| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1907. Elküldve:
2010-10-18 18:05:09 |
[5601.] |
ja es meg valami! nem sertesnek szanom,de ha megsertödsz akkor majd megbekelsz!
ha 15 meter kabelt veszel 1000 forintert,akkor az igen silany minöseg!+ ha hobbibol csinalod magadnak akkor ok,de ha szerelsz is,es ugyan ezzel,hat akkor az nagyon egö lehet!
tudod miert? mert televiziozunk es digitalis jelekkel dolgozunk!
bar vegülis igazad lehet,hiszen regi szallag kabellel is lehet tökeletesen szerelni,csak a minösege nem lesz jo.
na de ez itt off.
ha gondolod szivesen elcsevegek pm-ben arrol hogy mi az amit illik es mi az amit nem ,akar hobby akar szerelö szinten!
|
| |
|
|
[előzmény: (1905) hiperion, 2010-10-18 17:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1906. Elküldve:
2010-10-18 18:00:01 |
[5602.] |
figyu,en nem veszek bovlit!
29999 volt a box,50 meter minösegi koax
uj antenna,hozza szerelveny.
azert en tudom mit menyiert vettem,elhiheted.
|
| |
|
[válaszok erre: #1908]
|
[előzmény: (1905) hiperion, 2010-10-18 17:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1902. Elküldve:
2010-10-18 14:24:44 |
[5603.] |
nem beszelve arrol a plusz tenyezöröl,hogy a mindig tv ha el is erhetö,akkor is minimum 50 ezer forint a belteri antenna kabel csatlakozok együttes ara,es akkor meg csak a sima fta boxrol beszelünk.
itt megint az idösebb korosztaly kerül hatranyba,mert velük szurnak ki folyamatosan.60-70 eves emberek mar nem igazan ertik a mai technikat.
sajnos tapasztalat!
apamnak szereltem önköltsegi aron mindig tv-t es a szereles utan 2 nappal mar bajok voltak.az egy dolog hogy el allitotta,de az infra vevöt meg le is takarta,mondvan zavarja a kijelzö,mert nagyon fenyes. 56 eves az öreg,es nehez eset. tehat ez a gond!
ja es miert szereltem neki? mert tanyan lakik,es oda nem megy ki a kabel tv szerelni,holott kb 1 kilometer a betonut tavolsaga,es ott a vegeig kiepitettek,de a maradek 1 kilometer / megkerdeztem! / 300 ezer forintert csinaltak volna meg!
akkor hol is vagyunk?15-20 csatorna nezhetösege 300 ezerbe kerül?
tehat nem kell felteni a kabeleseket,mert böven pofatlanok!söt minösegileg is a beka segge alatt vannak.
|
| |
|
[válaszok erre: #1904 #1905]
|
[előzmény: (1899) scorpyo, 2010-10-18 12:32:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1897. Elküldve:
2010-10-18 11:39:23 |
[5604.] |
Persze,keresel masik szolgalltatot.
Akkor tipegjel le szepen gadorosra vagy eperjesre,ahol kis falu es egy szolg van csak. Arrol mar nem is irok, higy sok embernek munkaja alig van a tersegben es nem tud kigazdalkodni plusz x ezer forintot muholdas tv-re, mert mar igyis alig van penze elni.
Elhiszem hogy nagyvarosban maskent van.
|
| |
|
[válaszok erre: #1898]
|
[előzmény: (1889) visual, 2010-10-18 09:45:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1880. Elküldve:
2010-10-17 21:00:09 |
[5605.] |
röviden es tömören
majd ha az emberek java resze kepes lesz szellemileg felfogni,hogy nem kellene olyan olyan dolgokert fizetni amiert nem kap ertelmes tartalmat,akkor majd megvaltozna a csatornak hozza allasa.
pelda
talan sokan lattak mar sky program csomagot,ahol a csatorna a befolyo havi elöfizetesi dijbol nyujtja a reklam mentes programot,es szepen müködik a dolog.
ellemben mi van nalunk? nalatok?
elöfizetes,es meg több reklam! mindez horribilis penzekert havonta!meg logo es karika tenger! akkor miröl is van szo??lehet csatornat inditani,es elöfizetni is ra.termeszetesen kell közszolgalati tv is es kereskedelmi is,de mind ezt part semlegesen kellene,es lehet ugy csinalni mint az orf.havi 10 euro az elöfizetesi dijj es ezert kapsz orf1-2-1HD-2HD atv puls4 austria9 csatornakat. kereskedelmi es közszolgalati egyben.aki nem engedheti meg maganak a müholdas vetelt,az földi dvb-t csomagban ugyan ezt megkapja dijjmentesen.
extra csomag igeny nincs es nem is lesz.
amit indit az orf / austriasat / az kb olyan mint az olcso tv kategoria. nemi plusz penzert megkaphatja.termeszetesen a bekerülö csatornak szinten ugymond reklam mentesek / kivetel ezalol az mtv zenei csomag ugya,ahol 3 zene 5 perc reklam van /
szoval fel kellene nöni!
