Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499882/13 Témák: 19749 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (235/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 455 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11352 üzenet

sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5568. Elküldve: 2010-09-14 17:43:07 [5701.]

Pont ezekbol akarok nezni! De emu melyik nyitja?ahh hadjuk,ez az image ugy ahogy van szamomra katasztrofa. Elhiszem hogy annak jo aki egesz nap raer ezzel molyolni, mert mas dolga sincs,de olyannak mint nekem,egy rakas semmi. Legalabbis jelen esetben!


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5569] [előzmény: (5567) espat, 2010-09-14 17:12:43]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
7967. Elküldve: 2010-09-14 17:03:31 [5702.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5566. Elküldve: 2010-09-14 16:43:13 [5703.]

de miert van igy megtekerve? newenigma alatt ott a rendes emu menü,es csak lekell tölteni,majd siman frissiteni a menüböl.nem kell keresgelni es masolgatni sem semmit.

mar leszedtem a camokat,meg hozza a pluginokat meg a jo eg tudja meg miket,de nem jutok vele semmire.csak a memoriat zabalta fel es kesz.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5567 #5570] [előzmény: (5563) miroka, 2010-09-14 16:35:47]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5562. Elküldve: 2010-09-14 16:30:52 [5704.]

Valaki homalyositson fel erthetoen hogy hol a kibaxott emu resz ebben az istenverte geminiben,mert mar mindent lehuztam,de se az amos se a sirius nem nyilik vele. Azt sem ertem, hogy hogyan es miert foglal el alapbol majdnem 80%-ot a gepbol maga az image. Hogy tudtok ti ezzel a geminivel rendesen hasznalni egy boxot?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5563 #5564 #5565]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5555. Elküldve: 2010-09-13 20:30:03 [5705.]

feltettem ezt a gemini imaget,de nagyon nem ertem a blue panel kiosztast. hol van itt a telepiteni kivant emu? Mgcamd satöbbi?
valamint az emuval nezhetö kulcsokat sem talalom.




Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5557]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
35450. Elküldve: 2010-09-13 13:10:01 [5706.]

Csak halkan irom, hogy jol megfogalmaztad! icon32.gif

En meg meg mindig cryptoworks modult cserelnek conax cas7-es modulra!


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (35448) sanca2, 2010-09-13 11:47:10]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
22799. Elküldve: 2010-09-12 20:18:23 [5707.]

000L054vxPg.gif




Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
35439. Elküldve: 2010-09-12 19:37:21 [5708.]

cryptoworks modult cserelnek conax cas7-es modulra! egy az egyben!


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
4738. Elküldve: 2010-09-12 18:15:00 [5709.]

akkor elöbb a tanacs!

nem besünk egy topikba ujjocnkent,hanem atlapozzuk a forumot,mert van mindenhez megfelelö tartalmu.

masodszor,ha nem talaltuk meg amit keresünk,akkor van a kezdöknek egy topik,ahol batran lehet kerdezni!

harmadszor a kerdesed
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9860

topikban kellene irva legyen.

es vegül,de nem utolso sorban a FORUM SZABALYZAT elolvasasa,erösen ajanlott,külömben a moderator urak morcosak lesznek!




Téma: Amos műholdak Fórum: Sat
[előzmény: (4737) nWo, 2010-09-12 17:58:37]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5542. Elküldve: 2010-09-11 22:10:18 [5710.]

vagy en rontok el valamit,vagy nem tudom mi van.

ha az alltalam a boxon talalhato .xml abban a formaban jo ahogy közze tettem,es a masikat az alltalad adott adatokkal modositottam,majd vissza töltöttem a boxra,es ujra is inditottam,majd a tv2-n hagytam vagy fel orat es nem törtent semmi,akkor valami nagy gaz lehet ezzel a configgal.termeszetesen itt nem a te segitsegedet hibaztatom,hanem arra gondolok,hogy megsem ugy kezeli az elöfizeteses kartyat mint ahogy kellene,vagy ahogy esetleg az olcso tv kartyat kezeli.
nekem a rendes elöfizus kartya van,nem olcso tv.

