Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (60/5
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Pilis-Budai kutyások Képtára
Honlapja

    / 2523 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

(üzenet: 63071, Kutya)
 

t-macska



Tagság: 2004-02-19 11:24:50
Tagszám: #8860
Hozzászólások: 15274
3596. Elküldve: 2009-08-19 09:21:00,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59476.]

valószínű az ütés következtében. csúnyán be volt vérezve mindkét szeme. Már néztük a dokival vasárnap is, hogy az egyik egyáltalán nem reagált a fényre és a másik is csak nagyon lassan, de ezt okozhatta az altató is.

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13
[előzmény: (3591) csillár, 2009-08-18 21:05:30]
Kiváló dolgozó
t-macska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nani05



Tagság: 2009-01-28 10:37:51
Tagszám: #69771
Hozzászólások: 2082
3595. Elküldve: 2009-08-19 07:14:43,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59477.]

Óóó! icon15.gif icon15.gif icon16.gif
[előzmény: (3586) t-macska, 2009-08-18 12:00:04]
Kiváló dolgozó
nani05 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nani05



Tagság: 2009-01-28 10:37:51
Tagszám: #69771
Hozzászólások: 2082
3594. Elküldve: 2009-08-19 07:14:11,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59478.]

icon72.gif
[előzmény: (3589) Timi02, 2009-08-18 15:27:03]
Kiváló dolgozó
nani05 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nani05



Tagság: 2009-01-28 10:37:51
Tagszám: #69771
Hozzászólások: 2082
3593. Elküldve: 2009-08-19 07:03:15,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59479.]

Jó reggelt! icon50.gif
Kiváló dolgozó
nani05 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3592. Elküldve: 2009-08-18 21:41:12,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59480.]

icon50.gif 36350495.gif icon50.gif

PBK
ELVESZE
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csillár



Tagság: 2004-07-01 15:01:26
Tagszám: #11262
Hozzászólások: 38574
3591. Elküldve: 2009-08-18 21:05:30,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59481.]

Affene.
Vajon nemlátóként került az úttestre vagy azóta nem lát, hogy elcsapták...

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
[válaszok erre: #3596] [előzmény: (3586) t-macska, 2009-08-18 12:00:04]
Kiváló dolgozó
csillár adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csillár



Tagság: 2004-07-01 15:01:26
Tagszám: #11262
Hozzászólások: 38574
3590. Elküldve: 2009-08-18 21:02:38,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59482.]

Jajj, ne icon16.gif

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
[előzmény: (3589) Timi02, 2009-08-18 15:27:03]
Kiváló dolgozó
csillár adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Timi02



Tagság: 2004-02-13 13:02:08
Tagszám: #8710
Hozzászólások: 38805
3589. Elküldve: 2009-08-18 15:27:03,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59483.]

ELVESZETT CSUTAK Pilisvörösvárról!

Ivartalanított 1,5 éves kis-közepes méretű kan kutya.

06 30 724 6604

Csutak3.JPG

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
[válaszok erre: #3590 #3594 #3747]
Kiváló dolgozó
Timi02 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Timi02



Tagság: 2004-02-13 13:02:08
Tagszám: #8710
Hozzászólások: 38805
3588. Elküldve: 2009-08-18 12:05:26,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59484.]

Szeptemberben nyit a Népszigeti Kutyasuli testvériskolája:

http://www.ormezoikutyasuli.hu/

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
Kiváló dolgozó
Timi02 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3587. Elküldve: 2009-08-18 12:02:10,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59485.]

Jaj szegényke icon15.gif icon15.gif
Nagyon drukkolok neki, hogy javuljon az állapota.



PBK
ELVESZE
[előzmény: (3586) t-macska, 2009-08-18 12:00:04]
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t-macska



Tagság: 2004-02-19 11:24:50
Tagszám: #8860
Hozzászólások: 15274
3586. Elküldve: 2009-08-18 12:00:04,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59486.]

Rossz hírek. Nagyon úgy néz ki, hogy a fejsérült Bikcif nem lát.
Nem reagál érdeklődik a világ iránt, hirtelen zajokra megijed.
Holnap megy vissza ellenőrzésre, remélhetően ezúttal már nem kell altatni és akkor pontosabbat tudnak az orvosok mondani a szeméről.

