| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6. Elküldve:
2010-07-25 20:22:47 |
[5776.] |
itt most nem rolunk van szo! ugy gondolkozz,mintha nem hobbista lennel,hanem atlag felhasznalo,akinek joforman jelenleg csak halvany ismeretei vannak a televizios lehetösegekröl
|
| |
|
[válaszok erre: #8]
|
[előzmény: (4) cz80, 2010-07-25 20:18:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2. Elküldve:
2010-07-25 20:05:57 |
[5777.] |
Digitális Jelen
vagy
Televiziozás egyszerüen
szerintem.tudom nem tul kreativ,de erthetö es sokaknak ez fontosabb.
esetleg
Hirmondo,avagy a jelen és jövö televizioja
|
| |
|
[válaszok erre: #3]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5146. Elküldve:
2010-07-22 20:42:08 |
[5779.] |
olvastam,es ertettem,de
nem volt idöm
es nem arra adott valaszt amit kerdeztem.
arra kerdeztem ra,hogy egyalltalan melyik mire jo! nem azt hogy hova dugja a kartyat ha frissiteni akarom.
tehat nem kaptam valaszt arra hogy a plugin menüben mi az a sok verzio a cam-ok között
scam es egyebek.
tehat melyiket mikor kell hasznalni,mit tamogat es pl scam melle mi kell meg, satöbbi.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1497. Elküldve:
2010-07-18 16:26:17 |
[5781.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1495) doktorofsat, 2010-07-18 11:14:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5114. Elküldve:
2010-07-17 21:44:02 |
[5782.] |
labnyom szerint minimum 180 cm-240cm-ig.
de ez a kerdesed nem ebbe a topikba valo.
|
| |
|
|
[előzmény: (5113) feri0123, 2010-07-17 21:06:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22049. Elküldve:
2010-07-17 14:21:09 |
[5783.] |
Na ja. Igaz ez pc eseteben. Ellemben sat vevo eseteben mar nem. Mit sem es a paszta,ha a borda tiszta kosz. Azt kell tisztan tartani es semmi gond. En mar nem egy pct raktam ossze, de egyiken se volt paszta a procin es semmi baja nem volt. Sot,amit ajandekba adtam rokonoknak,az mai napig szepen fut. Pedig ok nem nyulnak bele.
|
| |
|
[válaszok erre: #22050 #22051]
|
[előzmény: (22047) Zolien, 2010-07-17 12:17:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1334. Elküldve:
2010-07-16 22:11:59 |
[5784.] |
csak a fiatalok sajnos meg nem nönek fel,hogy normalisak legyenek,mert mar ezt nezik es ettöl elis butulnak.
de legalabb a karika helyett piros pötty van kiteve a sout park alatt
|
| |
|
|
[előzmény: (1333) szunti, 2010-07-16 22:09:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1332. Elküldve:
2010-07-16 21:55:56 |
[5785.] |
hat,edig sem szürt sokat.ha tette volna,akkor nem engedte volna azokat a tini kurvakat akiket mar agyon baxtak,es a sok magyar kiscsaj meg azt hiszi ez az elet.
vagy a kisipolasra gondolsz?
külömben meg hatte volna a dolgat,a karikazason kivül,akkor egyalltalan nem engedte volna meg ezt a szemetelest,hiszen egy zene csatornanak nem sorozatokat kellene adni.
lehet unalmas a lemez amit mar parszor leirtam itt,is,de ettöl meg mindig azt mondom,hogy zene tematikaju csatorna maradjon a zenei temanal.klippek,koncertek,riportok,elö közvetites satöbbi.
|
| |
|
[válaszok erre: #1333 #1335]
|
[előzmény: (1330) K78, 2010-07-16 10:23:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18784. Elküldve:
2010-07-16 20:01:34 |
[5786.] |
tegnap ejjel kinomban beleneztem a private spice csatornaba.nekem nagyon kockasnak tünt.mondhatom szep.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22035. Elküldve:
2010-07-15 21:30:01 |
[5787.] |
amugy mizu? box müködik?
|
| |
|
[válaszok erre: #22039]
|
[előzmény: (22033) Zolien, 2010-07-15 21:23:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22034. Elküldve:
2010-07-15 21:29:13 |
[5788.] |
hat ja.azok sem voltak hosszu eletüek.ma mar nem is hasznalja senki. kb olyan mint a d2mac.nem letezik.csak a d2mac legalabb hozott valamit anno a konyhara,es nem csak kiadast jelentett. emlekszem mikor megjelent ez a show produkcio.egyböl jöttek az uj videomagnok,persze jo dragan.most meg mar nem is hasznalja senki.legalabbis nehany eve mar nem
|
| |
|
[válaszok erre: #22036]
|
[előzmény: (22033) Zolien, 2010-07-15 21:23:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22032. Elküldve:
2010-07-15 20:43:13 |
[5789.] |
igen,elmeletileg kellene,de az is kellene,hogy pl ilyen esetben az adott csatorna ezen infot kiküldje a fogadni tudo egyseg fele.ekkor kellene jelentkezni ennek a szürke epg-nek.nem sok ismeretem van ebben a kerdesben,de megprobalok utanna nezni.
