| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18747. Elküldve:
2010-07-11 20:24:41 |
[5801.] |
na az minek? viva meg mtv ott van,es külömben is,az utobbi idöben mar itt is megjelent a teleshop program,naponta töbször is
|
| |
|
|
[előzmény: (18742) Csattogtatós, 2010-07-11 19:42:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5079. Elküldve:
2010-07-11 20:23:01 |
[5802.] |
köszi.
|
| |
|
|
[előzmény: (5078) yaksi, 2010-07-11 20:10:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5077. Elküldve:
2010-07-11 20:06:54 |
[5803.] |
na akkor hogy is kell frissiteni a hello hd kartyat?
CCcam 2.1.4
es
Mgcamd 1.31
van telepitve,de utobbival nem megy a kartya,csak a CCcam-al.
|
| |
|
[válaszok erre: #5078 #5080 #5081]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18739. Elküldve:
2010-07-11 18:41:41 |
[5804.] |
hehe.ebbe nem gondoltam bele,de van jobb ötleted?
|
| |
|
[válaszok erre: #18742]
|
[előzmény: (18734) Csattogtatós, 2010-07-11 16:48:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18730. Elküldve:
2010-07-11 13:11:53 |
[5805.] |
A cartoon network siman beferne a helyere a nappali savba. Foleg hogy az meg este kilencig elerheto.
A tobbirol nem irnak,mert magam reszerol erdektelen. Mehetne mar az eurosport2 is a francba. Nemigaz hogy a kabelesek nem tudnak atallni a hotbirdre. A private spice meg nem fog vonzani senkit,tehat lenyegeben felesleges volt. Erre vartunk masfel evet? Szomoru!
|
| |
|
[válaszok erre: #18734]
|
[előzmény: (18723) igzol01, 2010-07-11 11:18:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21974. Elküldve:
2010-07-10 19:31:41 |
[5807.] |
realtek kartya van benne.akar az acer oldalarol is letudod tölteni
|
| |
|
|
[előzmény: (21972) letaylajos, 2010-07-10 19:26:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
987. Elküldve:
2010-07-10 19:25:12 |
[5809.] |
az elsö idöben ez parositva volt,ameddig nem jött a tesztkartya.akkor hagytak abba a parositast.elmeletileg megy benne,de szerintem hivd fel a hello hd-t
|
| |
|
[válaszok erre: #988]
|
[előzmény: (986) Youme, 2010-07-10 19:22:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18718. Elküldve:
2010-07-10 19:22:32 |
[5810.] |
linket tudok adni,de sokra nem mesz vele. baumax.at
szerintem nalatok is van.nezd meg a sat reszleget
|
| |
|
|
[előzmény: (18717) lopici, 2010-07-10 19:16:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18716. Elküldve:
2010-07-10 19:14:56 |
[5811.] |
nem tudom,de nalunk lehet kapni 2 sat be 1 kabel le a szobaba,es ott 2 sat ki elosztot.ebben az esetben az egyik single fej ugye a hotbird,a masik meg a hello hd.
a 2 holdon nem azonos frekvencian vannak a csatornak,tehat / nem probaztam csak ötlet! / a belteri mind a 2 holdrol tud jelet venni,es igy az ant1 ant2-n is log jel kabel.
az a baj,hogy a gyari boxot nem ismerem,de en tuti ezt probaznam ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #18717 #18719]
|
[előzmény: (18715) lopici, 2010-07-10 19:09:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
985. Elküldve:
2010-07-10 19:01:46 |
[5812.] |
nem,mert parositva volt anno.
|
| |
|
|
[előzmény: (984) Youme, 2010-07-10 18:49:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18714. Elküldve:
2010-07-10 09:47:01 |
[5813.] |
Szerintem a megoldas pofon egyszeru.
