| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
180. Elküldve:
2011-05-28 19:41:55 |
[5226.] |
Passz. Nekem dm-be ban dugva a kartya. Szepen megy SCam-al.
|
| |
|
|
[előzmény: (179) lopici, 2011-05-28 18:56:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8668. Elküldve:
2011-05-28 19:39:48 |
[5227.] |
De 2-es olvaso nincs? Csk egyes?
Addig nem csinalom meg mig nem tudom. Masra ugysem hasznalnam.
|
| |
|
[válaszok erre: #8669 #8670]
|
[előzmény: (8667) sanca2, 2011-05-28 19:32:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8665. Elküldve:
2011-05-28 18:45:42 |
[5228.] |
Ok,de az eredeti kerdesre megint nem kaptam valaszt!
|
| |
|
[válaszok erre: #8666 #8667]
|
[előzmény: (8663) sanca2, 2011-05-28 10:40:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26645. Elküldve:
2011-05-28 18:14:25 |
[5229.] |
Nincs itt szo keresztes hadjaratrol! Ha nem baj,akkor telefonrol nem potyogom be,az osszes csatornat. Nincs sem lejarato hadjarat / azt megtette a hello hd maga!/ csupan mindenki a penzenek megfelelo kinalatot szeretne latni. Ha focit nezel,akkor a kommentator marhasagaira vagy kivancsi,vagy a meccsre?
|
| |
|
[válaszok erre: #26646]
|
[előzmény: (26643) LZsolt, 2011-05-28 17:55:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8662. Elküldve:
2011-05-28 10:37:17 |
[5230.] |
Ahh, 2 perc alatt megcsinalom az usb-kimenetet. Megvan hozza minden leiras es fenykepes illusztracio.
|
| |
|
[válaszok erre: #8663]
|
[előzmény: (8659) sanca2, 2011-05-28 09:48:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26636. Elküldve:
2011-05-28 10:35:03 |
[5231.] |
,,
|
| |
|
|
[előzmény: (26631) petersk, 2011-05-28 10:17:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8658. Elküldve:
2011-05-28 09:41:01 |
[5232.] |
Dm 500 Hd-hez van olyan lehetoseg hogy egyszerre 3 kartya olvasas? Egy a boxban,ketto meg kivul? Csak hogy ne kellene allandoan kartyat cserelgetni
|
| |
|
[válaszok erre: #8659]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26630. Elküldve:
2011-05-28 09:32:23 |
[5233.] |
Ja es ha azt nezem hogy ezek 100 ezret kernek egy evre ezert a silany kinalatert, a skylink meg 500€ /ev/full csomag,hat erosen elgondolkodtato. Foleg hogy nincs huseg ido sem! Nem akarok nagykepu lenni,hiszen mindenki tudja,hogy en kulfoldon elek,jobban keresek mint magyarorszagon,de inkabb fizessek olyan csomagert ami engem erdekel,mimtsem olyanert amibe van 2 szamomra erdekes csatorna,mert a tobbit nem nezem. Igaz az esp hd magyar hangot levettek,de az astran az sd magyar hang ott van. Meg akkor is ha nem olyan szep a kepe,de nezheto es azt a kis kerekpart azon is megtudom nezni.
|
| |
|
[válaszok erre: #26631]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26629. Elküldve:
2011-05-28 09:21:36 |
[5234.] |
Szerinted miert nem irtam ala ujabb evet?
98 ezret nem adok ezert a keves semmit ero kinalatert. A free megmarad,es a skylink adja azt ami nekem kell. Erdekes mod,tegnap mar volt olyan musor ami lekotott. Viasat histiry explore nature magyar. Spektrum magyar history hd magyar jim jam magyar filmbox hd magyar. Van Mtv hd retro music es meg sok jo csatorna. Ja hogy sok csak cseh meg szlovak? Istenem. A lenyeg a program es majdnem minden csatin van angol nyelv.
|
| |
|
[válaszok erre: #26632 #26633]
|
[előzmény: (26628) Ati007, 2011-05-28 08:12:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
178. Elküldve:
2011-05-27 18:23:12 |
[5235.] |
Na en is csatlakoztam a Skylink-hez a mai nappal! Nagyon jo a csomag kinalat es a minöseg is. Ami engem erdekel az mind benne van,es magyar hanggal.
|
| |
|
[válaszok erre: #179]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26619. Elküldve:
2011-05-27 14:28:16 |
[5236.] |
Annal is bonyolultabb!
