| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
115. Elküldve:
2011-09-04 12:08:42 |
[5126.] |
Jo is lenne, ha legalabb lenne ios tamogatas es lehetne esetleg iPhone telefonrol is hasznalni.
Szomoru, hogy meg mindig asztali gephez probaljak kotni az embert, holott mar olyan idoben elunk, ahol alapbol kellene tamogatni a mobil elerest vagy mobilitast!
|
| |
|
[válaszok erre: #116 #119]
|
[előzmény: (114) megabyte12, 2011-09-04 11:13:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7328. Elküldve:
2011-08-29 21:56:03 |
[5127.] |
Viasat Explorer meg mindig FTA
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26906. Elküldve:
2011-08-29 19:42:48 |
[5128.] |
Egy oraja mdg free volt. Akkor betelt az 5000-es keret. Ennyi volt engedelyezve. Es mivel facebook is terjedt ez a hir, igy gyorsan vege lett.
|
| |
|
[válaszok erre: #26907]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26904. Elküldve:
2011-08-29 19:09:23 |
[5129.] |
nCore torrenten free reg van! Hajra!
|
| |
|
[válaszok erre: #26905]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3. Elküldve:
2011-08-28 16:53:50 |
[5130.] |
Jo a bolhapiac,de szerintem em nyero gondolat. Arra gondolok ha majd valaki csupa szemetet akar eladni,es esetleg csak ideiglenesen mukodo belterit vagy hasonlot. Akkor lenne ertelme ha a helyszinen kiprobalhato is lenne a termek amit meg venne valaki. Illetve kotelezni az eladot a kiprobalasra!
|
| |
|
[válaszok erre: #6 #11]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8973. Elküldve:
2011-08-27 20:03:31 |
[5131.] |
A bew dream elite jelenleg csak a beta verzional tart,de mar lassan fel eve hozza sem nyultak. En irtam nekik emailt,de annyit irtak vissza hogy final version coming soon. Talan karacsonyra. Nekem jo igy is,bar nalam alapbol benne volt a magyar nyelv. Viszont nekem a box alltal felvett lejatszas bajos. Vagy elindul de akadozik, vagy el sem indul es zold halal jelentkezik. Igy ftp-n at huzom a pc-re a filmet es ugy nezem meg.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
336. Elküldve:
2011-08-25 20:51:40 |
[5132.] |
Akinek Irdeto kartyaja van es szeretne nezni a fullos csomagot,akkor jo hirem van!
4 darab kodot tudok adni ingyen! Csak az elso 4 jelentkezonek!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2739. Elküldve:
2011-08-24 19:12:41 |
[5133.] |
Valoban igaz,hogy a plazma kicsit tobbet fogyaszt, de nem veszes! Hogy hamarabb romlana el? Nem hiszem. Enyem januarban lesz ket eves,de semmi baja. A beeges mar nem jellemzo egyalltalan. Pedig van nalam olyan is,hogy a pc fut es a tv is be van kapcsolva. Semmi jele beegesnek orak mulva sem. Igaz volt a regi plazmakra ez a dolog,de ma mar vannak benne korszeru ezkozok. Pl a plazma idonkent eltolja a kepet, marmint frissiti magat a beeges ellen. Termeszetesen pc modra ert ezt. Nem feltuno,de eszreveheto hogy picit,nehany milimetert mozdit a kepen,igy biztositva a beeges elleni hibakat.
|
| |
|
[válaszok erre: #2741]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41354. Elküldve:
2011-08-24 12:48:56 |
[5134.] |
Elkelt! Akinek nem valaszoltam annak koszi az erdeklodest!
|
| |
|
|
[előzmény: (41353) sztar1, 2011-08-24 11:46:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2719. Elküldve:
2011-08-24 12:14:26 |
[5135.] |
Nem tudom miert szopatjatok magatokatvezzel a divx lejatszassal. Ilyen fontos szempont? Erdekes mod nekem a samsung plazma nem media lejatszos,es megis megvagyok vele elegedve. Miert? Mert az asztali gepem hdmi csatlakozos es olyan filmet jatszok le amit akarok. Az asztali gepet magam raktam osze kb 50 ezerbol. Media lejatszo,internet a tv-n. Ugy erzem sokan itt kezdik tul lihegni ezt a dolgot. Mi a francnak erolkodtok ezekkel a kb 300 ezres kategoriakkal,azt nem tudom. Vagy ennyire tele vagytok penzel,vagy meg jobban el akartok adosodni az aruhitelekkel? Esetleg a haverok elott kell felvagni? Nem tudom,csak azt hogy magatok sem tudjatok mit akartok valojaban. Informaciot lehet itt kerni, de senki nem varhatja azt,hogy mas velemenye miatt vegyen szart.
