[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear (üzenet: 11662, Kutya) |
|
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2237. Elküldve: 2010-01-21 22:17:05, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9426.] |
Kiterültem mint mindig. Sokan bárányszőrnek néznek!
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2238] |
[előzmény: (2236) moncsika38, 2010-01-21 22:14:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2236. Elküldve: 2010-01-21 22:14:28, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9427.] |
Jé sikerült!!!!!
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2237] |
[előzmény: (2235) moncsika38, 2010-01-21 22:13:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2235. Elküldve: 2010-01-21 22:13:49, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9428.] |
Na kérem szépen, itt labdázunk.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2236] |
[előzmény: (2233) moncsika38, 2010-01-21 22:10:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magyarhegy Csillaga

Tagság: 2007-09-11 23:40:44 Tagszám: #49163 Hozzászólások: 808 |
2234. Elküldve: 2010-01-21 22:12:25, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9429.] |
Hát csajok.....
Én meg egyre rosszabbul birom az Erik-nélküliséget
Pedig azt hittem, hogy ma már kicsit jobb, de mégsem.
Mióta ismerem, ilyen nem volt h 4 napig ne beszéljünk
Próbálom lefoglalni magam, de akkor is egy örökkévalóságnak tűnik...
Magyarhegy Csillaga
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #2241 #2253] |
|
|
Törzstag
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2233. Elküldve: 2010-01-21 22:10:24, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9430.] |
Na itt vagyok! Hála istennek a párom, most hozta haza a töltőt, úgy néz ki sikerült megcsinálni. Így hát tudom használni a laptopot. Most akkor megpróbáljuk újból a képeket, sikerülnie kell. Na akkor kezdjük. Csapjunk bele a lecsóba!
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2235] |
[előzmény: (2232) kingu84, 2010-01-21 21:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2231. Elküldve: 2010-01-21 20:57:51, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9432.] |
Ez abszolut nem gyerekes dolog. Mindenkinek van valami hobbyja, kedvenc idő töltése, miért ne lehetne neked is.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2232] |
[előzmény: (2228) tmakarai, 2010-01-21 20:55:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tmakarai

Tagság: 2009-08-17 08:04:01 Tagszám: #76945 Hozzászólások: 1079 |
2230. Elküldve: 2010-01-21 20:57:36, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9433.] |
Megyek én is egy körre. De még magamra kell öltenem a hat réteget...
|
| | |
[előzmény: (2229) tmakarai, 2010-01-21 20:56:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tmakarai

Tagság: 2009-08-17 08:04:01 Tagszám: #76945 Hozzászólások: 1079 |
2229. Elküldve: 2010-01-21 20:56:51, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9434.] |
Leszek gépnél, csak valószínüleg lényegesen kevesebbet, mert a hugommal leszek - és esetleg az újszülöttel . REmélem úgy intézik, hogy addigra kész legyen a projekt
|
| | | [válaszok erre: #2230] |
[előzmény: (2224) moncsika38, 2010-01-21 20:49:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tmakarai

Tagság: 2009-08-17 08:04:01 Tagszám: #76945 Hozzászólások: 1079 |
2228. Elküldve: 2010-01-21 20:55:27, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9435.] |
Oda akarok menni!!! Sööt, ott, a képben akarok lenni MOST.. AZONNAAAAAL!!!! (az alsó kép...bárcsak Mary Poppins itt lenne!)
Erröl jut eszembe - nagyon gyerekesnek tartanátok, ha elmesélném, hogy az elsö Mary Poppins könyvem rongyosra van olvasva és a mai napig elö szoktam venni olvasgatni?
|
| | | [válaszok erre: #2231] |
[előzmény: (2223) Süti&Lilo, 2010-01-21 20:46:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2227. Elküldve: 2010-01-21 20:53:14, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9436.] |
Na megyek, mert idő van! Majd vissza nézek még!
Jasper és én
|
| | |
[előzmény: (2226) moncsika38, 2010-01-21 20:51:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2226. Elküldve: 2010-01-21 20:51:29, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9437.] |
Hogy melyiket választánam?
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2227] |
[előzmény: (2225) moncsika38, 2010-01-21 20:50:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2225. Elküldve: 2010-01-21 20:50:44, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9438.] |
Hát igen, ha most választani lehetne, hogy Tündéhez menjek vagy ide akkor tudnám a választ rögtön. De nem árulom el nektek!!!!
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2226] |
[előzmény: (2223) Süti&Lilo, 2010-01-21 20:46:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2224. Elküldve: 2010-01-21 20:49:04, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9439.] |
Tünde ha itthon leszel Mo. akkor nem is fogsz netboardozni? Mert ha nem akkor én szomorú leszek. Pedig milyen jó lenne, ha majd lennél.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2229] |
[előzmény: (2222) moncsika38, 2010-01-21 20:45:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Süti&Lilo

Tagság: 2010-01-06 15:31:28 Tagszám: #80942 Hozzászólások: 1590 |
2223. Elküldve: 2010-01-21 20:46:10, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9440.] |
Én Új-Zélandra szeretnék menni... de egyenlőre maradunk a fenekünkön. Talán USA jönne össze, de nem ártana pénz is a projekthez, az meg most nincs. :(
Pár kép...
Süti & Lilo
http://dailybichon.blogspot.com
|
| | | [válaszok erre: #2225 #2228] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2222. Elküldve: 2010-01-21 20:45:47, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9441.] |
Mindjárt megyek sétálni, sétálunk,sétálunk, egy kis dombra le csücsülünk, csücs.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2224] |
[előzmény: (2221) moncsika38, 2010-01-21 20:42:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2221. Elküldve: 2010-01-21 20:42:14, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9442.] |
Svéd o.-ba is ilyen az időjárás, most beszéltünk nem rég a rokonainkkal. Észak, úgy hogy ezen ne csodálkozzunk.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2222] |
[előzmény: (2220) moncsika38, 2010-01-21 20:41:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2220. Elküldve: 2010-01-21 20:41:07, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9443.] |
Akkor ezt az 1 hetet már ki birod Tünde!!!! KITARTÁS!!!!!! Majd furcsa lesz amikor haza látogatsz Mo.-ra, hogy itt nem lesz hideg.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2221] |
[előzmény: (2218) tmakarai, 2010-01-21 20:37:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tmakarai

