barna kutya és egy ellenkező nemű ugyanilyen kvalitású cifra, akkor miért nem pároztassuk őket össze annak reményében, hogy a kölykök hasonló jó képességekkel rendelkezzenek? De ezeket a kölyköket a jelenlegi álláspont, ill, standard szerint nem lehetne tovább tenyészteni...
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83830. Elküldve: 2010-10-30 21:01:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117648.] |
|
| | |
[előzmény: (83822) Pentz Kati, 2010-10-30 20:58:06] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83829. Elküldve: 2010-10-30 21:01:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117649.] |
Ez nem színre tenyésztés , a jó kutyának nincs színe , de a jó kutya lehet bármilyen színű , akár Ordas is !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83822) Pentz Kati, 2010-10-30 20:58:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|