| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4969. Elküldve:
2010-06-30 07:34:07 |
[5851.] |
Hello Hd eseteben az epg miert nem frissul?egyszeruen megakad es csak ha csatornat valltok,akkor frissit. Ja es a hir tv-n megsem jelenik.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18630. Elküldve:
2010-06-29 20:15:34 |
[5852.] |
nem csak az szaggat,sajnos.söt,minden ejjel Poor Signal van pl a discowery csatornan.
|
| |
|
|
[előzmény: (18629) bigacsiga, 2010-06-29 20:13:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21777. Elküldve:
2010-06-29 19:33:23 |
[5853.] |
csatlakozom!
mindig a jo emberek mennek el
|
| |
|
|
[előzmény: (21775) KWP, 2010-06-29 18:49:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21769. Elküldve:
2010-06-29 17:36:39 |
[5855.] |
csak azzal a büdös eletben nem töltesz le flas videot.
|
| |
|
[válaszok erre: #21770]
|
[előzmény: (21768) Owen5, 2010-06-29 17:29:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21740. Elküldve:
2010-06-28 13:44:22 |
[5856.] |
a ztracker tutira megy.es a pornbay is. legalabbis nalam tuti.
|
| |
|
|
[előzmény: (21733) Jakab_j, 2010-06-27 21:35:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4959. Elküldve:
2010-06-27 16:43:46 |
[5857.] |
ertem,tehat akkor kivitelezhetö,es müködö dolog.
|
| |
|
|
[előzmény: (4958) br, 2010-06-27 16:34:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18618. Elküldve:
2010-06-27 16:19:16 |
[5858.] |
ha nem akadna,akkor min idegeskednel?
|
| |
|
|
[előzmény: (18617) br, 2010-06-27 16:17:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18616. Elküldve:
2010-06-27 16:03:42 |
[5860.] |
barmilyet,ami tamogatja a conax cas7-es verziot.
dreambox,vantage,optibox...
|
| |
|
|
[előzmény: (18615) viktorkid, 2010-06-27 15:54:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
33940. Elküldve:
2010-06-27 13:37:59 |
[5861.] |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
mind a kettö uzemkepes. kinek mit er meg?
a masodik egy auto erösitö,ha nem jönne le a kep alapjan valakinek.
csere is erdekel,ertelmes dologra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1367. Elküldve:
2010-06-26 21:46:55 |
[5862.] |
azert közben rajöttem a 3D elönyeire!
bakker,hat a sok gyözike fan meg big brother miatt kell ez!
|
| |
|
|
[előzmény: (1364) KWP, 2010-06-26 13:21:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1360. Elküldve:
2010-06-26 12:25:57 |
[5863.] |
persze hogy marketing,hiszen a HD piac nem akar fejlödni,legalabbis europaban nem! erdekes mod az osztrakokat is jobban vonza a 3D mint a HD.es ameddig megtehetik,hogy egy 127cm-es 3d tv-ert kifizessenek 1800 eurot,akkor inkabb azt fogja valasztani,mintsem a hd-t.söt,sokan meg a hd tartalmakat sem fizetik elö,es nem is erdekli öket.lasd nemet rtlhd es tarsai.nincs ra kereslet,mert meg 1x sem adott hd tartalmat,csak felkonvertalt sd-t.
|
| |
|
[válaszok erre: #1364]
|
[előzmény: (1359) KWP, 2010-06-26 11:39:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1350. Elküldve:
2010-06-25 21:32:45 |
[5864.] |
na a forma1-et biztos nem HD-ban kapja.lefogadom hogy az astras atjatszarol veszi,mint a bbc sport is.
ez nem is lenne baj,föleg ha lenne legalabb ugyan olyan minöseg.
|
| |
|
[válaszok erre: #1354]
|
[előzmény: (1349) mrdoubleb, 2010-06-25 19:25:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
33909. Elküldve:
2010-06-25 18:46:18 |
[5865.] |
a 4 darab kamera elkelt!
1 darab IBM TinkPad elkelt!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
33906. Elküldve:
2010-06-25 17:30:26 |
[5866.] |
van meg elado
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
ebböl van 4 darab,kabelek nelkül
2 darab IBM TinkPad,töltö nincs hozza,de müködnek!
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
arat nem irok,kinek mennyit er meg.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
33904. Elküldve:
2010-06-25 17:22:01 |
[5867.] |
4 ilyen kamera keresi uj gazdajat!
csak a kamerak vannak meg!
