| Találatok száma: 38574 üzenet |
|
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1. Elküldve:
2012-01-09 10:46:07 |
[10001.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
(TÉMANYITÓ)
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4676. Elküldve:
2012-01-09 10:44:55 |
[10002.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4692]
|
[előzmény: (4674) Ketchup, 2012-01-08 23:07:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41180. Elküldve:
2012-01-09 10:36:55 |
[10003.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (41179) Smuciliba, 2012-01-09 10:35:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41164. Elküldve:
2012-01-08 15:27:34 |
[10004.] |
S mint látod, nyilván jól kidőlt mindenki utána Mi legalábbis igen, és nem csak a ebek, öreg Tapsi. Talán egy kv segít így du. észhez térni
Smucika fotózott, komoly falkát alkottunk.
|
| |
|
[válaszok erre: #41165]
|
[előzmény: (41163) erdőszéli, 2012-01-08 08:38:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4656. Elküldve:
2012-01-08 08:01:00 |
[10005.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (4655) f.eszter, 2012-01-07 23:19:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41. Elküldve:
2012-01-07 17:20:02 |
[10006.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (40) misu, 2012-01-07 17:07:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41153. Elküldve:
2012-01-07 17:10:35 |
[10007.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (41151) Smuciliba, 2012-01-07 16:53:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41152. Elküldve:
2012-01-07 17:08:02 |
[10008.] |
Egy kis OFF, csak úgy kijött a fejemből:
Anyahercegnő - meggyes koma, figyu!! - egész délelőtt keményen dolgozott, míg a két pasi csak döglött.
Most, hogy át tudtam verni a gépet és újra tudok képeket feltölteni, bár csak lilimitált (így hagyom, freud-i elírás) méretben.
Bűzlött a ház, vettem velőscsontot, illetve hentesféle nyesedékeket, csontokat - a szomszéd ebnek, a cafrangok, rizsa, tészta meg a nem fosós sajátoknak.
Krumplifejű Tuffla Samu hihetetlen jól megvan Tapsival, ma már - velőscsont csere kapcsán - bár rövid ideig, de együtt kecóztak a legnagyobb kutyaházban !
Lili hercegnő őfelsége már bepróbálkozott Tapsinál kajavédelem végett, illetve ki ugat és véd jobban a kapunál címszóval és tudod-e hol a határ míg a csontomat rágom vetélkedővel, de Tapsi bölcs és nyugodt, így úgy pattant le róla Liba Galuska, mint eccer. Most már együtt röfögnek.
Ezer hála a kollégámnak a gürcölésért és hogy az utánfutóra nem gyűjtöttünk be újabb ebeket és Ketchupéknak a plusz lakosztályért
Megy a hátsó ajtó csíkjához Picit áttöröltem, szebb, mint újkorában Találtam pár kutyaszőrt beszorulva itt-ott, elszorult a szívem, kitől örököltük
Vinnyogva röhögtünk az új szerepek és helyek leosztása alatt:
Lili természetesen azonnal elfoglalta a legújabb, legérdekesebb és legmelegebb kuckót, ő, a legkisebb. Tapsi nagy nehezen hozzáfért, de hmm... kissé fogynia kell, majdnem Micimackó lett a sok uzsonna után Nyuszinál. Samu csak labdázni akart és velőscsontot enni. Majd Tapsi elfoglalta Samu házát, Lili Samu csontját. Majd Tapsi csontját is. Majd Tapsi begyűjtött 2 csontot is, míg Samu csak a labdáját kereste. Majd az ominóz, a két hapsi bekecózott egy gyors csontcserére, minekutána Lili begyűjtötte amit tudott. Samu bepaszírozta magát Tapsi új, Lili által elfoglalt helyére, míg Lili a Samuéba... ez ment egy darabig. Az új ház sorsát és az enyémet már látom: nagyon mély... Lilihörcsög gyűjtögetett kacatjait csak célszerszámmal tudom a mélyéről kihalászni (most persze újra a kanapén döglik).
