| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22386. Elküldve:
2011-01-25 18:19:14 |
[5401.] |
nincs. legalabbis az uj lstaban nincs.
zene csatorna nappal ejjel meg private spice lesz jo kis felskalazott minösegben megint,mint eddig.egyszoval az eurosport marad a hotbirden a filmbox family-vel / vagy azt at mapeli ide / a többit meg beszoritja 1 tp-re.mar az este is feltünt,hogy bar szegeny cool tv nem erös minösegileg,de a film+ iman megverte.olyankockas volt a veszelyes bagkok,ogy remes.lehet vissza kell terni crt tv-re es azon majd nem latszi.
es ezel szeretnee 100 ezres elöfizetöi tabort szerezni. vicces lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #22387]
|
[előzmény: (22385) raptorszem, 2011-01-25 18:09:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22384. Elküldve:
2011-01-25 18:08:30 |
[5402.] |
nem ertem,iert is kell vissza teni az eurosport sd csatornakat?
szomoru vagyok,mert a rock tv-n kivül szamomra semmi mas edemleges nem került be,es nem is kerül vissza.most öszinten,kit erdkel a Baby tv?? ugyan mar.menjenek a faszomba az idiota kinalattal.
nem hiszem,hogy ebben a kicseszett orszagban nem lehet nrmalian gondlkodni!
csak a sok kamu dumat nyomja mind.viszont a kifiztett penzert alig teljesit valamit,vagy ha igen,azt is tre minösegben!ha nem teszi vissza a HBO HD-t akkor miert is nem törölte a szerzödesbl azt a reszt?
biztos nem talalta a delete gombot.
azert ezt a upc sem tete meg,hogy kivagjon olyan csatornat ami jo,es helyette idetlen nyavogos eg gagyaraszos csatornat tegyen be.
ezzel a kiosztassal egyet mutattak meg megint,hogy evi 105 ezer forintert kapsz remek semmiterö kinalatot.
lehet rolam az ondolni amit akartok,de ez akkor is nagyon selejt kialat.igy is kapcsolgat a eber,hogy valami ertelmes müsort talaljon estere,de lehet ezek utan inkabb torrentezek többet,mert ott legalabb van kinalat,es minösegibb.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
37972. Elküldve:
2011-01-24 21:07:29 |
[5403.] |
keresek eredeti hello hd-s boxot!
csak boxot!
merevlemez nem fontos!
csak müködökepes box erdekel,es nem csillagaszati aron!
komolytalanok kimeljenek!
keresek tovabba kartya masolo keszüleket!
csak olyan irjon aki tudja miröl van szo!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1716. Elküldve:
2011-01-24 14:13:25 |
[5404.] |
16-10-7 fok-al mi a helyzet? Vagy az felejtos ebben az esetben?
|
| |
|
[válaszok erre: #1717]
|
[előzmény: (1715) skystar, 2011-01-24 13:52:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1711. Elküldve:
2011-01-24 11:45:28 |
[5405.] |
Igen,ilyen erdekelne. Tapasztalat? A tukor ara,fejek nelkul,es nem utolso sorban,hogy holdankent mit produkal. Tehat egy fejnek mekkora antenna meret felel meg. 75-80-90cm?
|
| |
|
[válaszok erre: #1713 #1715]
|
[előzmény: (1710) Merlot, 2011-01-24 11:40:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1706. Elküldve:
2011-01-24 10:02:21 |
[5406.] |
Szeretnek tobb fejes rendszerre valtani,de multifokuszs antennaval. Kb 10-12 fejesre gondolok. Nem gibertini erdekel. Stabil es idojarasi tartalek tekinteteben ki mit ajanl?
Lenyeg a a hellasat-tol hispasat-ig levo elerheto holdak. Nillesat is!
|
| |
|
[válaszok erre: #1710 #1712]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24472. Elküldve:
2011-01-23 09:58:47 |
[5407.] |
*#3370# ez viszont mindent torol a telefonrol!
Maater kodot csak generaltatni lehet mobil shop-ban. Akkor nem veszik el semmi a telefonrol.
|
| |
|
[válaszok erre: #24473]
|
[előzmény: (24467) djhoresz, 2011-01-22 23:18:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22271. Elküldve:
2011-01-22 21:23:55 |
[5408.] |
jaja. en is latom a sky-t.valoban nem nagy durr a minösege.max hogy a dm500hd kicsit szebben jeleniti meg a kepet.viszont gyari boxon gyatra
|
| |
|
[válaszok erre: #22272]
|
[előzmény: (22270) sanca2, 2011-01-22 21:10:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1691. Elküldve:
2011-01-22 12:25:05 |
[5410.] |
Köszi. Megprobalom.
|
| |
|
|
[előzmény: (1690) tponder, 2011-01-22 11:23:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1689. Elküldve:
2011-01-22 11:15:01 |
[5411.] |
Valaki segitsen.