en mar annak is örülök,hogy a palikot nem hallom a f1 alatt.igaz az ujak is gyengek,de ez a minöseg a csatornanal.
szoval penz ide-oda,de ezt nektek kellene eldönteni,hogy kell-e vagy nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #1882 #1883]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3737. Elküldve:
2010-10-17 20:20:19 |
[5606.] |
na ez bajos mezei felhasznalonak.akkor van ertelme,ha tudod hol akad el.
f2f2 tud adni olyan cuccost amivel letudod szedni a te boot sectorod,es elküldöd neki.ö es stubyte a profi ebben!
nekem nem volt ra szüksegem,mert kinosan ügyeltem a szektor sertetlensegere.marmint hogy igyekeztem nem bele kotoraszni abba,amihez nem ertettem.
|
| |
|
[válaszok erre: #3738]
|
[előzmény: (3736) -bigduck-, 2010-10-17 20:13:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
177. Elküldve:
2010-10-17 18:07:40 |
[5608.] |
igen.teszthonapot kerhetsz,de utanna fizetös lesz! na nem draga,de egyenlöre meg nem talaltam arat.az viszont mar lakcimhez kötött!
tehat legalabb azt kell ismerned,aki neven van a kartya!felteve ha hasznaltan vetted,de aktivan!
|
| |
|
[válaszok erre: #178]
|
[előzmény: (176) tottika, 2010-10-17 17:59:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3732. Elküldve:
2010-10-17 17:40:36 |
[5609.] |
ez azt jelenti hogy az utolso feltöltött szoftver nem tudott a boot szektorban valamit felül irni.
ez abban az esetben jelentkezik,ha korabban valamilyen szoftver verziot sikertelenül probaltunk feltenni,vagy feltöltes közben egy varatlan hiba lepett fel a komunikacioban a box es usb tarolo között.ez lehet az adott usb ezköz szektor hibaly is!
ebben az esetben egy lehetseges mod van a boot sektor javitasara,ha eredeti gyari szoftvert töltünk fel / lehetöleg a legutolsot,mert az tartalmaz javitasokat / es ha ez felment,de a hiba tovabra is fenn all,akkor ujbol fel kell tölteni.
valo igaz,hogy a boot sektor az egyik leg serülekenyebb pontja a boxoknak,ide ertve mas kategoriakat is.ezert nem javallott a szoftverben valo turkalas modositas,vagy barmely adat megvaltoztatasa hozza nem ertö szemely reszere.
sajnos az ugynevezett emus szoftok sok verzioja tartalmaz modositasokat,es emiatt nem megbizhato.
|
| |
|
[válaszok erre: #3736]
|
[előzmény: (3730) -bigduck-, 2010-10-17 15:41:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23243. Elküldve:
2010-10-15 18:30:00 |
[5611.] |
nem is varok! csak igy a kis monitoron nezni szörnyü!
hangot kitudom vinni az erösitöre.
harman/kardon HK3380-as van.az szepen muzsikal.csak a kep a kerdes,menyire lesz szar a plazman.
|
| |
|
|
[előzmény: (23241) sat_nobody, 2010-10-15 12:22:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23239. Elküldve:
2010-10-14 20:56:18 |
[5612.] |
a gep egy asus eee pc 1005PE tipus.
masik monitort siman tamogatja,tehat amint radugom,azonnal van kep.
szeretnem radugni a plazmara,a letöltött filmeket megnezni.na meg netezni.csak nem vagyok biztos benne hogy milyen kabel a jo.sajnos megepiteni nem tudom,mert meg egy nyomorut forrasztom sincs,meg lenyegeben lehet kapni keszen is,csak az a kerdes hogy melyik verzio a jo.
|
| |
|
[válaszok erre: #23241]
|
[előzmény: (23238) sat_nobody, 2010-10-14 20:51:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23234. Elküldve:
2010-10-14 19:24:55 |
[5613.] |
kerdes a következö:
hogyan vigyük at a laptop kepet olyan tv-re amin nincs vga bemenet?
viszont a laptop tud adni kimenö jelet,mert van neki vga kimenete.
han nem erdekes,csak a kép!!!
ötletek??
rca,hdmi usb?
|
| |
|
[válaszok erre: #23235 #23238]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1612. Elküldve:
2010-10-13 21:04:28 |
[5614.] |
komoly?
|
| |
|
|
[előzmény: (1606) decis, 2010-10-13 18:55:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
742. Elküldve:
2010-10-13 20:18:13 |
[5615.] |
nem tudom,mert tiestot nem igazan halgatok.valahogy nem jön be a stilusa.
söt nem igazan halgatom azt a tuctuc zenet sem,amiben nincs szöveg,csak ugyan az a zenei resznek nevezett hangok egyvelege ismetli egymast,amitöl kb 10 perc mulva hanyni tudnak,mert erdemi informaciot nem sugaroz a lazitashoz es vagy kikapcsolodashoz.viszont annal több agressziot es energetikus fejbologatast idez elö.gondolok itt arra a pillanatra,mikor mar erösen ittas allapotban nehany egyen,eme tuc-özön ismetlödö ütemere,egyszer csak elveszti a kontrolt önmaga es környezete felett,majd beleköt az ajtoban allo nem eppen kisdarab kidobo emberbe.es vagy a következö eset törtenik meg velük!