|
| |
|
[válaszok erre: #22033]
|
[előzmény: (22031) zoro67, 2010-07-15 19:29:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22025. Elküldve:
2010-07-15 19:06:17 |
[5790.] |
sok esetben külföldi sport csatornak hasznalnak pin8 technologiat a müsorok rögzitesehez,mert egy foci meccsen lehet hosszabitas,ami miat eltolodhat a a müsor vege.ehez egy hasonlo tudasu felvevö kell,es akkor a felvetel nem lesz csonka.
valami ilyesmit olvastam erröl
|
| |
|
[válaszok erre: #22031]
|
[előzmény: (22024) zoro67, 2010-07-15 18:57:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5615. Elküldve:
2010-07-15 18:38:41 |
[5791.] |
az a baj,hogy ugyanazon tipusu forgatok közt is nagy a külömbseg.gondolok itt arra,hogy mehanikailag mas,pl fem-es müanyag fogaskerekes,meg eltavolithato a hatarolo vagy sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (5614) pitipali, 2010-07-15 18:30:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22023. Elküldve:
2010-07-15 18:29:50 |
[5792.] |
ezeket sorba egymas utan kell megnyomni 1x es akkor elöjön egy setup menü
left= bal
Right= jobb nyil
utanna azt a 99 beirni a megfelelö helyre
majd option billentyü fel
beirni a 01 majd nyomd meg a jobb oldali option billentyüt felfele es kesz.
|
| |
|
|
[előzmény: (22022) f2f2, 2010-07-15 15:33:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5089. Elküldve:
2010-07-13 21:31:54 |
[5793.] |
na pont nem erre voltam kivancsi.
de mindegy!
azert idiota nem vagyok,es tudom hogy nem link az scam vagy cccam.
korabban tettem fel mas kerdest is,de arra sem reagalt senki.elhiszem,vannak akik vagjak ezt a linux temat,de en nem.a neten meg majdnem minden angol.en meg nem vagyok angol nyelvtanar.
sebaj,felejtsük el.
|
| |
|
[válaszok erre: #5090]
|
[előzmény: (5088) berci10, 2010-07-13 21:26:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5087. Elküldve:
2010-07-13 21:21:05 |
[5794.] |
na ez nekem magas labda.
valaki leirna akkor mostmar vilagosabban,hogy melyik mire valo,es mikor van haszna?
ne oldalt linkeljetek,hanem tessenek leirni.
|
| |
|
[válaszok erre: #5088]
|
[előzmény: (5084) berci10, 2010-07-13 00:32:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18758. Elküldve:
2010-07-13 14:51:09 |
[5795.] |
Ez igaz, de ilyen sok akadas nem volt. Legalabbis a vantage nem mutatott enyit. Lehet a dm tunere erre is erzekenyebb es ezert latom roszabbnak. Azert durva szomiszo,csak nem hiszem hogy ott a kozpontban ezt nem latjak. Mert gondolom az ott dolgozok alap jogon kapjak es othon is ezt nezi az o csaladjuk. De lehet az is, hogy othon naluk mar optikan megy a direkt jel,ezert nem tunik fel semmi
|
| |
|
[válaszok erre: #18759 #18761]
|
[előzmény: (18757) br, 2010-07-13 13:57:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22010. Elküldve:
2010-07-13 11:54:24 |
[5796.] |
pontosan. a kartyas net xarabb.de ez igy van mindenhol.ez idekint is xar. pl yess mobil internet, 1GB 20 euro / 5000 forint / na ez lenyegeben semmire sem elegendö,max akkor ha csak telefonon netezel,es nem osztod meg a pc-vel.elöfizetesesnek,meg 3-5-15GB/ho ingyen-5euro-15 euro/ho
|
| |
|
|
[előzmény: (22008) Zolien, 2010-07-12 22:15:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18753. Elküldve:
2010-07-13 08:47:45 |
[5797.] |
Sajnos napok ota akad minden csatorna. A legrosszabb a discowery. Azt hittem a boxim szarakodik, de vantage box is ezt csinalja. Valami kegyetlen rossz. Tegnap csak a hirado alatt akadt vagy 6x
|
| |
|
[válaszok erre: #18757]
|
[előzmény: (18751) Bigdigit, 2010-07-13 07:24:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22007. Elküldve:
2010-07-12 21:25:22 |
[5798.] |
(jelenleg 150/40 kbit/s, 2GB forgalom felett 128/128 kbit/s), amelyet a szolgáltató az esetek 80%-ában garantál.
a lenyeg itt van!
|
| |
|
[válaszok erre: #22008 #22011]
|
[előzmény: (22005) tranceworld, 2010-07-12 21:07:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5082. Elküldve:
2010-07-12 19:14:24 |
[5799.] |
tehat akkor elegendö csak SCam-ot hasznalni? de ott nem kapok ecm infokat
|
| |
|
[válaszok erre: #5084]
|
[előzmény: (5081) Attila, 2010-07-12 18:16:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1006. Elküldve:
2010-07-12 10:30:24 |
[5800.] |
Eloszor is mert ez muholdas tv nem foldi!
Masodszor meg itt nincs free csatorna! Ez nem MinDig tv.
Kipengetsz szepen 13-15ezer forintot es nezheted egy evig.
|
| |
|
[válaszok erre: #1007]
|
[előzmény: (1005) gerimur, 2010-07-12 10:23:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|