| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18663. Elküldve:
2010-07-04 13:30:35 |
[5826.] |
nya,most sötetsegbe borult minden
nincs jel a TP-n
|
| |
|
[válaszok erre: #18664]
|
[előzmény: (18662) yaksi, 2010-07-04 11:20:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5015. Elküldve:
2010-07-04 09:05:15 |
[5827.] |
Na igen. A tobbire esetleg tud valaki valaszt adni?
|
| |
|
|
[előzmény: (5014) Rentner, 2010-07-04 08:14:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5012. Elküldve:
2010-07-04 07:58:52 |
[5828.] |
Nem. Eredetivel. De lehet csak ra van festve a neve.
|
| |
|
|
[előzmény: (5011) porkolt, 2010-07-04 07:37:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5009. Elküldve:
2010-07-03 22:14:27 |
[5829.] |
neha teljesen elfelejti az online radio listat,de nem tudom miert. ha ujra inditom akkor ok.
a plugin menüben nem tudom miert van sok sarga felkialto jel,olyan pluginokmeseteben,amik nincsennek telepitve.
youtube player nagyon gaz.rengeteg videonal a sorry blablabla üzenet jelenik meg,meg nehezkes a video kereses.
|
| |
|
|
[előzmény: (5008) sztar1, 2010-07-03 22:10:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5008. Elküldve:
2010-07-03 22:10:55 |
[5830.] |
jo a box,csak nehany dolog nagyon nem tetszi.
pl hogy a menüböl nem lehet hozzaferni a tarolt frekvenciakhoz
vagy az,hogy mühold keresesekor baromi lassu,es folyamatosan felül ir csatornakat,amiket mar korabban megtalalt,es ezt utanna ,, Nincs SID a Pat listaban `` hibaval eldob,vagy hangolasi hiba üzenettel nem jeleniti meg.
neha nem erzekeli a taviranyitot,neha meg nagyon is,es 1 nyomasra 2 csatornat lep.
|
| |
|
[válaszok erre: #5009 #5011 #5014]
|
[előzmény: (5007) GabeszI, 2010-07-03 22:00:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9411. Elküldve:
2010-07-03 20:56:59 |
[5831.] |
latom othon vagy picon temaban! hello hd-ra nem tudsz veletlen valami picon csomagot? eddig sehol nem leltem ilyenre.minden mas holdra van,de erre nem tudom miert nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #9413]
|
[előzmény: (9398) blikkk, 2010-07-03 16:27:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7717. Elküldve:
2010-07-03 20:43:37 |
[5832.] |
az MTV Music csinal ilyet.nekem az ABSat szepen jön,astra hotbird-röl egyarant,bar emusan,nem megosztassal.
|
| |
|
|
[előzmény: (7706) xtc, 2010-07-02 12:40:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5005. Elküldve:
2010-07-03 20:24:46 |
[5833.] |
targytalan,megoldottam magam.
|
| |
|
[válaszok erre: #5007]
|
[előzmény: (5004) sztar1, 2010-07-03 19:42:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5004. Elküldve:
2010-07-03 19:42:48 |
[5834.] |
valaki vagjon mar hozzam gyorsba egy motoros csatorna listat.köszi
|
| |
|
[válaszok erre: #5005]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4992. Elküldve:
2010-07-02 16:14:22 |
[5835.] |
szerintem semmit,azon kivül.
ahogy nezem itt nem sok valaszolo ember van!
hiaba olvasok visza,az nem segit a kerdeseim megvalaszolasaban,mert az meg nem ezekre a verzioju pluginekre vonatkozik.
|
| |
|
|
[előzmény: (4990) mkriszadmin, 2010-07-02 14:03:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4985. Elküldve:
2010-07-02 08:22:55 |
[5836.] |
mert nincs a box es a pc összekötve lan kabellel.nekem is volt ilyen!
ha viszont kiveszed a pipat a dreamup-nal az IP cim bigyo elöl,akkor siman felfog menni.csak elöszor inditsd ujra a dreamup-ot
|
| |
|
[válaszok erre: #4989]
|
[előzmény: (4984) taklad, 2010-07-02 08:12:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4982. Elküldve:
2010-07-01 23:18:46 |
[5837.] |
Lattatok hogy az astra-hotbird holdrol nyilik a viaccess. ABSat
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2507. Elküldve:
2010-07-01 22:26:57 |
[5838.] |
persze,megvolt a helye.de ilyen butan kell csinalni?? amatörök.
|
| |
|
|
[előzmény: (2506) tvkukker, 2010-07-01 22:23:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4980. Elküldve:
2010-07-01 22:16:52 |
[5839.] |
a hir tv-t miert nem? legalabbis nem jeleniti meg. amugy van valami netes epg letöltesi lehetöseg is,de nem talalom.nehany napja lattam,de nem tudom hogy hol.
|
| |
|
|
[előzmény: (4979) sanca2, 2010-07-01 21:56:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
34032. Elküldve:
2010-07-01 22:15:00 |
[5840.] |
mkriszadmin korrekt vasarlo! tranzakcio sikeresen megtörten!
|
| |
|
[válaszok erre: #34035]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2505. Elküldve:
2010-07-01 22:13:21 |
[5841.] |
ugyan ez a kerdes vetödött bennem is fel a cikk olvasasakor.erdekes mod,a hiradojukban erröl szo nem esik.
