| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6034. Elküldve:
2010-11-09 20:43:54 |
[5526.] |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
na ez gyors volt
apropo oscam. ezek szerint korabban csak igazam volt,amikoris masok az MgCamd-NewCS parost irtak,hogy az frissit rendesen.
vagy ez megint image függö dolog?
lassan kellene egy lista,hogy mi alatt mi frissül rendesen
|
| |
|
[válaszok erre: #6038]
|
[előzmény: (6033) sztar1, 2010-11-09 20:27:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6033. Elküldve:
2010-11-09 20:27:07 |
[5527.] |
megprobazom. mar irtam nekik,mert idekintröl nem lehet hivni rövid szamot.
|
| |
|
[válaszok erre: #6034]
|
[előzmény: (6032) santi, 2010-11-09 20:22:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6031. Elküldve:
2010-11-09 19:33:57 |
[5528.] |
en tegnap ejjel kaptam frissitest,de akkor Cccam alatt vette,mert az volt aktiv.bar a duna tv-t neztem.
az az erdekes hogy a cool,discowery,nickelodeon,viva tv ,story egyaltalan nem nyilik.
No info from emu or FTA üzenetet kapom
|
| |
|
|
[előzmény: (6030) Gagliardo, 2010-11-09 19:27:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6029. Elküldve:
2010-11-09 19:00:34 |
[5529.] |
Peter Pan image alatt valami nalam nem stimmel.
Hello HD csomagbol kb felet nyitja,a többit nem. egyszerüen nem is hajlando. sem Cccam alatt sem MgCamd/NewCs
|
| |
|
[válaszok erre: #6030 #6032]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1625. Elküldve:
2010-11-07 20:56:06 |
[5530.] |
Pace tipusra van valami alternativ szoftver?
ha esetleg az astra hold jönne vele,az jo lenne.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3769. Elküldve:
2010-11-06 13:59:46 |
[5531.] |
Erdemes,de nem fontos! Ha a tp lista friss akkor gond nelkul lekeres mindent
|
| |
|
|
[előzmény: (3768) drome, 2010-11-06 09:51:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17471. Elküldve:
2010-11-05 19:24:16 |
[5532.] |
kecskemet? szerintem max tetöantennas vetelre van lefedve.
legalabbis nekem nem sikerült a bot antennas vetel külterben sem.legalabbis a nyaron nem. probaltam a központban is es az izsaki uton is.
lehet azota erösödött.
azt irod sopron kis telyesitmeny
ha ez igaz,akkor azert szerintem megsem olyan kicsi.hiszen ausztriban tudom venni az egyik muxot.
|
| |
|
[válaszok erre: #17472]
|
[előzmény: (17470) part_wish, 2010-11-05 19:04:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3767. Elküldve:
2010-11-05 17:57:35 |
[5533.] |
ha vak keresessel csinaltad,akkor ez normalis ennel a boxnal.
egy megoldas van,megpedig hogy nem hasznald a vak keresest.
ha kezzel adod hozza az adatokat,akkor utanna rendes kereseskor megtalal mindent.
ez sajnos szoftver hiba!
|
| |
|
[válaszok erre: #3768]
|
[előzmény: (3766) drome, 2010-11-05 12:14:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23493. Elküldve:
2010-11-04 21:05:49 |
[5534.] |
igen,azt jelenti. lenyegeben semmi jelentösege nincs,csupan szerviz informacio.
ha a telefon müködik tökeletesen,akkor semmi baj nincs.
amugy ez nem csak az ujabb nokiaknal van,mar a 3210-is tartalmazta ezt. söt meg sok-sok mast is.
|
| |
|
|
[előzmény: (23492) himi, 2010-11-04 21:03:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5956. Elküldve:
2010-11-04 21:04:22 |
[5535.] |
en ugy vettem eszre,hogy a gemini-t nehany dm500hd nagyon nem szereti.szerintem ez egy szeriaban keszült.
nekem sem jött be a gemini. helyette a new enigma-t hasznalom,es az szepen fut.se fagyas-se ujra indulas.
de tudom ajanlani a PeterPan imaget.szep,okos,stabil.
|
| |
|
[válaszok erre: #5957]
|
[előzmény: (5954) Hjoco, 2010-11-03 21:58:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23491. Elküldve:
2010-11-04 20:59:17 |
[5536.] |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
pl erre gondolj.
ez egy minta gep a telefonomrol.
lathatod az elet tartamot es az aktualis idöt.
a telefon uj,marmint par honapos,de a sok dumalas miatt mar 4 nap az elet tartam,ami azt jelenti,hogy idöben 4x24 ora beszelgetes.