http://www.youtube.com/watch?v=xlLK2bxBrDc&feature=player_embedded
|
| |
|
|
[előzmény: (739) decis, 2010-10-13 18:23:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23222. Elküldve:
2010-10-13 19:27:39 |
[5616.] |
nem kell feltetlen ujra telepiteni,de vista alatt erdemes olyan felhasznalo nevet hasznalni,ami nehezen azonosithato.
hiszen minden gep tarolja a bejelentkezeshez szükseges informaciokat,mert enelkül is elindul a rendszer,de nem lehet hozzaferni ha a jelszot nem ismered.
lehet hasznalni ugymond fake jelszo megjelenitöt,ami ugyan olyan mint a vista indito kepernyöje,de ha te azt ütöd be hogy pl admin,akkor a haterben egy elöre megadott jelszo ütödik be,ezzel megtevesztve az illetektelen felhasznalot.
lenyeg,hogy olyan masok szamara logikatlan jelszot hasznaljunk,amit nem tartanak realisnak,hogy azt hidjek ez a valos jelszo.
pl hasznalhatod ezt
VarmLitt
van ertelmes jelentese? nem nagyon.könnyü es megjegyezhetö.
a vistat meg nem kell ujra telepiteni,csak a nodot lödd ki! hidd el,az okozza a bajt jelenleg!
|
| |
|
[válaszok erre: #23231]
|
[előzmény: (23216) letaylajos, 2010-10-13 18:31:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
738. Elküldve:
2010-10-13 18:21:56 |
[5617.] |
igen,lattam hogy meg mindig fta.de addig jo amig az,legalabbis annak aki szereti huzamosabb idelyig ezeket a zeneket.
en mostansag a nillesaton levö
Melody Arabia
Melody Hits
MTV Arabia csatornakat nezem,de van meg ott nehany zene csatorna,es megvallom nem is rossz.mind tartalmilag,mind minösegileg.
de hasonlo a NatGeo music is,bar azon inkabb ismeretlenebb elöadok vannak es nem sokat jatszott zenek.
|
| |
|
[válaszok erre: #739]
|
[előzmény: (735) drogos, 2010-10-13 16:37:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23215. Elküldve:
2010-10-13 18:16:48 |
[5618.] |
allitolag a nod bizonyos verzioi hibasan frissültek.de lehet valaki tenyleg belepiszkalt.
|
| |
|
[válaszok erre: #23216]
|
[előzmény: (23214) letaylajos, 2010-10-13 17:37:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23211. Elküldve:
2010-10-13 16:28:31 |
[5619.] |
NOD a ludas! safe modban kapcsold ki az auto inditasat es utanna el kell induljon.
mas is panaszkodott ilyen hibara,es ezt a valaszt kapta.
|
| |
|
[válaszok erre: #23214]
|
[előzmény: (23207) letaylajos, 2010-10-13 15:09:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23210. Elküldve:
2010-10-13 16:26:39 |
[5620.] |
http://ztracker.biz/
ha regisztralsz akkor letöltheted!
ha 3 honapig inaktiv vagy akkor kirugnak! ha az atlagod 0,6 alatt van tartosan akkor is kirugnak,de elötte megvonjak a letöltes jogat.
persze ez akkor fordul elö ha nem seedels.
ha valamit letöltesz,akkor azt köteles vagy teljes egeszben vissza seedelni,külömben kirugnak!
a the piratebay torrent viszont free,ott is fent van biztos.
|
| |
|
|
[előzmény: (23208) Zenki, 2010-10-13 15:53:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5801. Elküldve:
2010-10-12 18:32:42 |
[5621.] |
jelen esetben a gibertini hatlap mehanikara gondolsz?
draga a termek,de azert nem 2cm-es lapos vasbol kellene gyartaniuk.vagy lenyegeben a tükör az cirka 5-8 ezer forint,a többi meg a marka dijja?
hiszen noname 120-ast is tudok venni 10 ezer forintert,es ugyan azt hozza mint ez.söt meeg könnyebb is.
|
| |
|
|
[előzmény: (5800) version, 2010-10-12 17:00:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23165. Elküldve:
2010-10-11 18:44:16 |
[5622.] |
opera alatt negyon lassan töltödik be,de kep nem is valtozik!
|
| |
|
[válaszok erre: #23166]
|
[előzmény: (23162) Robertooo, 2010-10-11 18:24:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23159. Elküldve:
2010-10-10 20:18:14 |
[5623.] |
ok.magyarul nem lattam,csak angolul.
|
| |
|
|
[előzmény: (23158) Suede, 2010-10-10 20:11:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23155. Elküldve:
2010-10-10 19:27:18 |
[5625.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (23153) himi, 2010-10-10 19:19:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|