| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26219. Elküldve:
2011-10-09 20:27:44 |
[5101.] |
Semmi nem fog tortenni ha bekapcsolja! Az antenna es a tv is rendelkezik vedelemmel. Az 5V semmi kart nem fog csinalni!
|
| |
|
[válaszok erre: #26220 #26226]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26214. Elküldve:
2011-10-09 20:02:56 |
[5102.] |
akkor engedelyezes. csak en az angolt szedtem le.
|
| |
|
|
[előzmény: (26213) hikjma, 2011-10-09 20:01:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26212. Elküldve:
2011-10-09 19:49:27 |
[5103.] |
megneztem a boxod pdf leirasat,es nekem ugy tünik,hogy az antenna beallitasoknal be kell kapcsolni a feszültseget.nem lehet hogy ott OFF allasban van?
|
| |
|
[válaszok erre: #26213]
|
[előzmény: (26210) hikjma, 2011-10-09 19:37:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26209. Elküldve:
2011-10-09 19:37:00 |
[5104.] |
pedig ott döngetni kelene neki.
|
| |
|
|
[előzmény: (26207) hikjma, 2011-10-09 19:33:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26208. Elküldve:
2011-10-09 19:34:19 |
[5105.] |
különben ezt a reget azert kerdeztem,mert nalam jelenleg az összes kodolt csatorna +HBO is megy.
tehat a 17+13=30 csatorna minnd megy.
ez alapjaban nem baj,söt! csupan szivas idekint,mert sem a rövid szam,sem a 40-es nem hivhato.
vicces ez az egesz igy.
|
| |
|
[válaszok erre: #26210]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26206. Elküldve:
2011-10-09 19:29:57 |
[5106.] |
azert kerdeztem hogy kb melyik reszen,mert pl a repter környeke es zuglo is tele van hasonlo epületekkel,es ezeken a helyeken lehet valami interferencia is adott esetben.bar nem hinnem.inkabb valami miatt nem tud eleg jelet össze kaparni.a jelszint merö mit mutat?be sem mozdul,vagy epp csak fel ugrik es el is tünik?
|
| |
|
[válaszok erre: #26207]
|
[előzmény: (26205) hikjma, 2011-10-09 19:25:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26204. Elküldve:
2011-10-09 19:17:25 |
[5107.] |
attol függ melyik reszen.vagy a box a hibas,vagy valamit nem allitottal be helyesen a boxban.bar ez utobbit ketlem!
en meg arra lennek kivancsi,hogy az elöre fizetett kartya eseteben kell-e regisztracio?
ugyanis neten nem tudom regisztralni a kartyat,viszont aktiv,es megy a komplett extra csomag. van itt is ilyen 7-14 napos nezesi idö,es ez alatt kell regisztralni,vagy nem fontos?
nem tudom neten miert nem lehet regelni.azt irja,hogy ez a tipusu kartya nem regisztralhato online.kerdem en miert? mi a különbseg a kartyak közt? nem mindegy,hogy elöre fiezetett vagy utolag?
|
| |
|
[válaszok erre: #26205]
|
[előzmény: (26202) hikjma, 2011-10-09 19:12:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41935. Elküldve:
2011-10-04 08:22:28 |
[5109.] |
Jo,de annyit akkor sem er. Keress ra a gogleban a Delta satfinder-re. A legjobb tudasu is €500 +posta. Es nem gagyi az sem! Elhiszem hogy nagy marka,de hogy nincs ra fizeto kepes kereslet,az biztos. Sem garancia! 4 eves cuccra garancia bizonytalan. Nem irta hogy az aksi mennyit bir. Feltetelezem az eredeti van benne,ami gyarilag 4 orat bir. Esetleg hosszabito keszlet is kell hozza? Erted ugye mire gondolok. Multkor volt nalam egy Kathrein doboz. 6 eves es mar csak halozatrol megy. Ez a nem mindegy.
|
| |
|
|
[előzmény: (41930) Amatőr61, 2011-10-03 15:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41907. Elküldve:
2011-10-02 11:34:02 |
[5111.] |
Nagyon draga! Ennek az arabol 3 ilyet lehet venni! Ja es ujjat.
|
| |
|
[válaszok erre: #41908 #41916]
|
[előzmény: (41882) ExxZuu, 2011-09-30 21:56:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25757. Elküldve:
2011-10-01 16:25:15 |
[5112.] |
nekem is sikerült lekeresnem mind a 3 mux-ot,bar a C mux meg mindig gyenge. viszont az A es B mux hasit .remelem marad is igy.a C-mux ha kapna meg egy kis kakaot,akkor mar teljes lenne az öröm.
|
| |
|
[válaszok erre: #25758]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9089. Elküldve:
2011-09-25 19:41:42 |
[5113.] |
Kulso esata dokkoloban van a lemez. Pc sajnos nem jeleniti meg.