Elsodleges szempont hogy en mit akarok es mennyibol. Masodik a lakas adottsaga. Milyenek a szobaban a feny viszonyok,es mire akarom a tv-t hasznalni. Tele van az internet remek leirasokkal,csak el kell olvasni,majd elmenni es nezelodni. 1000x leirtak mar,hogy ne a plazat figyeld mert ott mas a fenyviszony es masok a beallitasok. Mind mind csak csalogatasnak van kiteve. Olyan helyet kell keresni ahol van berendezett szoba a tokeletes teszteleshez, es szabadon allitgathatod a beallitasokat,a te sajat igenyeid es lakasod alapjan. Pl legyen sotet,de legyen ablak is az adott helyisegen,hogy magad tudd eldonteni melyik termek az ami tenyleg azt a minoseget adja minden korulmeny kozott,amit te is stivesen neznel.
|
| |
|
[válaszok erre: #2720]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41353. Elküldve:
2011-08-24 11:46:55 |
[5136.] |
Na. Ingyen cuccos kelendö.
Az antennanak csak a felfogatasi reszet kell megcsinalni! Mas szempontbol hibatlan!
Mivel harman is jelentkeztek erte,igy aki a kovetkezo 30 percben sms-ben elsokent jelentkezik,az viheti! Sms tartalma legyen a Gibertini-nick neved a forumrol.
|
| |
|
[válaszok erre: #41354]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41350. Elküldve:
2011-08-24 10:19:09 |
[5137.] |
125 cm Gibertini ingyen elvihetö. Szallitas egyenileg! Ausztriaba kell kijonni erte.
+436763916316 lehet erdeklödni!
|
| |
|
[válaszok erre: #41352]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9747. Elküldve:
2011-08-20 21:59:19 |
[5138.] |
En is az M1-en neztem. Az rtl nagyon gyengen kezdett. Azt sajnalom,hogy lemaradt a vege. Valamit akart mondani a ficko,de bevagtak a reklamot.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4034. Elküldve:
2011-08-19 11:10:05 |
[5139.] |
Nem lehetetlen.
|
| |
|
|
[előzmény: (4033) stubyte, 2011-08-19 10:06:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4032. Elküldve:
2011-08-19 08:47:50 |
[5140.] |
Ez inkabb tuner hiba. Ki kell probalni masik szoftverrel is. Lehetoleg nem gyarival. Ha akkor is fent all a jelenseg, akkor a tuner a hibas erte.
|
| |
|
[válaszok erre: #4033]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
324. Elküldve:
2011-08-18 10:09:47 |
[5141.] |
Annyit meg hozza tennek, hogy ez az antenna felszerelve kb 12-14 kg. A gibertini 125 cm-es az alapbol 14 kg. Viszont nincs olyan lehetoseg hogy egy antennaval tobb fej es meg forgatas is. Tobb fejes antenna eseteben mashova kerulnek a fokusz pontok a fejnek, igy ha elforgatod akkor csak egy fej fog jelet kapni. Ha vistont a nillesat is erdekel meg az astra 2D akkor az penzes jatek lesz. Kell egy minimum 150-180cm-es antenna a 2D-re. Ez kb 50-80 ezer forint. Ehez kell egy jo fajta fej. Plusz 10-12 ezer forint. Nillesatra kell egy 120-150 cm-es antenna ami megint csak kb 50 ezer. Ide nem kell speci fej. Valamint igy kell meg egy antenna a tobbi holdra amit nezni akarsz. Fejtartot es vezeto sint ugyan lehet kapni es csinalni is, de nem biztos hogy az ezekbol a poziciokbol jo megoldas. Idojarasi tartalek nem sok lesz, mert azok a tukrok egy fokusz pontal rendelkeznek, mig a troidialnak tobb van. Eppen ezer nem kell fix hold kozep pontnak. Na hat roviden ennyi a lehetosegek tarhaza.
