Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (81/11
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 467 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

(üzenet: 11662, Kutya)
 

moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2237. Elküldve: 2010-01-21 22:17:05,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9426.]

Kiterültem mint mindig. Sokan bárányszőrnek néznek!DSCF2652.JPG

Jasper és én
[válaszok erre: #2238] [előzmény: (2236) moncsika38, 2010-01-21 22:14:28]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2236. Elküldve: 2010-01-21 22:14:28,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9427.]

Jé sikerült!!!!! icon25.gif icon25.gif icon25.gif icon25.gif icon25.gif

Jasper és én
[válaszok erre: #2237] [előzmény: (2235) moncsika38, 2010-01-21 22:13:49]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2235. Elküldve: 2010-01-21 22:13:49,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9428.]

Na kérem szépen, itt labdázunk. DSCF2650.JPG

Jasper és én
[válaszok erre: #2236] [előzmény: (2233) moncsika38, 2010-01-21 22:10:24]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magyarhegy Csillaga



Tagság: 2007-09-11 23:40:44
Tagszám: #49163
Hozzászólások: 808
2234. Elküldve: 2010-01-21 22:12:25,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9429.]

Hát csajok.....
Én meg egyre rosszabbul birom az Erik-nélküliséget icon16.gif icon16.gif icon16.gif

Pedig azt hittem, hogy ma már kicsit jobb, de mégsem. icon72.gif
Mióta ismerem, ilyen nem volt h 4 napig ne beszéljünk icon15.gif icon15.gif icon15.gif icon15.gif
Próbálom lefoglalni magam, de akkor is egy örökkévalóságnak tűnik... icon15.gif

Magyarhegy Csillaga
Képtár
[válaszok erre: #2241 #2253]
Törzstag
Magyarhegy Csillaga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2233. Elküldve: 2010-01-21 22:10:24,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9430.]

Na itt vagyok! Hála istennek a párom, most hozta haza a töltőt, úgy néz ki sikerült megcsinálni. Így hát tudom használni a laptopot. Most akkor megpróbáljuk újból a képeket, sikerülnie kell. Na akkor kezdjük. Csapjunk bele a lecsóba! icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif

Jasper és én
[válaszok erre: #2235] [előzmény: (2232) kingu84, 2010-01-21 21:38:17]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2231. Elküldve: 2010-01-21 20:57:51,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9432.]

Ez abszolut nem gyerekes dolog. Mindenkinek van valami hobbyja, kedvenc idő töltése, miért ne lehetne neked is.

Jasper és én
[válaszok erre: #2232] [előzmény: (2228) tmakarai, 2010-01-21 20:55:27]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tmakarai



Tagság: 2009-08-17 08:04:01
Tagszám: #76945
Hozzászólások: 1079
2230. Elküldve: 2010-01-21 20:57:36,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9433.]

Megyek én is egy körre. De még magamra kell öltenem a hat réteget... icon26.gif
[előzmény: (2229) tmakarai, 2010-01-21 20:56:51]
Kiváló dolgozó
tmakarai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tmakarai



Tagság: 2009-08-17 08:04:01
Tagszám: #76945
Hozzászólások: 1079
2229. Elküldve: 2010-01-21 20:56:51,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9434.]

Leszek gépnél, csak valószínüleg lényegesen kevesebbet, mert a hugommal leszek - és esetleg az újszülöttel icon22.gif . REmélem úgy intézik, hogy addigra kész legyen a projekt icon21.gif
[válaszok erre: #2230] [előzmény: (2224) moncsika38, 2010-01-21 20:49:04]
Kiváló dolgozó
tmakarai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tmakarai



Tagság: 2009-08-17 08:04:01
Tagszám: #76945
Hozzászólások: 1079
2228. Elküldve: 2010-01-21 20:55:27,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9435.]

Oda akarok menni!!! Sööt, ott, a képben akarok lenni MOST.. AZONNAAAAAL!!!! (az alsó kép...bárcsak Mary Poppins itt lenne!)
Erröl jut eszembe - nagyon gyerekesnek tartanátok, ha elmesélném, hogy az elsö Mary Poppins könyvem rongyosra van olvasva és a mai napig elö szoktam venni olvasgatni? icon23.gif
[válaszok erre: #2231] [előzmény: (2223) Süti&Lilo, 2010-01-21 20:46:10]
Kiváló dolgozó
tmakarai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2227. Elküldve: 2010-01-21 20:53:14,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9436.]

