[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83827. Elküldve: 2010-10-30 21:01:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117651.] |
Jelenleg örökítés szempontjából biztosan, de küllemre is. Nem nagyon van jelengel ilyen kan. Talán a fia Rigó.
|
| | |
[előzmény: (83824) Gulakuti, 2010-10-30 20:58:41] |
|
Törzstag
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83826. Elküldve: 2010-10-30 21:00:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117652.] |
más fajtáknál ez igy is van
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | |
[előzmény: (83822) Pentz Kati, 2010-10-30 20:58:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83825. Elküldve: 2010-10-30 20:58:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117653.] |
Dolgos Bojtár
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83828] |
[előzmény: (83810) Pentz Kati, 2010-10-30 20:52:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83824. Elküldve: 2010-10-30 20:58:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117654.] |
Szerintem a leg jobb !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83827 #83832] |
[előzmény: (83821) Dió66, 2010-10-30 20:57:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83823. Elküldve: 2010-10-30 20:58:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117655.] |
Ez is igaz
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (83821) Dió66, 2010-10-30 20:57:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
83822. Elküldve: 2010-10-30 20:58:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117656.] |
miért kell színre tenyészteni?
Szerintem csak azt kellene meghatározni,hogy melyik színt melyikkel ne pároztassuk,mert betegséget örökíthet.
Van olyan standard ami minden szint engedélyez.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #83826 #83829 #83830 #83831] |
[előzmény: (83802) Csibiti, 2010-10-30 20:50:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83821. Elküldve: 2010-10-30 20:57:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117657.] |
De Okos nagyon jó!!!!!
|
| | | [válaszok erre: #83823 #83824] |
[előzmény: (83816) markiklara, 2010-10-30 20:55:25] |
|
Törzstag
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83820. Elküldve: 2010-10-30 20:56:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117658.] |
Annak nem lenne jó vége !
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (83818) Dió66, 2010-10-30 20:55:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83819. Elküldve: 2010-10-30 20:55:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117659.] |
a maszkosra gondoltam, ami már nagy kutya
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83834] |
[előzmény: (83806) Csibiti, 2010-10-30 20:52:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83818. Elküldve: 2010-10-30 20:55:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117660.] |
Megsimosathatod őket!
|
| | | [válaszok erre: #83820] |
[előzmény: (83809) chanelNo6, 2010-10-30 20:52:29] |
|
Törzstag
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83817. Elküldve: 2010-10-30 20:55:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117661.] |
Hát ha pont akkor nem is,de kicsit később biztos!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (83811) Csibiti, 2010-10-30 20:53:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83816. Elküldve: 2010-10-30 20:55:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117662.] |
Samu imádom
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | | [válaszok erre: #83821] |
[előzmény: (83776) chanelNo6, 2010-10-30 20:33:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83815. Elküldve: 2010-10-30 20:54:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117663.] |
Nem úgy értettem ám!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (83804) chanelNo6, 2010-10-30 20:51:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 markiklara

Tagság: 2008-05-28 20:54:30 Tagszám: #59811 Hozzászólások: 3258 |
83814. Elküldve: 2010-10-30 20:53:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117664.] |
Nállam pedig az unokái fognak hamarosan szaladgálni!
Kunok Kincse Kennel honlapja
"...csak az üres kalász tartja fel a fejét, a gabonaszemmel teli meghajlik..." (Márki Elek)
|
| | |
[előzmény: (83797) Dió66, 2010-10-30 20:47:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83813. Elküldve: 2010-10-30 20:53:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117665.] |
ott jártál. eldugták előled?
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83838] |
[előzmény: (83802) Csibiti, 2010-10-30 20:50:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83812. Elküldve: 2010-10-30 20:53:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117666.] |
Tudok egy Okos kölyköt neked Csak Okosodnál
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83806) Csibiti, 2010-10-30 20:52:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83811. Elküldve: 2010-10-30 20:53:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117667.] |
Ugye fel is kelsz akkor???
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83809. Elküldve: 2010-10-30 20:52:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117669.] |
a TE udvarodban???????????
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83818] |
[előzmény: (83797) Dió66, 2010-10-30 20:47:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83808. Elküldve: 2010-10-30 20:52:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117670.] |
Így van !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83802) Csibiti, 2010-10-30 20:50:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83807. Elküldve: 2010-10-30 20:52:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117671.] |
Teljesen osztom a véleményed. Hiszen ez csak pozitívan hatna a fajtára. Aztán mindenki eldöntheti, mi tetszik neki.
|
| | |
[előzmény: (83802) Csibiti, 2010-10-30 20:50:41] |
|
Törzstag
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83806. Elküldve: 2010-10-30 20:52:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117672.] |
Okosra gondolsz??? Mindenképpen szép kutya!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83805. Elküldve: 2010-10-30 20:51:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117673.] |
Ma hajnalban ÓRAÁLLÍTÁS !!!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #83811] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83804. Elküldve: 2010-10-30 20:51:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117674.] |
ezzel a fejjel, csontozattal, szőrminőséggel?csak javitana .... ha már ugyis arról beszélnek, lassan kihal a mudi
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83815] |
[előzmény: (83794) Fend, 2010-10-30 20:45:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83803. Elküldve: 2010-10-30 20:50:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117675.] |
Akkor nekem is kell horvát juhász
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | |
[előzmény: (83801) chanelNo6, 2010-10-30 20:50:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|