| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7975. Elküldve:
2011-03-14 16:54:51 |
[5326.] |
Ezt a hangolas sikertelen dolgot en is tapasztalom. E9-rol nem hajlando hotbird-re kapcsolni,csak astrara,majd ugy a hotbird. Neztem a beallitasokat is de semmi extra. Erdekes viszont,hogy ez nalam ugy jelentkezik,hogy a box ritkan van kikapcsolva. Tehat megy ejjel nappal es emiatt megkergul valamiert. Igaz en new elite imaget hasznalok.
|
| |
|
[válaszok erre: #7978]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
205. Elküldve:
2011-03-14 15:14:59 |
[5327.] |
Artottam en neked? Azt hiszem en sem szolok bele mas uzletebe,es vagy ajanlataba,ha az engem nem erdekel. Ha nem tetszik az ar valakinek,akkor el lehet ballagni mas uzletbe,es ott megvenni. Azt hiszem eddig meg senkit nem csaptam be a forumon,es az arkepzes szerintem azert nem olyan borzaszto.
Szamold ki. 49+11= 60 € ha kartyaval fizetsz normal kezbesites eseten. Ezt a magyar posta meg szepen elis fogja lopni.
Ha extrat kersz akkor maris tobbe fog kerulni.
De nem erdekel. Ezek utan inkabb hagyd figyelmen kivul az irasaim,mert szerintem nincs mirol beszelni a tovabbiakban.
Tovabbi kellemes napot.
|
| |
|
[válaszok erre: #206]
|
[előzmény: (203) skystar, 2011-03-14 13:42:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
200. Elküldve:
2011-03-14 10:34:37 |
[5328.] |
Ha kell,akkor tudok neked egyben 16 bemenetes kapcsolot amibe pluszban mar a dvb-t antenna is bekotheto.
A kapcsolo kulso belso terben hasznalhato es 80€/ darab + posta aron van. Egyenesen a gyartotol van a termek.
|
| |
|
[válaszok erre: #203]
|
[előzmény: (199) Rencsis, 2011-03-14 10:21:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
198. Elküldve:
2011-03-14 09:02:19 |
[5329.] |
Tegnap sikeresen feltettem az en wawe frontier antennamat. Meglepoen szepen dolgozik. Hello hd 80% jelet produkal.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7908. Elküldve:
2011-03-08 14:07:08 |
[5331.] |
Milyen diseq kapcsolot ajanlotok tobb fejes antennahoz?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24242. Elküldve:
2011-03-07 20:15:23 |
[5332.] |
ez erthetö,csak nezd mas szögböl is a dolgokat! én es sok mas ember,aki külföldön el,es örül,hogy elintezte az elöfizetest,az nem könnyen mer valltani,föleg ha nincs hozza hattere. / ismeretseg satöbbi. /
|
| |
|
[válaszok erre: #24246 #24248]
|
[előzmény: (24241) arturzeg, 2011-03-07 20:07:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24240. Elküldve:
2011-03-07 19:58:48 |
[5333.] |
bakker de igen! sorry! nem volt szandekos!
|
| |
|
|
[előzmény: (24238) enrico1, 2011-03-07 19:39:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25125. Elküldve:
2011-03-07 19:31:04 |
[5334.] |
Zotac alaplap van nekem.
bazi hütöborda a pocin / gyarilag! /
8 naja meg folyamatosan mert most sokat torrentezek,de semmi melegedes vagy hang nincs.
amugy nalad nem alaplap hiba lesz,hanem az alaplapi video kartya.
miert irom ezt?
nem reg kezembe került egy gep,es ugyan ezt csinalta mint a tied. csereltem tapot,akkor elindult.viszont nem volt kep.de meg masik video kartyaval sem.sajnos az javithatatlan.
magyarul kuka. nem 100%,de 30 biztos.
aztan meg barmi mas is lehet.esetleg egy rossz csatlakozo,vagy rosz helyre vissza tett vezetek, satöbbi.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24236. Elküldve:
2011-03-07 19:22:45 |
[5335.] |
nem,illetve igen,Évatol,de szerintem ez nem lenyeges.
amugy meg nem kell itt megjatszani azt a hüde nagy titkot tudok tipusu embert,mert olt mar ra pelda,es nagy leégés lett belöle.
nincs itt semmifele titok.
igen is nyilvanvalo,hogy 2-3 ezer ember nem tud akkora penzt behozni egy müholdas cegnek,hogy az nyereseges legyen.ez rendben is van
nem gond az ha valtoztatnak,de akkor legalabb azt kellene nyilatkozni,hogy sajnos ez es az miatt van-kell ezt tenni,nem masert.
mindenkinek mas csatorna a fontos es a kedves.eppen ezert mar berendezkedtem több fajta elöfizetesre,es relative megvan minden szamomra erdekes csatorna
pl rtl hd-vox hd-sat1 hd
nam meg sky es orf,illetve austria sat.
meg mielött letamadsz,igen igazad van,nem mindenki teheti ezt meg,hogy több kartyat hasznaljon.de akkor van akit nem is erdekel.
ha erdekelne,akkor megtalalna a lehetöseget az adott csatorna nezesere,barmely nyelven.
|
| |
|
[válaszok erre: #24238]
|
[előzmény: (24223) enrico1, 2011-03-07 16:50:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24219. Elküldve:
2011-03-07 16:39:36 |
[5336.] |
Miert az Angelat kerdezted? Bar nem tudom hanyan vannak,de ö szerintem nagyon rendes,es az Éva is.