Nem tudna valaki nekem lekeresni ss2-vel az astra 19,2-rol a nemet sky adat csatornait? Foleg az erdekelne,hogy a pace hd+ honnan tolti a frissiteseket. Azert kellene,mert minden reggel azzal fogad a box,hogy az osszes csatornat torli,es ujra kell kerestetni. Namost en arra gyanakszom,hogy valamelyik frekit nem latja,es igy nem tud frissiteni.
Ha nem nagy keres,akkor egy pdf formatumban ha elkuldene az [email protected] cimre,akkor annak nagyon orulnek! Koszi,es bocs hogy nem a temahoz illot kerdeztem!
|
| |
|
[válaszok erre: #1690]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22220. Elküldve:
2011-01-20 21:27:02 |
[5412.] |
van olyan is akinek nem olcso tv van- mint ahogy nekem sem.söt nekem fullos csomagom van-volt,amig meg nem kurtitottak. söt elöre kifizetett.akkor nekem ki-mit fog jova irni?
ja es sem sms-t sem emailt nem katam! meg elnezest sem.
hoppacska
|
| |
|
[válaszok erre: #22222 #22223]
|
[előzmény: (22218) [Bukta], 2011-01-20 21:14:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22205. Elküldve:
2011-01-20 20:01:01 |
[5413.] |
korabban mint ha V.Karoly olyat irt volna,hogy az allitolagos befekteök nyugodtak,es tudnak varni a gyarapodasra,marmint elöfizetöi letszamba.akkor ezek szerint megsem.irtunk itt mar sok mindent,sok mindenröl,de valoban irhhatna az illetekes nehany sort.
nem hiszem,hogy anyi idö nem lenne ra.
|
| |
|
[válaszok erre: #22209]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22170. Elküldve:
2011-01-20 15:44:25 |
[5414.] |
Ha ez a jelenlegi felbontas neked szep,akkor szerintem faradj el egy szemesz orvoshoz. Valoszinuleg nem,vagy csak nagyon keveset nezed a hello-t. Jelen pillanatban hogy ugy mondjam nagyonis digi hataron van a dolog. Monxom ezt ugy,hogy bakker 100cm felett nalam plazman nagyonis latszik a kocka tenger. Nem szandekosan figyelem,de akkor is erezhetoen xar. Pl tegnap este a hbo postamester2 nagyon gaz volt! Hol szines hol meg fekete feher es kek beutessel. Lehet valamit allitottak,de utanna sem volt szebb.
|
| |
|
[válaszok erre: #22171 #22172 #22176 #22179]
|
[előzmény: (22155) slapic, 2011-01-20 13:59:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21921. Elküldve:
2011-01-17 17:55:11 |
[5416.] |
inkabb a
Büz van,büz van
Büz van,orfacsaro
Büz van büz van
Megfulladok
|
| |
|
|
[előzmény: (21915) SimLock, 2011-01-17 17:17:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7228. Elküldve:
2011-01-16 21:09:36 |
[5417.] |
Nincs benne,azt hiszem.
Nem szoktam amugy sem feliratokat hasznalni,meg nem tudom ezt hol tarolja.
Ki szopas volt ezzel a cam dologgal is,mert volt aki szar beallitassal tette fel,es infot sem irt hogy hova kell tenni. Ez a srac ugyanis elhatarolodik az emu-tol. Na meg nem vagyok meg profi ebben a temaban.
|
| |
|
[válaszok erre: #7229]
|
[előzmény: (7227) natomail, 2011-01-16 20:53:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7226. Elküldve:
2011-01-16 20:43:11 |
[5418.] |
NewDreamElite V1.0
kiegeszitve alltalam az extrak menüpontal,ahonnan a cam es emu telepithetö!
Olvass el txt-mellekelve.
ha valaki nem ismerne,annak irnam,hogy ezen image egy olasz emberke müve,es nagyon nagyon latvanyos megjelenest biztosit,valamint atom stabil.
nincs zöld halal,nincs fagyas,sem egyebek.
figyelem! ez a verzio CSAK eredeti dreamBox-ra tölthetö fel!
