| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3962. Elküldve:
2011-05-11 12:35:18 |
[5251.] |
Nem erdemes vele foglalkozni,mert a diablo modul arabol mar lehet kapni megosztasra alkalmas boxot. Dbox2 vagy dreambox 7020 esetleg 500s
Ezeknek mar csak joforman egy kanoc kell a nethez es go.
|
| |
|
|
[előzmény: (3960) biji, 2011-05-11 12:06:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2790. Elküldve:
2011-05-11 07:30:53 |
[5252.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (2785) donsony1, 2011-05-10 22:04:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2783. Elküldve:
2011-05-10 21:44:06 |
[5253.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #2785]
|
[előzmény: (2782) donsony1, 2011-05-10 21:41:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26231. Elküldve:
2011-05-10 21:39:54 |
[5254.] |
En nezem HD-ban. ORF1 HD
|
| |
|
[válaszok erre: #26233]
|
[előzmény: (26230) Paradoxa, 2011-05-10 21:36:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
39778. Elküldve:
2011-05-10 19:52:54 |
[5255.] |
Egy kell, de tavval. A fekete erdekelne! Ha es amennyiben hibatlan!
|
| |
|
[válaszok erre: #39779]
|
[előzmény: (39776) 0522, 2011-05-10 18:30:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
39775. Elküldve:
2011-05-10 17:13:17 |
[5256.] |
Humax pr hd erdekelne!
|
| |
|
[válaszok erre: #39776]
|
[előzmény: (39773) 0522, 2011-05-10 14:26:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2779. Elküldve:
2011-05-10 10:03:41 |
[5257.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #2780]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3665. Elküldve:
2011-05-08 10:35:25 |
[5258.] |
A hatlap forgathato,pont mint a wawefrontier eseteben.
|
| |
|
|
[előzmény: (3663) bamba, 2011-05-08 10:21:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26173. Elküldve:
2011-05-08 09:37:28 |
[5259.] |
En is kertem ajanlato.
Csak alap csomag 24000/év
Fullos 97000/év. 17-ezerrel több mint tavaly. Viszont nyoma sincs bövitesnek. Inkabb csak romlast tapasztalok.
|
| |
|
|
[előzmény: (26166) dape, 2011-05-08 08:50:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3655. Elküldve:
2011-05-07 16:10:26 |
[5260.] |
na,ha mar ilyen szepen megfogalmaztad ezeket a dolgokat,akkor esetleg az en kerdesemre is van valami valaszod?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26154. Elküldve:
2011-05-07 10:08:41 |
[5261.] |
passz,latni kellene.de minden valoszinüseg szerint az antenna nem all jol.azon kell korrigalni.de nezd vegig a kabelt is,a csatlakozasoknal nincs-e gubanc.
|
| |
|
|
[előzmény: (26153) bamba, 2011-05-07 10:03:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26151. Elküldve:
2011-05-07 09:48:00 |
[5262.] |
mert az az 50% keves!
a Hello HD tp-je 85%-os jelszintel jön
a magyar tp meg 90% kell legyen!
egyertelmüen antenna beallitasi gond van,es vagy valami tereptargy van a jel utjaban.
|
| |
|
[válaszok erre: #26152 #26153]
|
[előzmény: (26150) bamba, 2011-05-07 09:39:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3649. Elküldve:
2011-05-07 07:10:30 |
[5263.] |
Skymaster Premium Line MSP 58
|
| |
|
[válaszok erre: #3652]
|
[előzmény: (3647) ExxZuu, 2011-05-06 22:09:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3645. Elküldve:
2011-05-05 18:31:09 |
[5264.] |
Quatrot akartam irni,csak mar nem latok az idegtöl.felbosszantott nagyon.
amugy egyszerre 8 szobaban van tv bekötve.
|
| |
|
[válaszok erre: #3647]
|
[előzmény: (3644) Merlot, 2011-05-05 18:24:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3643. Elküldve:
2011-05-05 18:07:57 |
[5265.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (3642) sztar1, 2011-05-05 17:55:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3642. Elküldve:
2011-05-05 17:55:25 |
[5266.] |
Urak,helyzet van!
kerm szepen CSAK olyanok irjanak most kommentet,akik megertek amit irok!
Adott egy T90-es Frontweawe antenna,rajta egy Quad fej,mej egy multi swich-be csatlakozik.
Swich kiosztas :
LNB1 Vertikal/Low
LNB2 Horizontal/Low
LNB3 Vertikal/High
LNB4 Hrizontal/High
Fej kiosztas:
High/V
Low/H
High/H
Low/V
Bekötesi sorrend swih bemenetenkent a következö:
LNB1 Low/V
LNB2 Low/H
LNB3 H/V
LNB4 H/H
ebben a formaban szepe jön minden,kiveve a nemet / RTL DH,Sat1 HD ... /
ha az lnb 2 es lnb 4 kabelt felcserelem,akkor jön az rtl hd csomag,viszont az sd csoma ekkor mar nem.
mi szivat engem?
fej?
Bekötes?
valamint jelen esetben a fej függölegesen kell-e alljon,vagy nem? nem a 19,2 a közep!!!
ki tud okosat?
|
| |
|
[válaszok erre: #3643 #3644]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26141. Elküldve:
2011-05-05 10:01:49 |
[5267.] |
Bar nalam fullos csomag van,de elore fizetve,szerintem azert szamlaztak ki a 4900-at,merr jon a hd csomag. Marmimt a beigert. Azt nem tudom mikor!
|
| |
|
|
[előzmény: (26140) dape, 2011-05-05 07:50:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26138. Elküldve:
2011-05-04 20:38:11 |
[5268.] |
nincs. mi le vagyunk szarva,a hello digital az elsö. ott mar van discowery hd magyar hangal.
|
| |
|
|
[előzmény: (26137) angyal76, 2011-05-04 20:34:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5017. Elküldve:
2011-05-04 09:35:53 |
[5269.] |
Mar van magyar hang! De csak itt.
|
| |
|
|
[előzmény: (5015) leslielong, 2011-05-03 22:21:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26135. Elküldve:
2011-05-03 11:03:42 |
[5270.] |
Akkor most mar mukodik rendesen?
|
| |
|
[válaszok erre: #26136]
|
[előzmény: (26133) akisbandi, 2011-05-03 09:58:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26132. Elküldve:
2011-05-03 08:43:26 |
[5271.] |
1.0 mar nemigazan van hasznalatba. Emelt feszultseg a tobbfejes rendszerhez kell. Neked nem biztos.
|
| |
|
[válaszok erre: #26133]
|
[előzmény: (26131) akisbandi, 2011-05-03 08:32:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26130. Elküldve:
2011-05-03 08:25:31 |
[5272.] |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
ertelem szeruen csak az lnb szamozast kell megvaltoztatni masra.tehat E9 1-es lnb
Hotbird 2-es lnb.
minden mas marad
|
| |
|
[válaszok erre: #26131]
|
[előzmény: (26128) akisbandi, 2011-05-02 21:10:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26127. Elküldve:
2011-05-02 21:06:20 |
[5273.] |
Na es milyen box-al???
|
| |
|
[válaszok erre: #26128]
|
[előzmény: (26125) akisbandi, 2011-05-02 20:14:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26113. Elküldve:
2011-05-02 14:16:09 |
[5274.] |
Igen,ez igaz,de mar meglevo parositast nem oldanak fel!
|
| |
|
|
[előzmény: (26106) biggabe, 2011-05-02 10:58:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26108. Elküldve:
2011-05-02 11:04:33 |
[5275.] |
Sky link kartyat tudsz segiteni szerezni?
|
| |
|
[válaszok erre: #26110]
|
[előzmény: (26105) sat_2joco, 2011-05-02 10:54:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|