| Találatok száma: 38574 üzenet |
|
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38118. Elküldve:
2011-09-22 19:00:45 |
[10976.] |
Azta!!
|
| |
|
|
[előzmény: (38110) Timi02, 2011-09-22 17:04:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38084. Elküldve:
2011-09-21 16:49:26 |
[10977.] |
Mingyá' előkotrom a galleriből a Panírkutya című filmet
|
| |
|
|
[előzmény: (38081) Ketchup, 2011-09-21 16:03:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38067. Elküldve:
2011-09-20 16:24:06 |
[10978.] |
Ez komoly!
|
| |
|
|
[előzmény: (38066) Timi02, 2011-09-20 16:04:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
53. Elküldve:
2011-09-20 15:26:30 |
[10979.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (47) gattone, 2011-09-19 17:57:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
85. Elküldve:
2011-09-20 15:24:53 |
[10980.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2480. Elküldve:
2011-09-20 15:24:01 |
[10981.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (2479) Smuciliba, 2011-09-20 14:59:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
8651. Elküldve:
2011-09-20 11:43:11 |
[10982.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (8648) Timi02, 2011-09-19 16:53:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38054. Elküldve:
2011-09-19 19:11:09 |
[10983.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (38051) banyus, 2011-09-19 18:50:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38053. Elküldve:
2011-09-19 19:09:36 |
[10984.] |
Akkor onnanfelől jön. Itt csak nagyon élénk a szél és pár csepp esett.
Lili mindenesetre, mint egy hurrikán elől, elmenekült
|
| |
|
|
[előzmény: (38052) Ketchup, 2011-09-19 19:03:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38009. Elküldve:
2011-09-18 20:06:08 |
[10985.] |
- Jó estét kívánok, elnézést kérek a késői zavarásért, Önöknek van .... nevű kutyájuk?
- Igen.
- Jaj de jó, szeretném, ha érte jönnének, megtaláltam. Máskor is volt utcán? Tudják, veszélyes lehet.
- Nem, csak most, csak ilyenkor, udvarol. (kedélyes hang, mintha ez a legtermészetesebb dolog lenne)
- Persze, értem, de esetleg ivartalanítás, ilyenkor vigyázni rá.
- -- csend, ellenséges morgás---
- Ha 2 perccel hamarabb vagy később telefonálok, lehet azt mondom, jöjjenek, gerinctörött a kutyájuk, alsó hangon 80ezer forint, vagy inkább az élete.
- Jó, hagyjuk, jó? Majd megyünk.
ááááá
|
| |
|
[válaszok erre: #38010 #38016 #38020]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
77. Elküldve:
2011-09-18 12:57:53 |
[10986.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #78]
|
[előzmény: (76) misu, 2011-09-17 12:42:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
80. Elküldve:
2011-09-18 12:56:52 |
[10987.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #82]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
3. Elküldve:
2011-09-18 12:52:30 |
[10988.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
144. Elküldve:
2011-09-18 09:10:02 |
[10989.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
38000. Elküldve:
2011-09-18 09:01:56 |
[10990.] |
Megunhatatlan!!!!
|
| |
|
|
[előzmény: (37998) Ketchup, 2011-09-17 21:28:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37981. Elküldve:
2011-09-17 14:15:58 |
[10991.] |
Hát ezért küzdünk sokan, talán 20 év múlva.....
De mondjuk kihalhatnánk, humanoidok, ahogy folytatjuk.
És gyönyörű állatok, madarak, gazdag esőerdők és lényei uralnák a Földet gazdagon és nem lenne több ilyen evolúció, hogy egy faj kiirtja a többit, tönkretesz mindent...
|
| |
|
|
[előzmény: (37980) t-macska, 2011-09-17 13:32:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37978. Elküldve:
2011-09-17 13:20:51 |
[10992.] |
De jól írod, szabadlábon.
Sok mindent láttam már, de valahogy efölött nem tudok napirendre térni.
Milyen lélek kell ehhez....
Bobi, gyere!! Leteper, megkötöz, kocsiba berak, árokba bedob....
Hazamegy: Apa! / Anya! Hol van Bobi???
Elveszett....
Vagy hogy??????
|
| |
|
[válaszok erre: #37979 #37980 #37986]
|
[előzmény: (37977) misu, 2011-09-17 13:04:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37976. Elküldve:
2011-09-17 12:58:17 |
[10993.] |
https://picasaweb.google.com/104366198695379428681/RITA#5650429651292351362
|
| |
|
[válaszok erre: #37977 #37984 #37985 #37994]
|
[előzmény: (37972) Besszie, 2011-09-17 10:22:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
3919. Elküldve:
2011-09-17 11:59:05 |
[10994.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #3920]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
75. Elküldve:
2011-09-17 11:56:27 |
[10995.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37974. Elküldve:
2011-09-17 11:45:19 |
[10996.] |
Cicamicák de jó érzés lehet!
|
| |
|
|
[előzmény: (37973) banyus, 2011-09-17 10:45:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37970. Elküldve:
2011-09-17 10:01:38 |
[10997.] |
Láttátok a FB-n?
Árok, kamion lassít, mert a sofőr fentről rálátott hálisten. Mögötte autó is lassít, nézi mit néz, árokban kutya, mozdulatlan.
Szája, lábai megkötve..... eszem megáll, hova jutunk, mi jöhet még??
A kutyus csóvál, él, járt dokinál, úgy tűnik semmi baja.
Valami aberrált humanoid ........ összekötözve belökte az árokba.
|
| |
|
[válaszok erre: #37972 #38018]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
69. Elküldve:
2011-09-16 19:32:09 |
[10998.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #73]
|
[előzmény: (68) Dóra, 2011-09-16 19:25:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
67. Elküldve:
2011-09-16 19:19:01 |
[10999.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #68]
|
[előzmény: (66) Dóra, 2011-09-16 19:01:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37958. Elküldve:
2011-09-16 18:57:35 |
[11000.] |
Gini,
hogy bírod???? És Sharon?
|
| |
|
[válaszok erre: #37959]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|