Kizarolag
DM500
DM500HD
DM800HD
DM8000
DM8000se
http://www.4shared.com/file/PPCobCx5/DM500HD.html
|
| |
|
[válaszok erre: #7227]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21585. Elküldve:
2011-01-15 22:47:22 |
[5419.] |
nekem eszembe jutott valami. illetve csak a fejembe,mert eszem az mar keves van.
hat bakker mi vagyunk a marketing!
igy legealabb mindenki a hellorol beszel,akar negativ akar pozitiv oldalrol,de a reklam az reklam.
|
| |
|
[válaszok erre: #21588]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
37800. Elküldve:
2011-01-15 19:53:39 |
[5420.] |
Dbox-1-es nem jo bele? nem tudom,csak kerdezem.ha jo,akkor az van nekem.
|
| |
|
[válaszok erre: #37801]
|
[előzmény: (37799) t65lala, 2011-01-15 19:43:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21385. Elküldve:
2011-01-14 20:48:28 |
[5421.] |
Vegulis az analog frkik mar felszabadultak.
|
| |
|
[válaszok erre: #21386 #21387]
|
[előzmény: (21382) Alien, 2011-01-14 20:45:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21383. Elküldve:
2011-01-14 20:45:40 |
[5422.] |
Na igen. A tajekoztatas elmeletileg torvenyileg hatarozva van,hogy x idopont elott mennyi az annyi. De hogy ebben az orszagban pofatlan modon mindenki azt csinalhat amit akar,az azert duhito! Hogy miert irom ezt? Ha abbol indulok ki,hogy eves dijjat elore fizetek egy komplett csomagert,es ezert olyan dolgot csinalnak,hogy elozetes tajekoztatas nelkul valltoztatnak,na ahoz pofa kell. Szegeny üfsz arrol sem tudott hogy a filmbox hd-n fut ki a frissites a feher kartyakra,na az is durva.
|
| |
|
[válaszok erre: #21389]
|
[előzmény: (21378) Atilu, 2011-01-14 20:26:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21377. Elküldve:
2011-01-14 20:23:55 |
[5423.] |
Mar bocs,de hd tartalom szolgalltatonak indult. Akkor most a meglevo elofizeto a hibas mert nem fizetnek elo tobben? Hagyal mar a marhasaggal. Nem a foldi digitalist kellet volna megvenni,meg telefon es internet szolgalltatast inditani,hanem eloszor ezt beinditani rendesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #21378]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21277. Elküldve:
2011-01-13 22:21:16 |
[5424.] |
Tudom,csak azt nem,miert kell fta adot felvenni a csomag reszekent.
Jo kiosztas lenne ez szerinte:
Hir tv
Echo tv
M1
M2
Duna
Rtl
Tv2
Hbo pack
Filmbox pack
Zene pack
Gyerek pack
Ismeret terjeszto
Aztan hogy ebben mi hd es mi nem az azon kellene eldoljon,hogy mibol mi van.
A sport pack meg olyan kellene legyen hogy mindenki megtalalja azt ami erdekli.
Es itt nem csak az en izlesemrol van szo,hanem hogy hogy kellene kinezni egy csomagnak. Masolasban nagyok vagyunk,de megsem megy. Nezd meg a sky de csomagot. Minden van! Mindezt havi 55€ ert. Sport zene film gyermek ismeret terjeszto,plusz ppv. Itt is szo volt rola,es azota eltelt 3 ev,de meg mindig semmi! Bakker mi lesz ha mar tobb lesz a 3D kinalat? Akkor is sd-t kell nezni?
|
| |
|
|
[előzmény: (21270) viktorkid, 2011-01-13 22:09:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21267. Elküldve:
2011-01-13 21:51:01 |
[5425.] |
Lehet igy latod,demas is ezt teszi,hidd el. Mi ertelmes tortent eddig? Esetleg ha felsorolnad. Nem azzal van baj,hogy az sd helyett a hd verziot teszi be,hanem hogy olyan csatornat is kivesz aminek nincs is hd valltozata!
Legyszives elfogadni azt,hogy igenis vagyunk joparan akik szeretnek amerikai focit nezni,es hajnalig fent lenni egy elo kozvetitesert! Miert nem a sport1-et vette ki? Sport klub digi sport ad eleg focit.
|
| |
|
|
[előzmény: (21264) SimLock, 2011-01-13 21:42:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|