| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17896. Elküldve:
2010-10-30 08:29:49 |
[5551.] |
Arrol beszelek,hogy amikor a dreambox ossze kakalja magat mertnem tud lekeresni egy frekit,az illu akkor azt rohogve megteszi.
Orba szajba cserelheted rajta a szoftokat es akkor is kitarto box.
|
| |
|
|
[előzmény: (17892) hogyhogy, 2010-10-29 22:41:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8496. Elküldve:
2010-10-29 22:09:11 |
[5552.] |
ja es mindezt egy kb 7-8 eves tetöantennaval,es a samsung plazmaval.
azert most jött meg az ara a tv-nek. 100ezer forintot megert,ugy,hogy eredetileg mpeg2-nek volt meghirdetve,es modulfogados.
aszem itt az ideje / jövöre!!! / egy mindig tv kartyara befizetni.
erösen tesztelnek a fiuk azt latom,de remelem azert a jelszint lesz annyi,hogy siman nezhetö legyen.mert ha igen,akkor jo eselye lehet egy ujabb megrendeles halmaznak a magyarok köreben. felteve ha becsi veteli lehetöseg is lesz legalabb.bar ebben ketelkedem.
|
| |
|
|
[előzmény: (8495) sztar1, 2010-10-29 21:56:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17890. Elküldve:
2010-10-29 22:04:43 |
[5553.] |
teso eszednel vagy? jobb box nem volt a kezembe eddig! tudod mennyire banom hogy nehany evvel ezelött eladtam? azt else hiszed!
|
| |
|
[válaszok erre: #17892]
|
[előzmény: (17888) hogyhogy, 2010-10-29 21:54:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8495. Elküldve:
2010-10-29 21:56:50 |
[5554.] |
na,soprontol 50 KM-re wiener neustadt mellett a soproni ado nagyon szepen foghato!
kitünö kepminöseg es hang!
|
| |
|
[válaszok erre: #8496 #8498 #8512]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19876. Elküldve:
2010-10-29 21:02:31 |
[5555.] |
föleg mikor a lombok lehullanak :D
|
| |
|
|
[előzmény: (19874) stubyte, 2010-10-29 21:00:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3065. Elküldve:
2010-10-29 21:00:40 |
[5556.] |
a storng kb olyan mint a SkyMaster.olcso
|
| |
|
[válaszok erre: #3069]
|
[előzmény: (3063) jdeutsch, 2010-10-29 20:24:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19873. Elküldve:
2010-10-29 20:58:08 |
[5557.] |
en jelenleg csak a duna tv-t latom,de az tutko akadozik.
viszont mar nem igazan erdekel.
|
| |
|
|
[előzmény: (19871) dape, 2010-10-29 20:52:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19869. Elküldve:
2010-10-29 20:19:54 |
[5558.] |
a duna tv is akad,pedig az free,es csak mappelve van! akkor megis csak valami gond van!
|
| |
|
[válaszok erre: #19870 #19871]
|
[előzmény: (19868) dape, 2010-10-29 20:18:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23422. Elküldve:
2010-10-29 19:00:44 |
[5559.] |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
ilyenre gondolsz?
ez iPhone billentyüzet. könnyu rajta gepelni ha megszokod.
elöször nagyon sokat fogsz melle ütni! tapasztalat.
|
| |
|
|
[előzmény: (23421) Zolien, 2010-10-29 12:18:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
113. Elküldve:
2010-10-28 21:48:07 |
[5560.] |
en szerintem nem is kertem! bar nevado vagyok,de en örülök,hogy segithettem nevet adni,es cserebe nem varok semmit.
|
| |
|
[válaszok erre: #114]
|
[előzmény: (112) huni66, 2010-10-28 21:43:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23420. Elküldve:
2010-10-28 21:15:23 |
[5561.] |
köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (23419) mind_the_gap, 2010-10-28 21:02:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23418. Elküldve:
2010-10-28 21:00:12 |
[5562.] |
.trp filet mivel konvertaltok?
valami olyan erdekelne,ami jo minösegben konvertal at hd tartalmat.
egy sky / ex premiere,humax belteri merevlemezeröl lenne lementeni valo! /
elmeletileg igy lehet. asztali dvd iro nem jo,mert a scarton nem engedi ki a jelet masolas vedelem miatt
|
| |
|
[válaszok erre: #23419]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
191. Elküldve:
2010-10-26 11:39:48 |
[5563.] |
Szivesen. Amugy tegnap kuldtek emailt,mondvan nem helyes az email cim. Azzal nem kell foglalkozni!
Az mtv csatornakra is azt irtak hogy a cryptos karzyaval nem nyilik mert jelenleg a upc miatt nem tudjak azt aktivalni. Majd csak kesobb.
|
| |
|
|
[előzmény: (189) tottika, 2010-10-26 09:10:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23380. Elküldve:
2010-10-26 09:34:58 |
[5564.] |
Elmeletileg ezen keszulekek is linux alapon nyugszanak. Azert irtam a Fat32-t mert nekem a philips ezt ismeri csak fel. Ha usb fat32 felismeri,akkor elmeletileg a belso lemez is az. Termeszetesem meg egyszer mondom,ettol lehet eltero. Keress masik vinyot es azt formazd meg. Tedd bele es megmondja hogy latja vagy sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (23377) sanca2, 2010-10-26 08:24:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23376. Elküldve:
2010-10-26 08:23:03 |
[5565.] |
Van usb port a keezuleken? Ha igen,akkor egy pendrive segit! Phillips is fat32-t hasznal. Tudom,mert probaltam. Ntfs nem ismerte fel! Ha nem vagy biztos a dologban akkor varj kicsit,hatha mas valaki mast mond. Nehogy az en tevedesem okozzon karokat!
