| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23149. Elküldve:
2010-10-10 19:03:39 |
[5626.] |
meg valamit,aztan kussolok.
rengeteget irok iphone-rol.habar tamogatja a magyar karaktereket,elegge lelassitja az irast es neha nem is sikerül azt a karaktert beutni amit szeretnek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23147. Elküldve:
2010-10-10 18:56:25 |
[5627.] |
hat... bar hat szoval nem kezdünk mondatot,de akkor is,ha valaki nem tud ertelmezni egy mondatot,holott ugyan ekezet nelkül irodot,akkor szerintem az kezdje ujra a magyar nyelv tanulasat.
azt meg megertem,hogy a közelmultban egy roman,aki nem tud magyarul azt kerdezte tölem angolul hogy hol van magyarorszagon az a telepules amit ugy hivnak, hogy kigyarat.
kigyarat?? vagyis Kijárat! amit autopalyan lathatsz tablan!
|
| |
|
[válaszok erre: #23153]
|
[előzmény: (23146) himi, 2010-10-10 18:43:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23145. Elküldve:
2010-10-10 18:33:36 |
[5628.] |
ugyan mar.en sem irok ekezettel! felesleges is lenne,mert sokszor igy is hasznalok olyan karaktereket a nemet szövegekben,amit nem is kellene.
aki 2-3 nyelven beszel,az nem mindig figyel az ekezetekre.
szerintem sokszor tanult emberek nem tudnak ertelmesen irni,nem hogy helyesen.
amugy meg sok ember ir mas orszagbol ide is.akar helyesen akar helytelenul,de magyarul.
|
| |
|
[válaszok erre: #23146]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5798. Elküldve:
2010-10-10 16:32:53 |
[5629.] |
nalam is tetön van. sajnos az a kis resz szerintem elenyeszö sulyu,ezert nem eri meg kivagni.
|
| |
|
[válaszok erre: #5800]
|
[előzmény: (5797) sapi100, 2010-10-10 16:29:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5796. Elküldve:
2010-10-10 16:11:13 |
[5630.] |
akkor valszeg nalam anyaghibas a csonk.de kibaxtam vele.vagy magammal.
csöbilincsel megfogattam,es vissza tettem.vegülis megy tovabb,de nem sok jövöt igerek neki.
csak azt tudnam legalabb,hogy a hatlap felfogatasat hogy tudnam kicserelni.marmint azt a gyari csöre szerelhetö tartoelemet.
ha valahol lehet-lehetne kapni hagyomanyos felfogatast,ami jo ehez akkor az jo lenne.ez a satu pofa megoldas egy rakas kaka.a hagyomanyos rögzites,mint a motoron,na az a tuti.
|
| |
|
[válaszok erre: #5797]
|
[előzmény: (5795) sapi100, 2010-10-10 15:51:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5791. Elküldve:
2010-10-10 09:10:16 |
[5631.] |
Mar reg nem digipowert hasznalok, csak nem volt atirva. Jager tipust vettem utoljara. Leirasa szerint 140 cm amit elbir. Ellemben a csonk egy silany minoseg es nyakban eltort.
|
| |
|
[válaszok erre: #5792]
|
[előzmény: (5790) version, 2010-10-10 08:21:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5789. Elküldve:
2010-10-10 07:40:47 |
[5632.] |
szerintem is szep munka.
nekem ilyen lehetöseg nincs,mert sem felszerelesem nincs hozza,sem mühely.
valoban nehez a hatlap mehanika,es ami a legrosszabb,az maga a gyari bilincs rendszer amivel oszlophoz fogatod.
ha idekint akarnak uj hatlapot csinaltatni,akkor annak az arabol vehetnek egy teljesen uj 150-es gibertinit!
ugyanis ilyen dolgokat nehez es draga penzert csinalnak.
nem tudom mi lenne jobb.
vagjam le a francba,es vegyek inkabb wawefront antennat ami 16 holdat hoz 1 pozicioval,vagy uj motor?
attol felek az olvasottak alapjan,hogy a wawefront antenna fejenkent 90cm-t hoz,tehat a Badr es nillesat nem fog jönni sehogy.
|
| |
|
[válaszok erre: #5790]
|
[előzmény: (5786) skystar, 2010-10-10 02:03:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5784. Elküldve:
2010-10-09 21:32:59 |
[5633.] |
valaki ajanljon mar egy jo motort a gibertinihez.
vegyük figyelembe hogy nincs lehetöseg a tolo motorra es a plusz kabelezesre.viszont az antenna nehez.
|
| |
|
[válaszok erre: #5785 #5795]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5782. Elküldve:
2010-10-09 18:00:56 |
[5635.] |
na szerencsesen eltört a motorom csonkja!
ha valakit erdekel maga a motor,akkor lehet ra licitalni! a motor maga teljesen ep,es müködik!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1740. Elküldve:
2010-10-09 14:01:00 |
[5636.] |
Plazma beeges? Na errol latnak szivese kepet! Marcsak azert is mivel beeges elleni vedelem van benne. A regi tipus talan ezt nem tudta,de az ujak mind tudjak.
|
| |
|
[válaszok erre: #1741]
|
[előzmény: (1739) jdeutsch, 2010-10-09 13:50:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1410. Elküldve:
2010-10-08 19:36:23 |
[5637.] |
de ott hol is van a 12130??
na ez az amiert irtam!
lehet csak kimaradt,de lehet megsem jön a kecskevel?
amugy nem viccböl irtam,csak direkt nem irtam valamit.
