| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6694. Elküldve:
2010-12-16 22:18:19 |
[5476.] |
akkor ha en is beleszolhatok
ahany ember,annyi igeny. sok a szarakodas a divix avi formakkal,mert en nem ertem miert kell 20 fajta formatumban konvertalni.
letöltesz egy avit es lejatszani nem birod,mert elötte at kell konvertalni ujra,hogy nezhetö legyen.
na meg azt sem ertem,hogy ha valakinek telik 80-100 ezer forintos boxra,akkor miert nem telik pl egy westwrn digital media playerre ami 30 euro,es minden formatumot lejtszik szarakodas nelkül.
sok ember azt sem tudja mi van ebben a boxban,csak a neve miatt veszi meg.
jo pelda erre a nokia dbox2. milyen regi box,de meg mindig topp helyen van,holott sok ember akinek a kezebe kerül,nem is tud vele mit kezdeni.
megvalami:
manapsag lehet olyan pc alaplapokat kepni / olcson! / amik HDMI kimenettel vannak ellatva,es torrentezesre film nezesere tökeletes,es a plazma tv-n lehet ugy fiment nezni hogy semmi zaj nincs,mert olyan hütöbordas,ami nem igenyel mas ventillatort. tehat max a trafoban levö ventillator hangja hallhato,vagy meg az sem.
es tessek,maris kesz a media box.film-zene-video-jatek-internet 1 tv-n.
|
| |
|
[válaszok erre: #6695 #6696 #6698]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20609. Elküldve:
2010-12-13 16:17:21 |
[5477.] |
Na azt hiszim en most sokalltam be!
Roviden a story:
Az en hibambol kesobb fizettem be az eves dijjat,mert nem tudtam hogy siman at lehet utalni a szamlajukra eurot.
Kerdeztem emailben,hogy lehet-e igy fizetni,es irtak hogy igen. Penzt befizettem,bizonylatot elfaxoltam 2x. Egy honap utan irtak / mert kerdeztem!!!! / megerkezett-e a penz es irtak igen. Ez volt 2 honapja. Penteken megallt a kartyam es irtam emailt, majd ma jott a valasz, hogy nem fizettem be a penzt. A telefont senki nem veszi fel. Ujra elkuldtem a befizetes igazolo papirt de valasz semmi. Korabban kerdeztem,stimmelnek az adatok vagy sem? Irtak igen,helyesek az adatok, jo helyreutaltam.
Kerdes,akkor ilyenkor mi van? Hova lett a penz? Ki tuntette el? Ki hibazott es hol?
Avagy ezt nekem kell lenyelnem es ujra befizetni?
|
| |
|
[válaszok erre: #20614]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6574. Elküldve:
2010-12-12 20:08:00 |
[5478.] |
meg annyit,hogy bar mind 2 német nyelvü,de mas mas területre szolnak a reklamok.
igazabol en sem ertem miert van 2 belöle a holdon,ha az egyik fta. logikatlan,bar kb duna tv esete.ugyan azon holdon többször is van,es fta meg kodolt verzioban.
|
| |
|
|
[előzmény: (6573) Robertooo, 2010-12-12 19:58:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6572. Elküldve:
2010-12-12 19:56:48 |
[5479.] |
nem sokban. mind 2 zene csatorna,csak az egyik a KabelKiosk csomag resze,ezert kodolt
|
| |
|
[válaszok erre: #6573]
|
[előzmény: (6571) Robertooo, 2010-12-12 19:25:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6570. Elküldve:
2010-12-12 19:13:00 |
[5480.] |
Vigyazzatok, mert 2 c music van! Egy kodolt es egy kodolatlan!
|
| |
|
[válaszok erre: #6571]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20590. Elküldve:
2010-12-12 15:48:29 |
[5481.] |
Nem tudom mi a gond, mert minden mas kartyam szinte azonnal frissult. Sky orf is,de ez nem. Pedig nincs szamla tartozasom, mert kifizettem a multkor. Sot alig tudtam lekerestetni a 12074 MHz is. Ujra raktam a boxot is, gondolvan az image besokalt, de nem. Azert ez is egy negativum.
