| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23092. Elküldve:
2010-10-04 21:16:39 |
[5651.] |
Bluedragon warez. De nincs free regisztracio jelenleg Max olvasni tudod a publikus topikokat
|
| |
|
|
[előzmény: (23091) Zolien, 2010-10-04 20:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8474. Elküldve:
2010-10-04 20:40:33 |
[5652.] |
valoban nem irtam.
wiener neustadt
|
| |
|
[válaszok erre: #8475]
|
[előzmény: (8473) milan1991, 2010-10-04 20:37:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23090. Elküldve:
2010-10-04 20:39:12 |
[5653.] |
idezet egy masik forumrol sajnos szo szerint!
,, Valaki tudna segiteni hiszen van DIGI beltérim és hovba kell beírni a kodokat hogy tudjak fogni más csatornákat? ´´
lehet ezt még fokozni?
neha sajnalom az ilyen embereket,es legszivesebben kifutnak a vilagbol.
|
| |
|
[válaszok erre: #23091]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3716. Elküldve:
2010-10-04 19:34:23 |
[5654.] |
amig garancialis nincs is vele baj.szinte semmi.
lenyeg,hogy a boot sektor ne serüljön meg.
felelötlenül nem szabad ra töltögetni.igaz ez pl avi formatumra,ami ha nem megfelelö,akkor azonnali boot lesz a veg.több esetben ez valamit hazavaghat a boxban.
nekem a samsung tv vagta haza a tunert.amikor kikapcsoltam a tv-t akkor ö a boxot is kikapcsolta.persze csak akkor ha hdmi-vel volt összekötve.namarmost,a napi 4-5 boot siman megvolt,ezert kinyirta a tunert.mai napig nem tudtam rajönni hogy miert csinalta ezt.most a dm500hd-t nem tudja kapcsolgatni,mert az magas ivben lexarja,mit akar a tv.akkor kapcsol ki ha en azt mondom neki.
nekem a tuner egyebkent is feltünöen melegedett,tehat valahol szamitottam ra.
|
| |
|
|
[előzmény: (3715) natomail, 2010-10-04 19:14:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3713. Elküldve:
2010-10-04 19:01:11 |
[5655.] |
eladtam? nem,nem sikerült! nekem a tuner döglött meg benne,meg az eredeti tavot a buta kutya gumi csontnak nezte es megfujta.
mire eszre vettem mar menthetetlen volt
amugy van nanoxx boxom is,ami szinten tuner hibas,de üzemkepes.
|
| |
|
[válaszok erre: #3715]
|
[előzmény: (3712) -bigduck-, 2010-10-04 18:59:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8472. Elküldve:
2010-10-04 18:59:26 |
[5656.] |
ausztriabol milyen veteli lehetösegek vannak?
markiza,tv joj , stv1 stv2 jön.
ezen kivül?
termeszetesen az osztrak mux jön minden iranybol.
erdemes egyalltalan kiserletezni?
|
| |
|
[válaszok erre: #8473]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3711. Elküldve:
2010-10-04 18:56:26 |
[5657.] |
nem kell kukazni! siman egy kondi döglött meg benne! nem tud feltöltödni es nem tud elegendö aramot generalni,hogy a boot sikeresen vegbe menjen! de ha kukazni akarod akkor 5000-et tudok erte adni.alkatresznek jo nagyon. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #3712]
|
[előzmény: (3710) -bigduck-, 2010-10-04 18:29:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19578. Elküldve:
2010-10-04 17:54:30 |
[5658.] |
nem tudom,nekem ezt mondta telefonon tört magyarsaggal.
ezt irtam mar tegnap is,hogy szerintem olcso tv kartyarol van szo.
nem buheralt kartya ez hanem sima olcso tv kartya,amit lehet upgradelni,es igy jön ki a 37 csatorna.bar akkor sem ertem mi a 37 csatorna.vagy en szamolok rosszul vagy total analfa beta vagyok,de max akkor van 37,ha beleszamolom az összes eurosport hd csatornat.
allitolag üzletember,es van több ilyen kartyaja is.
|
| |
|
[válaszok erre: #19579 #19580]
|
[előzmény: (19572) espat, 2010-10-04 11:24:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19570. Elküldve:
2010-10-04 08:56:05 |
[5659.] |
Olcso tv kartya! Megkerdeztem! Vannak csatornak amik oroke nyilnak, van ami fel evig! Utanna a bankszamlara kell utalni a penzt es a hello ha bekapcsolja!
|
| |
|
[válaszok erre: #19572]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19568. Elküldve:
2010-10-03 21:21:48 |
[5660.] |
szerintem kamu!
|
| |
|
|
[előzmény: (19567) Cycogerald, 2010-10-03 21:18:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19566. Elküldve:
2010-10-03 20:56:47 |
[5661.] |
biztos jol ertetted?
