| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4841. Elküldve:
2011-06-19 16:30:50 |
[5202.] |
ugyan mar. relative semmi jo nincs abban a csomagban.most komolyan,ki az aki a Pax tv-re izgul? minimax meg ok,meg juventus,de ez nem tudom miert erint titeket,hiszen magyarorszagon laktok.itt csak mi szopunk,mert eddig jo volt holdrol halgatni,de mostmar csak a net marad.
|
| |
|
[válaszok erre: #4843 #4849 #4852]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
249. Elküldve:
2011-06-17 19:17:13 |
[5203.] |
Na meg az is igaz,hogy ha nincs gagyi,akkor nincs sok eladas sem. Mert ugye egy kevesbe jot hamarabb kell cserelni,mert megeszi a rozsda. Igazatok van. Igy kell az embereket becsapni,es jo haszonra szert tenni. Sok buta ember meg kesobb is vissza megy oda vasarolni,ahol egyszer becsaptak. Persze evek mulva konnyu rafogni az idojarasra a dolgot.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
241. Elküldve:
2011-06-17 08:27:34 |
[5204.] |
Lehet hogy az a kep eredetirol keszult,de meg egyszer mondom es utoljara. Nincs-nem letezik T98. Ha google rakeresel akkor csak egy talat van errol magyarul,a korabban jelzett magyar shop.
Ha a dobozon rajta van az amit irtak,akkor az eredeti! A masolat jovalta gyengebben teljesit!
|
| |
|
[válaszok erre: #242]
|
[előzmény: (240) logper, 2011-06-17 07:58:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
236. Elküldve:
2011-06-17 07:21:05 |
[5206.] |
Mert a T90 levedett jelzes.
|
| |
|
|
[előzmény: (234) logper, 2011-06-16 22:34:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
233. Elküldve:
2011-06-16 22:10:15 |
[5207.] |
Milyen igaz! Hiszen ebbol az antennabol nincs t98. Csak t90. Ez viszont,marmint ami a linken van,az nem eredeti.
|
| |
|
[válaszok erre: #234]
|
[előzmény: (232) skystar, 2011-06-16 21:31:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8754. Elküldve:
2011-06-15 21:17:27 |
[5208.] |
Ezt nem tudtuk! Igy mas a helyzet! Latod maris van jelentkezö. Söt megbizhato!
|
| |
|
|
[előzmény: (8752) Bigdigit, 2011-06-15 20:55:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8749. Elküldve:
2011-06-15 20:21:03 |
[5209.] |
En az ismerosoddel fizetetnem ki.
Tudod en azt a nezetet vallom,ha valamihez nem ertek,akkor nem nyulok hozza! Orulhetsz,ha csak forraaztaai hiba. De ha mast is haza vagott benne,akkor jobb ha ujban gondolkodsz. Mivel erre nincs garancia,es a javitas is sokba fog fajni. Tuti.
|
| |
|
[válaszok erre: #8750 #8751]
|
[előzmény: (8748) Bigdigit, 2011-06-15 18:54:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8744. Elküldve:
2011-06-15 07:11:01 |
[5210.] |
SCam-nal tobbet nem tudok.
Vannak itt nalam okosabbak a tobbi kerseshez!
|
| |
|
[válaszok erre: #8746]
|
[előzmény: (8743) tomcraft29, 2011-06-14 22:59:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8742. Elküldve:
2011-06-14 21:45:55 |
[5211.] |
én mar csak arra szeretnek rajönni,hogy a dm miert nem jatsza le azt a felvetelt,amit ö maga rögzitett.a hetvegen ugyanis felvettem a 24 oras Le Mans versenyt,ami kb 150GB hd felvetel.elinditom a lejatszast,es elkezd gondolkodni,majd elindul.nehany masodperc mulva megall es gondolkodik kb fel-egy percig majd megy tovabb kb 5 masodpercet,es ujra gondolkodik.
pc-n letudom jatszani,de nagyon leterheli a procimat / kb 80%-osan / es igy akadozik a kep. nem szivesen konvertalnam at mert azert 150GB-ot atkonvertalni,kicsit sok idö lenne. mas lejatszom meg nincs ai .ts kiterjesztest lejatszik. esetleg ha megis atkonvertalnam,akkor mit ajanlotok,ami veszteseg mentesen teszi ezt meg,es relative nem 2 het altt csinalja meg?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8738. Elküldve:
2011-06-14 20:43:53 |
[5212.] |
nem akarlak megserteni,de mar irtam korabban is,hoy pl nalam az nem volt jo! image függö. viszont a SCam megy minden image alatt es olvas-frissit rendesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #8743 #8747]
|
[előzmény: (8734) espat, 2011-06-14 08:20:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8728. Elküldve:
2011-06-13 16:30:42 |
[5213.] |
Csak SCam.
|
| |
|
[válaszok erre: #8732 #8734]
|
[előzmény: (8727) tomcraft29, 2011-06-13 16:20:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3160. Elküldve:
2011-06-13 10:06:56 |
[5214.] |
Nem tudom,hogy honnan veszik a jelet,de szerintem sem kuldenek mar ki senkit. Pedig a Szulyo legalabb tud angolul,nem ugy mint az a sik balfasz a studioban. Egy radio beszelgetest nem birt leforditani,pedig nehany masodperc volt. Ossze-vissza halandzsazott mindenrol,de egy ertelmes mondata nem volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #3163]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3157. Elküldve:
2011-06-13 08:33:00 |
[5215.] |
Az is erdekes hogy a Szulyo Zoli sem jelentkezik mar be éloben. Az este is nagyon gyenge volt a kozvetites. Inkabb a Sky Sport-on neztem. Erdekes mod,azok interjuztak rendesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #3158 #3159]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
229. Elküldve:
2011-06-12 19:15:44 |
[5216.] |
eredetit akarsz? van. el sem kell erte jöni.
www.olbort.at
|
| |
|
|
[előzmény: (228) uGábor, 2011-06-12 16:36:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
213. Elküldve:
2011-06-07 22:17:55 |
[5217.] |
De ez netto. En az eredeti csomagolast mutattam meg,amit en vettem.
|
| |
|
|
[előzmény: (212) dumi1980, 2011-06-07 21:37:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
209. Elküldve:
2011-06-07 19:38:38 |
[5219.] |
ezt csak azert teszem be,mert nagyon kamu arakat irnak itt egyesek.
nem tudom miert jovalakinek a kamuzas,de legalabb egy kepet tegyen be az illetö,es cafolja meg hogy ha tevedtem.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
[válaszok erre: #210 #211 #212]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
77. Elküldve:
2011-06-06 08:20:27 |
[5220.] |
Miert dvb-t? Mert nem lesz bovites! Azert. Dvb-t-n van axn meg egyebek ami itt nincs. Valszeg megallapodtak az AH-val es a conax rakerul. Igy te fizetsz a btelnek ok meg az AH-nak.
|
| |
|
|
[előzmény: (75) attila.scourgeofgod, 2011-06-06 07:55:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8972. Elküldve:
2011-06-04 21:14:09 |
[5221.] |
elmeletileg jönnie kellene.nekem becsujhely-en siman jön a szlovak mux.
|
| |
|
|
[előzmény: (8967) Melba, 2011-06-03 13:06:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2869. Elküldve:
2011-05-30 16:51:59 |
[5222.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (2862) anas.tasia, 2011-05-30 14:36:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8678. Elküldve:
2011-05-29 07:32:12 |
[5223.] |
Na ez az. Van 22€-39€ ig smargo. Van hologramos verzio es nem hologramos.
|
| |
|
[válaszok erre: #8679]
|
[előzmény: (8677) gyugyo79, 2011-05-29 01:19:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8673. Elküldve:
2011-05-28 20:27:40 |
[5224.] |
csak nem biztos,hogy a Phönix jo pl a HD+ kartyahoz.a smargo meg biztos.
ne vedd sertesnek,de en ha valamit veszek,akkor gyenge vagy szar termeket nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #8675 #8676 #8677]
|
[előzmény: (8672) gyugyo79, 2011-05-28 20:23:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8671. Elküldve:
2011-05-28 20:02:44 |
[5225.] |
De bakker a smargonak vagy 10 ezer dorabja.
|
| |
|
[válaszok erre: #8672 #8674]
|
[előzmény: (8669) sanca2, 2011-05-28 19:43:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|