125-össel az emlitett frekin a fox series majdnem hogy folyamatosan szetesik.tehat inkabb pont erre kene rafeküdnötök,sokidövel rendelkezöknek,es ezeket tesztelgetni,hogy mi az a legkisebb meret amivel meg van nemi tartalek.
mint irtam,elhiszem hogy szepen jön ejjel nappal a 3 meteres antennaval,de ez lenyegeben csak nektek siker elmeny!
ennyi erövel a 3 meteres antennad hozza az 1°-rol a c savot is!
tudod,nem vagyok hitetlen,de azert neha nemi kepet is be dobhatnal a szaraz szamok melle!
tudod screenshot.
es tenyleg nem kötözködesnek szanom!
csak igy ertelmetlen vadaszgatasra szanni az idöt,mert elkeseredik a lelkes amatör,hogy ha te 3 meterrel vagy kecskevel hozol valamit,akkor masnak mar ugysincs eselye.
tudod miert? mert lehet egy mezei 140 cm is eleg a 2D-re is,de mar itt is mindenki mabo meg kecske pasztor.
hova tünt az a regi forum feeling?
|
| |
|
[válaszok erre: #1411 #1412 #1413 #1414 #1415 #1416 #1417 #1418]
|
[előzmény: (1409) sanca2, 2010-10-08 19:21:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1735. Elküldve:
2010-10-08 19:20:32 |
[5638.] |
en ugyan meg nem mertem meg hogy nalam a samsung plazma mennyit fogyaszt,de szerintem elenyeszö az a külömbseg amivel esetleg több egy lcd vagy led-hez kepest
elöször is azon kell elgondolkodni,hogy mire is kell a tv. siman napi hasznalatra,vagy csak felvagasnak a faluban.
milyen szolgalltatonal van elöfizetesünk?
digi upc thome hello hd avagy valamilyen kabel-ip tv.
meg kell nezni,hogy milyen minöseget ad visza az adott keszülek az adott esetben.
ha crt tv-n kockakat latunk,akkor az lcd-led-plazma többet fog vissza adni a kockakbol is.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1408. Elküldve:
2010-10-08 19:12:24 |
[5639.] |
12130 V 90/100%
nem azert de ezt az en 125-ösöm is hozza szepen.
nem akarok kötözködni,de ertelmetlen ez a 3 meteres antennaval valo meregetes.120-cm legyen az alja. azzal mit huzol le!
sok ember nem engedheti meg a 3 meteres antennat!
|
| |
|
[válaszok erre: #1409]
|
[előzmény: (1407) sanca2, 2010-10-07 18:37:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19592. Elküldve:
2010-10-07 21:34:20 |
[5640.] |
prinz. oder prinzessin
aber dem topik ist langsamm seer off.
hehe
|
| |
|
[válaszok erre: #19593]
|
[előzmény: (19591) Rentner, 2010-10-07 21:26:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19590. Elküldve:
2010-10-07 21:26:20 |
[5641.] |
marmint müholdas internet es telefon?
na azert az mar draga lenne nekem is!
|
| |
|
|
[előzmény: (19588) gerimur, 2010-10-07 21:04:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8479. Elküldve:
2010-10-07 20:09:58 |
[5642.] |
na ugorjunk neki meg 1x
nem a magyar erdekel! az jön holdrol,es vagy analog.
osztrak 2 mux jön.
markiza tv joj es tarsai ugyszinten jönnek,de ezen kivül van-e meg valami mas lehetöseg?
ez erdekelne.
|
| |
|
[válaszok erre: #8480 #8485]
|
[előzmény: (8478) milan1991, 2010-10-07 20:03:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8476. Elküldve:
2010-10-06 21:58:11 |
[5643.] |
köszi,bar igazabol nem erre gondoltam.
|
| |
|
[válaszok erre: #8478]
|
[előzmény: (8475) milan1991, 2010-10-06 21:34:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16716. Elküldve:
2010-10-05 18:00:55 |
[5644.] |
szentes nem fed le azert akkora területet.szerintem
|
| |
|
[válaszok erre: #16747]
|
[előzmény: (16715) KWP, 2010-10-05 17:55:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23097. Elküldve:
2010-10-05 17:54:04 |
[5645.] |
Nagypapa horgászik a nyolc éves unokájával, és az öreg rágyújt, mire a kissrác:
- Nagypapa, kaphatnék én is egy cigit?
- Eléri a farkad a segged?
- Nem.
- Akkor még kicsi vagy te ehhez.
Horgásznak tovább, egy idő után az öreg kinyit egy doboz sört. A srác megint megszólítja:
- Nagypapa, kaphatnék én is egy sört?
- Eléri a farkad a segged?
- Nem.
- Akkor kicsi vagy te még ehhez.
A srác morog magában, de aztán előveszi az anyukája pakolta sütiket, és
enni kezd. Az öreg odafordul hozzá:
- Kaphatok én is a sütikből?
Mire a kis srác:
- Eléri a farkad a segged?
A papa önelégülten:
- Bizony, hogy eléri!
- Na, akkor baszd meg magad, mert ebből egy darabot nem eszel.
|
| |
|
[válaszok erre: #23101]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4754. Elküldve:
2010-10-05 17:50:30 |
[5646.] |
igen,de csak az 1 oras csusztatast! ha elöben akarod nezni,akkor bizony emelt dijjas sms-el kell fizetni,nem is keveset.
|
| |
|
[válaszok erre: #4755]
|
[előzmény: (4753) erik.dj, 2010-10-05 13:56:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8061. Elküldve:
2010-10-04 22:12:56 |
[5647.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (8060) sztar1, 2010-10-04 22:04:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8060. Elküldve:
2010-10-04 22:04:58 |
[5649.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #8061]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8059. Elküldve:
2010-10-04 21:32:35 |
[5650.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|