| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23486. Elküldve:
2011-02-19 20:39:42 |
[5352.] |
hu de eltevedtel! pontosan hogy mi / en is!!! / 30-as korosztaly,ezeken nöttünk fel! jo ezeket ujra latni,hallani.
lehet szamodra többet jelent egy tuc-tuc zene,de az gep zene! ezek az elöadok meg ma is tudjak,mi az az elö zene.
|
| |
|
|
[előzmény: (23481) bimmerpro, 2011-02-19 20:32:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23471. Elküldve:
2011-02-19 20:05:42 |
[5354.] |
Rock tv start 22:00
|
| |
|
[válaszok erre: #23511]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
10822. Elküldve:
2011-02-19 19:11:03 |
[5355.] |
köszi. nagyobb kep nincs esetleg erröl?
na meg azert kell hozza valami extra program,vagy a nokias megfelelö?
|
| |
|
[válaszok erre: #10824]
|
[előzmény: (10821) Hjoco, 2011-02-19 19:05:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
10820. Elküldve:
2011-02-19 07:31:27 |
[5356.] |
Valaki megsugna nekem hogy a sagem dbox nyitas hogy megy? 2x intel chipes. Koszi
Ja es win7 alatt megy-e vagy csak xp
|
| |
|
[válaszok erre: #10821]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7691. Elküldve:
2011-02-17 21:01:17 |
[5357.] |
meg valami erdekelne atmenetileg.
2-es Diseq kapcsolo A pontjara van egy antenna kötve,ezt latja.
masodik B pontjara van kötve egy motoros antenna,ezt nem latja.
miert? beallitasok alatt az AB kapcsolo van beallitva.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7690. Elküldve:
2011-02-17 20:33:51 |
[5358.] |
Scam lett a nyerö,mert nekem a fekete kartyam van.közben talloztam a neten es ezt talaltam.
HD+ (01, weiße Karte )
Scam
CCcam 2.2.x
CCcam in Verbindung mit Oscam
Oscam
HD+ (02, schwarze Karte )
Scam
CCcam in Verbindung mit Oscam
Oscam
ORF
ORF Kartenübersicht by Handycracker2k2
Bis Kartentype 6 mit Scam und Cccam
Ab Type 7 mit Scam oder CCcam in Verbindung mit Oscam
SRG
Scam
CCcam
Sky (S02)
Scam
CCcam
Sky (V13)
Scam
CCcam
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7683. Elküldve:
2011-02-17 19:48:18 |
[5359.] |
HD+ kartyat melyik cam tudja kezelni?
ha tudja egyalltalan.
|
| |
|
[válaszok erre: #7685 #7687]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23239. Elküldve:
2011-02-14 18:21:03 |
[5361.] |
Oszinten szolva,engem is a History HD es HBO HD vezerelt,meg akkor is ha sok az ismetles. A jelenlegi histori nekem nem szimpatikus. Sok a reklam. A Hd verzion csak program utan volt nemi ajanlo.
Erdekes kibaxas van itt kialakuloban. Bezzeg a hello digitalon millio csatorna van.
Az uj szinvonalas csatornak meg a zene tv-k lesznek. A Baby tv-vel ugyan oda jutunk,mint anno a Bebe tv-vel. Gagyi silany csatorna! Egy semmitero szemet lesz. MezzoHD? Hat nekem nem jon be. Magyarul szar. Iconcert? Semmi erdemlegeset nem nyujt szamomra. A zene tv sem. Tele van a net HD video klippel. Minek nezzek sd-t? Kerjek egy szamot emelt dijjas telefonszamrol? Miert is? Nem fizetek eleget a havi dijjert?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23222. Elküldve:
2011-02-14 15:35:13 |
[5362.] |
Kar hogy ide nem jon vissza. Nekem hianyzik a comedy. Meg akkor is,ha sok az ismetles.
|
| |
|
[válaszok erre: #23225]
|
[előzmény: (23220) kornel77, 2011-02-14 15:32:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23219. Elküldve:
2011-02-14 14:37:31 |
[5363.] |
Latom szep szögediesen irsz,ezert en a helyedben nem parasztoznak,egyreszrol mert semmi kozod hozza ki fizet ezert es ki nem. Masreszrol meg borigathatsz te itt barmit,amig nincs penz,addig gagyi kinalat van. Valamint tanacsolnam,csupan jo indulatbol,hogy felejds el ezt a topikot,es menjel szepen vissza a upc topikba.
