| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9195. Elküldve:
2011-07-31 13:00:09 |
[5176.] |
Sopronnal a 42-61 csatornakon mekkora kell legyen a decibel jel? Nalam a 42-es 43-45 db a 61-es 33,34.5 db.
|
| |
|
[válaszok erre: #9196 #9199 #9200]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6440. Elküldve:
2011-07-26 21:05:26 |
[5177.] |
elbirni elbirja,de nem sokaig.ugy jarhatsz mint en a nagy gibertinivel.eltörte a motor csonkot.szal esszel.ha bemegy a tetön a cucc a szobaba,akkor az kellemetlen is lehet.
|
| |
|
|
[előzmény: (6436) Echodilis, 2011-07-26 20:37:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9183. Elküldve:
2011-07-25 10:17:20 |
[5178.] |
Nem tudom az oldalszamot. 100-150 kozott valahol.
|
| |
|
[válaszok erre: #9184]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9176. Elküldve:
2011-07-25 07:47:43 |
[5179.] |
Csak nekem uj hir amit az rtl teletext ir, hogy e honap vegen lekapcsoljak az analog rtl es tv2 csatornakat?
|
| |
|
[válaszok erre: #9177 #9178 #9181]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9170. Elküldve:
2011-07-23 15:56:10 |
[5180.] |
valoban nincs jel onnan. jelenleg csak a bécsi ado jele jön nalam is,semmi mas. pedig nincs vihar sem arra fele,sem mas.vagy technikai gondok vanak vagy csak vissza vettek a kakaobol.esetleg mashva költöztek,es a jelenlegi hely üres,vagy DVB-T2 lett.
|
| |
|
|
[előzmény: (9169) Adam_batyam, 2011-07-23 14:33:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26568. Elküldve:
2011-07-22 09:35:02 |
[5181.] |
Van valakinek egy google+ meghivoja?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7258. Elküldve:
2011-07-19 21:43:07 |
[5182.] |
Az eurobird9-en a d1 tv a hello csomagbol kodolatlan.
|
| |
|
[válaszok erre: #7259]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9146. Elküldve:
2011-07-17 15:48:05 |
[5183.] |
lenne egy erdekes kerdesem.
a 42-es csatornat sopronbol szepen veszem,de a 68-as szinte tök süket. pedig azt irjak hogy ott az a C mux.
a 61-es györi meg jön,bar nagyon sovany.nem tul stabil.
folyamatban van az antenna emeles,de a 68-as nem eri el minösegben a 50%-ot sem.
a 61-es igen,de ingadozo
http://www.betacom.hu/antenna/iskra-dtx-92-f-uhf-szelessavu-yagi-antenna.html
ezzel sasolom,illetve probalnam,de nem nagyon akarodzik a dolog sikerülni.
eppen ezert tanacstalan vagyok.
|
| |
|
[válaszok erre: #9148]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27259. Elküldve:
2011-07-16 15:36:41 |
[5184.] |
Nem akarok bele dumalni,mert ugyan mar nem vagyok itt elofizeto,de halkan megjegyzem,biztos beallitasi gond lehet,mert a hello tp jelenleg nalam 84%-ot mutat erossegben. A 45% es tarsai produkcio mind nagyon keves. Szakado esoben ez a jelszint nalam nem esik 60% ala,max ha nagyon nagyon vastag az esofelho.
|
| |
|
[válaszok erre: #27260]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27241. Elküldve:
2011-07-14 14:29:05 |
[5185.] |
Ha lejart a kartya, attol a tv2 rtl meg nyitnia kellene? Nekem nem megy. Most jottem haza a nyaralasbol
|
| |
|
[válaszok erre: #27242]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8819. Elküldve:
2011-07-07 18:35:54 |
[5186.] |
Erösen ajanlott a külsö tapos.
|
| |
|
[válaszok erre: #8820]
|
[előzmény: (8818) kishoris, 2011-07-07 18:18:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
324. Elküldve:
2011-07-05 21:48:06 |
[5187.] |
ez csak nalam ennyi! mashol €20 kerül.
|
| |
|
[válaszok erre: #325]
|
[előzmény: (323) sat2010, 2011-07-05 21:23:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
322. Elküldve:
2011-07-05 21:17:18 |
[5188.] |
Szeretned nezni az Austria sat csomagot? 8 hetig nezhetetö a fullos csomag. es hogy ez mennyibe kerül? csupan €10.
Figyelem,aktiv ORF kartya szükseges hozza!
|
| |
|
[válaszok erre: #323]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
495. Elküldve:
2011-07-01 21:45:03 |
[5189.] |
Hu wazz de tirpak a tv2.
Irigy mirigy show van.
Kitakartak mindent meg megvagtak a szoveget. Marmint nehol toroltek.