a masik meg az,hogy ugyebar a gazdagreten nem olcso az ingatlan.na meg a luxus nyaralas.mar a fenti összeg havi kamataibol fedezhetö
|
| |
|
[válaszok erre: #2506]
|
[előzmény: (2504) LoopUS-47, 2010-07-01 21:56:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21831. Elküldve:
2010-07-01 22:10:20 |
[5842.] |
na hallod.meg igysem tudom lepofazni az egeszet.sms-t meg alig küldök. internet meg arra nagyon elegendö,hogy facebook,email meg napközben forum,ha van ra idöm.iphone nem eszik sok forgalmat.töltö kartyaskent 20 eurot siman megevett felora alatt.az arra jo,hogy az emer elerhetö legyen,de nem arra hogy eljen.fix tarifa egy elet hosszan,es nincs gond.azert nekem is meglepö volt,hogy keves penzert sokat adnak.nekem meg sajnos kell,mert sokszor vagyok ismeretlen helyen,es olyankor nagyon hasznos,ha a kuncsaft telefonon tud navigalni,mert vannak sajnos eldugott helyek,es a navigaciok nem mindig ismerik az adott helyet.sokszor visznek mas pontra,meg akkor is ha napra kesz a frissitesük.
|
| |
|
|
[előzmény: (21828) Zolien, 2010-07-01 21:21:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21824. Elküldve:
2010-07-01 21:08:28 |
[5843.] |
milyen arak? a perc dijjak?
na akkor olvasd el meg 1x hogy mik a fix dijjak!
az a 25 euro ha at szamolod akkor akkor kb 7000 forint/ho
a redbull meg havi 5000 forintert ad 400 percet,de csak halozaton belül! tehat nem eri meg,nagyon nem
|
| |
|
[válaszok erre: #21841]
|
[előzmény: (21823) Nocsak, 2010-07-01 21:05:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21822. Elküldve:
2010-07-01 20:42:14 |
[5845.] |
http://index.hu/tech/cellanaplo/2010/07/01/magyar_mobilszolgaltato_lett_a_red_bull/
a magyarokat megint lehuzzak! reszvetem!
amig en t-mobillal,havi 25 euroert 2000 percet beszelhetek az egesz unio területen ingyen,es 1000 sms-t küldhetek szinten ingyen,es erre meg kapok 3GB internetet is,na arra mondom,hogy az valami.
szegyen es gyalazat ami magyarban meg.nem csak a telenor-nal,hanem a többinel is.
|
| |
|
[válaszok erre: #21823 #21828]
|
[előzmény: (21821) sztar1, 2010-07-01 20:25:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21821. Elküldve:
2010-07-01 20:25:56 |
[5846.] |
az kikapcsolasig tul hosszu idö,de jo ötlet.
|
| |
|
[válaszok erre: #21822]
|
[előzmény: (21820) Robertooo, 2010-07-01 20:24:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21819. Elküldve:
2010-07-01 20:18:13 |
[5847.] |
tökéletes virusirto marpedig van!
nem kell bekapcsolni a gépet,es nem jön virus
|
| |
|
[válaszok erre: #21820]
|
[előzmény: (21818) letaylajos, 2010-07-01 19:49:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3619. Elküldve:
2010-07-01 09:06:42 |
[5848.] |
már,nincs annyi. ellemben idekint jelenleg! / tegnap neztem a media markt-ban / 849,99 euro.
persze ez csak 1 hely,ezen kivül van meg jopar,de arban nem nagyon külömböznek.
plusz minusz 50 euro az elteres
ha meg öszinte akarok lenni,akkor nekem nem jött be egyalltalan.nagy,bumfordi,ocsmany a külö megjelenese,es a kis lcd kijelzö sem szep.na meg tudasilag sem sokat ad.pl en edig nem lattam hozza sem online radio lejatszot,sem egyeb kiugrana nagy kvalitasu programot.persze lehet,hogy ezt egy linux programozo megtudna oldani,de en nem vagyok az.
nagyon jol elvagyok a DM500HD-val.miota kicsereltek nekem,azota semmi baj nincs vele.es meg nem is nagyon volt idöm nyomogatni.
|
| |
|
[válaszok erre: #3622]
|
[előzmény: (3618) antennacentrum.hu, 2010-07-01 08:48:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3617. Elküldve:
2010-07-01 08:28:33 |
[5849.] |
elöször is:
a box hatuljan van egy kis kapcsolo,az legyen HD allasban.
Menü Kézi keresés Piros gomb majd zöld gomb
a zöld gombal tudsz hozza adni uj adatot,vagy modositani meglevöt.
ha hozza adtad,akkor a jelszint merö jelzi,hogy van e signal az adott frekvencian vagy sem.figyelj a fec ertekre,es hogy dvb-s2 legyen beallitva.
ezutan ok gombal elmented es jöhet a kereses
|
| |
|
|
[előzmény: (3615) Woody73, 2010-06-30 21:41:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21807. Elküldve:
2010-06-30 18:59:19 |
[5850.] |
na hallod,egy karakterrel több vagy kevesebb...
de meg 1x szivesen
|
| |
|
|
[előzmény: (21802) KWP, 2010-06-30 17:46:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|