| Találatok száma: 38574 üzenet |
|
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2. Elküldve:
2011-11-02 21:11:39 |
[10701.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1. Elküldve:
2011-11-02 21:10:56 |
[10702.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #7]
|
(TÉMANYITÓ)
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39137. Elküldve:
2011-11-02 21:06:36 |
[10703.] |
Meséljetek, milyenek? Mit tapasztaltok?
|
| |
|
[válaszok erre: #39139 #39140 #39158]
|
[előzmény: (39133) Ketchup, 2011-11-02 20:38:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
16913. Elküldve:
2011-11-02 21:04:19 |
[10704.] |
HÁTHA!
Pilis-Budai topic
Ha valakinek van elfekvőben kutyatejpótló tápszer, elfogadnánk. Most kaptunk 3 pár napos kölyök szukát, legyengült állapotban, kicsit kihülve, kirándulók, illegális szemétkupacon találták, zsákba téve őket... A szemük még csukva.
Köszönjük, ha valaki tud segíteni!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39134. Elküldve:
2011-11-02 21:02:19 |
[10705.] |
Én most vettem a cicának Milupa 01-es ember csecsemő tejpótlót, jó lehet?? Antiallegén, tele vitaminnal, esetleg... van rengeteg!
Nagyon drukkolok a kis cunásoknak!
Nektek is....
|
| |
|
|
[előzmény: (39133) Ketchup, 2011-11-02 20:38:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39132. Elküldve:
2011-11-02 20:36:15 |
[10706.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (39128) mariann01, 2011-11-02 20:06:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39131. Elküldve:
2011-11-02 20:35:57 |
[10707.] |
Vetri DMG?
Én most vettem a cicának , sajna Samunak is lehet kell, de nagy adag, ha gondolod.
|
| |
|
|
[előzmény: (39130) banyus, 2011-11-02 20:34:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9087. Elküldve:
2011-11-02 20:29:27 |
[10708.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9086) Ketchup, 2011-11-02 20:22:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1824. Elküldve:
2011-11-02 20:29:03 |
[10709.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1825]
|
[előzmény: (1821) gattone, 2011-11-02 20:04:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
318. Elküldve:
2011-11-02 20:11:09 |
[10710.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (317) Smuciliba, 2011-11-02 14:52:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
14. Elküldve:
2011-11-02 20:08:43 |
[10711.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (13) Smuciliba, 2011-11-02 15:08:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1822. Elküldve:
2011-11-02 20:06:24 |
[10712.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1821) gattone, 2011-11-02 20:04:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39127. Elküldve:
2011-11-02 20:05:38 |
[10713.] |
Remélem is! (az tényleg most csak mellék, hogy egy vagyonba került) de azért nem túl rózsás a helyzet, nagyon vérszegény, de mi is ezt gondoltuk:ahhoz képest, hogy cumizni sem volt hajlandó, napokig fecskendő és most magától elég öntudatosan eszik, ha nem is sokat, és iszik és almot használ és cammog édesen vissza a kis dobozába a pótmama melegvizes palack mellé, nemigazhogynem! Ugye?
|
| |
|
[válaszok erre: #39129 #39145]
|
[előzmény: (39116) mariann01, 2011-11-02 18:45:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39125. Elküldve:
2011-11-02 20:02:24 |
[10714.] |
Muhahha émmeg ajánlgattam mindenféle profi macskaösszeszoktatót.
Jó lépés, de szálkás szőrmók akkor is értse, ha a macs póráz nélkül nekiiramodik
|
| |
|
[válaszok erre: #39128]
|
[előzmény: (39118) mariann01, 2011-11-02 19:01:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39123. Elküldve:
2011-11-02 20:00:14 |
[10715.] |
tiszta Szeleburdi család vagytok, fikusz sétáltatás, palacsinta sütés hörcsög előcsalogatásra, tároló kukázás a tűért
|
| |
|
|
[előzmény: (39120) banyus, 2011-11-02 19:54:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9084. Elküldve:
2011-11-02 17:43:45 |
[10716.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9086]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
94. Elküldve:
2011-11-02 17:38:04 |
[10717.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (93) Ketchup, 2011-11-02 17:14:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1516. Elküldve:
2011-11-02 17:37:16 |
[10718.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1508) f.eszter, 2011-11-01 12:53:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1515. Elküldve:
2011-11-02 17:35:58 |
[10719.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1517 #1518]
|
[előzmény: (1511) Ketchup, 2011-11-02 16:19:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1820. Elküldve:
2011-11-02 17:34:47 |
[10720.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1819) f.eszter, 2011-11-02 16:54:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39102. Elküldve:
2011-11-02 15:38:28 |
[10721.] |
igen, az ő neve nem jutott eszembe
|
| |
|
|
[előzmény: (39087) Smuciliba, 2011-11-02 14:22:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39101. Elküldve:
2011-11-02 15:37:31 |
[10722.] |
dehogyis, nektek a kösz!
|
| |
|
|
[előzmény: (39099) martigi, 2011-11-02 15:34:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
9083. Elküldve:
2011-11-02 14:00:57 |
[10723.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9079) Smuciliba, 2011-11-02 11:28:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
39086. Elküldve:
2011-11-02 14:00:44 |
[10724.] |
Szia!
|
| |
|
[válaszok erre: #39088]
|
[előzmény: (39085) Smuciliba, 2011-11-02 13:36:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
1810. Elküldve:
2011-11-02 09:37:04 |
[10725.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1809) f.eszter, 2011-11-01 22:36:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|