| Találatok száma: 38574 üzenet |
|
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
173. Elküldve:
2011-09-13 19:16:43 |
[11051.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #186]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
43. Elküldve:
2011-09-13 18:25:13 |
[11052.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (42) gattone, 2011-09-13 09:37:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
115. Elküldve:
2011-09-13 18:21:09 |
[11053.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #116]
|
[előzmény: (114) f.eszter, 2011-09-13 15:17:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
172. Elküldve:
2011-09-13 18:19:36 |
[11054.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (171) Smuciliba, 2011-09-13 15:40:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
74. Elküldve:
2011-09-13 18:17:29 |
[11055.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #76]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
65. Elküldve:
2011-09-13 18:14:41 |
[11056.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (64) Smuciliba, 2011-09-13 16:17:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
229. Elküldve:
2011-09-13 18:14:01 |
[11057.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (228) misu, 2011-09-13 16:31:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
295. Elküldve:
2011-09-13 18:12:54 |
[11058.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (292) Timi02, 2011-09-13 14:48:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
8590. Elküldve:
2011-09-13 18:08:18 |
[11059.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (8588) misu, 2011-09-13 16:45:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37807. Elküldve:
2011-09-13 18:07:00 |
[11060.] |
És bocs, még valami, csak hogy kipuffogjam magam én is, ahogy misu írta
Ilyenkor tényleg tök empatikusan belegondolok, elképzelek valami iszonyat helyzetet, drámát (neadjisten!!!), hogy olyan helyzetbe kerülök (neeee!) és mi lesz Samulilivel.
De itt fekete űr. Innen nem tudom továbbképzelni. Mert eccerűen nincs az a helyzet, 1 nm-es lakás, akármi, bármi, hogy ők ne mellettem lennének.
|
| |
|
[válaszok erre: #37808]
|
[előzmény: (37806) csillár, 2011-09-13 18:03:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37806. Elküldve:
2011-09-13 18:03:42 |
[11061.] |
Nagyon soxor eszembe jutott ma Lédi.
(persze voltak jópáran, akiknek újra "sittre" kellett kerülnie az évek alatt más csapatoknál is, akiknek menhelyük van és mindig úgy fájt)
Tisztán átéltem, mit érezhetnek a rács mögött.
Igen, pusztán tulajdonos, a naaaagy kertben elvolt, nyilván kapott enni, nem ítélhetek ismeretlenül, nyilván a maguk módján szerették vagy csak megszokták, mert a kertbe kutya kell... kapott enni, vitték oltani.
De a kert tartozéka volt. Ezt merem állítani.
Mert ha a szívem tartozéka, olyan NINCS!!, hogy lemondok róla azzal az ürüggyel, hogy biztos nem bírná a lakást.
És láttunk sajnos pár igazi családi drámát, amikor valóban okkal meg kellett válni a kutyától: A) vagy hiába a tudás, ergo idő lett volna új gazdát keresni, de persze az utolsó pillanatban 2 nap alatt helyezzük el mi a kutyát sok év együttélés után,
vagy B) tényleg minden követ megmozgatnak zokogva, hogy családba, jó helyre kerüljön.
De ez így....
Meg sem próbálják!!! Egy esélyt sem adnak.
Igen, paszírozzák be az ugató sorstársak közt ők a kennelbe.
Vagy pár órára biztos szar érzés lesz, aztán megnyugtatják magukat, miért jobb ez így.
Nekik mindenképp.
Bár lenne ideiglenes és családi körülmények közé kerülhetne, az is trauma, de mégis.
|
| |
|
[válaszok erre: #37807 #37811]
|
[előzmény: (37799) Besszie, 2011-09-13 16:35:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37805. Elküldve:
2011-09-13 17:53:43 |
[11062.] |
Bukta Lola
|
| |
|
|
[előzmény: (37794) f.eszter, 2011-09-13 15:56:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
621. Elküldve:
2011-09-13 14:30:13 |
[11063.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
2246. Elküldve:
2011-09-13 14:29:29 |
[11064.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
291. Elküldve:
2011-09-13 14:04:01 |
[11065.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #292]
|
[előzmény: (290) f.eszter, 2011-09-13 13:11:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
288. Elküldve:
2011-09-13 12:29:32 |
[11066.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #289 #290]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
170. Elküldve:
2011-09-13 12:24:05 |
[11067.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #171]
|
[előzmény: (169) Smuciliba, 2011-09-13 09:21:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37783. Elküldve:
2011-09-13 11:51:22 |
[11068.] |
szegény kutya, mit fog átélni???
Dekéne gyorsan egy ideiglenes neki
|
| |
|
|
[előzmény: (37776) Smuciliba, 2011-09-13 10:04:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
191. Elküldve:
2011-09-12 19:01:20 |
[11069.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #192]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
37749. Elküldve:
2011-09-12 18:59:49 |
[11070.] |
hehe, sztem már szedett is követ az erdőben és a saját ebek portréit kéri rá
Én pedig, tudod, egy lózaszín ollú, pöttyös, farkavége festékbe ért és a homlokán kis csík gipszkutyát
|
| |
|
[válaszok erre: #37762]
|
[előzmény: (37748) Ketchup, 2011-09-12 18:33:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
120. Elküldve:
2011-09-12 18:57:23 |
[11071.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #121]
|
[előzmény: (119) Dóra, 2011-09-12 18:55:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
87. Elküldve:
2011-09-12 18:55:48 |
[11072.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (86) Bohóc, 2011-09-11 21:28:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
253. Elküldve:
2011-09-12 18:52:50 |
[11073.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #254]
|
[előzmény: (250) szezám, 2011-09-12 09:29:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
35. Elküldve:
2011-09-12 18:50:58 |
[11074.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #36]
|
[előzmény: (34) misu, 2011-09-12 12:51:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574
|
57. Elküldve:
2011-09-12 18:45:13 |
[11075.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (56) Smuciliba, 2011-09-12 14:03:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|