|
| |
|
|
[előzmény: (23375) sanca2, 2010-10-26 08:12:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23374. Elküldve:
2010-10-26 08:04:30 |
[5566.] |
Fat32
|
| |
|
[válaszok erre: #23375 #23377]
|
[előzmény: (23373) stubyte, 2010-10-26 07:37:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23356. Elküldve:
2010-10-25 07:47:29 |
[5567.] |
Ha ujra kell telepiteni,akkor bizony xp lemez kell! A merevlemezrol a hibas op rendszer lementese tovabbi hibakat fog generalni! Friss telepites ajanlott!
|
| |
|
|
[előzmény: (23354) nbob, 2010-10-25 04:30:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23351. Elküldve:
2010-10-24 21:46:38 |
[5568.] |
ha lassu modban csinalod akkor meg vagy 3 nap,de kissebb a hiba lehetösege.
gyors formazas kb 5 perc,de nem biztos,es lehetnek szektor hibak.
miert nem valami patricio formazoval csinalod? azok sokkal hamarabb vegeznek. nekem 500GB-ot formaz meg külsö program lassu modban 12 ora alatt.gyors modban kb 30-40 perc.
termeszetesen gep függö,hogy menyire gyors
|
| |
|
|
[előzmény: (23350) slpg590, 2010-10-24 21:39:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
186. Elküldve:
2010-10-24 21:30:52 |
[5569.] |
azt lattam en is. UniCam a neve.az összes kod rendszert tamogatja,legyen az nagra-seca-biss-vagy egyeb.
nem mertem beruhazni ra,mert bar jo,de nem sok info van rola.marmint hogy esetleg mast is tamogat-e.tudod belepiszkalas kicsit es nehany plusz ingyen csati.
technisat?nem nagyon ismerem azt a boxot,de hat kinek-kinek penztarcaja szerint.
|
| |
|
|
[előzmény: (184) kcst, 2010-10-24 21:09:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
239. Elküldve:
2010-10-24 21:25:00 |
[5570.] |
tudom,de primes is jo lehet,legalabbis remelem.
|
| |
|
|
[előzmény: (238) Rentner, 2010-10-24 21:18:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
185. Elküldve:
2010-10-24 21:12:56 |
[5571.] |
elindult az austriasat csomag! nalam mar aktiv a csomag!
|
| |
|
[válaszok erre: #189]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
237. Elküldve:
2010-10-24 21:04:59 |
[5572.] |
szerintem nekem a fej a baj. egy noname quad fej van fent jelenleg ami 0,6db-es.sajnalom azt a 40 eurot egy BU fejre.meg nem is tudom melyik lenne jobb.
most elkezdtem nezelödni kecske tipusu tükör utan,de nagyon nem akarnak megvalni töle. 3 paciensel beszeltem,akinel tolo motorral van szerelve,es igertem helyette masik antennat motorral meg felszerelessel,de nem nagyon akarnak bizniszelni.csak azt nem tudom miert.holott igazabol csak astrat neznek,de tolo motoros a felszereles,es a hazfaltol kisem lat mashova csak astrara.masik oldalra megint nem,mert aott a föut es a masik oldalon magas epület.szal nehez.igaz primfokuszos antennak,de szinte zsir uj a cuccos.
|
| |
|
[válaszok erre: #238]
|
[előzmény: (236) Rentner, 2010-10-24 20:49:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23349. Elküldve:
2010-10-24 20:53:17 |
[5573.] |
szerintem 30ezer.
en sajat magam szerzem a gepeket 0 forintert
es en rakom össze öket.
mind p4-es es 1,8 - 3 GHz procival,5.1 kartyaval, 10GB rendszer lemezzel es plusz külön adat taroloval / valtozo hogy mikor hany GB,de minimum 80GB szokott lenni amit bele teszek /
ezeket adom 20 ezer forintert.
persze eger billentyüzet nem jar hozza.
xp-vista-win7 telepitessel szoktam adni,attol függ mit kernek.
|
| |
|
|
[előzmény: (23348) Skypepi, 2010-10-24 20:40:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
235. Elküldve:
2010-10-24 20:42:06 |
[5574.] |
egyenlöre nem 2D-zek,mert a tetön hideg van,es most semmi kedvem fent ücsörögni.
annyira jutottam a multkor hogy fix antenna kent a 2D-röl a H tp-k bevillannak,de csak ugy hogy felugrik a jel erö 100%-ra majd 0%.minöseg az kb 15-20%
a ber meg sem mozdul nalam.
jelenleg az izületeim nem kivanjak a hideg tetöt.
|
| |
|
[válaszok erre: #236]
|
[előzmény: (233) Rentner, 2010-10-24 20:28:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19768. Elküldve:
2010-10-24 20:26:53 |
[5575.] |
danke. tudom hol van Batorterenye.
söt,azt hiszem keves pont van magyarorszagon,ahol meg nem jartam.
szerinted miert irtam azt amit irtam? marmint a lesz-e signal vagy sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #19770]
|
[előzmény: (19763) natomail, 2010-10-24 20:18:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|