[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
83527. Elküldve: 2010-10-29 18:55:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117951.] |
Nekem majd másként lesz fekete farkatlan szukám....
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #83530] |
[előzmény: (83525) Gulakuti, 2010-10-29 18:43:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
83526. Elküldve: 2010-10-29 18:49:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117952.] |
Az én szívem vágya.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #83528] |
[előzmény: (83521) Fodormenta, 2010-10-29 18:38:57] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83525. Elküldve: 2010-10-29 18:43:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117953.] |
Addig nem adom , amíg nem lesz barna cifrám ! Vigyél fekete szukát , születetten farkatlant !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83527 #83529] |
[előzmény: (83523) Fodormenta, 2010-10-29 18:41:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
83524. Elküldve: 2010-10-29 18:42:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117954.] |
Inkább mutass te is friss képeket a mudikáidról!
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #83560] |
[előzmény: (83518) Deloroszka., 2010-10-29 18:37:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
83523. Elküldve: 2010-10-29 18:41:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117955.] |
Gubacsot majd elhozom, annyival kevesebb. És akkor legalább mindegyik gyerekemre jut majd egy eb.
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #83525] |
[előzmény: (83522) Gulakuti, 2010-10-29 18:39:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83522. Elküldve: 2010-10-29 18:39:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117956.] |
tényleg nem , és még csak érkeznek folyamatosan hozzájuk
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83523] |
[előzmény: (83519) Fodormenta, 2010-10-29 18:38:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83520. Elküldve: 2010-10-29 18:38:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117958.] |
Az nem lesz az tuti
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83518) Deloroszka., 2010-10-29 18:37:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
83519. Elküldve: 2010-10-29 18:38:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117959.] |
Nem kérdezem, hogy mennyi, ennyit már te sem tudsz követni...
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #83522] |
[előzmény: (83515) Gulakuti, 2010-10-29 18:32:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
83518. Elküldve: 2010-10-29 18:37:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117960.] |
Kis boci.
Már csak egy meztelenkutya hiányzik a csapatodból.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #83520 #83521 #83524] |
[előzmény: (83517) Gulakuti, 2010-10-29 18:36:11] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83517. Elküldve: 2010-10-29 18:36:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117961.] |
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83518 #83536] |
[előzmény: (83514) Deloroszka., 2010-10-29 18:30:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83516. Elküldve: 2010-10-29 18:34:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117962.] |
Whipett is van már kb fél év óta , nem is akár milyen !
A kis kopó , nem rég érkezett , ő Rövidlábú Erdélyi kopó !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83514) Deloroszka., 2010-10-29 18:30:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83515. Elküldve: 2010-10-29 18:32:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117963.] |
Pedig van még
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83519] |
[előzmény: (83512) Fodormenta, 2010-10-29 18:27:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
83514. Elküldve: 2010-10-29 18:30:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117964.] |
Szép nagy falka.
Hogy lett neked whippeted? Meg kopód?
Le vagyok maradva.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | | [válaszok erre: #83516 #83517] |
[előzmény: (83510) Gulakuti, 2010-10-29 18:25:55] |
|
Törzstag
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
83513. Elküldve: 2010-10-29 18:28:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117965.] |
Az biztos. Mindig azzal intem türelemre a férjemet, hogy 2 éves korától majd lenyugszik...
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | |
[előzmény: (83509) Szilaj, 2010-10-29 18:22:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
83511. Elküldve: 2010-10-29 18:27:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117967.] |
Ilyen korban még olyan déloroszosak.
Pillichfalvi Fényes kennel
Ügyes, takaros kiskutya a hajtókutya. Szép ránézni. Eleven, mint a halcsík. Magyarfajta. Eredeti népi tenyésztés.
|
| | |
[előzmény: (83507) Fodormenta, 2010-10-29 18:16:04] |
|
Törzstag
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83510. Elküldve: 2010-10-29 18:25:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117968.] |
A kutyáim egy része !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | | [válaszok erre: #83512 #83514] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
83509. Elküldve: 2010-10-29 18:22:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117969.] |
Szép lett. Komondorban az 1 éves még kölyök.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #83513] |
[előzmény: (83507) Fodormenta, 2010-10-29 18:16:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
83508. Elküldve: 2010-10-29 18:21:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117970.] |
Vagy bármilyen síp, csak nem tudom, melyiket hallja. Azt tudom, hogy a kutyaugatást hallja. Olyan síp kéne.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #83544 #84159] |
[előzmény: (83507) Fodormenta, 2010-10-29 18:16:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fodormenta

Tagság: 2008-03-14 08:12:46 Tagszám: #57053 Hozzászólások: 3201 |
83507. Elküldve: 2010-10-29 18:16:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117971.] |
Lehet, hogy kéne neked egy ultrahangos síp!
Bori nemrég volt 1 éves. Kész hölgyemény lett:
(Tüzeléskor majdnem kinyírta Cirkát )
Menta
Pilisi Csirkefogó kennel
Blog
|
| | | [válaszok erre: #83508 #83509 #83511] |
[előzmény: (83506) Szilaj, 2010-10-29 17:59:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
83506. Elküldve: 2010-10-29 17:59:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117972.] |
Most jöttünk vissza az erdőből. Nyanya kicsit rám hozta a frászt... Elrohant egy szarvas után. Az ízeltlábúak épp valamivel el voltak foglalva a bokorban, nem látták, mikor átszaladt előttünk. persze hamar lemaradt, de nem tudtam, visszatalál-e. Aztán hallottam, hogy zörög a bokor. Gondoltam, vagy vaddisznó, vagy az öregasszony jön vissza. Aztán kijött az útra, de sokkal hátrább, mint mi vártuk és nem látott minket, elrohant az ellenkező irányba, mint a nyíl. Ilyenkor ha kiabálok, meghallják és visszajönnek, de ő ugye nem hall. Akkor eszembe jutott, hátha a tapsot hallja. (Fütyülni nem tudok. ). Vagy meghallotta, vagy másért, de megállt és visszanézett, meglátott minket (még jó, hogy a látása még jó) és odaszaladt.
Nem tudom, melyikünk ijedt meg jobban.
Megint öregedtem vagy 5 évet...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #83507 #83548] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gulakuti

Tagság: 2006-11-11 10:30:59 Tagszám: #36988 Hozzászólások: 10958 |
83505. Elküldve: 2010-10-29 17:59:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117973.] |
Maszkos , vagy ordas , ez már csak játék a betűkkel !
Gulakuti kennel
Galériám
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok
|
| | |
[előzmény: (83503) hamvasmudi, 2010-10-29 17:18:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
83504. Elküldve: 2010-10-29 17:52:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117974.] |
Na, ez már igen!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (83499) Fodormenta, 2010-10-29 16:38:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hamvasmudi

Tagság: 2010-08-26 02:39:30 Tagszám: #87957 Hozzászólások: 1044 |
83503. Elküldve: 2010-10-29 17:18:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[117975.] |
De akkó méééé maszkos?
Álruhába bújik?
Zsófi, Sába, Pisze és a többiek
"A kiskutya a természet kínálta gyógyír a szeretet hiányára...és az élet sok egyéb bajára is." Richard Allan Palm
www.hamvasmudi.fw.hu
http://gallery.site.hu/u/Hamvasmudik/
|
| | | [válaszok erre: #83505] |
[előzmény: (83502) Gulakuti, 2010-10-29 16:57:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|