70 euro az ha atszamolod,akkor az olcso tv kartyanak az ara!
|
| |
|
[válaszok erre: #19567]
|
[előzmény: (19565) Cycogerald, 2010-10-03 20:33:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1834. Elküldve:
2010-10-03 18:41:18 |
[5662.] |
kezd nevetseges lenni hogy napok ota elvitaztok ezen a fizetek-nem fizetek dolgon.
azt eszre vette valaki,hogy a lakossag hany %-a van itt a forumon?
az orszag több mint 3/4-e nem is tud erröl semmit!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5753. Elküldve:
2010-10-03 18:11:26 |
[5663.] |
egy ujabb image!
ez az LT6½ OE1.6 for DM500HD
nem,nem karakter hiba! ez az image neve!
termeszetesen 800HD is kompatibilis!
mit is tud? nos ezt:
MAJOR CHANGES
Openembedded
OE 1.6
Drivers:
DM8000HD PVR, DM800HD,DM500HD 20100623
DM7025 20100804
Secondstage:
DM8000HD PVR, DM800HD, DM7025 #76
DM500HD #79
Enigma2:
20100930 Experimental
LT revision:
3430
Note 1!
If you have the device connected during boot then it will be mounted by /etc/fstab and in such case mountpoints below will be used. This is for your harddisc and if you choose to use LT Link Manager or LT EPG Cachelink Manager with CF or USB Stick.
Hotplug, devices you insert when Enigma2 is running, is handled by autofs and all thoose devices are mounted at /autofs and use the devicename from /dev like /autofs/sda1
DM8000HD PVR
/dev/hdda1 /media/hdd auto defaults 0 0
/dev/card_sd1 /media/sd auto defaults 0 0
/dev/card_cf1 /media/cf auto defaults 0 0
/dev/card_sm1 /media/sm auto defaults 0 0
/dev/card_ms1 /media/ms auto defaults 0 0
/dev/usb_lower1 /media/usb auto defaults 0 0
/dev/usb_upper1 /media/usb1 auto defaults 0 0
/dev/usb_front1 /media/usb2 auto defaults 0 0
/dev/usb_internal1 /media/usb3 auto defaults 0 0
DM800HD
/dev/hdda1 /media/hdd auto defaults 0 0
/dev/usb_lower1 /media/usb auto defaults 0 0
/dev/usb_upper1 /media/usb1 auto defaults 0 0
DM500HD
/dev/hdda1 /media/hdd auto defaults 0 0
/dev/usb_internal1 /media/usb auto defaults 0 0
/dev/usb_external1 /media/usb1 auto defaults 0 0
DM7025 (do not use USB on dm7025)
/dev/sda1 /media/hdd auto defaults 0 0
/dev/sdc1 /media/cf auto defaults 0 0
If you rebuild your dm500hd to activate USB we recommend that you add some kind of over-current protection since otherwise you can destroy your box!
LT Team takes no responsibility for your box if you modify it and be aware that your Warranty will be void.
Note 2!
Since this is image is based on LT7's code the LT Link Manager controlfile is not lt6links.cfg anymore it is now lt7links.cfg
Note 3!
DM7025 image is experimental and might not work yet. No further support for this image will be given.
A big special thanx to all the Beta testers involved! Those are the "behind-the-scene" heroes trying to make us all better: t40t40, Leatherface, Jimdefruit, zumzum, acid-burn, dream_dxb, emitec, psykix, Vlad, Zenox, Zeranovsky, ~Ryu~, AVR-rulez, hassogava, s_a and all the others that i might forget...
Best regards
/LT-Team®
http://www.sat-ulc.eu/local_links.php?action=jump&catid=2486&id=181374
|
| |
|
[válaszok erre: #5754]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5723. Elküldve:
2010-10-01 21:22:50 |
[5666.] |
ebböl jelenleg nincs klon verzio! legalabbis nem talalkoztam vele.de ha cimet tudsz adni akkor esetleg meglehetne nezni.
|
| |
|
[válaszok erre: #5725 #5737]
|
[előzmény: (5722) mumububu, 2010-10-01 21:20:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23081. Elküldve:
2010-10-01 21:20:52 |
[5667.] |
lenyegeben ha tönkre megy,akkor rend szerint a fej es vagy a fejet mozgato mehanika adja meg magat.
megoldas erre az lehet,ha jo marka,es neked is megfelel az elvarasoknak,akkor egy tartalekot beszerezni belöle.alltalaban ausztriaban,a hasznalt piacon 10-50 euro között barmi fele marka beszerezhetö. flomarkt szinte minden települesen van,es alltalaban szombat vasarnap reggel 7-13 ig vannak nyitva!
|
| |
|
|
[előzmény: (23077) zoro67, 2010-10-01 20:30:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
733. Elküldve:
2010-10-01 20:57:16 |
[5668.] |
allitolag mar csak a hetvegen lesz fta a dance tv.hetfötöl kodolni fogjak.mint minden jo csatornat.
|
| |
|
[válaszok erre: #734]
|
[előzmény: (732) drogos, 2010-10-01 20:46:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5719. Elküldve:
2010-09-30 21:15:44 |
[5669.] |
Peter Pan Neverland 2.0 - the fairytale continues
Our enigma2 adventure started long ago and its been time to give enigma2, dreambox and PP menu a needed overhaul
in order to get better functionality and better use of the new opportunities that Enigma2 offers now.
