| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5703. Elküldve:
2010-09-28 18:20:12 |
[5676.] |
ez igaz.
|
| |
|
|
[előzmény: (5702) br, 2010-09-28 18:01:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5701. Elküldve:
2010-09-28 17:59:35 |
[5677.] |
dehogy nem. müsorujsag.
amugy en nem ertem ezt az össze gabalyodasos dolgot.
nem lehetne ezt logikusan ugy megoldani,hogy adott nyelven az adott nyelvü epg-t töltse le? elvegre a hollandok is ugyan azt a tipusu boxot hasznaljak mint a upc.
itt nekik kellene lepni,mert szerintem senki nem fog olyan szoftot kidobni,ami csak a magyart huzza le,es a többit nem.legalabbis kicsi az esely ra.
|
| |
|
[válaszok erre: #5702]
|
[előzmény: (5700) br, 2010-09-28 17:47:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
98. Elküldve:
2010-09-28 17:51:45 |
[5678.] |
Kedves mindenki!
Tévesnek bizonyult azon irasom-kijelentesem,miszerint lalyos11 nevezetü egyen nem megbizhato vasarlo!
Ezennel nyilvanosan kerek elnezeset a megalapozatlan kijelentesem miatt!!
a reszletek azert nem mentek,mert egy bizonyos szemely akinek most postaztad a penzt,csak nagy sokara adott elerhetöseget.
Meg 1x elnezest kerek a törtentek miatt!
|
| |
|
[válaszok erre: #99]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5681. Elküldve:
2010-09-27 21:08:21 |
[5679.] |
http://dreambox.ingmar.dk/WebStreamEng.htm
de ez nalam nem jött be.
de tudom miert.illetve sejtem.
gemini egy rakas xar.nem is tudom miert van meg mindig fent.holnap feltolom visza az enigmat,mert az legalabb tamogatja a vlc lejatszot.
|
| |
|
[válaszok erre: #5683]
|
[előzmény: (5678) beteg, 2010-09-27 20:53:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19546. Elküldve:
2010-09-27 20:21:27 |
[5680.] |
mert szerinted nappal mi megy rajta?? ugyan az,amit este ismetelnek.
|
| |
|
|
[előzmény: (19541) upcfan, 2010-09-27 16:48:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5677. Elküldve:
2010-09-27 19:17:36 |
[5681.] |
korabban valaki irta,hogy hogyan kell beallitani a vlc-playert.hogy tv-n nezhetö legyen a pc-n levö film.
viszont most nem talalom azt az irast.
valaki segitene?
|
| |
|
[válaszok erre: #5678]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1698. Elküldve:
2010-09-25 20:23:49 |
[5682.] |
nem tudom miert szidja sok ember a samsungot.szerintem nincs vele semmi baj.lehet szublyektiv a meglatasom,avagy korlatolt az elmem,de en megvagyok elegedve a vissza adott keppel.akik eddig lattak,azok is csak amultak töle. pedig nekem a 4-es szeria van a plazmabol. 42´´ pedig azert odabasz. lattam a sony uj 3D tv-t a media marktban,ami majd 3 meter nagy,de a 3D lehet szep rajta dvd-röl,ellemben pl a hagyomanyos tv csatornak nagyon is rondak.
|
| |
|
[válaszok erre: #1699]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5658. Elküldve:
2010-09-25 20:17:51 |
[5683.] |
miert nem szerkezted at az alltala leszkennelt adatokat,a dream szerkeztöben? mar ha van ra mod.
|
| |
|
|
[előzmény: (5655) Gagliardo, 2010-09-25 09:05:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1638. Elküldve:
2010-09-23 20:39:28 |
[5684.] |
en sem vagyok valami nagy rtl rajongo,de szerintem sem kellene tovabbitani es hatha rajönnenek valamire.
napok ota az m2 esti müsorat nezem,es nem is hittem volna hogy letud kötni. Don Matteo majd a nyomozonö olasz sorozattal szerintem sokkal szinvonalasabb mint a fözö vagy parkeresö baromsagok.persze kinek-kinek izlese szerint,ellemben azt nem tartom elkepzelhetönek,hogy akkor ezek utan a dvb-t-röl lejön.marcsak azert is,mert ezzel ö követne el szerzödes szegest.vagy ugy vannak vele,hogy nekik elegendö az a nezetseg,amit a upc-digi-hello hd-t-home biztosit?? na az nagyon szereny nezetseg lesz.szerintem
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
94. Elküldve:
2010-09-23 16:50:20 |
[5685.] |
amenyiben alaptalanul gyanusitottam volna meg,akkor abban az esetben termeszetesen elnezest fogok kerni!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
89. Elküldve:
2010-09-23 16:00:56 |
[5686.] |
egy korabban kabelnetes routert kinaltam eladasra,ami irant erdeklödött,majd jelezte hogy igenyt tart ra.ahogy jelezte mar küldtem is a csomagot.montam varja meg amig megerkezik.megkapta,akkor meg irt is vissza hogy rendben megerkezett.kerdezte hova küldje a penzt.montam varjo kicsit mert akkor eppen mas gondom volt,es ki kellett kalkulalni hogy hol lenne a helye.
