| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25701. Elküldve:
2011-04-19 11:42:56 |
[5301.] |
FIGYELEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Labrador kiskutyát találtak egy erdőszéli útra dobozba kirakva.
(...no comment!!) Gazdára várnak. Akit érdekel,kérem jelentkezzen. Mind
egészséges. Tel.:06/20/268-5288
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3914. Elküldve:
2011-04-13 20:52:48 |
[5302.] |
supersat-on minden nap ott van.
|
| |
|
|
[előzmény: (3913) atesz33, 2011-04-13 20:02:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6156. Elküldve:
2011-04-12 21:37:35 |
[5303.] |
A helyzet az, hogy a motor csonk sajnos enged annyit,hogy ebben a viharos idoben bezavarjon. Nekem ugyan mar fix antenna van,de nalam is neha megakad,a nagyobb lokesek miatt. En nem tudok ellene tenni.
|
| |
|
|
[előzmény: (6155) Mr HoW, 2011-04-12 21:30:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6936. Elküldve:
2011-04-12 21:34:30 |
[5304.] |
Mar csak a rock tv es best of music
|
| |
|
[válaszok erre: #6937]
|
[előzmény: (6934) Atilu, 2011-04-12 17:37:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25583. Elküldve:
2011-04-12 15:33:52 |
[5305.] |
32 euroba nem,de 54 euroba siman bele fer a fullos sky.
nem is ez a lenyeg,hanem ez a baszakodas,ami megy honapok ota.
megertem hogy az uj felado idö igenyes.megertem,hogy sok allitasi,beallitasi gond lehet.viszont azt nem vagyok hajlando mar elnezni,hogy olyan csatornakat tesz be / lasd d1 tv / amiröl szo sem volt,es amit mar sok kabel tv kivagott a francba mert egy rakas szar!
ez van,ki kell mondani,egy rakas szar.en nem kertem,es szerintem a többi elöfizetö sem. kaptunk egy viva2 zene csatornat,amin joforman csak annak a buzi köcsög kristofkanak a szar zenei mennek.nem is ertem hogy hogy lehet azt ep esszel kibirni.
Attila! van ott epg,csak elöszeretettel nincs hasznalva. kb 2 heteg volt,majd utanna csak a Rock Tv futott. irtam a rock tv-nek,es egyböl lett epg.
nem tudom kinek a reszortja,nem is erdekel.ha viszont az igaz amit te irsz,akkor meg nektek kell rugdosni,hogy legyen info.
megertek en mindent,es toleralom is a dolgokat,söt a valtoztatasok ellen sem lazadok,ha annak van pozitiv oldala,es tenylegesen arra iranyul-iranyulna,hogy az elöfizetö kedve es izlese szerint valogasson a külömbözö tematikaju es öt erdeklö csatornak között,de mindezt ugy kellene megtenni hogy ne azt erezze mar az ember,hogy wazzeg megint en jartam szarul,mert ez meg az a csatorna eltünt,es helyette olyat kaptam ami nem is erdekel,de lemondani nem lehet,mert alap csomagos adott esetben,es nincs lehetöseg,hogy az adott csatornat ne lassam fullos elöfizetes mellett.
tudom,ott az egyeni lista keszitese / sajat boxon / de akkor is ott vagyok,hogy olyanert fizetek,amit egyszer sem fogok nezni.
nem ülök egesz nap a tv elött,de este,azert szivesen kikapcsolodnak.
pl miert nem lehet vissza tenni a Comedy-t? vagy az AXN-t? esetleg a Cartoon Network csatornat?
nem pont az lenne a lenyeg,hogy minnel nagyobb kinalat legyen jo minösegben,es igy elöfizetökent nem azon kellene gondolkoznom,hogy most varjak-e tovabb,vagy menjek mashova?
|
| |
|
[válaszok erre: #25584 #25585 #25586 #25610]
|
[előzmény: (25580) egedi, 2011-04-12 14:56:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25575. Elküldve:
2011-04-12 13:56:44 |
[5306.] |
ez mind szep es jo,csak engem mar baromira nem erdekelnek ezek a termeszet film csatornak.a discovery hd rendben van,de akkor ki kell venni a jelenlegit.amugy sincs elegendö savszel,hat meg ha hd-t akar betenni.
az is bosszanto,hogy a tv2 hang csuszast a mai napig nem javitottak ki.