The new Neverland menu structure has got the same simplicity as you know from Peter Pan Menu
its works much quicker and together with some useful extensions it makes using the dreambox more logical.
New PP stuff: AutoCam - BoxKey Genarator - Satellite XML Generator - InfoCenter - Password Reset - Save TimeShift
Redesigned PP Plugin manager and download - default skin work with all CVS skins - WebInterface with Neverland WebTV 16:9
New integrated addons are: Merlin EPG - Rytec EPG Import - File Browser - Network Browser
- ExtremeInfo - ServiceOrbitalPosition - MaxTemp - ChannelSelectionExtraInfo - Picon2
Images comes with our new PP mod of Kerni-HD1R2 skin, with new renders and with a lot of plugins screens.
Big Thanks goes to all you addon developers - please keep it coming.
General Images Information:
Peter Pan Neverland v2.0 oe1.6
based on dmm experimental image:
DMM plugins from 25.09.2010
DMM skin from 25.09.2010
PP-Plugins from 25.09.2010
Preinstalled:
# 2SUB Subtitles 3.01.00
# CCcam 2.1.4
# Cutlist Editor
# EPGImport
# Graph Multi EPG PPmod
# HOME MediaCenter PPmod
# IMDb Details
# M-xmltv-EPG
# MerlinEPG
# Mplug e2
# Movie Tagger
# My Tube Player
# Picture Player
# WebInterface 1.6rc3 PPmod
# Permanent Timeshift
# ShoutCast
# VLC Video Player
# WeatherPlugin
System plugins:
# AIO-Grab
# Autofs
# Busybox 1.0.1
# CDRkit
# CommonInterface Assignment
# Frontprocessorupgrade
# Genuine Dreambox
# GraphMultiEPG PPmod
# Hotplug
# Keyboard EN, DE, DK/NO on DE
# Media Scanner
# Network Wizard
# Network Browser
# Mount Manager
# Parental Control
# Positionersetup
# Satfinder
# Screen Adjustment
# Skinselector
# Software Manager
# Tuxtxt 1.95
# Video Fine-Tuning
# Wirelesslan
Note:
Only know bug: This image is so hot we had to give it away before the translation's files were updated.
Peter Pan welcomes you on board, we hope you will enjoy our new images.
2010.09.25
Your Peter Pan Team
http://www.sat-ulc.eu/local_links.php?action=jump&catid=2486&id=181274
|
| |
|
[válaszok erre: #5720]
|
[előzmény: (5718) sztar1, 2010-09-30 21:11:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5718. Elküldve:
2010-09-30 21:11:47 |
[5670.] |
a dm500hd hogy a francba felejtheti el a motor poziciot??
reggel volt egy kis aramszünet,mert egy haztartasi gep kiverte a biztositekot.
most ültem le hogy na tv-t nezek,es sehol semmi.egyböl megyek fel a tetöre,de motor villog hogy minden ok,szerinte az amoson van.
boxot nezem,semmi jel. gyors kerese indit,es a box a 4° helyett a 7°-ot szkenneli.
nezem a pozicio adatait,de francia orszag van benne.holott tegnap meg a sajatom volt.
ezt mi okozhatta? newenigma alatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #5719]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
23071. Elküldve:
2010-09-30 19:05:20 |
[5671.] |
pedig nem billentyü gondja van! valoszinüleg tele van az agya! le kell mentei rola mindent majd factory reset,hogy a belsö operacios rendszer lemezt ujra tudja formazni!
sajnos a nokia 5230 navi edition is ezt csinalta velem! hiaba volt bent neki a memoria kartya,ö azt nem latta,es a belsö memoba teleszart mindent.majd megörült,es nem engedett hivast inditani,mondvan nincs elegendö memoria.na akkor kapott egy pofanvagast meg egy *#3370# kodot es azota tudja a dolgat a kicsike.
|
| |
|
|
[előzmény: (23062) tranceworld, 2010-09-29 09:49:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
257. Elküldve:
2010-09-29 19:55:16 |
[5672.] |
az astras tps star csatornat mi alapjan nyitja a gyari beta researc 1.3 szoftos dbox1??
holott közben a tegye be az ön d-box kartyajat felirat virit a kepernyön??
ja es a tps star elvileg kodolt csatorna!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
35769. Elküldve:
2010-09-29 18:51:24 |
[5673.] |
nokia dbox1-es tav nelkül elado.
csere lehetöseg van ertelmes dologra.
a box satos,premiere volt!
eredeti gyari betanova 1.3 szoftal van telepitve!
posta költseg 15 euro!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6424. Elküldve:
2010-09-29 17:06:29 |
[5674.] |
Halozat tv mar bezart
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8031. Elküldve:
2010-09-28 20:26:43 |
[5675.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|