2single fej es ehez egy kozosito / nem diseqc kapcsolo! / es egy kabel megy le a szobaba. Ott kell egy szet oszto,es maris 2 kabel mehet a boxba. Mindez kb 10ezerbol kijon es a box maris nem kiabal hogy nem lat valamit.
|
| |
|
[válaszok erre: #18715]
|
[előzmény: (18713) BBmaster, 2010-07-10 08:58:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19261. Elküldve:
2010-07-08 20:46:44 |
[5814.] |
sajnos a kutya nem itt van elasva,szereny meglatasom szerint.persze hogy nem mer kockaztatni,mint lasd a digi vagy t-home,akit nem zavar ha nehany kuncsaft kiesik,hiszen van mögöttük töke rendesen.ellemben a hello,meg ha olcso is a prepaid elöfizu,akkor is az adott csaladnak minimum 50-60 ezerbe faj a belteri.ha ehez hozza adod a 15 ezer benzinpenzt akkor mar közel 80 ezer.plusz az elöfizetes dijja,ami ha csak olcso karival szamolsz eves szintre akkor 15 ezer.szoval 100eze kiugrik rögtön.azert egy rtl klub nem er meg ennyit.a mindig meg persze hogy gyengen sugaroz,hiszen nem nagyon szeretne atlepni a hatart,mert akkor bezzeg kintröl ugatnak a fejesek,hogy ez igy nem van jol,de ha ök atlepik a hatarokat,ajkar tv akar radio szinten,akkor az termeszetes,hiszen az ö honpolgara esetleg itt el vagy ausztriaban,es szeretne nezni az othoni jelet.amit siman megtehet mert analogban meg az stv1 is becsukott antennaval vehetö,majdnem zavartalan minösegben.
|
| |
|
[válaszok erre: #19265]
|
[előzmény: (19259) [Bukta], 2010-07-08 19:44:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5060. Elküldve:
2010-07-08 19:53:22 |
[5815.] |
sehogy,hacsak nem tudod a boxkey-t
|
| |
|
|
[előzmény: (5059) balijani, 2010-07-08 19:44:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6191. Elküldve:
2010-07-08 19:36:52 |
[5816.] |
mert valoban az megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (6190) ibox, 2010-07-08 19:05:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6188. Elküldve:
2010-07-07 21:51:21 |
[5819.] |
viszont most igen jo.
|
| |
|
[válaszok erre: #6189]
|
[előzmény: (6187) Kardos Attila, 2010-07-07 21:41:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1449. Elküldve:
2010-07-06 20:51:19 |
[5820.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1447) yaksi, 2010-07-06 19:42:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1384. Elküldve:
2010-07-06 20:17:50 |
[5821.] |
huha,ez a tuti müsor szam! nemtudja valaki mikor ismetlik meg? nem szeretnek lemaradni rola
|
| |
|
[válaszok erre: #1385]
|
[előzmény: (1379) Robertooo, 2010-07-06 08:09:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5027. Elküldve:
2010-07-06 08:20:28 |
[5822.] |
Biss kulcsokat hogyan lehet beletenni a key-tablaba?
|
| |
|
[válaszok erre: #5028]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
999. Elküldve:
2010-07-05 22:49:31 |
[5823.] |
150 alatt ne vegyel gibit! nagy szivas a 125-ös! hidd el,sokat szivok vele.a 2D-re keves!
en ugy vagyok most,hogy erzekeny a tuner,a fej is valamelyest,de 10%-nal nagyobb jelet nem tudok össze szedni a V-tp-röl.
|
| |
|
[válaszok erre: #1001]
|
[előzmény: (995) K. Tibor, 2010-07-05 22:24:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
11. Elküldve:
2010-07-05 19:47:35 |
[5824.] |
ha jol latom,akkor ez az angliai verzio megyar valtozata.sajnos igy indult a magyar MTV is,es mi lett belöle? ennek se josolok sok jövöt.ugyanis biztosra veszem,hogy nem fogja kielegiteni a rock zene minden rajonjongojat.
hard rock
soft rock
metal
trash metal
punk rock
gotikus rock
es meg sorolhatnam a sok falytajat.
termeszetesen elsö idöben,nem vagy nagyon keves reklammal indulnak,de kesöbb biztosra veszem,hogy 3-5 zene utan ismet reklam lesz,es vagy erdektelen celeb müsor.
|
| |
|
|
[előzmény: (10) Kardos Attila, 2010-07-05 19:40:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18665. Elküldve:
2010-07-04 13:36:10 |
[5825.] |
na eletre kelt.szep szünet volt
|
| |
|
|
[előzmény: (18664) birogyula, 2010-07-04 13:34:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|