Durva
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27121. Elküldve:
2011-06-29 10:03:12 |
[5190.] |
Az ATV sem megy.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
718. Elküldve:
2011-06-28 21:02:00 |
[5191.] |
nem lehetne külsö linkel kepet feltenni?
nekem ugyanis ebböl joforman semmi nem latszik.legalabbis 106 cm-es tv nagyitva egy nagy paca.
|
| |
|
[válaszok erre: #719]
|
[előzmény: (716) decis, 2011-06-28 17:32:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
274. Elküldve:
2011-06-28 11:11:56 |
[5192.] |
Attol fugg hol laksz. A 19.2 nem javaslom. Kulonben szopni fogsz a szelek fele. Ha csak az altalad jelzett holdak erdekelnek,akkor en a 16 fokot ajanlom. Igy biztos stabil lesz a cuccos.
|
| |
|
|
[előzmény: (273) noprof, 2011-06-28 09:36:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27094. Elküldve:
2011-06-24 20:56:13 |
[5193.] |
na ja.mindent meg lehet oldani de ha szamolunk akkor hajra.
55 euro havonta a Sky
ORF es Austria sat havonta 9.90
Skylink eves kartya 500 euro
HD plusz 50 euro evente.
Mtv Unlimited 4ö euro evente.
tébb fejes dra antenna kabelezes box minimum 1000 euro.legalabbis eddig.
en viszont mar a sok tesztelgetesre kozel 3000 eurot nyomtam ki,es meg mindig nincs meg az amit szeretnek.ebbe sajnos nekem mar nem fer bele upc es tarsai.
eloszor is,mert nem fogok 200 eurot arra szanni,hogy a trehom kartyat fuggetlen hasznaljam a boxtol.upc nem erdekel.megosztashoz tul instabil a net.
soroljam tovabb
|
| |
|
[válaszok erre: #27095]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27091. Elküldve:
2011-06-24 20:06:46 |
[5194.] |
nem fikazok en semmit es senkit,es azt sem mondtam hogy mindenki milliomos,csak azt probaltam leirni,hogy azt hiszik sokan,hogy ha nem tetszik az egyik,akkor irany a masik. igen am,de ugye legtébb esetben lakcim kell hozza,es nem biztos hogy mindenkinek van.
nekem sincs magyar lakcimem,csak osztrak.most arrol en nem tehetek hogy ide vetett a sors,es itt elek.tehat csupan arrol van szo,hogy nekőnk sajnos kell a kiskapukat keresni,mert csak igy megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #27092]
|
[előzmény: (27089) dome17_, 2011-06-24 19:16:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27087. Elküldve:
2011-06-24 19:05:18 |
[5195.] |
Igazad van! Tudod sok ember abbol indul ki,hogy ö magyarorszagon el,es hiaba irod le hogy te nem,nem erdekli. Csupan vakon kantalja,hogy akkor menj a upc-hez. Pontosan ezert hagytam en is el a hellot,mert nem voltam-vagyok hajlando tovabb fizetni olyan csomagot,ami szamomra nem kinal erdemileg semmit. Mai napig azt hiszem,hogy itt tenyleg azt varjak az emberek,hogy majd a buzi zel vagy mas tesz be csatornat.
Napok ota istenitik itt ezt a trace tv-t,de semmi koze a hellohoz. Nem is volt es nem is lesz. Ellemben ontja magabol a roman szar csatornakat. Kb 5 holdon van mar komplett roman csomag,de minek? Viazont nincs egy magyar csomag,amire azt lehetne mondani,hogy minden benne van,jo a kep es hang minoseg,HD tartalom elerheto / ami csak lehetseges es magyar vonatkozasu /. Ehelyett mi van? Minimum 2-3 helyre kell elofizetni,hogy ertelmes musor legyen minden csaladtagnak. Legyen az gyerek vagy felnott.
Szomoru hogy meg mindig itt tartunk!
|
| |
|
[válaszok erre: #27089 #27090]
|
[előzmény: (27083) katikaaa, 2011-06-24 14:08:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
40431. Elküldve:
2011-06-23 10:43:09 |
[5196.] |
Samsung 512MB €20
Hynix 256 MB €15
|
| |
|
|
[előzmény: (40430) tranceworld, 2011-06-23 09:41:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
27070. Elküldve:
2011-06-23 08:27:03 |
[5197.] |
Hiszen pont ez a lenyeg. Azert varialja at,hogy ha nezni akarod,akkor fizess erte! Alap csomag ugyis csak szemetet tartalmaz.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
712. Elküldve:
2011-06-21 15:20:20 |
[5198.] |
Vegulis. A masik meg mobil tudosito. Ö a tomegbe is konnyen bejut a bringaval
:D
|
| |
|
|
[előzmény: (711) stubyte, 2011-06-21 15:11:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
710. Elküldve:
2011-06-21 14:36:47 |
[5199.] |
Ugye? Azert a romanok is tudnak sporolni :)
|
| |
|
[válaszok erre: #711]
|
[előzmény: (709) robertut, 2011-06-21 14:06:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|