Felismeri es telepiti a drivert,de nem jelenik meg sem a sajat gep alatt,sem ezkoz kezeloben.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9083. Elküldve:
2011-09-25 19:07:26 |
[5114.] |
Miert nem tudom formazni a merevlemezt a boxal? Azt irja initalizacios hiba. Pedig latja!
Ja a lenyeg: Mkfs failed
|
| |
|
[válaszok erre: #9084]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27057. Elküldve:
2011-09-17 21:26:44 |
[5115.] |
Ausztriaban is lehet.
Bar nincs a listaban de megoldja!
www.olbort.at
|
| |
|
|
[előzmény: (27054) stubyte, 2011-09-17 20:00:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25140. Elküldve:
2011-09-16 20:43:34 |
[5116.] |
Opticum fs10p-re van valami okossag? Ugy lattam nincs, mert csorinak meg egy com portja sincs.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27024. Elküldve:
2011-09-12 08:14:42 |
[5117.] |
Mas orszagban is. Persze roamind dijjal.
Meg elofizetes kell hozza. Lakcim munkaltatoi igazolas jogsi vagy utlevel.
|
| |
|
|
[előzmény: (27022) Zenki, 2011-09-11 20:46:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27017. Elküldve:
2011-09-11 14:05:34 |
[5118.] |
Köszi a multkori segitseget. Talaltam 3G routert. €80 volt. Meg vettem korlatlan mobil internetet. Az meg havi €15 ket ev huseggel.
|
| |
|
[válaszok erre: #27022]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9018. Elküldve:
2011-09-06 21:13:53 |
[5119.] |
Mondjuk nem ilyen idiota imaget kellene hasznalni. / szerintem! / a kernel valami hiba miatt el szall. Nezd meg a log filet. Ujra huzas utan engedelyezd az emailt es lekuldi a box a hibakat. Az is lehet hogy valami olyat teszel fel ra, ami megint csak elavult vagy nem jol megirt verzio es az okozza a gondot.
Nem okoskodni akarok! Csupan az icsvs es tarsai egy rakas hulladek! Tudom mert nem egy ilyet probaltam ki.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26958. Elküldve:
2011-09-06 17:42:42 |
[5120.] |
Mobil internetet szerintetek hogy lehet megosztani dreamboxra?
|
| |
|
[válaszok erre: #26959]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7338. Elküldve:
2011-09-05 20:13:58 |
[5121.] |
Upc viasat explorer megint fta.
|
| |
|
[válaszok erre: #7339]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
127. Elküldve:
2011-09-04 20:46:32 |
[5122.] |
Szarnak nem neveztem, csak elavultnak,ha asztali gep kell. Az mas kerdes, hogy miert nem frissitik a meglevo programokat. En nem vok programozo, aut sem tom hogy kell. Viszont facebook-hoz hasonlo klien jobb lenne chat szempontbol.
|
| |
|
|
[előzmény: (124) KWP, 2011-09-04 16:41:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8998. Elküldve:
2011-09-04 20:13:09 |
[5123.] |
Szerintetek miert nem lehet HD tartalmat stremelni telefonra? Sd szepen megy, de a hd meg sem jelenik a favorit listaban. Prdig a boxon ott van.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
121. Elküldve:
2011-09-04 14:53:19 |
[5124.] |
Talaltam mar en is app store-ban. Csak egy sem ok. Mivel nem frissitettek, igy az 5.0 verziot sem tamogatja,es 4.x.x alatt is kilep. Szal ennyit a hires irc chat-rol.
|
| |
|
[válaszok erre: #122 #124]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
117. Elküldve:
2011-09-04 13:11:41 |
[5125.] |
Java es flas tamogatas itt nincs!
|
| |
|
[válaszok erre: #118]
|
[előzmény: (116) iday, 2011-09-04 12:28:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|