marmar azon agyalok,hogy hogy lehetne belevarazsolni egy rendes conax olvasot,elvegre ugyis csak azt hasznalok.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5544 #5545 #5547] [előzmény: (5541) sztar1, 2010-09-11 21:55:48]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5541. Elküldve: 2010-09-11 21:55:48 [5711.]

sajnos nem. semmi nem törtenik. a legnagyobb baj,hogy jelenleg nincs conax-os boxom sem. korabban a vantage-ba dugtam be es frissült is szinte azonnal,de a tuner meghalt benne es nem lat jelet a holdrol.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5542] [előzmény: (5539) espat, 2010-09-11 21:47:06]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5536. Elküldve: 2010-09-11 20:04:44 [5712.]

köszönöm a segitseget.egyenlöre nem akarja a conax kartyat frissiteni,de majd varok vele kicsit,hatha esetleg.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5539] [előzmény: (5535) espat, 2010-09-11 19:57:17]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5534. Elküldve: 2010-09-11 19:53:23 [5713.]

a Mgcamd 1.30 with Newcs 1.6.2 van telepitve

1.35 nalam nincs az online listaban


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5535] [előzmény: (5531) espat, 2010-09-11 19:46:58]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5532. Elküldve: 2010-09-11 19:50:48 [5714.]

# EMM messages
# 00 don't show any EMMs (default)
# 01 show only valid EMMs
# 02 show valid and bad EMMs with complete data display
M:

# ECM messages
# 00 don't show anything about ecm
# 01 normal mode, show pids processed, decoded ecm and cw
# 02 verbose mode, show valid and bad ECMs with data
C:

# AU
# 00 disable, no emm pids processed
# 01 enable, emm pids always processed for soft-au and shared cards
# 02 auto, emm started only if channel cant be decoded
# 03 process emm pids for network cards update only
A:

# key update (sum 01 or 02 with 04)
# 01 update only new keys, default setting
# 02 update all keys (used for valid PMK checking)
# 04 enable TPS au
# + tps au pid
U: 0x1ACB

# config files folder (softcam, autoroll, ignore/priority)
# 00 files in /var/keys
# 01 files in /tmp
T:

# network mode, use summ for several clients
# 00 no network (default)
# 01 newcamd netclient
# 02 radegast netclient
# 04 camd3 netclient
# 08 gbox netclient
G:

# network retry, use summ for several options
# 00 disable
# 01 retry every new ecm
# 02 try to connect to offline shares every Q: seconds
# 04 try to detect and fast reconnect to lost (and not used atm) server
# + XX messages number and YY seconds to reconnect
# mg will reconnect to server, if no answer to last XX ecm/keepalive or
# if no answer for last ecm or keepalive sent for YY seconds
# set to 0 to disable
N: 5 30

# network ecm timeout in seconds
K:

# newcamd dead routes connect retry, sec
Q:

# network shares priority
# 00 gbox, newcamd, radegast, camd3 (default)
# 01 camd3, radegast, newcamd, gbox
# 02 newcamd, camd3, gbox, radegast
P:

# on screen display type
# 00 No OSD (default)
# 01 neutrino
# 02 enigma
# 03 relook
# + user password for http auth
O: username password

# on screen display Options, summ of:
# 01 show emu ecm
# 02 show network shares messages
# 04 show decoding failed / fta
# 08 show emm keys update
# + web port to use for osd
S: 80

# Log option, summ of:
# 00 off
# 01 network udp log
# 02 log to console
# 04 file, appended ! delete it by yourself, before it eat all your hdd
# + IP udp-port log-file-name
L: 192.168.0.124 7025 /tmp/mgcamd.log

# keep ecm cache, seconds
# every cache entry takes 28 bytes, so 24h cache will take *only* 240-400kb of memory,
# for openbox/elanvision users with remote shares make sense to set it higher than default value,
# to not hammer cards while timeshifting or playing crypted recordings.
E:

# cache option, summ of:
# 00 Off (default)
# 01 Ecm pids cache, store pids used to decode in /tmp/ca_cache.list at exit, load at startup, same syntax as restore.list
# 02 Ecm data cache, remember CW for (E:) time
# 04 Emm cache for network cards, do not resend the same emm twice, cache not cleared until restart
H:

# reread files, summ of:
# 00 No (default)
# 01 reread config file on channel change (including priority and ignore, but not replace/cache)
# 02 reread SoftCam.Key on channel change
# 04 reread SoftCam.Key if file changed
R:

# debug, summ of
# 00 off (default)
# 01 debug ecm
# 02 debug emm
# 04 debug network ecm
# 08 debug network emm
# 16 debug network login
# 32 show mem/cpu stats every 1 min
# 64 add timestamp to log messages
D:

# box type
# 00 autodetect, change only if you think wrong type detected.
# 01 dbox2
# 02 dreambox
# 03 triple-dragon
# 04 relook
# 05 openbox
B:

erre gondolsz?

uj telepites volt es nem huztam le a base key set-et.

az elözöben nekem az ON van beallitva,akkor az ugy jo ahogy van,igaz?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5533] [előzmény: (5529) espat, 2010-09-11 19:44:20]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5530. Elküldve: 2010-09-11 19:45:18 [5715.]

na az nalam teljesen üres.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5531] [előzmény: (5529) espat, 2010-09-11 19:44:20]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5528. Elküldve: 2010-09-11 19:37:48 [5716.]

,, persze mg.cfg-ben a kuldonek szintén végre kell hajtania a beállítását kuldésre ´´

es ezt hol talalom meg? ugyanis a totalcommanderben a keresö nem dobott ki ra talalatot.




Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5529] [előzmény: (5527) espat, 2010-09-11 19:31:54]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5526. Elküldve: 2010-09-11 19:16:47 [5717.]

na itt hol is kell ON-ra allitani valamit??

nekem ez nagyon kinai,egyenlöre

<?xml version="1.0"?>
<!--

For setup-issues, look in readme.txt!
If there are other troubles, try different forums or irc channels around :o)

The configfile are NOT case-sensitive, and shouldnt care about dos/unix cr/lf.
-->

<newCSconfig>
<globals>
<!-- valid value for listening-ip are:
IPv4 adress of local interface.
<listening-ip>127.0.0.1</listening-ip> -->
</globals>
<readers name="SCI">
<device>
<name>Lower Cardreader</name>
<type>sci</type>
<mhz>600</mhz>
<node>/dev/sci0</node>
<parity>odd</parity>
<reset>normal</reset>
<export>Yes</export>
<enabled>Yes</enabled>
<blocksa>No</blocksa>
<blockua>No</blockua>
<blockga>No</blockga>
<!-- <boxkey>0000000000</boxkey> -->
<!-- <rsa>0000000000</rsa> -->
<irdeto-camkey>0000000000000000</irdeto-camkey>
<irdeto-camkey-data>0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000</irdeto-camkey-data>
<crypto-special>No</crypto-special>
<ipk>0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000</ipk>
<ucpk>0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000</ucpk>
<PTShandshake>No</PTShandshake>
<carddetect>yes</carddetect>
<newcamd_port>34000</newcamd_port>
<autosid>Yes</autosid>
<Seca-PPV>no</Seca-PPV>
<pincode>0000</pincode>
<priority>round</priority>
</device>
<device>
<name>Upper Cardreader</name>
<type>sci</type>
<mhz>358</mhz>
<node>/dev/sci1</node>
<parity>odd</parity>
<reset>normal</reset>
<export>Yes</export>
<enabled>Yes</enabled>
<blocksa>No</blocksa>
<blockua>No</blockua>
<blockga>No</blockga>
<!-- <boxkey>0000000000</boxkey> -->
<!-- <rsa>0000000000</rsa> -->
<irdeto-camkey>0000000000000000</irdeto-camkey>
<irdeto-camkey-data>0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000</irdeto-camkey-data>
<crypto-special>No</crypto-special>
<ipk>0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000</ipk>
<ucpk>0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000</ucpk>
<PTShandshake>No</PTShandshake>
<carddetect>yes</carddetect>
<newcamd_port>34001</newcamd_port>
<autosid>Yes</autosid>
<Seca-PPV>no</Seca-PPV>
<pincode>0000</pincode>
<priority>round</priority>
</device>
</readers>
<radegastserver>
<!-- valid value for enable are:
Yes, No - Enable or Disable radegast server. -->
<enabled>No</enabled>

