[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők (üzenet: 63071, Kutya) |
|
|
|
 t-macska

Tagság: 2004-02-19 11:24:50 Tagszám: #8860 Hozzászólások: 15274 |
3596. Elküldve: 2009-08-19 09:21:00, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59476.] |
valószínű az ütés következtében. csúnyán be volt vérezve mindkét szeme. Már néztük a dokival vasárnap is, hogy az egyik egyáltalán nem reagált a fényre és a másik is csak nagyon lassan, de ezt okozhatta az altató is.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13
|
| | |
[előzmény: (3591) csillár, 2009-08-18 21:05:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nani05

Tagság: 2009-01-28 10:37:51 Tagszám: #69771 Hozzászólások: 2082 |
3595. Elküldve: 2009-08-19 07:14:43, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59477.] |
Óóó!
|
| | |
[előzmény: (3586) t-macska, 2009-08-18 12:00:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nani05

Tagság: 2009-01-28 10:37:51 Tagszám: #69771 Hozzászólások: 2082 |
3594. Elküldve: 2009-08-19 07:14:11, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59478.] |
|
| | |
[előzmény: (3589) Timi02, 2009-08-18 15:27:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nani05

Tagság: 2009-01-28 10:37:51 Tagszám: #69771 Hozzászólások: 2082 |
3593. Elküldve: 2009-08-19 07:03:15, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59479.] |
Jó reggelt!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3592. Elküldve: 2009-08-18 21:41:12, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59480.] |
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Timi02

Tagság: 2004-02-13 13:02:08 Tagszám: #8710 Hozzászólások: 38805 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Timi02

Tagság: 2004-02-13 13:02:08 Tagszám: #8710 Hozzászólások: 38805 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3587. Elküldve: 2009-08-18 12:02:10, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59485.] |
Jaj szegényke
Nagyon drukkolok neki, hogy javuljon az állapota.
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (3586) t-macska, 2009-08-18 12:00:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 t-macska

Tagság: 2004-02-19 11:24:50 Tagszám: #8860 Hozzászólások: 15274 |
3586. Elküldve: 2009-08-18 12:00:04, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59486.] |
Rossz hírek. Nagyon úgy néz ki, hogy a fejsérült Bikcif nem lát.
Nem reagál érdeklődik a világ iránt, hirtelen zajokra megijed.
Holnap megy vissza ellenőrzésre, remélhetően ezúttal már nem kell altatni és akkor pontosabbat tudnak az orvosok mondani a szeméről.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #3587 #3591 #3595] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3585. Elküldve: 2009-08-18 11:39:54, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59487.] |
Nagyon szeret Téged ez a múltkori látogatásakor is egyértelmű volt
A terasz, meg a kisszoba lesz a helye.
A mostani bírtokos, a Lencsike a héten megy az új gazdikhoz, és remélem, hogy Lencsike ott is nagyon jól fog viselkedni.
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (3584) keszmagdus, 2009-08-18 11:33:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 keszmagdus

Tagság: 2005-08-10 11:51:59 Tagszám: #21076 Hozzászólások: 380 |
3584. Elküldve: 2009-08-18 11:33:02, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59488.] |
nana, a végén még meggondolom magam, és nem Nálad szállásolom el, mert féltékeny leszek...
egyébként meg, komolyra fordítva: kényeztetni természetesen lehet...
elszeretni úgysem tudnád, mert ennek a blökinek akkora szíve van, hogy mindannyian beleférünk...
Magdi
[email protected]
|
| | | [válaszok erre: #3585] |
[előzmény: (3583) szezám, 2009-08-18 11:23:40] |
|
Törzstag
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3583. Elküldve: 2009-08-18 11:23:40, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59489.] |
Nem gond Van helye, és nagyon szeretem Rozékát
És igyekszem nem elkényeztetni és elszeretni Töled
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #3584] |
[előzmény: (3582) keszmagdus, 2009-08-18 11:09:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 keszmagdus

Tagság: 2005-08-10 11:51:59 Tagszám: #21076 Hozzászólások: 380 |
3582. Elküldve: 2009-08-18 11:09:21, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59490.] |
biztos elfér 2-3 napig is? nem okozna gondot?
biztos szivesen van ott... csak azt ne higgye, hogy nem megyek érte...
köszi, akkor majd előtte pontosítunk...
Magdi
[email protected]
|
| | | [válaszok erre: #3583] |
[előzmény: (3580) szezám, 2009-08-18 10:53:19] |
|
Törzstag
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3581. Elküldve: 2009-08-18 11:01:19, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59491.] |
Majd jókat sétálunk a reptéren, ha nem esik az eső
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (3579) keszmagdus, 2009-08-18 10:46:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3580. Elküldve: 2009-08-18 10:53:19, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59492.] |
Rozéka hozzám bármikor jöhet
Nagyon szívesen látom és remélem, hogy ö is szívesen van velem.
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #3582] |
[előzmény: (3579) keszmagdus, 2009-08-18 10:46:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 keszmagdus