Majd rajossz te is,es lelepsz!
|
| |
|
[válaszok erre: #26621 #26628]
|
[előzmény: (26618) Ati007, 2011-05-27 13:47:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26614. Elküldve:
2011-05-26 20:46:50 |
[5237.] |
Igen olvastam! Söt, viccesnek nem mondhato amit irtal.
|
| |
|
|
[előzmény: (26604) Goldman, 2011-05-26 16:47:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26603. Elküldve:
2011-05-26 15:26:57 |
[5238.] |
Na vajon hol? Kussol,mert semmi sem igaz abbol amit irt. Birom az ilyen embereket. Söt,tuti az eletben nem volt elofizeto itt.
|
| |
|
[válaszok erre: #26604]
|
[előzmény: (26601) EA38, 2011-05-26 13:27:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26591. Elküldve:
2011-05-25 21:55:02 |
[5239.] |
ezt honnan veszed?
|
| |
|
|
[előzmény: (26590) Pignac, 2011-05-25 21:51:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26587. Elküldve:
2011-05-25 17:17:04 |
[5240.] |
Na egy ujabb elofizetovel kevesebb! Ugy dontottem,nem hosszabitok. Talan majd egyszer vissza terek ha lesz ertelme.
Junius 11- el lejar a kartya. Viszlat HD udv Skylink
|
| |
|
[válaszok erre: #26590]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26347. Elküldve:
2011-05-15 22:09:07 |
[5241.] |
Igy van. Es? Ja a beigert csatornak? Az nem lesz! Illetve mar van. Kivette e geo wild-et es betette a nat geo-t. Igaz hd igeret volt,sd lett belole. Szoval ennyi. Nekem meg 06.11 aktiv a kartyam de utanna viszlat hello hd.
|
| |
|
|
[előzmény: (26334) raptorszem, 2011-05-15 20:24:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26313. Elküldve:
2011-05-13 22:02:44 |
[5242.] |
Az ejjel.
|
| |
|
|
[előzmény: (26312) zs109, 2011-05-13 21:58:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26311. Elküldve:
2011-05-13 21:35:43 |
[5243.] |
na azt en is megneznem szivesen!
befizettem a szamlat euroban,es az üfsz latta,a penzügyes nem. kiküldte a csekket ujra. üfsz email ment,valasz nyugodjak meg nem leszek kikapcsolva. 3 nap mulva kartya kikapcsolva. ujra emailezes,kartya ujra aktiv.
penzügyes ujra kiküldte csekket.
vicc! nem is vic,inkabb siralmas.
elhiszem,nehez ervenyesülni masik 3 szolgalltato mellett,de akkor mondja,jelentse be,gyerekek,nem megy,sajnos ez es ez miatt. xy-idöpont-tol sajnos nem tudunk tovabb szolgalltatast nyujtani.
ehelyett rafogja-rafogta az eutelsatra a dolgot. az esp / eurosport / meg le is csapott a tp-re.pedig minden holdon ott van.
nem is az esp a lenyeg,hanem az,hogy en vilag eletemben megvetettem a hazug embereket. engem egyszer lehet becsapni,többet nem!
|
| |
|
|
[előzmény: (26310) Crane, 2011-05-13 21:28:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26308. Elküldve:
2011-05-13 21:17:10 |
[5244.] |
ertettem irasod,e megis ertem amit irsz.
en sem tv-zek egesz nap,mert dolgozom.a net a telefonon van,es meg elszivok 1 cigit,addig olvasok vagy valaszolok.
viszont! azert az elegge sajnalatos,hogy azert este,amikor az ember kikapcsolodna,akkor joforman nincs mivel,mert van ugyan egy elöfizetesem magyar csomagra,de draga,es szar a minösege is mar jo ideje,na es sovany a kinalat.gondolom megerti az aki külhonban el velem együtt,hogy bar mi,egesz nap mas nyelven-nyelveken beszelünk,azert este mar nem a nemet gagyogasra vagy angol filmre vagyok kivancs.