<!-- valid value for port are:
0,65535 - Which port to listen for incomming connections. -->
<port>10001</port>

<allow>
<!-- valid value for hostname are:
all, IP-address or DNS-name. -->
<hostname>localhost</hostname>
</allow>
</radegastserver>
<cache>
<!-- valid value for emm are:
0-255 - Number of EMM's to cache. -->
<emm>20</emm>

<!-- valid value for ecm are:
0-255 - Number of ECM's to cache.
-1 - Dynamic ECM Cache. -->
<ecm>-1</ecm>
</cache>
<httpd>
<server> <!-- Port to accept connections on -->
<port>8080</port>
<enabled>yes</enabled>
</server>
<user>
<!-- valid value for userfile are:
Any username you'd like - Used for browser to logon (its case sensitive). -->
<name>newcs</name>

<!-- valid value for password are:
Any password you'd like - Used for browser to logon (its case sensitive). -->
<password>newcs</password>

<!-- valid value for accesslevel are:
admin, stats - Define what rights the user has in the web-console -->
<accesslevel>admin</accesslevel>
</user>
</httpd>
<debug>
<!-- valid value for password:
Max 25 characters and minimum 8, this is case-sensitive. -->
<password>NewCSpwd</password>

<!-- valid value for mode:
simple, advanced - Set TCP-Console to advanced mode to get access to
potentially dangerous features.-->
<mode>simple</mode>

<!-- valid value for level are:
normal, verbose, spam - How extensive debug should be. -->
<level>normal</level>

<!-- valid value for type are:
Init, general, ecm, emm, net, all - Section of debug that should be displayed. -->
<type>general</type>

<!-- valid value for output are:
Console, udp, tcp, file, all - Where to show debug. -->
<output>console,tcp</output>

<!-- console_options are so you can set own loglevel/type for console-logger:
Should hold level and type-tags like above. -->
<console_options>normal,init</console_options>

<!-- valid value for logfile are:
Path and filename - Where to write debug logs if file or all is chosed in output. -->
<logfile>/hdd/newcs.txt</logfile>

<!-- file_options are so you can set own loglevel/type for file-logger:
Should hold level and type-tags like above. -->
<file_options>spam,all</file_options>

<!-- valid value for udp_host are:
IP-address or DNS-name - Where to send debug if udp or all is chosed in output. -->
<udp_host>192.168.1.10</udp_host>

<!-- valid value for udp_port are:
0,65535 - Which port to send the udp packets. -->
<udp_port>1000</udp_port>

<!-- udp_options are so you can set own loglevel/type for udp-logger:
Should hold level and type-tags like above. -->
<udp_options>normal,init</udp_options>

<!-- valid value for tcp_port are:
0,65535 - Which port to listen for incomming tcp connections. -->
<tcp_port>1001</tcp_port>

<!-- tcp_options are so you can set own loglevel/type for tcp-logger:
Should hold level and type-tags like above. -->
<tcp_options>normal,init</tcp_options>
</debug>
<newcamdserver>
<!-- valid value for enabled are:
Yes, No - Enable or Disable newcamd server. -->
<enabled>Yes</enabled>

<!-- valid value for name are:
Any name - Used to identify server to remote clients,
if the remote client isnt newcamd, this field have no purpouse. -->
<name>newcs</name>

<!-- valid value for deskey are:
any 14x2 numbers - Used to encrypt the communication between
the client and the server. -->
<deskey>01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14</deskey>

<!-- Notes about users:
The first user doesnt have au without beeing it set to on (unlike newcamd cardserver).
You can add as many user-sections as you want, just put them under eachother. -->
<user>
<!-- valid value for userfile are:
Any username you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<name>dummy</name>

<!-- valid value for password are:
Any password you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<password>dummy</password>

<!-- valid value for hostname are:
IP-address or DNS-name - Used for reverse login to the client.
<hostname>127.0.0.1</hostname> -->
<!-- valid value for port are:
0-65535 - Which port reverse login to the client. -->
<port>21000</port>

<!-- valid value for au are:
On,Off - Wheather the client are allowed to send EMM to the server. -->
<au>on</au>

<!-- valid value for sidoverride are:
On,Off - Wheather the client are allowed to override the SID-filter. -->
<sidoverride>off</sidoverride>

<!-- valid value for readers are device name,
if one <allow> present, other readers will be disabled!
<readers>
<allow>Cardreader</allow>
</readers>
-->
<!-- valid value for spider are:
Yes,No - Wheather the client are allowed to be newcamd Cardspider. -->
<spider>No</spider>

<!-- valid value for rate are:
1-60 - number of seconds between each ecm -->
<rate>2</rate>

<!-- valid value for cardlevel are:
1 - If its set Mgcamd will use all cards over the same port. -->
<cardlevel>1</cardlevel>
</user>
<user>
<!-- valid value for userfile are:
Any username you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<name>mpcs</name>

<!-- valid value for password are:
Any password you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<password>dummy</password>

<!-- valid value for hostname are:
IP-address or DNS-name - Used for reverse login to the client.
<hostname>127.0.0.1</hostname> -->
<!-- valid value for port are:
0-65535 - Which port reverse login to the client. -->
<port>21000</port>

<!-- valid value for au are:
On,Off - Wheather the client are allowed to send EMM to the server. -->
<au>on</au>

<!-- valid value for sidoverride are:
On,Off - Wheather the client are allowed to override the SID-filter. -->
<sidoverride>off</sidoverride>

<!-- valid value for readers are device name,
if one <allow> present, other readers will be disabled!
<readers>
<allow>Cardreader</allow>
</readers>
-->
<!-- valid value for spider are:
Yes,No - Wheather the client are allowed to be newcamd Cardspider. -->
<spider>No</spider>

<!-- valid value for rate are:
1-60 - number of seconds between each ecm -->
<rate>2</rate>

<!-- valid value for cardlevel are:
1 - If its set Mgcamd will use all cards over the same port. -->
<cardlevel>1</cardlevel>
</user>
</newcamdserver>
<chameleon2>
<server>
<!-- valid value for tcp_port are:
0,65535 - Which port to listen for incomming tcp connections. -->
<port>1234</port>
<!-- enable or disable the server, valid values are yes/no -->
<enabled>No</enabled>
</server>
<peer> <!-- Connect to remote Chamelon server with the below credentials -->
<hostname>localhost</hostname>
<!-- valid value for tcp_port are:
0,65535 - Which port to listen for incomming tcp connections. -->
<port>1234</port>
<!-- valid value for userfile are:
Any username you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<name>myname</name>
<!-- valid value for password are:
Any password you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<password>mypassword</password>
<!-- Not yet implemented, this will be how chameleon will connect to more than one network -->
<realm>myShares</realm>
</peer>
<user>
<!-- valid value for userfile are:
Any username you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<name>myname</name>
<!-- valid value for password are:
Any password you'd like - Used for client to logon (its case sensitive). -->
<password>mypassword</password>
<!-- Not yet implemented, this will be how chameleon will connect to more than one network -->
<realm>myShares</realm>
</user>
</chameleon2>
</newCSconfig>



Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5527] [előzmény: (5400) DreamHekker, 2010-09-02 19:49:50]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
3662. Elküldve: 2010-09-09 08:18:04 [5718.]

