| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22978. Elküldve:
2011-02-07 20:04:36 |
[5376.] |
Na hogy alltok VH1 MTV HD-vel? Nekem meg mindig jon,pedig a kartyam frissult. Sot a filmbox family is aktiv.
|
| |
|
[válaszok erre: #22979]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22930. Elküldve:
2011-02-07 12:58:28 |
[5377.] |
Nalam tobb csatornan nincs hang,pedig mar ujra is kerestem az egeszet
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
78. Elküldve:
2011-02-01 10:31:54 |
[5378.] |
Ami 3D kepes. Csak jeleznem,hogy mind a 2 filet szedjetek le,mert a masodik a felirat!
|
| |
|
|
[előzmény: (77) bamba, 2011-02-01 10:20:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24587. Elküldve:
2011-01-31 17:00:19 |
[5380.] |
Inkabb kerj. Ha meg nem akar valaki virus irtot,az hasznaljon Mac oprendszert. Arra nincs virus.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24584. Elküldve:
2011-01-31 15:56:32 |
[5381.] |
Bakker ha tudod,hogy olyan oldalakra jarsz,ahol sok a virus,akkor hasznalj irtot. Vagy ne jarj ilyen helyekre. Annyi olyan oldal van,ahol fent van minden ami kell,es meg virus sincs. Nekem is van virus irtom,de mar reg nem jarok ilyen crack oldalakra. Ha kell valami akkor szolj es adok tiszta linket hozza,ami garantaltan virus mentes oldalrol valo.
|
| |
|
[válaszok erre: #24585]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1795. Elküldve:
2011-01-30 13:54:50 |
[5382.] |
ezt vegye meg
Multifeed Antenne aus Kunstoff ( 10 Jahre Garantie ),
Feedstange und Feedabstützung aus Aluminium,
inkl. 4 LNB Halterungen, Mastaufnahme 40-60 mm,
Empfangsmöglichkeit +/- 20 °
Grösse: 91 cm breit, 70 cm hoch
159€
https://secure.olbort.com/images/bigsat_small.jpg
vagy ezt
https://secure.olbort.com/images/wavefrontier.JPG
139€
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22720. Elküldve:
2011-01-29 20:25:47 |
[5383.] |
jol van,figyelsz.helyes.
|
| |
|
|
[előzmény: (22719) sanca2, 2011-01-29 20:23:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22716. Elküldve:
2011-01-29 20:21:39 |
[5384.] |
NatGeoHD-t kerdezte!
na az,az eppen nincs. es nem is lesz. hihihi
|
| |
|
[válaszok erre: #22719]
|
[előzmény: (22706) sanca2, 2011-01-29 20:07:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22710. Elküldve:
2011-01-29 20:16:29 |
[5385.] |
tudom,de nem hiszem hogy a box okozza,mert erdekes mod,csak a HBO-n jelentkezik
|
| |
|
[válaszok erre: #22712]
|
[előzmény: (22707) sanca2, 2011-01-29 20:09:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22705. Elküldve:
2011-01-29 20:06:15 |
[5386.] |
ez nalam is jelentkezik.tehat nem nala van a hiba!
|
| |
|
[válaszok erre: #22707 #22708]
|
[előzmény: (22701) sanca2, 2011-01-29 19:59:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22696. Elküldve:
2011-01-29 19:00:14 |
[5387.] |
nem szivatok senkit,hisz a hello topikban vagyok.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22692. Elküldve:
2011-01-29 18:50:51 |
[5388.] |
te mien cs sorrol beszelsz? nezd meg jobban. OBAA
tehat kartyaval nezem
|
| |
|
[válaszok erre: #22695]
|
[előzmény: (22691) Madison 07, 2011-01-29 18:45:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22683. Elküldve:
2011-01-29 18:09:28 |
[5390.] |
fullos csomaggal.nalam legalabbis megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #22684 #22685]
|
[előzmény: (22682) natomail, 2011-01-29 18:07:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6723. Elküldve:
2011-01-27 20:55:24 |
[5392.] |
asszem ez mar volt tema kb masfel 2 evvel ezelött is.aztan megsem törtent meg.legalabbis itt.
igazabol ertelme nem lenne sok,mert tartalmasat ugysem kinal,max monika show filinget.
|
| |
|
[válaszok erre: #6724]
|
[előzmény: (6721) stubyte, 2011-01-27 13:30:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22558. Elküldve:
2011-01-27 20:53:00 |
[5393.] |
Rock tv egyenlöre szerintem minösegileg nem lesz kiemelkedö.
Best Of Music mar a neveböl is adodik hogy szar kocka tenger lesz,csak ugy mint a klipMix es Music+. sem ujat nem tudnak mutatni,sem minöseget.de ez kell ide is.gagyi minöseg jo dragan. viszont minek ennyi ebböl is?
bakker csak nekem tünik ugy hogy szarbol varat akarnek epiteni?
esetleg üldözesi maniam lenne?
bar ez utobbin nem csodalkoznak
|
| |
|
|
[előzmény: (22535) zoro67, 2011-01-27 17:09:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24511. Elküldve:
2011-01-27 19:31:23 |
[5394.] |
nalam minden ok.a lala5 fele dolgot ha hasznalod,akkor neked is ok lesz.
|
| |
|
|
[előzmény: (24507) huni66, 2011-01-27 18:13:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22555. Elküldve:
2011-01-27 19:15:55 |
[5395.] |
10 ezret adok a boxert. Tobbet nem er! Max akkor,ha szolgfuggetlen. De nem az.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2351. Elküldve:
2011-01-26 21:21:10 |
[5396.] |
hehe. bele neztem kicsit nehany hasonlo filebe,es mit lattam,a nagra2 algojat.csak atirtak benne nehany dolgot.viszont piros lapos emberünk filejeben volt egy akkora trojai elrejtve,hogy bumm.bar inkab csak adathalasz.
|
| |
|
[válaszok erre: #2352]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22489. Elküldve:
2011-01-26 19:46:23 |
[5397.] |
igaz,csak erösen image függö
|
| |
|
[válaszok erre: #22491]
|
[előzmény: (22488) batka, 2011-01-26 19:43:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22487. Elküldve:
2011-01-26 19:35:18 |
[5398.] |
kerj uj frissitest es tedd at Oscam-ra. utanna menni fog
|
| |
|
[válaszok erre: #22488]
|
[előzmény: (22485) Cycogerald, 2011-01-26 19:09:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22456. Elküldve:
2011-01-26 12:12:19 |
[5399.] |
Egyezzunk mar meg abban,amit en mar korabban is kertem,hogy aki nem hello hd ugyfel,az legyen szives a sajat elofizetesenek a topikjaban osztani az eszt es illemtant. En sem ugatok olyan topikban,amihez kozom nincs. Velemenyt lehet nyilvanitani,nem tilos,de ha nem baj,akkor az a temahoz illo legyen!
|
| |
|
[válaszok erre: #22457]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22388. Elküldve:
2011-01-25 18:53:12 |
[5400.] |
Baratom, lehet nalad igy van,de en egy evre elore fizetek. Tehat semmi jovairas nincs nalam!
|
| |
|
[válaszok erre: #22394]
|
[előzmény: (22387) raptorszem, 2011-01-25 18:45:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|