|
| |
|
[válaszok erre: #23492]
|
[előzmény: (23490) sztar1, 2010-11-04 20:52:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23490. Elküldve:
2010-11-04 20:52:20 |
[5537.] |
lifetime= élettartam. a telefon valos idejet mutatja,de csak az aktivan hasznalt perceket,amiket a telefonon beszelgettek.a nyomkodasnelküli idöt nem tarolja,es nem is jelzi!
|
| |
|
[válaszok erre: #23491]
|
[előzmény: (23488) himi, 2010-11-04 20:39:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3128. Elküldve:
2010-11-04 16:55:32 |
[5538.] |
na meg a Badr :)
|
| |
|
|
[előzmény: (3123) Merlot, 2010-11-04 14:56:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23478. Elküldve:
2010-11-03 20:29:36 |
[5539.] |
tud! megirod mi kell,es megirom mennyi penz.
pl nokia 5230 Navi Edition van jelenleg / t-mobilos! / 25000 forint / fuggetlenitve +5000 forint.
Termeszetesen magyar nyelvel van minden nokia,amit en magam teszek fel ra.
ezenkivül van egy rakat iPhone4 telefon,ami kartyafüggetlen gyarilag es csak 600 euro/ darab.
|
| |
|
|
[előzmény: (23476) yaksi, 2010-11-03 18:04:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6504. Elküldve:
2010-11-02 20:31:26 |
[5540.] |
na az lehet.
ugy mar inkabb,de en ajanlanam,ha elötte a helyes poziciot adna meg.függetlenül attol,hogy ugyn azon poziciobol vehetö,de mas a hold neve!
sebaj,hibazni barki hibazhat.majd legközelebb figyel ezen aprosagra.
nemi segitseg: www.flysat.com
|
| |
|
|
[előzmény: (6503) Brunó1945, 2010-11-02 20:09:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6502. Elküldve:
2010-11-02 20:03:17 |
[5541.] |
na ha te a Yess-böl latsz valamit,akkor gratulalok hozza.
|
| |
|
[válaszok erre: #6503 #6505]
|
[előzmény: (6501) NOKIA4EVER, 2010-11-02 19:58:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6499. Elküldve:
2010-11-02 19:26:32 |
[5542.] |
Gong Radio az amoson
csak ez!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5935. Elküldve:
2010-11-01 20:28:59 |
[5543.] |
nekem nincs picon keszletem.
|
| |
|
|
[előzmény: (5934) ambach, 2010-11-01 20:22:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5933. Elküldve:
2010-11-01 20:17:53 |
[5544.] |
hasznald a upc picon keszletet.abban benne van,csak csinalsz egy uj mappat es ami kell azt ateszed
|
| |
|
|
[előzmény: (5932) ambach, 2010-11-01 20:09:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8510. Elküldve:
2010-11-01 07:30:47 |
[5545.] |
Az m1-m2 paros az hd adason kivul mindig 4:3 felbontas? Mar minden allitasi lehetoseget kiprobaltam a tv-n,de kicsit gaz igy nezni.
|
| |
|
[válaszok erre: #8511]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1462. Elküldve:
2010-10-31 20:19:16 |
[5546.] |
jo ideje ezt ugatom,hogy dm-ben nem vagy hibasan frissül a hello hd kartya! de kb mintha magamnak irnam.iredto-nds - crypto gond nelkül megy,de a conax nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #1463]
|
[előzmény: (1460) sandokan41, 2010-10-26 06:45:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23456. Elküldve:
2010-10-31 19:53:49 |
[5547.] |
de jol elvagytok
komolyan,neha jobb itt a hangulat mint a showder klub-ban
|
| |
|
|
[előzmény: (23454) sanca2, 2010-10-31 19:07:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8504. Elküldve:
2010-10-30 21:03:07 |
[5548.] |
az lehet.bar akkor szerintem a többi sem jönne.
jelenleg csak a tv2-rtl klub-m1-m2-euronews 3 valtozata-info csatorna-atv-hir tv jön.
duna tv meg a többi nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (8503) -Pasa-, 2010-10-30 20:52:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8502. Elküldve:
2010-10-30 20:30:59 |
[5549.] |
nekem nem lockol a 68-ra
|
| |
|
[válaszok erre: #8503]
|
[előzmény: (8501) Tamás82, 2010-10-30 20:28:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8499. Elküldve:
2010-10-30 20:13:24 |
[5550.] |
nalam nem jönnek le a kodolt csatornak,csak az atv es hir tv. neked is?
|
| |
|
[válaszok erre: #8500]
|
[előzmény: (8498) Tamás82, 2010-10-30 19:55:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|