most jött el az idelye hogy jol jött volna,mert akartam valamit venni itt a forumon,de a pü mar nem ment el.gondoltam biztos rendszer hiba.probaltam rakeresni,de nem letezö felhasznalot irt a forum.hat ez törtent,nagyvonalakban.
mondom,nem az a 40 euro fog engem tönkre tenni,vesztettem mar többet is az eletben,csak a gerinctelen emberek.... hat hogy is irjam,kicsit dühitenek.
|
| |
|
[válaszok erre: #90 #92]
|
[előzmény: (88) Zolien, 2010-09-23 15:41:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4746. Elküldve:
2010-09-22 08:17:12 |
[5687.] |
Lehet. Lehet valami thome okos tojasnak szurta a szemet hogy egyenileg is elerheto egy kissebb kozosseg reszere. Kitudja. De innen uzenem neki hogy kapja be a falusi kolbasz veget. Es akkor meg finom is voltam meg nöies
|
| |
|
|
[előzmény: (4745) Robertooo, 2010-09-22 08:09:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8677. Elküldve:
2010-09-21 21:37:11 |
[5688.] |
hol vetted a HD+ kartyat? bakker en csak box-al együtt tudnak hozzajutni! egy erdekelne engem is ha van valami okos infod!
|
| |
|
|
[előzmény: (8659) puzola, 2010-09-20 17:42:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4744. Elküldve:
2010-09-21 21:33:03 |
[5689.] |
szerintem nem. sok forum volt ezzel az infoval tele,miszerint a lejart kartya nyitja ezen csatornat,es az ebay-en is sokan hajtottak erre.söt allitolag voltak mar manipulalt kartyak is.tehat ha igaz,akkor siman at tudtak masolni az adatokat a technisat kartyarol egy mas tipusu kartyara,amit cirka 20 euroert arultak.
|
| |
|
[válaszok erre: #4745]
|
[előzmény: (4743) natomail, 2010-09-21 21:25:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4742. Elküldve:
2010-09-21 21:09:55 |
[5690.] |
nalam is! sajnos mar nem nyitja a conax kartya.valamit valtoztattak rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #4743]
|
[előzmény: (4741) natomail, 2010-09-21 18:48:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22989. Elküldve:
2010-09-21 07:29:05 |
[5691.] |
Bizonyos feltetelek mellett januartol.
6 eve vagyok kint, 3 havonta kell be majd kijelentkezni /tartozkodasi engedely! / ezt figyelembe veszik. Mivel mar 2 eve megkaptam a valszto jogot igy mas elbiralas ala esik az aki majd csak most jon ki es az is aki mar evek ota kint van.
|
| |
|
|
[előzmény: (22982) lorenzen, 2010-09-20 20:39:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22980. Elküldve:
2010-09-20 20:11:13 |
[5692.] |
na igen,emberek es valasztasok.igy iss 6 nagyon nehez ev van mögöttem,de januartol mar nekem is könnyebb lesz az elet.több lehetösegem lesz,több mint eddig volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #22982]
|
[előzmény: (22979) Zenki, 2010-09-20 19:59:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
35603. Elküldve:
2010-09-20 19:23:28 |
[5693.] |
olcso okos belterit?
tessek
Opticum 7100ci van raktaron. kijelzö nem müködik,nincs taviranyitoja.mindezt csak neked 5000 forintnyi euro plusz posta.a posta +15 euro.szal 35euro.
ja es olcso voltam.
|
| |
|
[válaszok erre: #35610]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22969. Elküldve:
2010-09-20 19:08:04 |
[5694.] |
ha mar videk a tema!
