| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20214. Elküldve:
2010-11-28 20:24:45 |
[5502.] |
mostmar nalam is megy.itt is havazik rendesen,es a 125-ös tükör nincs is fent,mert leszedtem!
amugy meg a tükör csont üres,mert mar megint en voltam az okos es tegnap szepen letakaritottam,majd szepen lefujtam szilikonnal,igy a ho nem tapad meg benne.
en ugyan fel nem megyek a tetöre hoban.nincs az a tv program ami ezt a rizikot megerne,föleg hogy pala tetö.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20206. Elküldve:
2010-11-28 19:57:10 |
[5503.] |
Nekem is sotet a kep. Minden mas ok. Lehet a hotakarito felboritotta a felado antennat romaniaban.
|
| |
|
[válaszok erre: #20207 #20209]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23797. Elküldve:
2010-11-28 07:56:45 |
[5504.] |
Igen. Pl iPhone4 telefont. Csak vegyel hozza eredeti AT&T kartyat is,hogy idehaza tudd fuggetleniteni vagy eladni!
|
| |
|
[válaszok erre: #23816]
|
[előzmény: (23796) nbob, 2010-11-28 07:45:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23792. Elküldve:
2010-11-27 20:14:34 |
[5505.] |
ha ithon betudod fogni a nyugati 40,5°-ot akkor siman. ja az c savos rendszer.
miert iortam ezt? mert pl ezen a holdon van a duna televizio a c-savban,ami tudtommal masik holdrol jatszanak at oda.
de az is lehet hogy ez ebben a formaban nem igaz,es kabelen megy ki a jel valahogy.
mindegy is,a lenyeg az az,hogy szinte eselyed sincs,ugyanis az europai holdak mindegyike,egy bizonyos területre sugaroz / lasd Astra 2D holdat / amit sokan csak 150 cm felett tudnak befogni,es azt sem folyamatosan.
namost a te esetedben / bar holdat nem irtal / de ha van is ra esely egyalltalan,akkor is minimum 15-20 meteres antennaval,jo kilatassal,es valszeg idöszakosan lehetseges.
|
| |
|
[válaszok erre: #23793]
|
[előzmény: (23791) zolcsi68, 2010-11-27 20:03:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23790. Elküldve:
2010-11-27 20:02:29 |
[5506.] |
sajnos nincs! mas rendszerben sugaroznak azon a területen. kb mint ha a nilesat-ot akarnad ausztralliaban befogni. lehetetlen.
|
| |
|
[válaszok erre: #23791]
|
[előzmény: (23787) zolcsi68, 2010-11-27 14:00:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23756. Elküldve:
2010-11-25 20:35:04 |
[5507.] |
Okos fiatalok okos kérdései:
"16 éves lány vagyok és elmentem az orvoshoz, hogy írjon fel nekem gyógyszert. Azt mondta, ha rajtam volt a barátom utána vegyem be. De ő kitalálta, hogy én legyek fölül, ő pedig alul. Csodálatos érzés volt. Így aztán ő vette be a gyógyszert. Nagyon félek, hogy mi van, mert már 4 hete nem jött meg!
Válasz
-Hát ammá' nem is fog! Úgyhogy préselj ki a nagytudású pasidból pénzt a kaparáshoz vagy neveljétek fel, és legyetek nagyon boldogok. Úi. Szerintem illetek egymáshoz.
"16 éves lány vagyok és elég tudatlan a szex terén. Édesanyám előtt kínosan érezném magam, ezért neked teszem fel ezeket a kérdéseket. Nagyon szertnék lefeküdni a barátommal, de nem tudom melyik lyukba kell behelyezni a fiú nemiszervét? Kérlek minél hamarabb válaszolj, mert már egyre kinosabban érzem magam előtte."
Válasz
-Kérlek, ha 16 évesen még mindig nem tudod, hogy melyik lyukad mire való, akkor még 16 évig ne gondolj a b.....ra.