|
| |
|
[válaszok erre: #20597]
|
[előzmény: (20588) gigakezdő, 2010-12-12 15:20:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20587. Elküldve:
2010-12-12 15:15:18 |
[5482.] |
Nalam meg az a helyzet, hogy pentek ejjel megalt a kartya es semmit sem nyit. Nem is frissul. Irtam nekik de meg valaszt nem kaptam,sem frissito jelet.
|
| |
|
[válaszok erre: #20588]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2221. Elküldve:
2010-12-12 11:54:14 |
[5483.] |
A weben a videokat sem lehet akadas nelkul nezni. Holott nincs lassu netem!
|
| |
|
[válaszok erre: #2223]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20544. Elküldve:
2010-12-10 15:02:22 |
[5484.] |
üres fekete kepen mit neztek? nem ertem.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6494. Elküldve:
2010-12-05 21:05:43 |
[5486.] |
bocs ha bele ugatok,de lehet en tevesztettem el a topikot,de ez nem a DreamBox HD topik?
van VuDu vagy mi topik is,es ha lehetne kerni akkor inkabb ott vitassatok mar meg hogy hol mennyi az ara!
köszi
|
| |
|
[válaszok erre: #6495 #6497]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23911. Elküldve:
2010-12-05 10:00:53 |
[5487.] |
Van egy samsung tapegysegem ami jo a laphoz,csak az a bajom,hogy nem fer el a hazban,mert kb masfel mm-rel szelesebb,es bar van nagyobb hazam,de ennek a deszkanak azert az megis csak tul nagy.
|
| |
|
|
[előzmény: (23910) lorenzen, 2010-12-05 09:04:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23909. Elküldve:
2010-12-05 08:36:31 |
[5488.] |
Nem akarok vga kartyat bele tenni, mert van rajta hdmi es igy tv-re lesz kotve. Azert kerdeztem, mert a lapon minden esata,viszont nekem csak hagyomanyos dvd iro-olvaso van. Azt is cserelnem kell. Vagy jo a kulso usb-s is?
|
| |
|
[válaszok erre: #23910]
|
[előzmény: (23906) lorenzen, 2010-12-04 22:41:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2163. Elküldve:
2010-12-04 08:59:03 |
[5491.] |
Annak sajna szopas! En is szerettem volna bele nezni,de nem ment. Amugy azt is irjak,hogy sajnos korlatozott felhasznalo nezheti egyidoben. Ja es csak egy kamera kep van.
|
| |
|
[válaszok erre: #2164]
|
[előzmény: (2162) xxx007, 2010-12-04 08:22:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20369. Elküldve:
2010-12-03 13:21:48 |
[5492.] |
En delben neztem bele,es szepen ment!
Ugye hogy lehet azt a jelet feljebb tolni,es nem is halt bele senki. Megjegyzem az astra is feljebb tolta a jelet majdnem minden tp-n.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6370. Elküldve:
2010-12-01 08:07:21 |
[5493.] |
A kijelzö miatt,meg hogy cserelhetö a tunere. Azert nem olyan sokkal dragabb.
|
| |
|
|
[előzmény: (6365) djsly, 2010-11-30 22:36:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20266. Elküldve:
2010-11-29 09:15:35 |
[5494.] |
Elismerem munkassagodat es hozza ertesed,ezert elnezest ha most bunko leszek!
Egy felado allomasnak kapcsolatban kell lennie az adott hold technikai kozpontjaval,ahol is 24 oraban dolgoznak,es ilyen esetekben,biztos,majdhogynem 100% hogy az operator felveszi a telefont,es bizonyos tp-n lejebb vesz a teljesitmenybol,hogy mas adas is lehetoleg kapjon eleg energiat. Hiszen a holdak es tp-k erossege szabalyozhato.