Na megyek, mert idő van! Majd vissza nézek még! icon50.gif icon50.gif icon50.gif icon50.gif

Jasper és én
[előzmény: (2226) moncsika38, 2010-01-21 20:51:29]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2226. Elküldve: 2010-01-21 20:51:29,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9437.]

Hogy melyiket választánam? icon25.gif

Jasper és én
[válaszok erre: #2227] [előzmény: (2225) moncsika38, 2010-01-21 20:50:44]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2225. Elküldve: 2010-01-21 20:50:44,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9438.]

Hát igen, ha most választani lehetne, hogy Tündéhez menjek vagy ide akkor tudnám a választ rögtön. De nem árulom el nektek!!!! icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif

Jasper és én
[válaszok erre: #2226] [előzmény: (2223) Süti&Lilo, 2010-01-21 20:46:10]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2224. Elküldve: 2010-01-21 20:49:04,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9439.]

Tünde ha itthon leszel Mo. akkor nem is fogsz netboardozni? icon52.gif icon52.gif icon52.gif icon52.gif Mert ha nem akkor én szomorú leszek. icon15.gif icon15.gif icon15.gif icon15.gif icon15.gif icon15.gif icon15.gif icon15.gif Pedig milyen jó lenne, ha majd lennél.

Jasper és én
[válaszok erre: #2229] [előzmény: (2222) moncsika38, 2010-01-21 20:45:47]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Süti&Lilo



Tagság: 2010-01-06 15:31:28
Tagszám: #80942
Hozzászólások: 1590
2223. Elküldve: 2010-01-21 20:46:10,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9440.]

Én Új-Zélandra szeretnék menni... de egyenlőre maradunk a fenekünkön. Talán USA jönne össze, de nem ártana pénz is a projekthez, az meg most nincs. :(
Pár kép...
new-zealand-tours.jpg
newzealand.jpg
New-Zealand-North-Island-Lake-Waikaremoana-views-lush-vegetation-1-BS.jpg

Süti & Lilo
http://dailybichon.blogspot.com
[válaszok erre: #2225 #2228]
Kiváló dolgozó
Süti&Lilo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2222. Elküldve: 2010-01-21 20:45:47,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9441.]

Mindjárt megyek sétálni, sétálunk,sétálunk, egy kis dombra le csücsülünk, csücs. icon51.gif icon51.gif icon51.gif icon51.gif

Jasper és én
[válaszok erre: #2224] [előzmény: (2221) moncsika38, 2010-01-21 20:42:14]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2221. Elküldve: 2010-01-21 20:42:14,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9442.]

Svéd o.-ba is ilyen az időjárás, most beszéltünk nem rég a rokonainkkal. Észak, úgy hogy ezen ne csodálkozzunk.

Jasper és én
[válaszok erre: #2222] [előzmény: (2220) moncsika38, 2010-01-21 20:41:07]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2220. Elküldve: 2010-01-21 20:41:07,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9443.]

Akkor ezt az 1 hetet már ki birod Tünde!!!! icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif KITARTÁS!!!!!! Majd furcsa lesz amikor haza látogatsz Mo.-ra, hogy itt nem lesz hideg.

Jasper és én
[válaszok erre: #2221] [előzmény: (2218) tmakarai, 2010-01-21 20:37:15]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tmakarai



Tagság: 2009-08-17 08:04:01
Tagszám: #76945
Hozzászólások: 1079
2219. Elküldve: 2010-01-21 20:40:09,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9444.]

Paminak most is nagyon puha a szöre. Issstenien lehet benne turkálni! Már ha hagyja...
[előzmény: (2218) tmakarai, 2010-01-21 20:37:15]
Kiváló dolgozó
tmakarai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tmakarai



Tagság: 2009-08-17 08:04:01
Tagszám: #76945
Hozzászólások: 1079
2218. Elküldve: 2010-01-21 20:37:15,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9445.]