Nem mas uzletet szeretnem rombolni,de kelenleg jobban megeri a 8000-es modelt megvenni, mert ahoz meg van tamogatas. 7100-hoz mar nincs. Ez pl akkor szempont ha a foldi dvb-t is erekes szamodra hosszutavon. Gondolok itt a jovobeni adatok valtozasara.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #3663 #3664]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5478. Elküldve: 2010-09-06 21:36:10 [5719.]

ha kicsit megbontottad volna,akkor van lehetöseg hagyomanyos usb-port bekötesere,ami külsö tapos hdd-vel szepen elboldogul.marmint hagyomanyos usb-s csatlakozos hdd-vel-


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5479] [előzmény: (5477) Rolfy, 2010-09-06 21:33:33]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
22697. Elküldve: 2010-09-06 14:57:12 [5720.]

Amennyiben nem nagy keres,akkor a vitatokbol hadjatok ki! Köszi!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
631. Elküldve: 2010-09-03 19:48:53 [5721.]

http://img1.iwiw.hu/0106//user/00/98/76/49/1/user_9876491_1283534169101


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5414. Elküldve: 2010-09-02 21:21:49 [5722.]

alkoholt nem iszok,de egessegedre

lenyeg ami lenyeg,van egy draga box de majdnem semmire sem jo.
ja,es akkor meg nem is keztem bele a müholdvevö ezköz beallitasa / plugin /
adataiba,hogy ott mi mire valo,milyen ertek mit takar es a többi vagyis stb.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5415 #5418] [előzmény: (5413) sat_nobody, 2010-09-02 21:17:04]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5412. Elküldve: 2010-09-02 21:10:58 [5723.]

sajnos a nemet forumok is kukak ebben.

alazatosabban kerni? mit? egy valaszt?

esetleg lassan mar itt is professor-doktor jelzöt kell hasznalni,hogy valami valaszt kapjon az ember?

korabban is kerdeztem mar,de akkor sem volt ertelmes valasz,pedig erthetöen kerdeztem,es nem gügye nyelven!

tehat nem igazan ertem ezen irasod.

lehet van aki egesz nap a net elött üldögel,de az nem en vagyok.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5413] [előzmény: (5410) espat, 2010-09-02 21:04:36]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5411. Elküldve: 2010-09-02 21:06:07 [5724.]

newenigma2-t hasznalok. akkor sem tölti le ha full üres a box,ezert nem ertem.csinaltam neki mappat is,de oda sem hajlando telepiteni.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (5409) Gagliardo, 2010-09-02 21:02:13]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5407. Elküldve: 2010-09-02 20:48:53 [5725.]

na igen,de nem mindenki perfekt angol,mint ahogy en sem.lehet vannak az emlitett oldalon infok,de az is lehet mar reges regen nem aktualisak,vagy csak kevesen jarnak oda.

tenyleg nem kötözködesböl irtam a dolgokat,csak ugy erzem ez egy olyan tipikus magyar szokas,hogy en tudom,de meg nem osztom massal a tudasom,de meg a lehetsegesnel is kevesebb infoval szolgalok,es jot röhögök hogy mit kinlodik.

nem kikapart gesztenyere varok,ezt te is tudod,viszont mar majdnem a teljes topikot vissza olvasgattam,hogy valami derengjen,de inkabb csak kavarodas van,mint sem feny.több fajta image,mind mast tud es mast erhet el vele a felhasznalo.3-4 tipusu box es több fajta tamogatas hozza.

arra sem talaltam eddig valaszt,hogy a dm500hd miert is nem hajlando letölteni a picon csomagokat az online telepitöböl,holott elmeletileg tamogatja.
mas pluginok meg siman haza vagjak a boxot,mert arra keptelenek hogy feltüntesek a szükseges infokat,hogy xy modelhez valo.

na ere ertem a fejetlenseg megjegyzest leginkabb


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5408 #5409 #5410] [előzmény: (5404) sat_nobody, 2010-09-02 20:30:33]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11352
    / 455 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.031716108322144 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail