| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26104. Elküldve:
2011-05-02 10:40:44 |
[5276.] |
Angela segit,ha tud.
egyepkent nincs lehetöseg kartya cserere.illetve van,de az is parositott lesz.
megoldas: felmondani ezt a szerzödest,es olcso kartyat venni,majd upgradelni.az nincs parositva.
esetleg a hirdetes topikot nezegesd,mert neha fel-fel bukkan feher kartya,ami teszt kartya volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #26106 #26109]
|
[előzmény: (26103) bacsa81, 2011-05-02 10:31:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3957. Elküldve:
2011-05-01 21:00:05 |
[5277.] |
Nekem egy sima asztali pc-be valo hutoborda volt pluszban a boxban,es nem volt akadozas.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8421. Elküldve:
2011-05-01 16:50:05 |
[5278.] |
Nem,mert en NewDreamElite imaget hasznalok. Nekem semmi hasonlo baj nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #8423]
|
[előzmény: (8420) ex1332, 2011-05-01 16:48:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8419. Elküldve:
2011-05-01 16:36:13 |
[5279.] |
Mennyiert es hol lehet kapni dm500 hd-ba tunert? Ugyanis megette a fene. Masik boxal neztem az astrat,es az szepen lehozza a nemet hd csatikat. Ez meg nem hajlando.
|
| |
|
[válaszok erre: #8420]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6994. Elküldve:
2011-05-01 15:07:59 |
[5280.] |
Sky 3D fta az astran a sky csomagbol.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26076. Elküldve:
2011-04-30 21:52:34 |
[5281.] |
Nem bántottal senkit.
|
| |
|
|
[előzmény: (26075) kugyu21, 2011-04-30 21:26:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26074. Elküldve:
2011-04-30 21:13:37 |
[5282.] |
masnal is ilyen,de ez mar nem ide tartozik.nem ök adjak fel.marmint nem az eVision
|
| |
|
[válaszok erre: #26075]
|
[előzmény: (26073) kugyu21, 2011-04-30 21:10:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8759. Elküldve:
2011-04-30 20:45:26 |
[5283.] |
Na mar az M1 is kockatenger. Tan nincs hely a csatornanak?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26068. Elküldve:
2011-04-30 12:20:56 |
[5284.] |
Nem lehet, 100%
ha eredetileg gyári boxszal vetted,akkor az bizony párosítva van. Nem is oldják fel.
|
| |
|
[válaszok erre: #26069]
|
[előzmény: (26067) vandark, 2011-04-30 12:11:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26048. Elküldve:
2011-04-29 17:41:53 |
[5285.] |
mar 2 eve fullos csomagom van,elöre fizetve.nem a megegyezes a gond-kerdes.keves a kinalat.zavar a tv2 hang csuszasa,a history kimaradasa.nekem nem kell az uj hd kinalat.nem erdekel.tököm tele a termeszet filmekkel,meg a hasonlo allatos baromsagokkal.nem köt le.erted?nem tudok rajta kikapcsolodni.nem erdekel a kornyika csatorna sem.105 ezer forintert pl nezhetnek 80 csatornat plusz hbo pack es összes hd.
|
| |
|
|
[előzmény: (26047) akisbandi, 2011-04-29 17:30:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26046. Elküldve:
2011-04-29 14:16:50 |
[5286.] |
nem,nem olcso kartya!
|
| |
|
[válaszok erre: #26047]
|
[előzmény: (26045) egedi, 2011-04-29 13:29:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26044. Elküldve:
2011-04-29 13:14:24 |
[5287.] |
Sajnos aprilis vegere sem kerul be uj csatorna. Majus kozepe a kovetkezo igeret. 06.11-en lejar a kartyam. Hosszabitsak? Hat???????
|
| |
|
[válaszok erre: #26045 #26047 #26051]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26014. Elküldve:
2011-04-28 00:20:12 |
[5288.] |
Na nehany csatorna megint fekete. Rtl tv2 history.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
26002. Elküldve:
2011-04-27 17:25:43 |
[5289.] |
Filmbox hd-n
|
| |
|
[válaszok erre: #26004]
|
[előzmény: (26000) akisbandi, 2011-04-27 16:03:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25993. Elküldve:
2011-04-27 13:47:55 |
[5290.] |
SCam frissiti.
|
| |
|
[válaszok erre: #26000]
|
[előzmény: (25986) akisbandi, 2011-04-27 12:17:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25921. Elküldve:
2011-04-26 14:41:40 |
[5291.] |
Igazad van,de a januari dumaval nem egy ember kereste meg az eutelsatot,es megirtak,hogy semmi olyanrol nem volt szo,amit a hello irt.
|
| |
|
[válaszok erre: #25922]
|
[előzmény: (25918) kugyu21, 2011-04-26 10:07:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25908. Elküldve:
2011-04-25 19:48:54 |
[5292.] |
A d1 es tarsai. Talan ezt tudja kifizetni jelen helyzetben ugy,hogy a tp dijj is beleferjen.
|
| |
|
[válaszok erre: #25910]
|
[előzmény: (25901) gerimur, 2011-04-25 17:46:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25900. Elküldve:
2011-04-25 17:43:37 |
[5293.] |
Mert csak erre az olcso kategoriara tellik.
|
| |
|
[válaszok erre: #25901 #25902]
|
[előzmény: (25898) vandark, 2011-04-25 17:39:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25832. Elküldve:
2011-04-20 21:22:30 |
[5294.] |
eddig nem.nehany napja van ez.
|
| |
|
[válaszok erre: #25833]
|
[előzmény: (25830) Kardos Attila, 2011-04-20 21:17:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25829. Elküldve:
2011-04-20 20:51:14 |
[5295.] |
ezekre varok valaszt en is.
|
| |
|
|
[előzmény: (25828) natomail, 2011-04-20 20:47:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25827. Elküldve:
2011-04-20 20:26:48 |
[5296.] |
Attila-nak tettem fel,mert delelött nem ertette a kijelentesem.
|
| |
|
[válaszok erre: #25828]
|
[előzmény: (25826) natomail, 2011-04-20 20:24:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25737. Elküldve:
2011-04-20 20:13:38 |
[5298.] |
valaki keresett video kartyat.
hirtelen ennyit tudtam elökapni a dobozbol.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25799. Elküldve:
2011-04-20 09:56:43 |
[5299.] |
Oszinte legyek? En mar hiszem ha latom.
Sot,mar 2 napja ha a duna tv-re kapcsolok,akkor az epg is elszall.
|
| |
|
[válaszok erre: #25800]
|
[előzmény: (25798) Kardos Attila, 2011-04-20 09:52:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25797. Elküldve:
2011-04-20 09:49:21 |
[5300.] |
Rendkivüli karbatartas. Akkor lehet mar nem is kapcsoljak vissza. Vagy megint kivesznek csatornakat.
|
| |
|
[válaszok erre: #25798 #25801]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|