Jó estét! Hát hogy én milyen vagyok icon26.gif Gyönyörködöm a kutyusokban, de nem írom meg, hogy mennyire tetszenek! Nahát! Akkor most megírom. Imádnivalóak! icon22.gif icon22.gif icon22.gif
Móni, próbáljátok meg, hogy az üzenet ablaka mellett be legyen jelölve a BBcode is. A mh-en nincs, itt meg bevan, innen fel is lehet tölteni. Nem tudom, ez lehet-e a gond, holnap megnézem a benti gépen a beállítást.

Hát én is fázós vagyok. Van rajtam egy harisnya meg egy melegítöalsó itthon + a harisnyán egy zokni és egy kötött gyapjúzokni :) Amikor kimegyek, erre ráveszek egy bélelt susinadrágot, felülre egy meleg pulcsit - vagy most találtam meg az egyik gyapjúpulcsimat, amit sosem hordtam még. 20 v. 21 éve vettem a lengyel piacon icon20.gif tudjátok, olyan nyers gyapjú színü és szürkésbarnás minta van benne. Kézi kötés. Nnna.Ez most jól jött. icon21.gif icon21.gif Felül nem is fáztam, csak a lábam szárán éreztem, hogy csípös a hideg. Na meg az arcomon, orromon.
És azt mondják, hogy legalább egy hétig fog még tartani!!!! icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif
Nagyon UUUNOOOOOM!!!!
[válaszok erre: #2219 #2220] [előzmény: (2216) moncsika38, 2010-01-21 20:08:51]
Kiváló dolgozó
tmakarai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Süti&Lilo



Tagság: 2010-01-06 15:31:28
Tagszám: #80942
Hozzászólások: 1590
2217. Elküldve: 2010-01-21 20:33:34,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9446.]

Én nem látom a szőrük közt a különbséget, Lilonak annyi előnye van max. hogy reggel fürdettem, mert irtó pisis volt, ahogy a rohamok és altatás alatt összepisilte magát, csak a kanül miatt nem lehetett eddig.

Süti & Lilo
http://dailybichon.blogspot.com
[előzmény: (2216) moncsika38, 2010-01-21 20:08:51]
Kiváló dolgozó
Süti&Lilo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2216. Elküldve: 2010-01-21 20:08:51,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9447.]

Valószínű hogy azért más a szőrzetük, mert Liló még csak 5 hónapos, Jasper meg lassan 7 hónapos lesz, most változik a szőrzete. Már nem az a selymes, puha mint volt, most már másabb a tapintása.

Jasper és én
[válaszok erre: #2217 #2218] [előzmény: (2215) Magyarhegy Csillaga, 2010-01-21 20:04:05]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magyarhegy Csillaga



Tagság: 2007-09-11 23:40:44
Tagszám: #49163
Hozzászólások: 808
2215. Elküldve: 2010-01-21 20:04:05,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9448.]

Jasper meg olyan szőrcsomó, mint amilyen Ricky volt a műtét előtt! icon22.gif

Magyarhegy Csillaga
Képtár
[válaszok erre: #2216] [előzmény: (2203) kingu84, 2010-01-21 18:00:57]
Törzstag
Magyarhegy Csillaga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magyarhegy Csillaga



Tagság: 2007-09-11 23:40:44
Tagszám: #49163
Hozzászólások: 808
2214. Elküldve: 2010-01-21 20:03:07,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9449.]

Nagyon szép szőre van Lilonak!!!
Gyönyörű szép!!! icon22.gif icon22.gif icon22.gif

Magyarhegy Csillaga
Képtár
[előzmény: (2198) Süti&Lilo, 2010-01-21 16:55:40]
Törzstag
Magyarhegy Csillaga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


moncsika38



Tagság: 2009-09-21 18:08:19
Tagszám: #77982
Hozzászólások: 3135
2213. Elküldve: 2010-01-21 19:32:19,

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

[9450.]

Na most legalább életembe először hallottam, hogy milyen házőrző a kis kutyám. Az ugatását már ismerem, mert már korábban is írtam elég sokat ugat a semmiért. De most, jött hozzánk a villanyszerelő, akit már régóta ismerünk, és nagyon ugatott, és morgott. Nem tetszett neki. Abszolut nem volt kedves mint szokott lenni.

Jasper és én
[előzmény: (2212) moncsika38, 2010-01-21 19:10:48]
Kiváló dolgozó
moncsika38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear

(üzenet: 11662, Kutya)
 
    / 467 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.019783020019531 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail