| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2056. Elküldve:
2011-01-08 19:23:25 |
[5451.] |
ugyszinten samsung plazmat hasznalok pc monitornak is,es csak megerösiteni tudom,hogy tökeletesen müködik.
|
| |
|
[válaszok erre: #2057]
|
[előzmény: (2055) chucky, 2011-01-08 16:15:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2038. Elküldve:
2011-01-08 13:20:45 |
[5452.] |
Ha jol tudom,akkor az Orion a sharp megjelenitoit hasznalja.
|
| |
|
|
[előzmény: (2034) chab7, 2011-01-08 12:05:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24308. Elküldve:
2011-01-07 19:18:26 |
[5453.] |
en meg a sjat email cimemröl kaptam viagra reklamot.
de hogy?
az rendben van,hogy en onnan küldök emailt / yahoo.com / de hogy a sajat email cimemre a sajat emailcimem küld spam-et,na az kicsit furcsa.
vagy en hibbantam meg?
|
| |
|
[válaszok erre: #24309]
|
[előzmény: (24293) Robertooo, 2011-01-06 17:44:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20942. Elküldve:
2011-01-04 14:50:36 |
[5454.] |
Nem rosz az a Piccolo! A dr dish tv is tesztelte,es meglepoen jo box.
|
| |
|
[válaszok erre: #20943 #20944]
|
[előzmény: (20935) junior19, 2011-01-04 10:57:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5928. Elküldve:
2011-01-04 08:17:45 |
[5455.] |
Ez rendben is van,de en arra nem tudok rajonni,hogy / nalam a peterpan image van fent / es korabban rendesen forgatott,majd egyszercsak sehova. Mondom,mindezt a szobaban. Direktbe kotve meg szepen megy. Neha gondol egyet es a hotbird-re ra talal,de minden mas holdat csak a menuben a pozicioner opcio alatt tudom behozni. Ja es ott is hiaba tarolom el az adott hold poziciojat,el sem menti,es kilepes utan nem is hajlando figyelembe venni,tehat ugyan ugy nem talal vissza masik holdra. A motor reset megvolt,de az sem segitett. Kezdek a tobbfejes antennan gondolkozni,de az megint minimum 100 ezer forintbol jonne ki. Vagy legalabb lenne egy forgato plugin,de nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #5929 #5943]
|
[előzmény: (5927) kbatis, 2011-01-03 22:58:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20925. Elküldve:
2011-01-03 22:21:32 |
[5456.] |
Cafolhatom?? Sky de, kabelkiosk van nemet orszagban is. Sky italia es meg egy masik olayz csomag is van. Sot tobb holdon tobb azonos nyelvu csomag is van,de ezt te is tudhatnad. Ugye ha azt vesszuk alapul hogy itt magasabb az elofizetesi dij az elso evben,de a masodikban mar kb masfel honapot lehet sporolni az elso evhez kepest.
|
| |
|
[válaszok erre: #20928]
|
[előzmény: (20920) sanca2, 2011-01-03 21:44:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5925. Elküldve:
2011-01-03 15:21:23 |
[5457.] |
Hasonloval kuzdok en is,de rajottem arra hogy ez image fuggo! De lehet nem. Tudod mi az erdekes nalam? A szobaban nem hajlando forgatni,de ha fent a teton direktben van rakotve a motorra,akkor meg szepen forgat. Mindezt a PeterPan image alatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #5927]
|
[előzmény: (5921) kbatis, 2011-01-03 13:09:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20897. Elküldve:
2011-01-02 12:26:52 |
[5458.] |
Hogy oszinte legyek,en nem dobtam hatast az atv hd tartalma miatt. Sot,szerintem egyalltalan nem is az. Amennyiben az lenne,akkor nem lenne olyan mosott a hirado kepe. Az szerintem nagyon ocsmany.
Amugy tenyleg jo lenne,ha azt a masik ketto tp-t olyan csatornaval raknak tele,aminek nem csak ertelme van,hanem minosegileg is rendben van.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
497. Elküldve:
2010-12-31 21:56:59 |
[5459.] |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1953. Elküldve:
2010-12-28 10:08:39 |
[5460.] |
Nem!
|
| |
|
|
[előzmény: (1952) hiperion, 2010-12-28 08:32:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1945. Elküldve:
2010-12-27 19:45:21 |
[5461.] |
asszem en is :D
meg jo,hogy itt ausztriaban olcsobb az aram!
|
| |
|
[válaszok erre: #1946]
|
[előzmény: (1944) kamuleon, 2010-12-27 19:41:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24156. Elküldve:
2010-12-27 17:42:44 |
[5463.] |
A 15 mega nem mindig annyi. Kabel net vagy hagyomanyos? Ha kabel net akkor ott lehet a router csere jobb lenne. Erdemes egy jobb tipusra aldozni, tapasztalat.
|
| |
|
[válaszok erre: #24157]
|
[előzmény: (24155) zsolt00, 2010-12-27 17:36:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24154. Elküldve:
2010-12-27 16:54:07 |
[5464.] |
Csak boxal nyithato! Hazilag nem megoldhato!
|
| |
|
|
[előzmény: (24152) pirobi, 2010-12-27 16:17:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20763. Elküldve:
2010-12-26 15:49:46 |
[5465.] |
Feletek is nagy minuszok repkednek? A film+ kicsit drabaos.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20758. Elküldve:
2010-12-26 12:47:36 |
[5466.] |
Pontosan! Keszulget az uj hatlap, csak a heggesztes varat magara,mert nekem nincs lang heggesztom, ezert a szomszedban a renault szervizesek fogjak megcsinalni.
|
| |
|
|
[előzmény: (20754) Amatőr61, 2010-12-26 09:55:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20751. Elküldve:
2010-12-25 12:10:21 |
[5467.] |
nincs fent a 125-ös tükröm. sima mezei 80cm-es van fent. a 125-ös javitas alatt van,es majd csak a tavasszal kerül vissza.
|
| |
|
[válaszok erre: #20753]
|
[előzmény: (20742) t65lala, 2010-12-25 10:21:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20741. Elküldve:
2010-12-25 09:53:33 |
[5468.] |
Erdekes,hogy meg mindig ide soroljatok az M2-t,holott azt nem is a hello adja fel. Amugy napok ota nincs semmi akadas! Bar csak este nezem,de minden ok.
|
| |
|
[válaszok erre: #20742 #20743]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
24071. Elküldve:
2010-12-22 14:23:16 |
[5470.] |
Tud valaki Android 2.1 rendszerre valami video lejatszot? Dream stream-re kellene! Konkrrtan egy tablet pc!
Tipusa: odys tablet pc
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20630. Elküldve:
2010-12-18 15:52:52 |
[5471.] |
szerintem iden nem lesze kodolatlan csomag,max a meglevö ügyfeleknek nyitnak ki kartya szinten mindent.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6749. Elküldve:
2010-12-18 15:45:11 |
[5472.] |
azert a klon es az eredeti dream között nem sok elteres van. igazabol tenyleg az a baj,hogy az szep es jo hogy 25-30 evvel ezelött a magyar gyarak meg talan azt mondom,hogy jol es eleget termeltek,de nagyon okos emberek megmondtak a frankot,hogy a jövö a fejlett orszagokban van,es nekik kedvez,nem a kommunista multuaknak. termeszetesen nem politizalni akarok,csak valoban igaz az,hogy a nemet elsösorban nemet termeket vasarol,egy reszröl mert megteheti,mas reszröl meg valoban van bennük egy ugynevezett elkötelezetseg.
amikor lehetöseget kaptunk az unioba valo belepesre,akkor az is tudott volt,hogy oda nekünk nem nagyon kell termelni,hiszen mi azert kellünk,hogy töluk vasaroljunk.az meg hogy a dream pl kinaban gyartatja a boxokat,es en szerintem a klonok is az ö kezükben vannak,csak valami mas cegen keresztül,szoval ennek is megvan az oka.pl kevesebb a költseg,több a nyereseg.igaz a selejt box is.
a diszno kerdesre meg annyit,hogy ez olyan mmint az uj auto. amint kilepsz vele a szalonbol,20%-ot esett az erteke. igaz ez az elkötött seretesre is. sajnos
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6705. Elküldve:
2010-12-17 11:35:22 |
[5473.] |
igazabol azt nem ertem az egeszben,hogyha a Dream olyan nagyon akarna kaszalni,akkor miert nem dob piacra egy valoban fullos boxot,megha az esetleg 20-50 ezerrel is kerülne többe.hiszen lenyegeben a kepjavitasa a dreamnek jo,es maga a cserelhetö tuner is,jo ötlet / bar en nem igazan rajongok ilyenert! / ellemben itt inkabb verseny van,mintsem megoldasok.
ha a külömbözö gyartok legalabb abban fognanak össze,hogy egy bizonyos szabvany lenne a külömbözö video formatumokbol,akkor maris mas lenne-lehetne a termekek megitelese,es hasznalhatosaga.hiszen ebben az esetben szabadon dönthetne mindenki,hogy igazabol milyen box a neki megfelelö.most nem csak a dream-re gondolok,hanem mas tipusokra is ugy alltalaban.
az is szembetünö szamomra,hogy a legujabb lapok mar szinte mind tamogatjak az usb vagy beépithetö lemezek fogadasat,de pl ebben az esetben is hatalmas külömbseg van az arak között. holott egy pl 350GB-os merevlemez nem kerül többe a gyartonak mint kb 5-8 euro. mert ugye üzletben az afaval meg az egyebekkel megspeket ar kb 8 ezer forint.
|
| |
|
[válaszok erre: #6710]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6699. Elküldve:
2010-12-17 07:02:25 |
[5474.] |
Hogy ennek hivjak-e azt nem tudom. Lenyeg az,hogy ezeknek az ara mar nem olyan magas. Lenyegeben, ha azt veszem figyelembe, hogy egy jo kigeszito lehet dream melle,akkor szerintem nem irok butasagot. Masreszrol ugye a dream kepet lehet streemelni lakason belul is,igy a hatterben is elfut mikozben dolgozik az ember. Az pedig hogy esetleg hogy tuningolja fel valaki,na az csak a penz kerdese. En 250€-bol dobtam ossze olyan gepet,ami szerintem nekem jo. Ebben benne van a lap a tapegyseg a ram a merevlemez a dvd iro.
|
| |
|
|
[előzmény: (6696) Layosh, 2010-12-17 00:04:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8709. Elküldve:
2010-12-16 22:23:04 |
[5475.] |
ha jol tudom,akkor ezen tipusok ugyan valoban mpeg4 kepesek,de sajnos nem pal,hanem ntsc formatum.
lehet butasag,de ugy remlik ezt a formatumot europaban nem hasznaljak.
viszont ha van,vagy irnal rola / tipus,termek neve / akkor könnyebb lenne valaszolni.
igy a kerdesed valolyaban olyan,mint ha az autoszerelöt hivnad fel,hogy a kocsid meghalt,es megtudja-e csinalni.
valszeg meg,de informacio nelkül minden bizonytalan.
|
| |
|
|
[előzmény: (8707) GmS_000, 2010-12-16 22:06:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|