Tagság: 2009-08-17 08:04:01 Tagszám: #76945 Hozzászólások: 1079 |
2219. Elküldve: 2010-01-21 20:40:09, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9444.] |
Paminak most is nagyon puha a szöre. Issstenien lehet benne turkálni! Már ha hagyja...
|
| | |
[előzmény: (2218) tmakarai, 2010-01-21 20:37:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tmakarai

Tagság: 2009-08-17 08:04:01 Tagszám: #76945 Hozzászólások: 1079 |
2218. Elküldve: 2010-01-21 20:37:15, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9445.] |
Jó estét! Hát hogy én milyen vagyok Gyönyörködöm a kutyusokban, de nem írom meg, hogy mennyire tetszenek! Nahát! Akkor most megírom. Imádnivalóak!
Móni, próbáljátok meg, hogy az üzenet ablaka mellett be legyen jelölve a BBcode is. A mh-en nincs, itt meg bevan, innen fel is lehet tölteni. Nem tudom, ez lehet-e a gond, holnap megnézem a benti gépen a beállítást.
Hát én is fázós vagyok. Van rajtam egy harisnya meg egy melegítöalsó itthon + a harisnyán egy zokni és egy kötött gyapjúzokni :) Amikor kimegyek, erre ráveszek egy bélelt susinadrágot, felülre egy meleg pulcsit - vagy most találtam meg az egyik gyapjúpulcsimat, amit sosem hordtam még. 20 v. 21 éve vettem a lengyel piacon tudjátok, olyan nyers gyapjú színü és szürkésbarnás minta van benne. Kézi kötés. Nnna.Ez most jól jött. Felül nem is fáztam, csak a lábam szárán éreztem, hogy csípös a hideg. Na meg az arcomon, orromon.
És azt mondják, hogy legalább egy hétig fog még tartani!!!!
Nagyon UUUNOOOOOM!!!!
|
| | | [válaszok erre: #2219 #2220] |
[előzmény: (2216) moncsika38, 2010-01-21 20:08:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Süti&Lilo

Tagság: 2010-01-06 15:31:28 Tagszám: #80942 Hozzászólások: 1590 |
2217. Elküldve: 2010-01-21 20:33:34, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9446.] |
Én nem látom a szőrük közt a különbséget, Lilonak annyi előnye van max. hogy reggel fürdettem, mert irtó pisis volt, ahogy a rohamok és altatás alatt összepisilte magát, csak a kanül miatt nem lehetett eddig.
Süti & Lilo
http://dailybichon.blogspot.com
|
| | |
[előzmény: (2216) moncsika38, 2010-01-21 20:08:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2216. Elküldve: 2010-01-21 20:08:51, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9447.] |
Valószínű hogy azért más a szőrzetük, mert Liló még csak 5 hónapos, Jasper meg lassan 7 hónapos lesz, most változik a szőrzete. Már nem az a selymes, puha mint volt, most már másabb a tapintása.
Jasper és én
|
| | | [válaszok erre: #2217 #2218] |
[előzmény: (2215) Magyarhegy Csillaga, 2010-01-21 20:04:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magyarhegy Csillaga

Tagság: 2007-09-11 23:40:44 Tagszám: #49163 Hozzászólások: 808 |
2215. Elküldve: 2010-01-21 20:04:05, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9448.] |
Jasper meg olyan szőrcsomó, mint amilyen Ricky volt a műtét előtt!
Magyarhegy Csillaga
Képtár
|
| | | [válaszok erre: #2216] |
[előzmény: (2203) kingu84, 2010-01-21 18:00:57] |
|
Törzstag
|
|
 Magyarhegy Csillaga

Tagság: 2007-09-11 23:40:44 Tagszám: #49163 Hozzászólások: 808 |
2214. Elküldve: 2010-01-21 20:03:07, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9449.] |
Nagyon szép szőre van Lilonak!!!
Gyönyörű szép!!!
Magyarhegy Csillaga
Képtár
|
| | |
[előzmény: (2198) Süti&Lilo, 2010-01-21 16:55:40] |
|
Törzstag
|
|
 moncsika38

Tagság: 2009-09-21 18:08:19 Tagszám: #77982 Hozzászólások: 3135 |
2213. Elküldve: 2010-01-21 19:32:19, [KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear
|
[9450.] |
Na most legalább életembe először hallottam, hogy milyen házőrző a kis kutyám. Az ugatását már ismerem, mert már korábban is írtam elég sokat ugat a semmiért. De most, jött hozzánk a villanyszerelő, akit már régóta ismerünk, és nagyon ugatott, és morgott. Nem tetszett neki. Abszolut nem volt kedves mint szokott lenni.
Jasper és én
|
| | |
[előzmény: (2212) moncsika38, 2010-01-21 19:10:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Coton de Tulear (üzenet: 11662, Kutya) |
|
|
|
|