jomagam,ha valaki nem tudna,akkor elarulom, Gádoros-i ugymond bicskas gyerek!tanyan nöttem fel.eltem en pesten györben kecskemeten,de en azt vallom hogy bar nem minden esetben,de neha valoban jobb a videki elet! csend nyugalom,ahol a szomszedomat is ismerem.miota külhonban elek,azota viszont nem igazan vagyom vissza magyarorszagra.legalabbis nem erzem tul jol magam 4 napnal tovabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #22974 #22979]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19456. Elküldve:
2010-09-19 20:49:52 |
[5695.] |
bocs,bele olvastam.azert irtam hogy tuti nem.föleg mert ott van carton network meg több discowery
|
| |
|
[válaszok erre: #19457]
|
[előzmény: (19454) sathaver, 2010-09-19 20:45:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
212. Elküldve:
2010-09-19 20:30:43 |
[5696.] |
sajnos nem! illetve a viasat3 igen,mert egyenileg is elöfizethetö! ellenben nagyon draga!!! legalabbis az indulo összeg nem keves! belteri+nds kartya cirka 70 ezer forint.
bövebb infot erröl a viasat.hu oldalon levö email cimre irva kaphatsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (211) batuska, 2010-09-19 20:10:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19453. Elküldve:
2010-09-19 20:28:10 |
[5697.] |
tuti hogy nem!
|
| |
|
[válaszok erre: #19454]
|
[előzmény: (19451) gerimur, 2010-09-19 20:05:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
210. Elküldve:
2010-09-19 20:06:56 |
[5698.] |
meg a 2 nds kodolasu viasat3 es tv6.bar ha jobban bele gondolok akkor a viasat history es explorer is ott van.
na meg a discowery,hallmark / mar universal channel / KidsCo Movies24 de ezek persze egyalltalan nem nyithatoak semmivel.
|
| |
|
|
[előzmény: (209) tponder, 2010-09-19 18:27:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
62529. Elküldve:
2010-09-19 13:19:41 |
[5699.] |
szerintem meg nagyon is nyitott,csak az a baj,hogy lehetöseget nem kapnak az emberek efele sportok megtekintesere,mert a tömeg igenye a foci.a csapbol is az folyik.ameddig a szolgalltatonak nem erdeke,es nem tudja azt mondani,hogy rendben felveszem a kinalatba,de max ha nem csak focit ad. sport1 sport2 sportklub eurosport majdnem hogy ezzel tölti ki az egesz programjat.jo,neha a sport2 ad ejjel basebolt,de pl egy tenyleg szinvonalas sport közvetitest meg nem produkaltak.
joggal merül fel az emberben az is,hogy a retek klub pl miert is nem adja a forma1 szabad edzeseket?? en szivesen megneznem! jobb hijjan kenytelen vagyok a nemet sky-on nezni,mert az legalabb közvetiti.
eszrevette mar valaki,hogy lenyegeben agyon ismetelt müsorokert fizetünk? mindezt ocsmany sarga karikakkal karöltve? mikor lesz ennek vege?minden csatorna csak ezt tudja nyujtani?
|
| |
|
[válaszok erre: #62531 #62537]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
62521. Elküldve:
2010-09-19 08:17:35 |
[5700.] |
a regi nyugat eu-s orszagok sem külömbek,elhiheted.
bar en nem vagyok foci rajongo,de akit esetleg föleg ez erdekel,annak szinte elöfizetnie sem kellene ilyen csatornakra,hiszen sok holdon vannak szabadon foghato sport csatornak,es kenyelmesen meglehet nezni az adott meccset elöben is,fta sugarzas mellett.
ja hogy a magyart nem? az ugysem foci,csak kinlodas.
en nem estem hasra a digsport kinalatatol.
ok a moto gp be megy,de nemalami fenes minösegben!
a t-nekmeg igaza van,miert tenne be alacsomagban,hizen mar van benesport csatorna.mar mar tul sok a sport csatona magyaroszagon! a sky kinalataban sincs ennyi.van a sajat sky sport 2 csatival,es van egy auto-motor sportos csatorna,melle a 2 eurosport.tessek,mindenki örülhet.
elöször inkabb minösegre kellene törekedni,de az nincs.televizios vasarlas annal több!
miert gondoljak ugy,hogy csak a foci letezik??? rengeteg masfalyta sport letezik,amiröl nem is tudnak az emberek,mert egyszerüen nem adnak neki teret.golf bowling krikett es sorolhatnam.mikor latsz ilyeneket? bezzeg a szaros fradi meccset 6x megismetlik.de kinek?? erdekel valakit?
|
| |
|
[válaszok erre: #62522 #62524 #62534]
|
[előzmény: (62517) Atilu, 2010-09-18 21:09:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|