"13 éves lányok vagyunk, nagyon jó barátnők. Ugyanazzal a fiúval, ugyanazon este, ugyanabban a szobában mindketten lefeküdtünk. Mindeketten terhesek lettünk. Elvetetni nem akarjuk a magzatot, de megtartani sem. A szüleinknek nem merünk szólni. A fiú mindkettőnket szeret, de a gyerekeket nem akarja. A srác 19 éves és elég erőszakos."
Válasz
-Ezzel a kérdéssel sokkal jobb lenne a Mónika showt megkeresni, lányok. Okosabbak nem lesztek, de ennél hülyébbek sem lehettek már. Persze hívjátok a srácot is, meg a szüleit, meg a saját szüleiteket, mert hozzátok ---- harminc ezer forintot a szereplésért fejenként, az tuti. Bár ez a srácot ez nem fogja kisegíteni, ha majd a kaptár zuhanya alatt análba kapja a vérerest, de ez már nem a Ti gondotok.
|
| |
|
[válaszok erre: #23757 #23758]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
200. Elküldve:
2010-11-24 08:24:25 |
[5508.] |
Pont ezert irtam en is, mert itt sokan mar szereles elott azt kerdezik,hogy a gis fele mennyit kell fizetni,ha nem nemet adokat szeretnenek nezni. Ettol fuggetlenul lenyegeben mind ketto megnevezes elfogadott. Tipikus jelenseg meg az is,hogy a muanyagnak is ket neve van. Plastik es kunstof. Namost sokan nem tudjak mi a kunstof,pedig perfekt nemetek. Ami meg vicces ezzel az uzemben tartoi dijjal az az,hogy sokan nem is fizetik,es rengeteg hatralekot halmoznak fel,amit sok esetben albelrlok kovetnek el,es ezzel igen komoly problemat tudnak okozni a kovetkezo lakonak. Van most egy szemely,akitol kozel haromezer eurot kovetelnek,mert az elozo berlo nem fizetett semmit. Folyamatosan jarnak a helyszinre meg telefonalgatnak,holott a jelenlegi lako errol a hatralekrol nem is tudott. Viszont az elozo szemelyt megtalalni majdhogy nem lehetetlen.
|
| |
|
|
[előzmény: (199) batka, 2010-11-24 08:12:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
198. Elküldve:
2010-11-24 07:10:55 |
[5509.] |
Igazad van! Csak itt sokan GIS dijkent emlegetik.
|
| |
|
[válaszok erre: #199]
|
[előzmény: (197) batka, 2010-11-23 21:28:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
196. Elküldve:
2010-11-23 12:38:40 |
[5510.] |
Mi az hogy feltoltes???
Itt nincs ilyen! Havi dij van
A kartya uj ara 89 euro. Regisztracios dij egyszeri 30 euro! Havi fizetendo dij /ugynevezett GIS / 15euro.
|
| |
|
[válaszok erre: #197 #213]
|
[előzmény: (194) kaja008, 2010-11-19 21:07:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20134. Elküldve:
2010-11-23 07:08:29 |
[5511.] |
Bocs, telorol irok mert a laptop meghalt.
Amugy meg a kabel sem tul fenyes. Mult heten voltam kecskemeten es ott is voltak akadasok, de megsem ilyen mertekben
|
| |
|
[válaszok erre: #20136]
|
[előzmény: (20130) natomail, 2010-11-22 21:40:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20129. Elküldve:
2010-11-22 21:14:56 |
[5512.] |
Sajnos az osszes csatorna akad az e9-rol. 2-5 percig ok,de utanna akad.
Azert remelem mihamarabb megszunik ez a jelenseg,vagy egy ujabb elofizetovel kevesebb lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #20130]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20110. Elküldve:
2010-11-22 09:12:59 |
[5513.] |
Nem ertem miert sirtok ennyit.
