[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83777. Elküldve: 2010-10-30 20:33:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117701.] |
Marha jó ez a szemüveg!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #83783] |
[előzmény: (83766) chanelNo6, 2010-10-30 20:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83776. Elküldve: 2010-10-30 20:33:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117702.] |
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83816] |
[előzmény: (83772) chanelNo6, 2010-10-30 20:30:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83775. Elküldve: 2010-10-30 20:33:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117703.] |
akkor vak is
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83778] |
[előzmény: (83774) Fend, 2010-10-30 20:32:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83774. Elküldve: 2010-10-30 20:32:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117704.] |
5éves.Még tök fiatal.
Volt már olyan hogy szép csöndben mentem ki,és nem vett észre rögtön.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #83775] |
[előzmény: (83762) hamvasmudi, 2010-10-30 20:09:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83773. Elküldve: 2010-10-30 20:31:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117705.] |
Akkor szebb az ovcar mint a mudi , váltanom kell
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83771) Dió66, 2010-10-30 20:28:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83772. Elküldve: 2010-10-30 20:30:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117706.] |
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83776 #83779] |
[előzmény: (83770) chanelNo6, 2010-10-30 20:27:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dió66

Tagság: 2008-10-25 18:40:51 Tagszám: #64826 Hozzászólások: 704 |
83771. Elküldve: 2010-10-30 20:28:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117707.] |
De ez a hrvatski ovcar is nagyon szép. Vagy mudi ez?
|
| | | [válaszok erre: #83773 #83781] |
[előzmény: (83770) chanelNo6, 2010-10-30 20:27:51] |
|
Törzstag
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83770. Elküldve: 2010-10-30 20:27:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117708.] |
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83771 #83772 #83780 #83810] |
[előzmény: (83766) chanelNo6, 2010-10-30 20:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83769. Elküldve: 2010-10-30 20:27:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117709.] |
De szép ez az ordas ,
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83766) chanelNo6, 2010-10-30 20:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
83768. Elküldve: 2010-10-30 20:26:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117710.] |
Né, olyan, mintha a napszemüveg miatt nem barnult volna le teljesen. Nagyon édes!
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| | |
[előzmény: (83766) chanelNo6, 2010-10-30 20:25:32] |
|
Törzstag
|
|
 vicuus

Tagság: 2010-08-20 20:43:52 Tagszám: #87819 Hozzászólások: 804 |
83767. Elküldve: 2010-10-30 20:25:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117711.] |
Szép jó estét!
Híres, gratulálok a pici kutyákhoz!
Vicus
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." /Josh Billings/
|
| |
|
Törzstag
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83766. Elküldve: 2010-10-30 20:25:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117712.] |
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83768 #83769 #83770 #83777 #83782] |
[előzmény: (83765) chanelNo6, 2010-10-30 20:21:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chanelNo6

Tagság: 2008-11-30 21:58:00 Tagszám: #66182 Hozzászólások: 1313 |
83765. Elküldve: 2010-10-30 20:21:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117713.] |
hoztam egy két lopott képet
www.mudi4ever.lapunk.hu
|
| | | [válaszok erre: #83766] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83764. Elküldve: 2010-10-30 20:20:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117714.] |
Mosd ki a fülét , dugd a slagot a fülébe , és ha a másik fülén kifolyik , akkor hallani fog rendesen !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83760) Fend, 2010-10-30 20:02:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Subakati

Tagság: 2008-09-23 23:22:11 Tagszám: #63840 Hozzászólások: 427 |
83763. Elküldve: 2010-10-30 20:15:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117715.] |
Kati
|
| | |
[előzmény: (83748) Híres, 2010-10-30 19:16:03] |
|
Törzstag
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
83762. Elküldve: 2010-10-30 20:09:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117716.] |
Miért? Hány éves?
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | | [válaszok erre: #83774] |
[előzmény: (83760) Fend, 2010-10-30 20:02:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83761. Elküldve: 2010-10-30 20:08:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117717.] |
Gratu, a kicsikhez! Képek!!! Mi az, hogy csak holnap???!!! Már eleve a szülést is dokumentálni kellett volna!
Nagyon várom már őket!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83760. Elküldve: 2010-10-30 20:02:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117718.] |
Sokszor azt gondolom nem hall rendesen.
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #83762 #83764] |
[előzmény: (83757) Gulakuti, 2010-10-30 19:43:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rókarex

Tagság: 2005-01-23 22:44:44 Tagszám: #15390 Hozzászólások: 10536 |
83759. Elküldve: 2010-10-30 20:00:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117719.] |
|
| | |
[előzmény: (83758) Csibiti, 2010-10-30 19:54:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csibiti

Tagság: 2005-11-28 19:47:21 Tagszám: #24142 Hozzászólások: 9156 |
83758. Elküldve: 2010-10-30 19:54:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117720.] |
Szép jó estét mindenkinek!
Csibiti kennel
Galéria
|
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83757. Elküldve: 2010-10-30 19:43:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117721.] |
Miért , az ólban süket ?
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83760] |
[előzmény: (83756) Fend, 2010-10-30 19:43:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83756. Elküldve: 2010-10-30 19:43:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117722.] |
Hát ő biztos azért fekszik oda,hogy jobban halljon
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #83757] |
[előzmény: (83755) hamvasmudi, 2010-10-30 19:38:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
83755. Elküldve: 2010-10-30 19:38:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117723.] |
Valakinek őrködnie is kell
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | | [válaszok erre: #83756] |
[előzmény: (83754) Fend, 2010-10-30 19:36:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fend

Tagság: 2007-08-12 21:21:24 Tagszám: #48028 Hozzászólások: 7700 |
83754. Elküldve: 2010-10-30 19:36:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117724.] |
én most is beküldtem a mienket a házába,neki meg az a mániája,hogy a lépcső előtti szőnyegen gömbölyödik össze,ott alszik.
Én kimegyek,úúú mondom de hideg van!
Bezzeg a többiek ki se dugják az orrukat se!
"Nincs az a hit, mely töretlen maradna, kivéve egy igazán hűséges kutyáét."
Konrad Lorenz
|
| | | [válaszok erre: #83755] |
[előzmény: (83752) hamvasmudi, 2010-10-30 19:28:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83753. Elküldve: 2010-10-30 19:30:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117725.] |
Elég egy száraz hely nekik , ólat nem szeretik !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83752) hamvasmudi, 2010-10-30 19:28:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|