Szkret:annyira árulkodik rólad a stilusod,miért nem vállalod a megszokott nickedet?
Szkret
285. Elküldve: 2003-07-30 20:56:20,
The Matrix: Reloaded
[15.]
Én megnéztem (kénytelen-kelletlen), _annyira_ azért nem volt borzasztó. Bár Rátóti Zoltán, mint Smith - hát az elég érdekes párosítás volt (már ha jól hallottam)!
(Tegnapelőtt néztem meg valahanyadszor a Johnny Mnemonicot, Keanu Reeveshez továbbra is Széles László hangja illik a legjobban, nem kétséges. De király is az a film! Mikor lesz már Neuromancer???)
matrix 2 ot nem szabad megnezni szinkronosan mert vmi idiota tudatlan forditotta..aki tud vmit angolul es latta a filmet az eredeti hanggal az tudja mirol beszelek..
Sziasztok!
Ma néztem meg a M2-t. Háááát...a zene és a kidolgozások jók voltak, de a történetnek semmi értelme...meg az a kevés nyál ami benne volt...nem ide való. Amikor Neo feléleszti Tri-t..jajj, az nagyon nem kellett volna...+ amikor Neo supermant játszik áááá.
Bár amiért írok, az is nyálhoz tartozik...a zioniak tánca közben akciózik Trinity és Neo...na, annak a zenének az előadója és címe kellene, mert nagyon tetszik, de nem jövök rá, melyik az.
Nagyon köszi, aki tudja, légyszi, pötyögd be...Köszke Meg kellene nézni még1x, azért megérte elmenni
A Mammutban is ment feliratos verzió, én is azt néztem meg a bemutató napján.
Vannak a filmben jó 5letek, de egészében véve jóval gyengébb az első résznél. Sok az öncélú akció- és látványjelenet (pl. Neo küzd sok-sok Smith-szel az udvaron, techno-szeánsz Zionban), és bár tisztesen próbálkoznak, jól össze van gyúrva a sztori, valahogy mégse az igazi. Még így is jobb sok más filmnél, sajnos nem az igazi. A látvány tökéletes, bár erősen rájátszik a Star Wars egyes alapjeleneteire. (Coruscant, elhúzó csilagromboló stb.) Van persze látvány ügyben pár más előd is: Metropolis (Lang - 1927!!!!!), Alphaville (Godard).
A néhány humoros és jól megírt jelenet (pl. Monica Belucci) dacára sokszor csak az akciójátékok laza fűzésű szintjeihez hasonlítható a film.
Mátrix : 10/10
Mátrix - Reloaded 10/7,5
"Egy csodálatos majdnem 500 oldalas könyv a Mátrix-ról és ami mögötte van! Élethû képekkel, storyboard-okkal, animációs trükkökkel, mindennel!! Figyelem a könyv angol nyelven íródott!!!!!"
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 1970-01-01 01:33:23]
Ja, a Pláza, a Westend és a MOM park adta feliratosan, máshol szinkronosak a kópiák... Jelentem meg is néztem a szinkronos verziót és nem rossz a magyar hang. Bár az eredeti sokkal jobb, de így sem gáz nagyon. Egyedül Trinity és Merovingi hangja nem tetszett. Illetve az utóbbi hang jó volt, csak éppen megközelítőleg sem tudta úgy eljátsszani, mint az eredeti szereplő...