| Találatok száma: 38574 üzenet |
|
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9211. Elküldve:
2011-11-16 14:35:29 |
[10551.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9212]
|
[előzmény: (9208) Timi02, 2011-11-16 14:30:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9210. Elküldve:
2011-11-16 14:34:33 |
[10552.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9206) Ketchup, 2011-11-16 14:01:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9201. Elküldve:
2011-11-16 13:43:20 |
[10553.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9193) Ketchup, 2011-11-16 13:16:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9200. Elküldve:
2011-11-16 13:42:36 |
[10554.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9193) Ketchup, 2011-11-16 13:16:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39593. Elküldve:
2011-11-16 13:33:49 |
[10555.] |
De szép
Hol tartotok? dogómentés?
|
| |
|
[válaszok erre: #39594]
|
[előzmény: (39587) Ketchup, 2011-11-16 12:10:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
280. Elküldve:
2011-11-15 20:44:57 |
[10556.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39578. Elküldve:
2011-11-15 20:39:54 |
[10557.] |
"egy halvány jelölt lehet, hogy van"
Én úgy hallom nap mint nap, hogy nem is olyan halvány Drukk!
|
| |
|
[válaszok erre: #39580]
|
[előzmény: (39576) Dóra, 2011-11-15 20:08:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39574. Elküldve:
2011-11-15 19:53:28 |
[10558.] |
Fészbukról, elérhetőség nélkül...
Több mint egy hete elveszett Kleofás cicám, kétségbeesetten keresem!
Ő a benti 5 cica melletti kinti, kosztos vad cicapopuláció gyermeke, akit megszelídítettem és sokat időzött a konyhában, jó ellátáson nőtt fel. Másfél éves, ivaros, nyakigláb fekete-fehér kandúr, nyakában meggypiros nyakörvvel.
Ivartalanított fekete kandúr cicám pikkelt rá, mióta megnőtt, de az utóbbi időben többször meg is kergette, legutóbb olyan vadul, hogy azóta Kleofás nem mer hazajönni, a környéken sem találom :-(. Szeretném őt ivartalanítani (most van akciós lehetőségem, mivel sok a cica, erre szükségem van) és gazdához, biztonságba helyezni. Most már fel sem bukkan enni sem, nagyon aggódom érte!
A II. ker. Hűvösvölgyi úton egy kis zsákutca végén van a kert, ahol élt, onnan a Tárogató út, vagy még inkább a Széher út felé vehette az irányt.
Ha valaki arrafelé lakik, vagy bárkinek van arra ismerőse aki esetleg látta őt, kérem szóljon! (Üzenetben adok elérhetőséget, ha valaki nyomára akad.)
Készítette: Bora Kubinyi
Fekete-fehér cica
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2687. Elküldve:
2011-11-15 19:52:03 |
[10559.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
187. Elküldve:
2011-11-15 19:49:30 |
[10560.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #188]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
186. Elküldve:
2011-11-15 19:46:21 |
[10561.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (185) Bohóc, 2011-11-13 16:01:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
65. Elküldve:
2011-11-15 19:42:27 |
[10562.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (64) Ketchup, 2011-11-15 19:21:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2551. Elküldve:
2011-11-15 19:42:12 |
[10563.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (2540) Bohóc, 2011-11-15 11:13:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2550. Elküldve:
2011-11-15 19:41:11 |
[10564.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (2543) Smuciliba, 2011-11-15 11:31:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2549. Elküldve:
2011-11-15 19:40:33 |
[10565.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (2548) Bohóc, 2011-11-15 16:06:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39573. Elküldve:
2011-11-15 19:10:58 |
[10566.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (39567) f.eszter, 2011-11-15 16:19:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9182. Elküldve:
2011-11-15 14:41:04 |
[10567.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9169) stelvio, 2011-11-15 08:29:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1063. Elküldve:
2011-11-15 14:40:11 |
[10568.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1064]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39553. Elküldve:
2011-11-15 14:38:28 |
[10569.] |
Azta dudapocakos tejszagú gyömickélős mindenüket És a pótmami
|
| |
|
[válaszok erre: #39579]
|
[előzmény: (39542) Ketchup, 2011-11-15 13:57:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39551. Elküldve:
2011-11-15 14:35:15 |
[10570.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (39535) Timi02, 2011-11-15 13:39:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39516. Elküldve:
2011-11-14 21:21:27 |
[10571.] |
"Veszélyes ebnek azon kutyák minősülnek, amelyek fizikai sérülést okoztak, vagy "fizikai, vagy pszichikai állapotuk alapján feltételezhető, hogy fizikai sérülést okozhatnak"
Bufflamaffla labladol Samut, aki naaagy, fekete, ijesztő, többször nyilvánították veszélyes ebnek a polgárőrök pl.
Nemtom mennyire szakmailag megalapozottak ezek a rendeletek.
|
| |
|
[válaszok erre: #39528 #39571]
|
[előzmény: (39513) szezám, 2011-11-14 20:48:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39515. Elküldve:
2011-11-14 21:16:52 |
[10572.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (39514) Bohóc, 2011-11-14 20:59:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39512. Elküldve:
2011-11-14 20:32:08 |
[10573.] |
A csecsemőosztály hogy van???
|
| |
|
[válaszok erre: #39542]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39511. Elküldve:
2011-11-14 20:20:58 |
[10574.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (39506) nani05, 2011-11-14 17:34:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
62. Elküldve:
2011-11-14 19:44:04 |
[10575.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|