Tagság: 2005-08-10 11:51:59 Tagszám: #21076 Hozzászólások: 380 |
3579. Elküldve: 2009-08-18 10:46:48, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59493.] |
sziasztok!
kedves kis családom ismét kitett magáért, és a felajánlott segítségeknek lőttek.. most egy dologban konkrét segítséget fogok kérni, ha lesz valakinek rá kapacitása, vagy tudtok valami ötletet... szeptember 21-én költözöm (vagy ha összejön akkor 20-án)... addig még van egy hónap, csak biztosra akarok menni...
2 vagy 3 napra, amíg az átköltözés és a bútorok helyrerakása tart, szeretném valahova Rozét biztos helyre elszállásolni, mert ott meg fog bolondulni a felfordulásban, és valszeg mi is... nem akarom sokat ecsetelni, de tesómék, akik kertes házzal bírnak, és van 2 kutyájuk, olyan "kedvesen" fogadták a kérésemet, hogy sajna más megoldást kell keresnem... (pedig eredetileg úgy volt, hogy majd a szülés idejére egy hétre bevállalják, de ezek után már abban sem vagyok biztos)... tényleg csak 2 vagy 3 napról lenne szó, kifizetem a kajáját, meg bármit ami ezzel jár... csak szeretném, ha jó helyen lenne addig, olyanokkal, akik azért szeretik... és néha meg is simogatják...
előre is köszi, ha van ötletetek, hogy hova mehetne...
Magdi
[email protected]
|
| | | [válaszok erre: #3580 #3581 #3581] |
|
|
Törzstag
|
|
 Timi02

Tagság: 2004-02-13 13:02:08 Tagszám: #8710 Hozzászólások: 38805 |
3578. Elküldve: 2009-08-18 09:55:29, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59494.] |
Gazdát keres a mudikeverék MIDI
DENEVÉRFÜLŰ LUSZI MIDI, kis-közepes termetű, 1 év körüli fekete ivartalanított mudikeverék szuka.
Bűbájos boszorka.
Cicákat nem bántja, de dominánsan viselkedik velük, néha megmorogja őket.
Kutyákkal jól kijön, nagyobbaktól eleinte tart egy picit, de hamar barátkozik.
Sajátosan, fogcsattogtatva játszik. Játékosan a másik kutya után kap, miközben fogait összecsattintja.
Bújós, szeretetre és falatkákra egyaránt éhes, ezért jól motiválható, de öntörvényű kiskutya, határozott, következetes, szerető gazdira van szüksége.
Gyerekeket nagyon szereti.
Érdeklődni:
06-20-988-5757
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Timi02

Tagság: 2004-02-13 13:02:08 Tagszám: #8710 Hozzászólások: 38805 |
3577. Elküldve: 2009-08-18 09:54:22, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59495.] |
Ficere temperamentumos, de tud nagyon nyugis is lenni, ha kell. Néha csak fekszik és hagyja, hogy a görény fel-alá nyargalásszon rajta:)
Most van egy vadgörényem, csukott szemmel találták, ő Ficere haverja, de még nincs neve.
(A 4 éves keresztlányommal Hurka Gyurkának neveztük el, de kéne neki valami találóbb név )
Van egy Ragacs nevű vadászgörényem is, őt patkányragasztóból szedtük ki egy ismerőssel.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
|
| | |
[előzmény: (3576) nani05, 2009-08-18 09:51:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nani05

Tagság: 2009-01-28 10:37:51 Tagszám: #69771 Hozzászólások: 2082 |
3576. Elküldve: 2009-08-18 09:51:07, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59496.] |
Jaaaaj! Ficere olyan temperamentumú, mint Nimfa. Ha kapna ő is egy görényt...!
A Te görényedet hogy hívják? Mennyire engedelmes állatok egyébként?
Egyszer, ha felénk jártok, szívesen látnánk görénykét is!
|
| | | [válaszok erre: #3577] |
[előzmény: (3575) Timi02, 2009-08-18 09:29:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Timi02

Tagság: 2004-02-13 13:02:08 Tagszám: #8710 Hozzászólások: 38805 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
3574. Elküldve: 2009-08-18 09:17:03, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59498.] |
Szép napot Mindenkinek
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nani05

Tagság: 2009-01-28 10:37:51 Tagszám: #69771 Hozzászólások: 2082 |
3573. Elküldve: 2009-08-18 06:47:12, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59499.] |
Egyszer volt szerencsém hosszabban elidőzni egy görénynél. Zsiványnak hívják és kislány. Letettem a cuccomat a sarokba, és a papírszatyromból mindent kilopott, amit talált. Pénztárcát (erre van esze! ), kesztyűt (tél volt ) stb. Haláli fazonok!
|
| | | [válaszok erre: #3575] |
[előzmény: (3558) Timi02, 2009-08-17 16:30:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nani05

Tagság: 2009-01-28 10:37:51 Tagszám: #69771 Hozzászólások: 2082 |
3572. Elküldve: 2009-08-18 06:43:53, [KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők
|
[59500.] |
Jó reggelt!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők (üzenet: 63071, Kutya) |
|
|
|
|