Ha valaki kedvet érezne a menhely népszerűsítésében, s ezzel az állatok esélyeinek növelésében segédkezni, nagyon megköszönnénk.
A következő tevékenységi körökben lenne szükség aktív kezekre:
- a menhely állatainak hirdetése, adatok feltöltése összesített menhelyes adatbázisokba, karbantartása a menhely dolgozóival egyeztetve,
- kutyusok és cicák nyomtatott plakátjainak, valamint szórólapok terjesztése elsősorban Érden és vonzáskörzetében (tehát ahol tevékenykedünk), ötleteket is várok
- minden segítségnek örülünk, ami a menhelyi állatok érdekét szolgálja!
Kérésre hirdetve:
gazdit keres 8 db kéthónapos csodaszép kiscica. A cicák már le vannak választva és szobatiszták is, már megszokták a macskaalmot. Érden nézhetők meg. Érdeklődni lehet:
06-30-525-7755
akos.princzinger@ericsson.com
Kérésre hirdetve:
S.O.S. keresünk egy ÁLomGazdit kb. 1o hónapos lány cicának kutyával kompatibilis, szobatiszta. Érden nézhető meg. Érdeklődni lehet:
file.magdolna@freemail.hu
Gazdit keres ez a fiatal vörös cica, kóborként éldegélt, egy állatbarát eteti, de megtartani már nem tudja. Érden nézhető meg. Ha valaki szeretné örökbefogadni, érdeklődhet a következő tel.számon: 06 20 486-6817
Pówert is tervbe vettem de az élet közbeszólt pedig On hajazott a törődésre, majd legközebb egyébként imádnivaló sokszor eszembejut, amikor először tettük a nyakára a pórázt
Az idő nem igazán kedvezett,de azért volt tennivaló Dorka hamarsan utazik az ÁLomGAzdihoz, ezért kicsinosítottam. Nehezen tűrte a fésülést, de túléltük mindketten
Sajna ma is úgyalakult, hogy egyedül voltam a menhelyen, így egyszerre 2 kuttyot vittem ki sétálni a hatékonyság végett Jana és Kormi FAntasztikus társak voltak ebben mivel egyedül voltam így fényképeket nem tudtam készíteni rólunk, de azért ime Jana és Kormi
Látott kutya!
Tárnokon a Berki úton a Benta környékén kb 3-4 napja feltünt egy zsemle színű, közepes nagyságu kutya. Nemét nem tudom, csak kocsiból láttam többször is. Sajnos nem tudom összeszedni, mert nem tudom eltenni. Talán autóból tehették ki, (elég népszerű hely lett az ott mostanában ), mert nagyon jött az autó után amikor lassítottunk, nehogy elüssük.
Kérem ha valaki tud segítsen neki!
www.koborka.hu Annyi a beteg elme, hogy hovatovább az egészséges szúr szemet.
A tegnapi napon beköltözött hozzánk a képen látható fiatal, fekete-fehér lánycica. Rózsaszín bolhanyakörve van, úgyhogy biztos van gazdája. Nem hiányzik senkinek sem? Amúgy nem szívbajos cica, a 60 kilós kutyámat párszor megpofozta és a vacsoráját is meg akarta kóstolni. :o) Emiatt félek itt tartani, nem tudom meddig viseli el kiskutyám a társaságát.
Ha valaki ismeri a gazdáját vagy pedig befogadná, ezen a számon elérhet: 06-20/931-6226, vagy: torzsamorzsa@freemail.hu"
Szia On örülök, hogy a kutyus sorsa megoldódni látszik egyébként kedves kis állatkának tűnik, vszeg sokat szenvedhetett Szeretném kérni, küldjél róla képet, ha kicsonosodott
Alex mindenkivel kijön nemhogy kannal, de Khánnal is. Ő az első akinek ez sikerült. Csak el ne kiabáljam! Csütörtökön megyünk megszépüln kozmetikushoz.
Köszönöm! Itt legalább kapok választ, de felírtam egy csomó fórumra és egyenlőre csak 1 ember kérdezett annyit, hogy mekkora a kutya. Bízom benne, hogy ma sikerül kerítenem valahonnan, mert különben nem tudom szállítani a kutyust
Köszönöm!
Segítségre lenne szükségem, vasárnap egy kóbor kutyust le kell szállítanom Budapestről Nyíregyházára (sajnos csak ilyen messze sikerült neki ideiglenes helyet találni). Szükségem lenne kölcsönbe vasárnap délutánig egy szállítóboxra, bármit otthagyok érte letétbe (pénzt, személyes iratot stb...) Ha valaki tudna segíteni és Budapesten lakik, azt kérem, hogy írjon nekem pü-be, nagyon fontos lenne, mert különben nem tudjuk vasárnap reggel leszállítani a kutyust. Köszönöm!