A modereator meg tenyleg takarithatna mar!
|
| |
|
|
[előzmény: (23211) Oye-Mi-Canto, 2011-02-14 13:38:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23178. Elküldve:
2011-02-13 22:58:27 |
[5364.] |
A Discovery epg nem a valosagot irja. Miert? Minden mas csatorna epg-je ok,de ez nem.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23173. Elküldve:
2011-02-13 12:10:51 |
[5365.] |
Akkor is 2 fej kell,vagy akkor inkabb mar 2 antenna. Mert a filmbox family az esp es esp2 a hotbirden van. Ugysem engednek,hogy ujra feladja. Na meg lehet a minosege is jol leromlana.
Azert szerintem ez gazos lenne sok helyen,ha szelso holdra menne. 30E-tol en sem latok tovabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #23177]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23153. Elküldve:
2011-02-12 17:41:25 |
[5366.] |
Nezd,akar baromsag akar nem,ez van.
Ellenben ha kivitelezhetonek tartod,akkor szivesen latnak errol egy videot. Tessek kivinni a kis tv-t meg a boxot az antenna melle,es ugy kosd a motorra,hogy lassuk a mukodest. Ha ezt kivitelezed,akkor megemelem elotted a sapkam,az tuti!
|
| |
|
|
[előzmény: (23147) egedi, 2011-02-12 09:14:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23146. Elküldve:
2011-02-12 08:51:54 |
[5367.] |
Mi a baj vele? Nem minositeetem relative semmit,csak azt irtam amit gondolok.
|
| |
|
|
[előzmény: (23145) dezso0724, 2011-02-12 07:50:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23138. Elküldve:
2011-02-11 21:34:31 |
[5368.] |
ez ugy marhasag,ahogy leirtad. ugyanis mono blokk fejjel forgatva,csak fokuszpontban levö fej fog jelet latni.ha eked van egy 7°-os monoblok fejed,es jelen esetben az A fej az euoird9-re van teve,akkor az a közep.ebböl adodan a masik fej az hotbird. namarmost,ha te ezt forgatod,akkor a többi hold eseteben az aktiv fej szerepet az Afej fogja jatszani,mert a masiknak nem lesz mit fognia,vagyis nem kap jelet,mert nem lat semmit sem.egyszerübben mondva,adsz a szarnak egy pofont,de az attol szar marad.
vagy forgatsz vagy fix antenna több fejjel.
ha esetleg az zavart meg,hogy a fix antennaknal a fejek relative egymas mellett vannak,akkor az azert van,mert annak a tükörnek több fokuszpontja van,ellentetben a hagyomanyos egyfejes antennakkal,amiknek csak egy.
ja es a tovabbiakban szerintem ezt mar nem itt kellene megvitatni,a hello topikban!
|
| |
|
[válaszok erre: #23139 #23145 #23147]
|
[előzmény: (23131) dezso0724, 2011-02-11 20:52:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24747. Elküldve:
2011-02-09 21:23:32 |
[5369.] |
FIGYELMEZTETÉS A videó olyan hangsávot tartalmaz, amelynek használatára Symbolic Digital nem jogosított fel. A hanganyagot letiltottuk.
ala youtube
na ilyenkor mi van? ki lehet ezt kerlni valahogy?
http://www.youtube.com/watch?v=efiKXFHYhBU
pl ebben az esetben nincs hang.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
297. Elküldve:
2011-02-09 13:04:13 |
[5372.] |
Az nem jutott eszetekbe esetleg,hogy frissebb szoftvert tegyetek fel? Ha oskovulet van a boxon,akkor azbeletben nem nyitod ki,akarmilyen kulcsot irsz be.
|
| |
|
[válaszok erre: #298]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23041. Elküldve:
2011-02-08 19:50:45 |
[5373.] |
Itt is fizetsz mint a katonatiszt,mert ha nem,akkor nincs musor sem. Engem hidegen hagy a szerzodesben leirt blabla,mert az csak szaraz jogi anyag. Semmi mas. Ugyis csak a szolgnak biztosit elonyoket.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23036. Elküldve:
2011-02-08 19:14:45 |
[5374.] |
Nem teljesen mindegy hol hasznalom? Ki van fizetve? Akkor mi a gond? Ez pont olyan mint a mobil. Nem csak abban az orszagban hasznalhatom ahol vettem.
|
| |
|
[válaszok erre: #23037]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22982. Elküldve:
2011-02-07 20:25:19 |
[5375.] |
Akkor nem nagyon ertem ezt az egesz rendszert. Ezek szerint egyedul nalam jon?
|
| |
|
[válaszok erre: #22983]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|