| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21257. Elküldve:
2011-01-13 21:33:40 |
[5426.] |
En a minoseg miatt es mert hd es sd kozott nagy a kulombseg.
Multkor is mit csinaltak? Kivettek a cartoont es betettek a spice csatornat. Rohadtul megerte! Raadasul a leheto leg szarabb minosegbe. Ennyi erovel betehetne a kecskemet tv mert az is rakas szar. Mi a faxnak szorja ide a rengeteg zene csatornat? A magyar rock tv nem nagy durranas! Relative hanyinger,mind tartalmilag mind minosegben. Iconcert? Az mi a franc? Fashion hd? Minek? Kit erdekel. Mezzo hd oke. De hogy film csatornat vesz ki meg alakit vissza sd-nek es elvesz nagyfelbontasu csatornat,csak mert nem o adja fel es nem tud erte eleget fizetni,az az o hibajuk! Hiszen xar a marketing! Nincs reklam nincs elofizeto sem!
|
| |
|
[válaszok erre: #21264 #21265 #21270]
|
[előzmény: (21247) natomail, 2011-01-13 21:24:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21242. Elküldve:
2011-01-13 21:19:59 |
[5427.] |
Aha, tehat kb 8-10 evig nem is kell varni semmit. Foleg ha azt nezem,hogy a lakossag kb 10%-a rendelkezik hd vevovel. Rohely! Azt hiszem ebbol valltas lesz! Ha nem baj,akkor nem fizetek evi 80 ezret a szar sd minosegert. Ezzel most nem elofizetot fognak nyerni,hanem nagyot bukni.
|
| |
|
[válaszok erre: #21247]
|
[előzmény: (21239) Zichie, 2011-01-13 21:14:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21173. Elküldve:
2011-01-13 18:41:31 |
[5428.] |
Bakker,ha nem lesz sport2 akkor hol fovjuk nezni az NFL meccseket? Persze,megint a foci buziknak kedveznek. Azert ez igazsagtalan!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21154. Elküldve:
2011-01-13 17:09:46 |
[5429.] |
Nalam sincs,ellemben van 9 Filbox HD csatorna
|
| |
|
|
[előzmény: (21153) gigakezdő, 2011-01-13 17:04:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21070. Elküldve:
2011-01-12 20:49:56 |
[5431.] |
valoban ciki ez a no info.ugyanis ezzel haa is vagta a kartyamat megint,es 2 apja csak a filmbox hd megysemm mas.pedig ma 2x is kaptam frissitö jelet.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7179. Elküldve:
2011-01-12 20:00:53 |
[5432.] |
dream elite alatt honnan lehet cam-ot letölteni??
|
| |
|
[válaszok erre: #7183]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7159. Elküldve:
2011-01-12 10:15:45 |
[5433.] |
Vegig neztem a csatlakozasokat. A kozositok is rendben vannak,mert egy kabelen jon le a dvb-t es sat,majd szet van osztva.
|
| |
|
[válaszok erre: #7160 #7167 #7188]
|
[előzmény: (7155) djsly, 2011-01-12 09:51:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7152. Elküldve:
2011-01-12 07:36:08 |
[5434.] |
Na ki jatszottam magam a feszultseg allitassal, de semmi. Ugyan ugy nem hajlando forgatni. Mas otlet? Esetleg mas image?
|
| |
|
[válaszok erre: #7155]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7124. Elküldve:
2011-01-11 07:41:36 |
[5435.] |
En is arra gyanakszom,hogy fesz gond van. Enigma alatt van meg egy masik motor beallitasi lehetoseg,csak azt nem forditotta le eddig a mediawox es igy nem merek hozza piszkalni nehogy kart tegyek a boxban.
|
| |
|
[válaszok erre: #7125]
|
[előzmény: (7123) djsly, 2011-01-11 00:10:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7120. Elküldve:
2011-01-10 21:19:42 |
[5436.] |
aha,regisztralni kell. inkabb kihagyom,es elhiszem
|
| |
|
[válaszok erre: #7121]
|
[előzmény: (7119) GabeszI, 2011-01-10 21:11:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21001. Elküldve:
2011-01-10 21:18:12 |
[5437.] |
na ezt ugye nem gondolod komolyan?
bakker nezd fta a thorrol.
ezert van ilyen szar csatorna kinalat igy is,mert ilyen felesleges csatornak bekerüleset akarja sok ember.
ne vedd szemelyes sertesnek,de engem nem köt le a duna2,es bar nem tudom honnan irsz,nem is erint,de nem hiszem el,hogy pont a duna2 es a hozza hasonlo csatornak kellenenek ide. legközelebb mi lesz?? Pax tv? vagy meg ertelmetleneb halozat tv vagy budapest tv?
bocs ha dühösnek tünök,de mar korabban is szurta a szemem,az hogy hany,de hyan szemely / kb 2 / szeretne a mezzo HD-t.
ok legyen,de akkor en had ne fizessek mar erte,mert kinem allom a konyikalos meg trillalazos erthetetlen produkcioka.
lehet tirpak vagyok es tanyasi paraszt,de aki azt akarja nezni,akkor fizessen erte extra csatorna dijjat vagy havi 2000 forintot es nezze 24-oraban. ugysem nezi,mert csak ismetlesek vannak azon is.
inkabb azon kellene gondolkozni,hogy mi lenne az aminek tenyleg lenne ertelme.
kezdem azzal hogy a 2 zene csatorna mehetne innen is! MTV es VIVA. nezi valaki egyalltalan?
|
| |
|
[válaszok erre: #21002 #21003 #21006]
|
[előzmény: (21000) gerimur, 2011-01-10 20:12:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7118. Elküldve:
2011-01-10 21:09:10 |
[5438.] |
dm500hd-hoz nincs nabillo! semmien formaban.en legalabbis nem talaltam.ha pedig a nacfalken oldalon nincs,akor passz.
|
| |
|
[válaszok erre: #7119]
|
[előzmény: (7115) natomail, 2011-01-10 20:55:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7109. Elküldve:
2011-01-10 18:27:33 |
[5440.] |
peter pan image van fent a legutolso verzo.
mindjart teszek fel egy kepet a beallitasokrol.
|
| |
|
[válaszok erre: #7110]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7104. Elküldve:
2011-01-10 16:49:41 |
[5441.] |
Ne pm-ezzunk feleslegesen! Masnak is lehet hasonlo gondja. Arra akarok rajonni hogy mi okozza ezt a jelenseget,es miert van ez a jelenseg.
Valamiert nem kuld ki erosebb aramot a vezerleshez,szerintem ez lehet a baj. Nem fogok a boxba nyulkalni amig garancialis,tehat nem is erdekel olyan megoldas hogy forraszuk ki ezt meg tegyuk be azt. Biztos hogy beallitas gondok vannak es vagy tapellatas. Vagy eppen az image okozza.
|
| |
|
[válaszok erre: #7105 #7106 #7107 #7108]
|
[előzmény: (7103) jdeutsch, 2011-01-10 15:26:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7102. Elküldve:
2011-01-10 15:18:34 |
[5442.] |
Aki forgat dreammel,attol kerdeznem!
Mitol van az,hogy egyszer e9-rol fordit hotbird-re majd viissza nem manualisan sem. Mi okozza ezt? Pozicioner beallitasokat sem menti el,pedig ujra raktam az imaget is.
|
| |
|
[válaszok erre: #7103 #7113]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20997. Elküldve:
2011-01-09 12:45:49 |
[5443.] |
Valszeg igy is van. Szerintem felesleges is.
|
| |
|
|
[előzmény: (20996) EA38, 2011-01-09 11:10:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
226. Elküldve:
2011-01-09 10:23:51 |
[5444.] |
Nem tudom mi van a hatterben,de a roxy most azzal vedekezik hogy 2012 dec 31-ig van sugarzasi engedelye. Ja es facebook-on cafolja a radiok egyesuleset. Akkor most mi a valosag? Na nem mintha engem annyira izgatna,de azert ketlem hogy az Energy radio felvasarolna ezt a harom radiot.
|
| |
|
|
[előzmény: (224) K78, 2011-01-08 20:55:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20083. Elküldve:
2011-01-09 10:18:32 |
[5445.] |
Jol veszem eszre, hogy a soproni ado teljesitmenyet vissza vettek? Napok ota kockatenger van. Eddig stabilan jott az rtl es tarsai mux,de most nagyon kaka. Kb 10 percig nezheto,majd darabokra hullik.
|
| |
|
[válaszok erre: #20089]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2067. Elküldve:
2011-01-09 08:43:46 |
[5446.] |
Az sem rossz!
Vegulis ha azt nezem,nekem megerte.
Multkor egy komplett technichs dj pultot hoztam haza. Kevero cd pult lejatszokkal. Semmi baja nem volt. Elis adtam 300 ezer forintert.
Na de ne offoljunk
|
| |
|
|
[előzmény: (2066) sanca2, 2011-01-09 08:05:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2065. Elküldve:
2011-01-09 07:48:49 |
[5447.] |
Nekem kb fel eve van meg. Megneztem neten,es ez is ujonann 100 ezer forintba kerul.
|
| |
|
|
[előzmény: (2064) djhoresz, 2011-01-09 07:46:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2063. Elküldve:
2011-01-09 07:28:52 |
[5448.] |
Igen,valoban az figyel ott!
Erdekessege,hogy maga a cuccos rohadt draga,vagyis nekem 0€ volt. Csak nemi izomero kellett a kontenerbol valo kiemeleshez.
De miert is buktam le?
|
| |
|
[válaszok erre: #2064]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
223. Elküldve:
2011-01-08 20:24:37 |
[5449.] |
en mar tegnap este ezt jeleztem a faceook-on.
pontban este 8-kor halgattak el
|
| |
|
[válaszok erre: #227]
|
[előzmény: (216) banok5, 2011-01-08 15:58:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|