| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19031. Elküldve:
2010-08-09 16:46:21 |
[5751.] |
azert nem olyan veszes a dolog.csak neha valami szaki okoskodik es elbasz valamit odabent. most ültem le,jelenleg semmi gond nincs.ugy nez ki a hetvegen volt valami gebasz,de nem volt aki kijavitsa.
lenyegeben a minnöseggel nincs baj.egyedül az EuroSport2 a szar de az a hotbirden is szar minöseg.
|
| |
|
[válaszok erre: #19034 #19035]
|
[előzmény: (19029) abbeg, 2010-08-09 15:23:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19025. Elküldve:
2010-08-09 11:11:37 |
[5752.] |
Ez szeteses jelenleg minden csatornan jelen van. Kivetel a hotbird.
|
| |
|
[válaszok erre: #19026]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19017. Elküldve:
2010-08-08 19:14:54 |
[5753.] |
ha szerencsed van kapsz egy tovabbitottuk az illetekesnek valasz emailt.
csak nem fog törtenni semmi.2-3 napja kinlodas van megint a feladasnal. vagy a digital kiatt baszogatjak,vagy nem tudom miert,de valamit mindig elkurnak.igy sem felvenni nem lehet sem megnezni egy müsort rendesen-tisztessegesen.
igazan kinöhetnek mar ezt a gyermek betegseget.
|
| |
|
|
[előzmény: (19016) Iseee, 2010-08-08 19:10:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19015. Elküldve:
2010-08-08 19:07:54 |
[5754.] |
delutan is ez volt,akkor a HBO HD-n volt majdnem folyamatosan Poor Signal
|
| |
|
[válaszok erre: #19016]
|
[előzmény: (19013) Iseee, 2010-08-08 19:01:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19012. Elküldve:
2010-08-08 18:48:56 |
[5755.] |
pesten vagy romaniaban most vihar van? stabil jel mellett a tv2 folyamatosan szetesik.percenkent minimum 2x kockazik es akad meg.
|
| |
|
[válaszok erre: #19013 #19014]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6238. Elküldve:
2010-08-08 17:55:04 |
[5756.] |
az eutelsat w3 / 7° E / a digitürrk csomagban nehany csatorna nyitva van. pl extreme sport VH1 satöbbi.
|
| |
|
[válaszok erre: #6239]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19680. Elküldve:
2010-08-07 19:32:42 |
[5757.] |
hahaha
azt csak elöfizetök lathatjak.mivel nincs hozza publikus kulcs.elöfizetest kellene csinalnod pl hello hd vagy t-home.na aztan nezheted.
|
| |
|
|
[előzmény: (19679) jbe94, 2010-08-07 19:15:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5674. Elküldve:
2010-08-06 19:16:32 |
[5758.] |
ugyan mar emberek.ne menjünk mar at parasztba. azert ez a kabel nyalas dolog mar gusztustalan.ha valaki nem tudja azt megallapitani hogy kabel gond van vagy motor,akkor az üljön le es szepen gondolkozzon logikusan.
lekötöm a motort es direktbe kötöm a boxra az antennat.ha van adas akkor a kabel ok,box ok.motor leszed es szepen szetszed.a panelen meg maris kimerhetö minden ,de ha el szallt benne valami,akkor annak legtöbb esetben nyoma is van.
ha igy sem megy,akkor hivjon szerelöt
|
| |
|
[válaszok erre: #5675]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
34747. Elküldve:
2010-08-05 17:07:08 |
[5759.] |
egy ilyen keveröpult van elado sorban.
uj ára 500 euro!
pici sepseg hibaval,a jobb oldalon ulul van egy zöld nagy gomb.na ez hianyzik! ettöl eltekintve tökeletesen müködik!
irany ara 250 euro! csak elöre utalassal!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5269. Elküldve:
2010-08-01 18:22:04 |
[5760.] |
na aztan csacsogja mar el kend,hogy eztet hogy is kell telepitni? ha mar az online skin listaban nincs benne,
a picon-listakat miert nem lehet letölteni online? vagy csak nekem nem sikerül?? nem,nem az LCD verziosra gondolok,hanem a masikra.
|
| |
|
[válaszok erre: #5272 #5273]
|
[előzmény: (5268) espat, 2010-08-01 18:10:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6215. Elküldve:
2010-08-01 18:19:44 |
[5761.] |
neha nehezebb a leirt szöveget ertelmezni,ezert megkavarodhat az ember.
ha az lenne a topik alcime,hogy vazzeg nem emus topik,akkor talan... de igy,hat...pffff
|
| |
|
|
[előzmény: (6214) LepkeAnti, 2010-08-01 18:13:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18931. Elküldve:
2010-08-01 12:29:02 |
[5762.] |
kb 3 napja. de mar az AXN-sem magyar. söt,felirat sincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #18942]
|
[előzmény: (18923) nyakec, 2010-07-31 15:08:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5234. Elküldve:
2010-07-30 09:50:18 |
[5763.] |
Bitte danke. Ein korrekt antworten. Kontakt spray mit meine schefin? Hehe.....