Vagy itt is az a jelenseg van hogy fizess paraszt magyar es kesz, mert a holdon van egy nemet csomag is? Erdekes mod az fta adok es kodoltak szinte dongettek,pedig nemetorszagban is havazik!
|
| |
|
[válaszok erre: #20269 #20272]
|
[előzmény: (20253) Kardos Attila, 2010-11-29 08:17:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20237. Elküldve:
2010-11-28 22:03:47 |
[5495.] |
tudod mire gondolok?
ha meg sertek valakit ezzel,ha nem,akkor is azt mondom,hogy az a berendezes ami ott van,az egy nagy
ennyi.
megvarom a költözest,es ha nem javul meg ez a hiba,akkor nem hoszabbitok szerzödest.
miert nem erdemli meg itt egy elöfizetö,hogy legalabb 100%-os jel erövel legyen feladva a jel?
nem hiszem el,hogy ennyi penzert csak ilyen gyer minöseg jut.mikor jön el az az idö,amikor nem arrol kell irni meg kepeket postolni hogy hogy allunk jel szintel az orszagon belül es kivül?
megertem hogy vannak idöjarasi jelensegek,amikor nem tudnak mit tenni,de eddig akar mi volt a magyar2 mindig tartotta magat,pedig azert az fta.
meddig marad ez az aldatlan allapot??
erre miert nem ir valaszt V.Karoly??
elhiszem hogy fontos a video szösszenet a youtubra,de elörebb valo lenne egy hatarozott valasz,hogy igen,a költözes utan mind minöseg,mind erösseg tekinteteben a boxok 100%-ot fognaj jelezni,es nem csak hozzavetöleg 70%-ot.
egyszerüen nem lehet 71-73%-nal többet össze szedni,sem kisebb sem nagyobb tükörrel.engem az is hidegen hagy ha a csomag a kinai telekom holdon van es csak 50 meteres antennaval lehet nezni,de legalabb lehessen nezni,es ne csak a rangatozas legyen.
sem egy programot nem lehet hiba nelkül rögziteni,mert vagy kimaradas van,vagy akadozas.
remelem azt is,hogy az a technikus,aki majdan ott fog tevekenykedni,akkor az nem csak a fizetest varja,hanem el is vegzi a munkajat.
egyszoval a tököm tele van ezzel az evvel,es azzal hogy este sem tud az ember tv-t nezni,mert vannak akik nagyivben tesznek erre.es miert? mert ott a felado allomason minden rendben van a monitoron,de a masik oldalt nem is veszik figyelembe.
|
| |
|
[válaszok erre: #20238 #20240 #20250]
|
[előzmény: (20234) SimLock, 2010-11-28 21:49:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6549. Elküldve:
2010-11-28 21:50:57 |
[5496.] |
Eurobird9
120920MHZ
3/4
27500
H
Real Madrid tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20233. Elküldve:
2010-11-28 21:48:28 |
[5497.] |
nalam is.
|
| |
|
[válaszok erre: #20234]
|
[előzmény: (20232) SimLock, 2010-11-28 21:46:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20228. Elküldve:
2010-11-28 21:08:11 |
[5498.] |
nem rosz image! stabil.viszont kicsit bugos.
radiobol nem tudsz kilepni,ha sokaig halgatod,pl ejjel es reggel tv-t neznel.
nem szereti a motort forgatni,elfelejti a beallitasokat.
amugy veri a többi imaget.
na de nem offolok. pm-ben szivesen irok rola,vagy a dream topikban
|
| |
|
|
[előzmény: (20225) GabeszI, 2010-11-28 21:02:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20219. Elküldve:
2010-11-28 20:50:03 |
[5500.] |
van epg minden csatornan.
PeterPan image
|
| |
|
|
[előzmény: (20217) GabeszI, 2010-11-28 20:46:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|