ettöl eltekintve a szamlazasi reszleg nagyon gyenge! bakker nem tudnak feldolgozni egy euros szamlat,es ezert kaptam megint 86ezres csekket. minden mas rendszerben latszik a befizetesem,de a szamlazasi reszleg megsem latja.
|
| |
|
[válaszok erre: #24220 #24223]
|
[előzmény: (24214) enrico1, 2011-03-07 16:20:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
10865. Elküldve:
2011-03-06 18:25:09 |
[5337.] |
valakinek megvan az a magyar leiras,hogy hogy kell a betanovat kiütni?
szegyen nem szegyen,nem birok a sagem box-al, es mar kicsit bele kavarodtam a dolgokba.
köszi.
|
| |
|
[válaszok erre: #10867]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24138. Elküldve:
2011-03-05 06:56:26 |
[5338.] |
Atvitt ertelemben gondoltam!
|
| |
|
|
[előzmény: (24136) f14a, 2011-03-04 23:38:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24134. Elküldve:
2011-03-04 22:07:00 |
[5339.] |
Most mondjam azt,hogy bezzeg megint a pesti ember jart jobban? Mert igy van. Digitalon ott van minden. Nekunk meg mar csak a szar maradt es az is szar minosegben es jo dragan!
Mar nem mernek ide beirni a V Karoly es tarsai,mert akkor lenne csak nagy anyazas!
|
| |
|
[válaszok erre: #24135 #24136 #24137]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24132. Elküldve:
2011-03-04 21:07:37 |
[5340.] |
Akkor azt hiszem en nyertem!
86ezer forintos szamlaval.
|
| |
|
[válaszok erre: #24133]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25060. Elküldve:
2011-03-02 20:17:43 |
[5341.] |
Ez olyan mint a kartyas telefon.
|
| |
|
|
[előzmény: (25058) zoro67, 2011-03-02 16:54:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25056. Elküldve:
2011-03-02 16:37:36 |
[5342.] |
1GB utan is van net,csak akkor mar adat mennyiseg utan fizetsz.megabajtonkent 5-10 forintot.
van most a vodafonnal jo ajanlat.inkabb nezd meg azt. a vodafone es a tv2 inditott egy uj internet lehetöseget.
amugy meg egy giga szinte semmire sem eleg,max telefonra,ahol nem töltödik le feleslegesen a rengeteg hirdetes meg kepek.
|
| |
|
[válaszok erre: #25057 #25058]
|
[előzmény: (25055) zoro67, 2011-03-02 16:28:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25054. Elküldve:
2011-03-02 16:25:49 |
[5343.] |
ztrackerre tudok adni meghivot,ha erdekel,de ismered a torrent szabalyokat! nem szeretnem ha engem is kidobnanak,mert a meghivottam nem seedeli vissza a cuccost,es nincs 1.0-as atlaga folyamatosan.
ha erdekel,keress meg privatban.
|
| |
|
[válaszok erre: #25063]
|
[előzmény: (25047) djhoresz, 2011-03-01 17:12:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24904. Elküldve:
2011-02-21 16:24:33 |
[5344.] |
Szerver gepbe kotelezo a venti. Vagy bika hutoborda
|
| |
|
|
[előzmény: (24896) Blasto1, 2011-02-20 18:53:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23603. Elküldve:
2011-02-21 10:43:18 |
[5345.] |
Ertelek. Vegulis meg kell akkor probalni az arrabb rakast. Aztan kiderul minden.
|
| |
|
[válaszok erre: #23627]
|
[előzmény: (23597) phityu, 2011-02-21 09:55:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23595. Elküldve:
2011-02-21 07:28:28 |
[5346.] |
Abbol indulj ki,hogy mas teruleten elsz,amit a tp labnyoma nem biztos hogy ugyan akkora erovel fed le mint pl magyarorszag vagy kornyeke. Ahogy haladunk a labnyom szele fele,ugy no az antenna meret is. Lasd astra 2D esete. Mig angliaban 40cm eleg,itt a 180 is kicsi. Es valobab,a holdnak ez az egyik leggyengebb tp-je.
|
| |
|
[válaszok erre: #23597 #23598]
|
[előzmény: (23586) phityu, 2011-02-20 21:02:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23584. Elküldve:
2011-02-20 20:44:46 |
[5347.] |
Az m2 50% keves! Annak minimum 80% kell legyen,kulonben az eletben nem hozod be a hellot. Bar jelenleg a hello hd 70-75% de nagyon iranyerzekeny. Esetleg nagyobb antenna kellhet
|
| |
|
[válaszok erre: #23586 #23591]
|
[előzmény: (23579) phityu, 2011-02-20 20:03:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
10829. Elküldve:
2011-02-20 20:10:17 |
[5348.] |
2 ilyen box van. 5 napja futnak gond nelkul.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
10825. Elküldve:
2011-02-20 15:34:15 |
[5349.] |
Koszi. Amugy milyen image-t ajanlotok erre a boxra? Valami stabil,nem fagyogatos van? Semmi extrat nem akarok ratenni.
|
| |
|
[válaszok erre: #10826 #10827]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23510. Elküldve:
2011-02-19 22:13:16 |
[5350.] |
azert a nirvana klipp mar hd minösegben elerhetö. amugy meg nem torz a hang,hanem igen szep,az alacsony ratahoz kepest.legalabbis a mely hangok szepen szolnak
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|