a rock tv-n az epg is akkor jo,ha irok a rock tv-nek es ök intezkednek ezügyben./ legelabb ök intezkednek /
ha eszre vettetek,mostanaban nem nagyon koptattam a billentyüzetem itt,de kezd a türelmem elfogyni.
beigertem egy asztal boritast is,ha aprilis vegere nem kerülnek visza a csatornak.
egyenesen pofatlansagnak kezdem erezni azt ami itt megy,hogy hozzavetölegesen eves szinten 100 ezeret fizetek 5-6 nezhetö csatornaert,holott mashol kb a haromszorosat kapnam kevesebbert.meg akkor is,ha mashol is vannak hibak.
|
| |
|
[válaszok erre: #25577 #25578 #25580 #25594 #25616]
|
[előzmény: (25563) puffer, 2011-04-12 10:05:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25359. Elküldve:
2011-04-08 19:44:50 |
[5307.] |
Na ezt a szemet csatorna minek? Nagyon tele van mar a tokom ezzel a sok ismeret terjeszto csatornakkal. Basszus miert nem vesz ki mindent,es tesz be csak ilyen szart? Ki a faszt erdekel mar ez a sok szemet. Nem igaz,hogy nem lehet egy valamire valo csatornat keresni.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25316. Elküldve:
2011-04-08 08:18:31 |
[5308.] |
A tv2 esti hirado mar hetek ota csuszik.
|
| |
|
[válaszok erre: #25318]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8265. Elküldve:
2011-04-02 09:24:43 |
[5309.] |
Biztos hianyolja a configot. Blue panel alatt azt is le kell tolteni. Bar szerintem torold ki majd telepitsd ujra es restart enigma.
|
| |
|
[válaszok erre: #8267]
|
[előzmény: (8259) lacoka, 2011-04-02 00:06:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25546. Elküldve:
2011-04-01 20:26:45 |
[5310.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #25547]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25539. Elküldve:
2011-04-01 12:44:18 |
[5311.] |
nem google,hanem magenta gomb!
|
| |
|
|
[előzmény: (25532) himi, 2011-04-01 07:15:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25090. Elküldve:
2011-04-01 12:42:53 |
[5312.] |
csak azt ne mond,hogy erre vartal.
|
| |
|
|
[előzmény: (25087) gerimur, 2011-04-01 11:55:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
86. Elküldve:
2011-03-31 19:09:22 |
[5313.] |
Tegnap győrben kimentem az Árkád uzlet hazba. Betevedtem a Saturnba.
12 méter HDMI kabelre lettem figyelmes.
Àra:62990 forint.
Kerdezteme ez eliras? Nem, jott a valasz. Ez az ara.
Kerdem miert ilyen draga?
Valasz: ez olyan mint a trabant es a bmw.
|
| |
|
[válaszok erre: #87]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8186. Elküldve:
2011-03-27 22:05:13 |
[5314.] |
Lehet ujra kellene raknom a boxot?
Amugy furcsa hogy osszesen 6Mb szabad hely van, pedig nincs telepakolva.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8183. Elküldve:
2011-03-27 21:49:06 |
[5315.] |
Valaki nezze mar meg nekem hogy az astra 19.2-n a HD+ csatornak bejonnek avag sem. En szopok valamivel nagyon. Sem az orf hd sem az rtl hd es tarsait nem tudom behozni, pedig minden mas fullos. Adatok jok ellenoriztem. A hd+ kartyam aktiv.
A jel erosseg csak le fel ugral es nincs megallasa. 0-96% kozott ugral,de nem lockol.
|
| |
|
[válaszok erre: #8184]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8077. Elküldve:
2011-03-23 20:03:29 |
[5316.] |
Enigma hiba. En is voltam ezzel. Csak roszabb lesz. Vagy fordit vagy nem. En le is vagtam mar a francba a motort. WaveFrontiner es nincs gond. Igaz max 16 hold,de stabil. Foleg ha jo diseq kapcsolot hasznalsz. Amiota valltattam erdekes mod semmi gond nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #8081]
|
[előzmény: (8074) MARYO SPYNOZY25, 2011-03-23 19:40:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24815. Elküldve:
2011-03-22 15:56:32 |
[5317.] |
Ha nincs hir,az nem jo hir,monda ö. Es ö mar csak tudja. Ha cinikus akarok lenni.