|
| |
|
[válaszok erre: #325]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
323. Elküldve:
2011-08-18 07:46:19 |
[5142.] |
Ezeket a holdakat normal fejjel betudod allitani. Nem kell hozza spicces fej. Inkabb ezt az antennat valaszd. Gibertini akkor jo ha forgatsz es ha nagy az antenna. Viszont neked felesleges, mert ezek a holdak nem kivannak nagy antenna meretet. Astra 2D es nillesat ugyis csak 120 cm felett hozhato stabilan. A giberti ara pedig nagy meretben persze kozel van az 50 ezer forinthoz. Es akkor az meg csak az antenna ara. Arra tolo motort kell tenni ami megint kb 10 ezer. De a te penztarcad hataroz.
|
| |
|
|
[előzmény: (322) Runner42, 2011-08-18 02:22:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
320. Elküldve:
2011-08-17 07:43:49 |
[5144.] |
Ez az antenna 16 fejet tud fogadni maximalisan.
A kerdesedbol kimaradt egy fontos resz! Milyen holdakat akarsz nezni. Itt ugyanis sok lehetoseg van. Az antennat barmely iranyba tudod mozgatni buntetlenul. Tehat itt nem kell hogy az astra legyen a kozep pont. Ilymodon nem kell kifejezetten specialis draga fejeket venni az adott holdak eleresehez. Tehat hagyomanyos fejekkel is tokeletesen beallithato a nezni kivant hold,de termeszetesen a kilatas itt is fontos. Ertem ezalatt azt,hogy ne legyen epulet vagy fa az adott hold iranyaban,ami gatolhatja a vetelt. Maga a fejtarto also resze fix. Tehat a sinre tudod erositeni,majd a fej resze + - 25 fokos forgatast enged mindket iranyba,amit utanna rogziteni is tudsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #321 #322]
|
[előzmény: (319) Runner42, 2011-08-17 01:56:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41223. Elküldve:
2011-08-16 16:37:39 |
[5145.] |
Utoirat: ha oda irom hogy csere erdekel, akkor ertheto! Ha nem irom oda, akkor valszeg nem ohalytok cserelni. Se film se dvd se konyv nem erdekel. Nem olvasok. Filmem van kozel 10 terrabyte es szinte mind blueray minosegben.
Koszi a figyelmet!
|
| |
|
|
[előzmény: (41222) sztar1, 2011-08-16 15:46:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41222. Elküldve:
2011-08-16 15:46:04 |
[5146.] |
Ekkora posta koltseggel? Ez ugye vicc akart lenni? Azert a GLS ausztria mashogy szamlaz mint a magyar. Azert 2 tokeletes boxot ennyi penzert kapni.... De lehet en vagyok tul kapzsi. Pedig volt ido mikor itt darabjat adtak egyessek 15 ezer forintert. Na mindegy. Ha nem kell ennyiert akkor nem kell kevesebbert sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #41223 #41224]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41218. Elküldve:
2011-08-16 12:33:21 |
[5147.] |
Na, ha senkinek sem kell a sagem dbox2 akkor kidobom a szemetbe.
|
| |
|
[válaszok erre: #41219 #41220]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41195. Elküldve:
2011-08-15 17:03:10 |
[5148.] |
2 darab Sagem DBox2 gyari szoftal, 1 taviranyitoval elado. Mind 2 uzemkepes allapotban, hibatlan kijelzovel.
A ketto egyuttes ara €50 plusz €15 posta.
Erdeklodni privatban is lehet, vagy skype keresd a sztar1 nicket.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41169. Elküldve:
2011-08-13 21:28:34 |
[5149.] |
<IMG src=" " border="0">
ilyen van!
teteje kicsit karcos,de tökeletesen müködik! taviranyito van hozza.
ha erdekel,akkor €20 + posta.
|
| |
|
|
[előzmény: (41157) aceva, 2011-08-12 21:26:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
574. Elküldve:
2011-08-12 09:34:46 |
[5150.] |
Na erre szoktak mondani, hogy uj ugyfelet nem nehez atverni. Allitom apukam,hogy eddig neked az eletben nem volt sat antennad,es azt hiszed ezek a kodolt csomag reszei. Na bumm. Adtak egy pofont a szarnak megint.
|
| |
|
[válaszok erre: #576]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|