Minek? Lezbikus. Bacogassa a mübrokija,ne en.
|
| |
|
[válaszok erre: #5235]
|
[előzmény: (5233) Alien, 2010-07-30 09:17:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5230. Elküldve:
2010-07-30 07:50:15 |
[5764.] |
Newenigma2 alatt nincs ilyen hiba,egyik skin alatt sem. Esetleg probald az Ozon imaget.
Mas.
A ventillatorom kezd picit hangos lenni. Hogyan szoktatok tisztitani?
En nem szoktam a boxot kikapcsolni,tehat folyamatosan megy. Eleg siman kifulyni vagy pici kontakt spray is jolesik neki?
|
| |
|
[válaszok erre: #5232 #5233]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22225. Elküldve:
2010-07-29 20:13:51 |
[5765.] |
nem is autora gondoltam.csak nem irtam,mert szamomra logikusnak tünt,hogy akkor nem hasznalhato.neten olvastam erröl a cuccosrol en is
|
| |
|
[válaszok erre: #22226]
|
[előzmény: (22224) himi, 2010-07-29 20:07:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22223. Elküldve:
2010-07-29 20:06:31 |
[5766.] |
tud is. ugyanis ha megnezed akkor forgo talpa van,amivel menet közben is lehet tv-t nezni,mert automatikusan követi a müholdat.
|
| |
|
|
[előzmény: (22221) yaksi, 2010-07-29 19:53:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18895. Elküldve:
2010-07-29 17:33:13 |
[5767.] |
persze,tied a pvr-es box,ha kipengeted az arat erte. amugy megy havi 1000 forint a box dijja.
|
| |
|
|
[előzmény: (18894) Atilu, 2010-07-29 17:10:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22204. Elküldve:
2010-07-27 21:21:33 |
[5768.] |
futamok vannak feltöltve,de amik az rtl klub-on voltak.
|
| |
|
[válaszok erre: #22207]
|
[előzmény: (22202) Robertooo, 2010-07-27 20:24:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22197. Elküldve:
2010-07-27 18:59:25 |
[5769.] |
meg van 1 meghivo,ha valakit erdekel.
|
| |
|
[válaszok erre: #22202]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
34562. Elküldve:
2010-07-27 15:46:46 |
[5770.] |
5.1-es hangkartya pc-be
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
ki mit kinal erte.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22194. Elküldve:
2010-07-27 14:52:59 |
[5771.] |
http://ztracker.hu/index.php
van 2 meghivom,ha valakit erdekel,akkor jelezze ma. ez egy zart torrent,regisztracio jelenleg csak meghivoval lehetseges
|
| |
|
[válaszok erre: #22196]
|
[előzmény: (22193) sztar1, 2010-07-27 14:49:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22193. Elküldve:
2010-07-27 14:49:22 |
[5772.] |
akivel a jomultkor beszeltül a pc ventillatort,az keressen meg privatban,mert VAN!!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #22194]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5216. Elküldve:
2010-07-27 08:38:57 |
[5773.] |
Na igen. Csak az epg nem tud rendesen mukodni. Egyszeruen nem valt. Nezel egy csatornat de az epg meg beragad es mar vagy xx oraja teljesen mas megy, akkor sem frissul. Csak csatorna valltasra.
|
| |
|
|
[előzmény: (5213) mkriszadmin, 2010-07-26 22:29:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6198. Elküldve:
2010-07-25 21:32:17 |
[5774.] |
a hello hd-n kodolatlan a Duna tv,mar tegnap ota
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
11. Elküldve:
2010-07-25 20:38:40 |
[5775.] |
tudom,nekünk is lesz benne tartalom,de a cél,az uj digitalis atalas közeledtevel is fontos szempont,hogy azokat kell megcelozni ezzel az ujsaggal,akik eddig nem,vagy csak kis mertekben foglalkoztak ezzel a tema körrel.
|
| |
|
|
[előzmény: (8) postatib, 2010-07-25 20:28:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|