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21698. Elküldve:
2010-06-24 21:23:12 |
[5868.] |
szivesen! segitek en ha tudok,es föleg ha van mivel!
en mar ugysem tudom hasznat venni a boxnak,es legalabb mas örüljön neki,es hasznalja egeszseggel.
kijelzö tenyleg csikos,es az is igaz hogy ujra kell telepiteni,de nekem mar nincs eröm foglalkozni vele!
multkor kert valaki tölem pc RAM-ot,de eddig nem sikerült elöhalasznom,mert kis felfordulas van-volt,es sok dolog jött össze,es persze a rendszer törölte a pm-et,igy nem tudom ki volt az illetö.ha magara ismer akkor irjon ujra!
|
| |
|
|
[előzmény: (21697) Zolien, 2010-06-24 21:18:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21687. Elküldve:
2010-06-24 19:28:33 |
[5869.] |
hali! ne ved a szivedre,sajnos vannak ilyen emberek!
tudod mit,en szivesen neked ajandekozom a nokia dbox2 keszülekemet,es remelem majd hasznat veszed. kijelzö picit csikos,es nincs benne sd kartya,de legfeljebb majd te azt a 2000 forintot arra tudod költeni!
ha adsz egy cimet,akkor holnap elküldöm gls futarral.
|
| |
|
[válaszok erre: #21692 #21697]
|
[előzmény: (21682) Zolien, 2010-06-24 16:33:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5554. Elküldve:
2010-06-24 16:56:42 |
[5870.] |
vegülis en radbizom,de a hatlap mehanika nagyon elbaxott a 125-ös tükörnel.sokkal nagyobb a merete,mint a motor csonk atmerö,es akar hogy teped meg a csavart,akkor sem tud rafeszülni.pedig en a csavarokat is kicsereltem,es sima atmenü csavarral van megszerelve.
igaz a tükröt le kell bontanod a rögziteshez,de csak 1x.
arra figyelj,hogy elötte allitsd be a motort a helyes pozicioba,es kemenyen huzd is meg,mert ha csak egy picit is elmozdul akkor szivas lesz belöle,ha atfurtad es nem stimmel.föleg ha fix az arboc es nincs lehetöseged picit azon korrigalni forditassal.
ha tetöre van szerelve,akkor meg en ajanlom az oldaliranyu kifeszitest is.
|
| |
|
[válaszok erre: #5555 #5560 #5564]
|
[előzmény: (5553) sapi100, 2010-06-24 16:49:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5551. Elküldve:
2010-06-24 16:36:20 |
[5871.] |
nalam is ez volt a nagy kerdes! de nem szarakodtam vele tovabb,amikoris mar a 10x-szer kellett felmenni a visza allitashoz,akkor lebasztam az egeszet,es atfurtam a hatlap mehanikat es a motor csonkot.megcsavaroztam,es azota egy milimetert meg nem mozdult a rohadek.siman eleg,ha csak az also ponton a gyari furaton keresztül attolod a 10-es furot.tuti megfogja,lehet akar mekkora szellökes.nekem ez valt be.
|
| |
|
[válaszok erre: #5553]
|
[előzmény: (5549) sapi100, 2010-06-24 13:07:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4916. Elküldve:
2010-06-24 06:54:55 |
[5872.] |
köszi,erre ratalaltam en is. info sorra gondoltam,mert ott csak ber es snr ertek jelenik meg decibel-ben.mondom hatha van valami csik fele oda,de akkor ezek szerint nincs.
|
| |
|
|
[előzmény: (4914) Rentner, 2010-06-23 22:18:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1450. Elküldve:
2010-06-23 22:11:30 |
[5873.] |
semekkora.beeges elleni vedelemmel vannak ellatva
|
| |
|
[válaszok erre: #1452]
|
[előzmény: (1446) zoro67, 2010-06-23 16:21:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4913. Elküldve:
2010-06-23 21:53:47 |
[5874.] |
newenigma alatt melyik plugin jeleniti meg az erö es minöseg jelzöket?
|
| |
|
[válaszok erre: #4914]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4908. Elküldve:
2010-06-23 16:04:04 |
[5875.] |
na igen,csak akkor meg nem gondoltam arra,hogy esetleg megveszem-e ezt a boxot vagy sem.na meg edddig nem volt olyan kütyüm,ami esata csatlakozoval volt szerelve.
|
| |
|
|
[előzmény: (4906) Boom, 2010-06-23 15:55:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|