| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
232. Elküldve:
2010-10-24 20:24:38 |
[5576.] |
kiköpött gibertini masolat! vagy nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #233 #241]
|
[előzmény: (225) jdeutsch, 2010-10-24 19:48:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19761. Elküldve:
2010-10-24 20:12:19 |
[5577.] |
nem szar az,de crt tv-re tökeletes.
en nem szeretnek ugatni,de igaza van annak aki azt irja hogy tökmindegy a feladas helye,ha a felado allomason nincs rendben minden.Batorterenye lesz az uj felado allomas? tölem lehet,de akkor maris megkerdeznem,hogy es tessek mondani,idöjarasi tartalek lesz? vagy ugyan ugy jön az esö es vastag felhö,ho felhö es maris nem lesz signal?
akkor mikron sem valoszinü
|
| |
|
[válaszok erre: #19763]
|
[előzmény: (19755) natomail, 2010-10-24 19:59:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19738. Elküldve:
2010-10-24 17:57:32 |
[5578.] |
igen,de nem fog.nekem sem ment a nem olcso tv kartya.
barki barmit ir valasznak azt addig kamunak tekintem mig nem ad bizonyitekot ra.
sorry de ez van.
mas.
szerintem hadjatok mar ezt az elöfizetöi letszamot.kamu duma az embereknek.
majd ha nem ad müsort,akkor kell gondolkodni tovabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #19739 #19746]
|
[előzmény: (19735) beteg, 2010-10-24 16:45:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23346. Elküldve:
2010-10-24 17:53:36 |
[5579.] |
kapcsold be. ha betölt,akkor rajta van a win.
|
| |
|
[válaszok erre: #23354]
|
[előzmény: (23345) nbob, 2010-10-24 17:48:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
183. Elküldve:
2010-10-24 14:03:07 |
[5580.] |
Magyarorszagon hivatalosan nincs forgalomban a HD+ fele belteri! Aki ilyet arul az feketen arulja!
Ha van nemetorszagi ismeros akkor eleg a kartya szam a lakcimhez mert ott lehet csak kartyat is venni. Ellenben mindenfele keppen kell valaki,mert ha nincs senki,akkor evente vehetsz uj kartyat ebay-en.
|
| |
|
[válaszok erre: #184]
|
[előzmény: (182) kcst, 2010-10-24 12:30:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19714. Elküldve:
2010-10-23 21:30:19 |
[5581.] |
nyugi,berakta mashova is! kis spam ürge ugy latszik.de nem sokaig
szerintem
|
| |
|
[válaszok erre: #19715]
|
[előzmény: (19713) SimLock, 2010-10-23 21:27:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6494. Elküldve:
2010-10-23 21:29:27 |
[5582.] |
nagyon el teveddtel kedves ujjonc!
ha meguszod repüles nelkül,akkor esetleg a jövöben nem kellene ilyen reklam!
minket nem erdekel az biztos
|
| |
|
[válaszok erre: #6495]
|
[előzmény: (6492) Sanctuary, 2010-10-23 21:22:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
180. Elküldve:
2010-10-22 21:46:24 |
[5583.] |
venni vehetsz ebay-en kartyat es modult is,de elöre aktivalt jobb.masreszröl sajnos igaz,jelenleg nemet orszagi cim kell hozza,de mar ausztriaban is kaphato HD+ kartya,de kizarolag belterivel! tehat osztrak cim kell hozza,es mas a regisztracio menete is.ugyanis meg kell adni a kartyahoz tartozo box adatait is!
meg van kutyulva rendesen!
keress olyan valakit aki vallalja hogy az eves dijjat befizeti neked kint nemetorszagban.
te atutalod neki bankszamlara,ö meg befizeti.
csak igy szabad vasarolni jelenleg!
|
| |
|
[válaszok erre: #181 #182]
|
[előzmény: (179) kcst, 2010-10-22 21:35:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7. Elküldve:
2010-10-22 21:34:56 |
[5584.] |
bakker hadjatok mar szegeny Zenkit.
mas.
mit ertenek orszagos terjesztes alatt? dvb-t vagy csak kabel-iptv?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2951. Elküldve:
2010-10-22 18:40:21 |
[5585.] |
csinalj uj keresest,mert nehany frekvencia valtozott
|
| |
|
|
[előzmény: (2945) dezso0724, 2010-10-22 12:46:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1789. Elküldve:
2010-10-21 21:50:51 |
[5586.] |
na es hogyan?
|
| |
|
|
[előzmény: (1788) Paradoxa, 2010-10-21 21:43:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3754. Elküldve:
2010-10-20 21:41:05 |
[5587.] |
ja tenyleg,mintha 1x linkeltem volna ilyet
|
| |
|
|
[előzmény: (3753) Gagliardo, 2010-10-20 21:36:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3751. Elküldve:
2010-10-20 21:27:50 |
[5588.] |
en nem is tudom,hogy a NanoXX-ot minek bonyolitottak meg ennyire.