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13
[válaszok erre: #3587 #3591 #3595]
Kiváló dolgozó
t-macska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3585. Elküldve: 2009-08-18 11:39:54,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59487.]

icon21.gif icon21.gif Nagyon szeret Téged ez a múltkori látogatásakor is egyértelmű volt icon70.gif icon70.gif

A terasz, meg a kisszoba lesz a helye.
A mostani bírtokos, a Lencsike a héten megy az új gazdikhoz, és remélem, hogy Lencsike ott is nagyon jól fog viselkedni.

PBK
ELVESZE
[előzmény: (3584) keszmagdus, 2009-08-18 11:33:02]
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


keszmagdus



Tagság: 2005-08-10 11:51:59
Tagszám: #21076
Hozzászólások: 380
3584. Elküldve: 2009-08-18 11:33:02,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59488.]

nana, a végén még meggondolom magam, és nem Nálad szállásolom el, mert féltékeny leszek... icon20.gif

egyébként meg, komolyra fordítva: kényeztetni természetesen lehet... icon79.gif
elszeretni úgysem tudnád, mert ennek a blökinek akkora szíve van, hogy mindannyian beleférünk... icon25.gif
icon70.gif

Magdi

[email protected]
[válaszok erre: #3585] [előzmény: (3583) szezám, 2009-08-18 11:23:40]
Törzstag
keszmagdus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3583. Elküldve: 2009-08-18 11:23:40,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59489.]

Nem gond icon70.gif icon70.gif Van helye, és nagyon szeretem Rozékát icon22.gif icon22.gif
36981137.gif
És igyekszem nem elkényeztetni és elszeretni Töled icon23.gif

PBK
ELVESZE
[válaszok erre: #3584] [előzmény: (3582) keszmagdus, 2009-08-18 11:09:21]
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


keszmagdus



Tagság: 2005-08-10 11:51:59
Tagszám: #21076
Hozzászólások: 380
3582. Elküldve: 2009-08-18 11:09:21,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59490.]

biztos elfér 2-3 napig is? nem okozna gondot?

biztos szivesen van ott...icon32.gif csak azt ne higgye, hogy nem megyek érte... icon25.gif icon20.gif icon79.gif

köszi, akkor majd előtte pontosítunk... icon32.gif

icon70.gif

Magdi

[email protected]
[válaszok erre: #3583] [előzmény: (3580) szezám, 2009-08-18 10:53:19]
Törzstag
keszmagdus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3581. Elküldve: 2009-08-18 11:01:19,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59491.]

Majd jókat sétálunk a reptéren, ha nem esik az eső icon22.gif icon22.gif

PBK
ELVESZE
[előzmény: (3579) keszmagdus, 2009-08-18 10:46:48]
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3580. Elküldve: 2009-08-18 10:53:19,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59492.]

Rozéka hozzám bármikor jöhet icon70.gif icon70.gif
Nagyon szívesen látom és remélem, hogy ö is szívesen van velem.

PBK
ELVESZE
[válaszok erre: #3582] [előzmény: (3579) keszmagdus, 2009-08-18 10:46:48]
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


keszmagdus



Tagság: 2005-08-10 11:51:59
Tagszám: #21076
Hozzászólások: 380
3579. Elküldve: 2009-08-18 10:46:48,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59493.]

sziasztok!

kedves kis családom ismét kitett magáért, és a felajánlott segítségeknek lőttek.. most egy dologban konkrét segítséget fogok kérni, ha lesz valakinek rá kapacitása, vagy tudtok valami ötletet... szeptember 21-én költözöm (vagy ha összejön akkor 20-án)... addig még van egy hónap, csak biztosra akarok menni...
2 vagy 3 napra, amíg az átköltözés és a bútorok helyrerakása tart, szeretném valahova Rozét biztos helyre elszállásolni, mert ott meg fog bolondulni a felfordulásban, és valszeg mi is... nem akarom sokat ecsetelni, de tesómék, akik kertes házzal bírnak, és van 2 kutyájuk, olyan "kedvesen" fogadták a kérésemet, hogy sajna más megoldást kell keresnem... (pedig eredetileg úgy volt, hogy majd a szülés idejére egy hétre bevállalják, de ezek után már abban sem vagyok biztos)... tényleg csak 2 vagy 3 napról lenne szó, kifizetem a kajáját, meg bármit ami ezzel jár... csak szeretném, ha jó helyen lenne addig, olyanokkal, akik azért szeretik... icon79.gif és néha meg is simogatják... icon79.gif

előre is köszi, ha van ötletetek, hogy hova mehetne...
icon50.gif

Magdi

[email protected]
[válaszok erre: #3580 #3581 #3581]
Törzstag
keszmagdus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Timi02



Tagság: 2004-02-13 13:02:08
Tagszám: #8710
Hozzászólások: 38805
3578. Elküldve: 2009-08-18 09:55:29,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59494.]