Megis mit varnal a hirlevelben? Napi idojaras infot, vagy azt hogy holnap melyik csatorna tunik el? Amugy meg ne sirjatok-sirjak. Rengeteg hd csatornank van mar. Lasd az osszes eurosport hd nyilik, meg fta hd is a csomag resze.
|
| |
|
|
[előzmény: (24813) Pignac, 2011-03-22 15:43:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24757. Elküldve:
2011-03-20 18:31:03 |
[5318.] |
Mar megint dvb-t veszik a tv2-t. Csuszik a hang a kephez kepest
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24736. Elküldve:
2011-03-20 12:38:18 |
[5319.] |
na ilyet ne varj egy üzletben sem. a legtöbb elado tök sötet a technikahoz,es csak az erdekli,hogy leteljen a 8 ora munka.
masreszröl meg ha megfigyeled a dolgok allasat,akkor lathatod,hogy sokan reszletre veszik meg a tv-t,es azert is kb 2x-es arat fizet vissza,mintha egy összegben tette volna le a penzt.
nem bantani akarlak,de kicsit butan gondolkodtok! elöfizetöt nem igy kell szerezni! mert mire megy az uj elöfizetessel,ha a kesöbbiekben csalodas eri,es nem is azt a minöseget kapja amit igertek neki,es nem is azt a kinalatot. vagy majd az adott eladohoz kell vissza menni reklamalni,hogy mar elnezest,de ön ilyen minöseget mondott-mutatott,es ilyen kinalatot,most meg fele sincs,csak a draga havidijj?
valo igaz,hogy / korabban valaki irta itt a tesco minöseget es arakat / ezzel a kinalattal es arral nem lesz olyan bolond senki,hogy elöfizessen,meg akkor sem,ha a multik / upc digi t-home / többet es olcsobban kinal,mert ott meg ha kockasodik is meg egyebek,akkor is van miböl valasztani.
napok ota nem talalok rendes programot egyik csatornan sem,es igy nem is nezem. termeszetesen olyan csatorna meg nincs a csomagban,ami esetleg erdekelne.szoval ez eleg durva igy.
|
| |
|
|
[előzmény: (24735) zs109, 2011-03-20 12:22:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24641. Elküldve:
2011-03-17 21:36:51 |
[5320.] |
ha nem vettetek volna eszre,akkor az eurosport hd es az esp2 jelszint is vissza esett rendesen. erdekes mod nalam a hotbird lekeresett csatornai döngetnek,az esp hd meg 55-60% es akadozik,kockasodik.neztem a fejet,de minden ok.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
214. Elküldve:
2011-03-15 19:23:54 |
[5321.] |
Kb mekkora a tavolsag a fak es az antenna kozott? Ha van hd boxod akkor probald a hello hd-ra beloni. En is igy tettem mert az a leggyengebb / szerintem / es most 80%-os jelszintel jon, mas meg pl astra szinte 100%
|
| |
|
[válaszok erre: #215]
|
[előzmény: (213) dagobert, 2011-03-15 17:38:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24506. Elküldve:
2011-03-14 21:17:35 |
[5322.] |
Akkor nekem nem tunt fel. Igaz nem is nagyon kapcsolok oda.
|
| |
|
[válaszok erre: #24507]
|
[előzmény: (24505) yaksi, 2011-03-14 21:05:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24504. Elküldve:
2011-03-14 21:02:24 |
[5323.] |
Na szep. A filbox hd miota karikazik? Marmint korhatar karika. Eddig nem volt
|
| |
|
[válaszok erre: #24505]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7977. Elküldve:
2011-03-14 18:03:21 |
[5324.] |
Lehet butasag,de ezt nem az enigma hibaja okozza? Vagy a tunerek ennyire silanyak? Nem tudom,csak kerdezem!
|
| |
|
[válaszok erre: #7979]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
207. Elküldve:
2011-03-14 18:01:49 |
[5325.] |
Bocs n vagyok satos uzlet! Lehet 500 darabos megrendeles eseten nagyobb a kedvezmeny mint tiz eseten.
Na bumm. De ha mar linkeltel,akkor ott van a wave frontier antenna is. Ott csak €99, itt meg erdekes mod 139€. Akkor mirol beszelunk? Nem a velemeny a baj,hanem annak tartalma meg hangsulya.
|
| |
|
[válaszok erre: #210 #211]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|