És valahogy arra gondoltam, ahogy itt ülök, még lengedez a fokhagymás hússzag, egyik itt röfög, a másik ott pukizik, harmadik a kanapén, hogy... nem is tudom. Hogy végtelenül hálás és boldog vagyok. Vannak jó barátok, kollégák, akik segítenek, ha bajban vagyok. Még tudok venni velőscsontot, fejedelmi vacsorájuk lesz. Jut a cafatokból a vörösbegyeknek is. Ülök a melegben, van netem, holnap együtt lesz a nagy csapat a Szokásos Sétán, egyelőre még én tudok segíteni másoknak, más gazdáknak, kutyáknak.
Biztonságban vannak és lesznek is, míg élek.
Közben árad a neten az iszonyat, teli gyepik, menhelyek, altatás, zokogó gazdik, de leginkább kétségbeesett rabok, akikre nem vigyáztak.
|
| |
|
[válaszok erre: #41155 #41161]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
82. Elküldve:
2012-01-07 12:58:52 |
[10009.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #84]
|
[előzmény: (81) Dóra, 2012-01-07 12:42:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9712. Elküldve:
2012-01-07 12:54:37 |
[10010.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4649. Elküldve:
2012-01-07 10:41:44 |
[10011.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
60699. Elküldve:
2012-01-07 10:39:36 |
[10012.] |
Hátha így is infó valakinek:
A kis hülye pár perc híján megint eltűnt...
SOLYMÁR Templom téren jan. 07-én 10:00 körül többen jeleztek egy nagyon fiatal (kb. 8-9 hónap körüli), fajtatiszta kopó (erős keverék?) kan kutyát, nyakában nyakörv. Nyugodt, játékos, nagyon energikus.
10:30 körül eltűnt a Templom térről, állítólag a főút felé vette az irányt. Autóval körbejárt az egyik bejelentő, de nem találta.
30- 44 101 60
|
| |
|
[válaszok erre: #60701]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41140. Elküldve:
2012-01-07 10:39:06 |
[10013.] |
Hátha így is infó valakinek:
A kis hülye pár perc híján megint eltűnt...
SOLYMÁR Templom téren jan. 07-én 10:00 körül többen jeleztek egy nagyon fiatal (kb. 8-9 hónap körüli), fajtatiszta kopó (erős keverék?) kan kutyát, nyakában nyakörv. Nyugodt, játékos, nagyon energikus.
10:30 körül eltűnt a Templom térről, állítólag a főút felé vette az irányt. Autóval körbejárt az egyik bejelentő, de nem találta.
30- 44 101 60
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41116. Elküldve:
2012-01-06 16:26:44 |
[10014.] |
Tervezzük a kibővült árukínálattal, kíváncsi vagyok hogy viselkednek
|
| |
|
[válaszok erre: #41118]
|
[előzmény: (41097) Ketchup, 2012-01-06 12:52:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41115. Elküldve:
2012-01-06 16:25:39 |
[10015.] |
dejó!
|
| |
|
|
[előzmény: (41098) t-macska, 2012-01-06 13:46:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41114. Elküldve:
2012-01-06 16:24:28 |
[10016.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (41109) banyus, 2012-01-06 15:56:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1180. Elküldve:
2012-01-06 11:39:46 |
[10017.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1179) Timi02, 2012-01-06 11:32:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
51. Elküldve:
2012-01-06 11:38:11 |
[10018.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4638. Elküldve:
2012-01-06 11:32:50 |
[10019.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (4637) misu, 2012-01-06 11:24:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4636. Elküldve:
2012-01-06 09:38:07 |
[10020.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (4635) Smuciliba, 2012-01-06 09:06:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9690. Elküldve:
2012-01-05 16:30:05 |
[10021.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9689) gubacsgazdi, 2012-01-05 16:20:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
30. Elküldve:
2012-01-05 15:58:52 |
[10022.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #31 #32]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
41082. Elküldve:
2012-01-05 15:35:51 |
[10023.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (41063) Smuciliba, 2012-01-05 10:49:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4624. Elküldve:
2012-01-05 15:28:52 |
[10024.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4634 #4635]
|
[előzmény: (4614) csillár, 2012-01-04 15:47:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
4614. Elküldve:
2012-01-04 15:47:56 |
[10025.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4624]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|