ign,lehet mondani,ott a net es vagy mozi.
majd ha a hellos üfsz vagy dolgozo rak le 11 raklap tapot,es emellett meg mast is csinal,akkor este,mikor hulla faradt es pihenne agyilag,akkor nem tud,mert mar elnezest ha valaki sertesnek veszi,de egy szarhazi semmire kellö tarsasag,nem hogy azon dolgozna,hogy az elöfizetö azt kapja a kibaszott penzeert,föleg amit elöre kipenget egy evre,hogy tartalmasan tudjon kikapcsolodni,hanem elveszünk töle mindent,tele verjük sport csatornaval meg buzi zene csatornaval a csomagot aztan bazd meg nezd ezt.mert nekünk igy tetszik,meg megtehetjük.
nem szeretnek senkit megserteni,de szivem szerint sorba lönem le az összes mocskot aki ezt megmerte tenni,es meg jot röhög a markaba.
|
| |
|
[válaszok erre: #26310 #26326]
|
[előzmény: (26300) Goldman, 2011-05-13 19:45:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8546. Elküldve:
2011-05-13 20:56:01 |
[5245.] |
semmi baj nincs vele!
most is csak azt tudom mondani-irni,mint korabban.
igaz elsöre nekem csere volt,mert hibas szeria volt,de azok mar kikoptak.
amiota megvan a bo,szinte ejjel nappal megy.semmi gond vele. / image kerdese! de en a NewElite imaget partolom. profi,minden plugin elerhetö,emu szepen fut,nincs lassulas,fagyas,/ persze ha tele pakolom a boxot akkor megfogja! / vszont mindennek ellenere jo valasztas. kartya olvaso ugyan csak 1 van,de usb-vel bövithetö.kb 10 perces müvelet a beforrasztas.
a taviranyito a szokasos,neha ökörködik,neha nem.
lehet elfogult vagyok,de az illusionsat c3-hoz hasonlithato. nem lehet kivegezni a boxot. akkor sem jön zavarba,ha hatul nem kapcsolod ki a fökapcsoloval,csak siman kihuzod majd bedugod,pl masik szobaba kerüleskor./ en pl tetöre is felszoktam vinni.mindegy neki.
|
| |
|
[válaszok erre: #8549]
|
[előzmény: (8544) sat_nobody, 2011-05-13 20:45:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8543. Elküldve:
2011-05-13 20:41:18 |
[5246.] |
nem,meg nem. viszont nem lehet a mentett csati listat vissza tenni.
szivas
|
| |
|
|
[előzmény: (8536) Gagliardo, 2011-05-13 18:43:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8541. Elküldve:
2011-05-13 20:23:56 |
[5247.] |
jelen! tessen kerdezni. ha tudok valaszolok.
|
| |
|
[válaszok erre: #8544]
|
[előzmény: (8539) sat_nobody, 2011-05-13 20:15:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26297. Elküldve:
2011-05-13 17:04:21 |
[5248.] |
Ez az egesz kezd olyan lenni,mint a mirigyes fiuk eggyik musora. Tudjatok,a lakopark epitos. Szerintem mar itt is valaki a Kajman szigeteken nyaral a befektetok-elofizetok penzebol. V Karroly meg mar el is huzott,mert szerintem eloszor csendben vegig olvasta az elmult napok hetek irasait,es gondolvan,ne o kapja a szart,mar meg sem szolal. Sot relative nem is szolt a temahoz,csak egy korabbi irasra valaszolt,ha az annak nevezheto. Vasarnap mar eltelik ennek a honapnak a fele,es sehol semmi. Szomoru,nagyon szomoru!
|
| |
|
[válaszok erre: #26300]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
10599. Elküldve:
2011-05-13 09:47:15 |
[5249.] |
Sky italia zene csatornai valahohy elerhetoek?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
39795. Elküldve:
2011-05-12 08:59:01 |
[5250.] |
Arra kulon elo kell fizetni! Alap csomag csak az orf1-2 atv puls4 austriasat9
|
| |
|
|
[előzmény: (39794) arany0224, 2011-05-12 08:40:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|