Wazz veszel egy olcso tv kartyat es full csomagot kersz-rendelsz meg,aztan szep napot!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6220. Elküldve:
2010-11-21 09:07:55 |
[5514.] |
Siman dreamUp-al felteszed.
|
| |
|
[válaszok erre: #6221]
|
[előzmény: (6219) natomail, 2010-11-21 08:49:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23717. Elküldve:
2010-11-21 06:28:09 |
[5515.] |
Adott egy asus eeepc
Tegnap mukodott. Mikor hasznalni akartam, fekete kepernyo fogadott. Ujra inditottam,de a win teszt utan azt irta nem javithato a hiba. Ujra akartam telepiteni,de telepites kozben leall es mindig mas hibakoddal. Lemezt latja es meg is formazza. Esetleg ram hiba lehet?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6211. Elküldve:
2010-11-20 18:12:35 |
[5516.] |
oscam csak PanPeter image alatt fut a hello kartyaval!
itt viszont elötte meg kell neki adni a hello hd csomagot,es utanna megy szepen. Gagliardo segitsegevel jöttem ra erre.
nyugodt szivvel tudom ajanlani ezt az imaget,mert azonkivül,hogy dekorativ,a funkciok is jobbak,es a box nem lassul be.
|
| |
|
[válaszok erre: #6212 #6219]
|
[előzmény: (6208) natomail, 2010-11-20 13:32:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6113. Elküldve:
2010-11-18 16:45:18 |
[5517.] |
ez jo minden imagere,vagy nem biztos?
|
| |
|
[válaszok erre: #6114]
|
[előzmény: (6111) DreamHekker, 2010-11-18 08:15:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3379. Elküldve:
2010-11-18 16:44:29 |
[5518.] |
nem minden hamisitvany silany,szerintem
|
| |
|
|
[előzmény: (3374) Rentner, 2010-11-18 14:36:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6083. Elküldve:
2010-11-15 08:42:28 |
[5519.] |
Mondasz valamit. En a Peter Pan imaggel vagyok igy. Tv nezes ok,de ha ejjel a radio szol, akkor nem lehet belole kilepni. Csak a box ujrainditasa segit. Nem fagy le, minden mukodik,de nem lehet vissza valtani tv csatornara.
|
| |
|
|
[előzmény: (6079) Celtis, 2010-11-14 20:19:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20021. Elküldve:
2010-11-14 20:02:21 |
[5520.] |
en most ugy veszem eszre,hogy mintha kevesebb lenne a hiba,legalabbis akadas szinten.
remelem lesz azert nemi bövites is,mert bar az elmult 2 honapban nem neztem,de joforman ugyan azok a filmek es programok futnak mindenhol. szoval jo lenne valami frissites a csatorna kinalatban.
|
| |
|
[válaszok erre: #20022]
|
[előzmény: (20020) Goldman, 2010-11-14 19:56:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5837. Elküldve:
2010-11-13 20:11:05 |
[5522.] |
jelenleg hasonloan szopok en is.
legalabb nem vagyok egyedül
|
| |
|
[válaszok erre: #5838]
|
[előzmény: (5836) Layosh, 2010-11-13 19:15:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20012. Elküldve:
2010-11-13 18:18:47 |
[5523.] |
filmbox hd megint megörült. 20 percel hamarabb kezdödik a kiirt film.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23600. Elküldve:
2010-11-11 16:15:10 |
[5524.] |
inditsd el az oprendszert. töltsd le az EasyBCD programot es telepitsd. utanna inditsd ujra a gepet. ismet inditsd az oprendszert,majd az easybcd programban betudod allitani hogy mi induljon automatikusan elsönak,es mi legyen a masodik. ha kesz vagy,akkor mentes-bezaras es gep ujra inditasa.
lön vilagossag,maris megjelenik minden telepitett op rendszer.
|
| |
|
[válaszok erre: #23602]
|
[előzmény: (23588) huni66, 2010-11-11 14:24:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6039. Elküldve:
2010-11-09 21:26:01 |
[5525.] |
,, ( A: ) ´´
csak szerintem ez a valtoztatas semmit nem er. ez mar nalam is vegigjatszott dolog. eredmeny=0.
erdekes mod,az oscam kb 30 masod perc alatt lefrissitett tökeletesen.
szal en meg mindig azt gondolom,hogy conax-es conax közt is mas külömbseg van.
biztos hogy az olcso tv kartya mast tartalmaz,mint a rendes elöfizetes.
|
| |
|
[válaszok erre: #6040 #6042]
|
[előzmény: (6038) Oriza_Triznyák, 2010-11-09 21:19:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|