Gazdát keres a mudikeverék MIDI

DENEVÉRFÜLŰ LUSZI MIDI, kis-közepes termetű, 1 év körüli fekete ivartalanított mudikeverék szuka.
Bűbájos boszorka.

midi1_001.jpg

Cicákat nem bántja, de dominánsan viselkedik velük, néha megmorogja őket.
_IMG_5688.JPG

Kutyákkal jól kijön, nagyobbaktól eleinte tart egy picit, de hamar barátkozik.

Sajátosan, fogcsattogtatva játszik. Játékosan a másik kutya után kap, miközben fogait összecsattintja.

Bújós, szeretetre és falatkákra egyaránt éhes, ezért jól motiválható, de öntörvényű kiskutya, határozott, következetes, szerető gazdira van szüksége.

_IMG_5664.JPG

Gyerekeket nagyon szereti.

Érdeklődni:
06-20-988-5757


PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
Kiváló dolgozó
Timi02 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Timi02



Tagság: 2004-02-13 13:02:08
Tagszám: #8710
Hozzászólások: 38805
3577. Elküldve: 2009-08-18 09:54:22,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59495.]

Ficere temperamentumos, de tud nagyon nyugis is lenni, ha kell. Néha csak fekszik és hagyja, hogy a görény fel-alá nyargalásszon rajta:)
Most van egy vadgörényem, csukott szemmel találták, ő Ficere haverja, de még nincs neve.
(A 4 éves keresztlányommal Hurka Gyurkának neveztük el, de kéne neki valami találóbb név icon23.gif )

Van egy Ragacs nevű vadászgörényem is, őt patkányragasztóból szedtük ki egy ismerőssel.

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
[előzmény: (3576) nani05, 2009-08-18 09:51:07]
Kiváló dolgozó
Timi02 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nani05



Tagság: 2009-01-28 10:37:51
Tagszám: #69771
Hozzászólások: 2082
3576. Elküldve: 2009-08-18 09:51:07,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59496.]

Jaaaaj! icon22.gif Ficere olyan temperamentumú, mint Nimfa. Ha kapna ő is egy görényt...!
A Te görényedet hogy hívják? Mennyire engedelmes állatok egyébként?
Egyszer, ha felénk jártok, szívesen látnánk görénykét is! icon23.gif
[válaszok erre: #3577] [előzmény: (3575) Timi02, 2009-08-18 09:29:24]
Kiváló dolgozó
nani05 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Timi02



Tagság: 2004-02-13 13:02:08
Tagszám: #8710
Hozzászólások: 38805
3575. Elküldve: 2009-08-18 09:29:24,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59497.]

Azt látnád Ficerével mit művel a kisgörény. Ellopja Ficerétől az eredetileg Jenny néni tulajdonát képező csipogóst. Ficere visszalopja. Görény újra el..... icon53.gif icon21.gif

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
[válaszok erre: #3576] [előzmény: (3573) nani05, 2009-08-18 06:47:12]
Kiváló dolgozó
Timi02 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
3574. Elküldve: 2009-08-18 09:17:03,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59498.]

icon50.gif Szép napot Mindenkinek icon50.gif

PBK
ELVESZE
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nani05



Tagság: 2009-01-28 10:37:51
Tagszám: #69771
Hozzászólások: 2082
3573. Elküldve: 2009-08-18 06:47:12,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59499.]

Egyszer volt szerencsém hosszabban elidőzni egy görénynél. Zsiványnak hívják és kislány. Letettem a cuccomat a sarokba, és a papírszatyromból mindent kilopott, amit talált. Pénztárcát icon36.gif (erre van esze! icon20.gif ), kesztyűt (tél volt icon21.gif ) stb. Haláli fazonok!
[válaszok erre: #3575] [előzmény: (3558) Timi02, 2009-08-17 16:30:52]
Kiváló dolgozó
nani05 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nani05



Tagság: 2009-01-28 10:37:51
Tagszám: #69771
Hozzászólások: 2082
3572. Elküldve: 2009-08-18 06:43:53,

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

[59500.]

Jó reggelt! icon50.gif
Kiváló dolgozó
nani05 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők

(üzenet: 63071, Kutya)
 
    / 2523 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.020114898681641 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail