| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41142. Elküldve:
2011-08-11 18:29:52 |
[5151.] |
Nem ismerem a boxot, de a nemet forumok jonak itelik. Kerdes mire. Ugye ez a premiere box / sky de / de hogy valojaban mit tud, azt csak sejtem.
|
| |
|
[válaszok erre: #41148]
|
[előzmény: (41140) 0522, 2011-08-11 18:02:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2638. Elküldve:
2011-08-10 21:11:10 |
[5154.] |
Bizony igazad van! A plazma a jo valasztas. Az enyem masfel eves es egy rosz szavam nincs rola.
|
| |
|
|
[előzmény: (2634) K. Tibor, 2011-08-10 10:38:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
41081. Elküldve:
2011-08-08 17:35:44 |
[5155.] |
Esetleg irhatnal rola tobbet is. Pl mennyit kell majd kesobb fizetni,milyen csatornakat nyit,melyik holdon.
Ne a roman oldalt linkeld be, mert szerintem nem sokan ertenenk.
|
| |
|
[válaszok erre: #41087]
|
[előzmény: (41080) arany0224, 2011-08-08 17:00:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27526. Elküldve:
2011-08-08 07:42:18 |
[5157.] |
Rakal. Ne bantsd! Tudod olcso tv mas kategoria. Btel megrendeles is van. Ugy nez ki talan meg par evet igy kihuznak. De csak addig amig ugy ugyfeleket nem lehet becsapni. Tudod hogy engem sem az eves €400 vagott volna foldhoz. A kinalat ami miatt felmondtam.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8886. Elküldve:
2011-08-05 08:12:04 |
[5158.] |
Van most olyan sofrcam ami nyitja a canal digitalt nl az astran? Allitolag van uj irdeto2 kulcs hozza, de nalam nem akart elindulni. Esetleg valakinek egy rendesen osszerakott csomag?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6470. Elküldve:
2011-08-03 15:39:26 |
[5159.] |
igen.en csak ajanlom,nem kötelezö! azt nem tudom van-e androidos valltozata
|
| |
|
[válaszok erre: #6471]
|
[előzmény: (6469) bogyo01, 2011-08-03 15:14:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2348. Elküldve:
2011-08-03 14:08:53 |
[5161.] |
Telefonon elem napjaim, sot, meg megirom ezt a kommentet, addig 2x is csorog. Utalatos de munkaezkoz. Amugy a frontierrel nem latok jelet /kepalkotashoz elegendot! / igy ezert kerdeztem. Mivel amik eddig jottek azok az uj holdra mentek at es irtatok itt hogy nem vagy nehezen vehetoek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2346. Elküldve:
2011-08-03 12:28:40 |
[5162.] |
Mar pm-ben kaptam valaszt.
Amugy szerinted? Ha 90-es antennaval semmi nem jon,akkor a 125-tel sem sokkal tobb. Amugy ausztria.
Ha a dispounterrel kapcsolatban nem fogalmaztam erthetoen, akkor szivesen leirom este a valaszt. Telefonrol kicsit idoigenyes.
|
| |
|
[válaszok erre: #2347 #2351]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27493. Elküldve:
2011-08-03 11:27:17 |
[5163.] |
Az Mtv HD es VH1 csak volt a kinalat resze. Bar az ident rajta van mai napig is, de inaktiv. Magam sem ertem miert vettek ki anno, hiszen nem sajat feladas volt. Azt hiszem a penzugyi gondok miatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #27499]
|
[előzmény: (27482) rzsolt, 2011-08-02 19:09:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2342. Elküldve:
2011-08-03 09:28:47 |
[5164.] |
125-ossel erdemes meg a nillere allni vagy inkab a Badr?
|
| |
|
[válaszok erre: #2344]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6455. Elküldve:
2011-08-03 09:26:49 |
[5165.] |
Fogja latni, csak a program szarsaga miatt hasznalhatatlan. Ugyanis csak a holdak poziciojat mutatja, viszont azt is rosszul. Ugyanis barmerre fordulsz el, nem veszi figyelembe az iranyt. Tudom mert kiprobaltam.
|
| |
|
[válaszok erre: #6456 #6467]
|
[előzmény: (6454) miroka, 2011-08-03 09:09:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6453. Elküldve:
2011-08-03 08:01:09 |
[5166.] |
Android marketben keress ra a programra. Letoltod a free verziot majd programon belul upgrade. Csak a kepen lathato program nagy szar. SatFinder program kell ami a telefon kamerajaval mutatja a hold helyet, hangjelzessel iranyit, ja es allithato az antenna merete. Ja es a SatFinder megmondja a doles szoget is. Nekem bevalt iPhone telefonon. Szinte gyerekjatek a beallitasa. Igaz nem olcso program mert kb 5€ de megeri.
|
| |
|
|
[előzmény: (6452) skystar, 2011-08-03 02:37:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
952. Elküldve:
2011-08-02 15:32:30 |
[5167.] |
Azert az MTV Arabia sem rosz! Es az is FTA a Badr 26 fokon.
|
| |
|
|
[előzmény: (949) adam35, 2011-08-01 20:54:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
921. Elküldve:
2011-08-01 08:54:37 |
[5168.] |
Jo hogy mar nem vagyok ra elofizeto. Az utobbi idoben a vh1 is szar lett. Reklam is van mar rajta, meg minden 3- ik zene utan ugyan az a spot van. Siralmas! Hogyan sulyedtek idaig?
|
| |
|
[válaszok erre: #922 #923]
|
[előzmény: (917) mlaszlo, 2011-08-01 06:59:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9211. Elküldve:
2011-08-01 08:51:29 |
[5169.] |
Inkabb valaszd az ikushy antennat. Hidd el, sokkal jobban jarsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (9208) orosznandor, 2011-07-31 21:37:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9207. Elküldve:
2011-07-31 20:05:30 |
[5170.] |
Bejartam a tetot kezemben az antennaval meg a muszerrel. Egy olyan pont van ahol a 61-es csatorna kezben tartva az antennat 30-33 decibel ad. Csak ott meg hiaba utom at a pala tetot, nincs felfogatasi pont. Sajnos. A regi helyen csotoldast alkalmaztam, es igy az A mux felment 65% jelszintre,a C mux viszont csak 56% eros es 35-40% minoseg ami keves es igy nem tudja a kepet osszerakni. Viszont mostmar lekereste. Igy ezen allasban a 68-as csatorna csak 35% es 12% minoseg. Tehat ez felejtos. Lehet ha meg feljebb tudnam rakni,akkor lenne tobb jelem es talan lenne kep a C muxrol is,es ha tartalek nem is sok,de nezhetove valna. Megmondom miert kinlodok vele. Igazabol a c mux erdekel tartalmilag. Az nekem eleg lenne. Nem akarok ujabb 100 ezret kifizetni olyan sat csomagra amit nem is nezek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9205. Elküldve:
2011-07-31 17:10:08 |
[5171.] |
Na akkor ezert szopok. Nem tudtam hogy a torony hatso oldalan nincs jel kiadas. Ertheto ausztria miatt, de tenyleg nem tudtam. Akkor jatszok tovabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #9206]
|
[előzmény: (9204) breki196, 2011-07-31 16:27:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9203. Elküldve:
2011-07-31 16:04:29 |
[5172.] |
Nem oly reg linkeltem az antennat ami nekem van. Nem gagyi. Szerintem nalam inkabb pozicios bajok vannak-lesznek. Van erositom, de ha cserelek is,akkor mar inkabb csinaltatok olyat,ami specialis a ket csatornara van kihegyezve. Felesleges az egesz savot erositeni.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9202. Elküldve:
2011-07-31 15:29:32 |
[5173.] |
Wiener neudstadt. Kozuton sopron 50 Km. Legvonalba passz.
|
| |
|
[válaszok erre: #9204]
|
[előzmény: (9198) breki196, 2011-07-31 15:11:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9201. Elküldve:
2011-07-31 15:26:57 |
[5174.] |
Nem irtam el. A 69-as csatornarol meg annyi jelem sincs mint a 61- röl. A 42-es relative stabil,de a masik kaka. Meg dolgozom a dolgon,csak arra lettem volna kivancsi,hogy mennyi az annyi.
Amugy en nem boxal nezem-neznem, hane
A samsung plazmam dvb-t vevos.
|
| |
|
|
[előzmény: (9199) Menaro, 2011-07-31 15:13:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9197. Elküldve:
2011-07-31 14:54:17 |
[5175.] |
Analog meresre valot kaptam kolcson egy forumtarstol.
|
| |
|
[válaszok erre: #9198]
|
[előzmény: (9196) breki196, 2011-07-31 14:51:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|