na nem mondom,amikor az nds-t bevarazsoltam,akkor is volt szopas mire össze jött hozza minden,de en erröl a Jennsen fele cuccrol nem is hallottam.
nem lehet hogy az inkabb csak a nanoxx boxokra valo verzio?? egyalltalan valaki mas feltette ezt vantage vasra?
|
| |
|
[válaszok erre: #3753]
|
[előzmény: (3750) Gagliardo, 2010-10-20 21:22:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9017. Elküldve:
2010-10-20 21:14:50 |
[5589.] |
ja ertem,igy mas a leanyzo fekvese.
akkor ez ilyen miert ne kiserletezzek,ha mar ott van.
igazad van!
|
| |
|
|
[előzmény: (9014) frederik, 2010-10-20 20:59:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9012. Elküldve:
2010-10-20 20:49:18 |
[5590.] |
ha a többivel megy,akkor miert kinlodsz ezzel a routerrel?
|
| |
|
[válaszok erre: #9014]
|
[előzmény: (9011) frederik, 2010-10-20 20:47:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9003. Elküldve:
2010-10-20 19:58:58 |
[5591.] |
szerintem a leirtak alapjan,bar nem vagyok nagy dyndns szaki,de szerintem itt komunikacios hiba all fent.vagyis az adott router nem jol van beallitva,es vagy portforwald hiba van.alltalaban aki megosztogat,az java reszt lynksys routert hasznal.
|
| |
|
[válaszok erre: #9006]
|
[előzmény: (9002) frederik, 2010-10-20 19:52:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23318. Elküldve:
2010-10-20 19:25:10 |
[5592.] |
van itt humax PRHD-1000 szakertö?
tegnap este meg müködött a box,de reggel a kijelzö mar sötet volt.
az alap lap kap aramot,mert a trafo oldalon minden ok,es az S/PDIF kimenet is vilagit.ellemben a box nem reagal semmire.
erzesem szerint az ejjel valamifele frissitest fogadot a sky-tol,ami erzesem szerint nem sikerült!
miböl gondolom?
masik humax boxon neztem,es az is frissült az uj sky alltal kiküldött szoftal,es az astran megjelent kb 8 uj data tp ami a sky-hoz tartozik es frissitest nyom folyamatosan.
nincs kondi puposodas sem.
kuka vagy menthetö?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23317. Elküldve:
2010-10-20 18:37:01 |
[5593.] |
ehez nem ertek!
amugy nem rosz az oldal!
|
| |
|
|
[előzmény: (23316) hikjma, 2010-10-20 18:27:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23314. Elküldve:
2010-10-20 18:20:08 |
[5594.] |
szinten nemet! de ugyan azok a sat hirdetesek mint itt.
tehat pulse4 tv meg sat sop berlin
satöbbi
|
| |
|
[válaszok erre: #23316]
|
[előzmény: (23313) hikjma, 2010-10-20 18:08:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23310. Elküldve:
2010-10-20 17:17:29 |
[5595.] |
nalam a sat.hu eseteben nemet!
|
| |
|
[válaszok erre: #23313]
|
[előzmény: (23306) hikjma, 2010-10-19 23:04:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
178. Elküldve:
2010-10-20 08:28:54 |
[5596.] |
Na en beregisztraltam az ingyenes honapra.
Meg kell adni a nevet osztrak cimet osztrak telefonszamot kartya szamot.
A sex csatornat illetoen 3 valasztas van
1 csak az ejszakai
2 egesz napos
3 nem kered.
|
| |
|
|
[előzmény: (177) sztar1, 2010-10-17 18:07:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3743. Elküldve:
2010-10-18 20:27:47 |
[5597.] |
bitte
meg annak a tovabbi 6 szemelynek is aki letöltötte
|
| |
|
[válaszok erre: #3744]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1912. Elküldve:
2010-10-18 19:30:33 |
[5599.] |
nem mernek inkabb 16:9 formaban adni,mert szerintem a berendezesük ehez gagyi.allitolag jövöre mar HD minösegben lesz elerhetö,legalabbis börni szerint.de ebböl max feed-en vagy külföldi csatikon.
akkor azzal a jellel mit fognak kezdeni?szepen fog a hd tartalom a 4:3 modban megjelenni
|
| |
|
[válaszok erre: #1914 #1916 #1917 #1920]
|
[előzmény: (1910) hiperion, 2010-10-18 19:25:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1909. Elküldve:
2010-10-18 18:08:02 |
[5600.] |
na ja. ahogy mondod.
nem is tudom menyiert csinalna meg szerelö az efajta munkat.
|
| |
|
|
[előzmény: (1908) Atilu, 2010-10-18 18:05:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|