| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4905. Elküldve:
2010-06-23 15:50:16 |
[5876.] |
jol nez ki,de nem. nem olyan regen vettem 2 terras tarolot,es ahoz kellene.
de hogy erthetö is legyek!
a box ugye esata csatoloval van ellatva.
a hdd meg mini usb-vel.
tehat nekem elegendö lenne egy kabel ami esata mini usb szerelesü,es igy nem kellene ujabb lemezt vennem. van mar igy is 4-5 darabom.
vagy egy olyan atalakito fej,ami esata hagyomanyos usb kombinacios.
|
| |
|
[válaszok erre: #4906 #4907 #4909]
|
[előzmény: (4895) mkriszadmin, 2010-06-23 11:46:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4893. Elküldve:
2010-06-23 10:57:57 |
[5877.] |
lehet kapni olyan kabelt ami esata mini usb parositassal van szerelve?
|
| |
|
[válaszok erre: #4894 #4895]
|
[előzmény: (4891) espat, 2010-06-23 06:23:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6139. Elküldve:
2010-06-21 18:26:09 |
[5878.] |
illetve mar csak volt.ebben a pillanatban kodoltak is
|
| |
|
|
[előzmény: (6138) sztar1, 2010-06-21 18:25:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6138. Elküldve:
2010-06-21 18:25:03 |
[5879.] |
HotBird
11240MHz
27500 SR
3/4
Vertikalis
EuroSport2 NE Hungary
|
| |
|
[válaszok erre: #6139]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4867. Elküldve:
2010-06-21 17:02:54 |
[5880.] |
Sikerult. Koszi
|
| |
|
|
[előzmény: (4865) hopper, 2010-06-21 16:37:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4864. Elküldve:
2010-06-21 16:07:39 |
[5881.] |
nem tudom ftp-n leszedni a csatorna listat.
ezt a hibat kapom!
sem services sem lamdb file nem talalhato a var/tuxbox//config/enigma könyvtarban.
ez mi a rak?
|
| |
|
[válaszok erre: #4865 #4866 #4868]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4854. Elküldve:
2010-06-20 07:46:12 |
[5882.] |
Annyira nem akarom terhelni a boxot.
Akkor lenyegeben ugyan ugy mükodik,mint a dbox2 eseteben.
Meg valami erdekelne,persze csak ha nem baj. Az winamp-ban hogyan lehet radiot hozza adni? Csak olyat lehet,aminek van ilyesfajta lejatszasi lehetosege,vagy winmedia is tamogatott? Szeretnem beletenni a roxy radiot meg a juventust. Ugyan a juventus plus benne van,de nem nyitja meg. Ha meg igen,akkor kis ido mulva el is halgat.
|
| |
|
|
[előzmény: (4853) espat, 2010-06-19 23:15:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4851. Elküldve:
2010-06-19 20:42:05 |
[5883.] |
köszi! csak FTP letöltes lehetseges? hogyan kell ezt beallitani?
bocs a lama kerdesert,de ezt meg nem tudom
|
| |
|
[válaszok erre: #4852 #4853]
|
[előzmény: (4849) adriankoooo, 2010-06-19 12:30:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4848. Elküldve:
2010-06-19 09:48:34 |
[5884.] |
Hogyan lehet a boxrol leszedni a csatorna listat,hogy pc-n lehessen szerkezteni? Es a kulcsokat?/key tabla / mert bar frissitettem online,de pl a sirius-rol nem nyitja sem az arriqua sem a viasat nehany csatornajat.
Köszi
|
| |
|
[válaszok erre: #4849]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4833. Elküldve:
2010-06-16 20:55:21 |
[5885.] |
na,hat ujra itt vagyok! vegre van boxom.kicsereltek,de feltünöen gyors volt! de! bar a box müködik,teljesen mas a mac cim mint ami a dobozon van.ugyanis ugyan azt a dobozt kaptam visza,mint amiben a hibas box volt.ez eddig nem is lenne gond,de ha kesöbb valami van vele,akko mit fogok tenni? es nem küldtek el nemet orszagba,mert ma hivtak a dm-töl hogy a box nem erkezett meg! viszont en kesöbb voltam a boxert,de jeleztem hogy a media markt irta az sms-t,hogy a box kesz van.tehat a mocskok nem küldtek el,hanem valahol kicsereltek-kicsereltettek!
ezen a boxon meg szoftver sem volt,nem tudom miert.csak a boot file volt eletkepes benne,es igy be jelentkezett.feltettem a newenigma2-t es szepen muzsikal.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18476. Elküldve:
2010-06-15 22:07:56 |
[5886.] |
en lattam,nem is keveset. a cool tv akad.jobban es töbször mint eddig
|
| |
|
|
[előzmény: (18473) br, 2010-06-15 21:48:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4827. Elküldve:
2010-06-15 15:43:26 |
[5887.] |
Hu gyerekek, ez nagyon ütös! Mult het csütörtök delutan indult a box nemet-be,es ma mar megis jott a zsir uj helyette! Na ez a nem semmi. Sajnos holnap tudok csak erte menni,de ez nagyon pozitiv idaig!
|
| |
|
[válaszok erre: #4828]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1338. Elküldve:
2010-06-14 17:58:52 |
[5888.] |
tenyleg nem akarok ebbe bele ugatni,de azert megjegyzem,hogy vajdasagbol ausztriaba az ut kb 8 ora hosza autoval,es azt sem veszi eszre senki,ha en pl kecskemetröl irok egy net kavezobol.tehat felesleges ez a vita.
akkor sem nagy eselye van jelenleg idekint elcsipni a digitalis vetel,meg ha 20 meteres antennaval is probalja valaki.lehetetlen becserkeszni a györi tornyot.györben sem egyszerü,tudom,mert eltem ott 9 honapot.
|
| |
|
[válaszok erre: #1339]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18433. Elküldve:
2010-06-13 22:53:48 |
[5889.] |
de a nat geo sem kutya. reklam elött magyar volt,most meg elfelejtette.csak angol hang van.
|
| |
|
|
[előzmény: (18432) br, 2010-06-13 22:26:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1324. Elküldve:
2010-06-13 20:38:34 |
[5890.] |
a slovak sokkal erösebben ad,es bar mpeg2 a formatuma,de ahoz kepest nagyon jo a terjedese.azert wiener neustad környeken nagyon sok jo veteli lehetöseg van,mind analog mind digitalis tekinteteben.
tartok töle,hogy a soproni ado is nagyon kis teljesitmennyel fog adni,es talan stabil vetel eisenstadt-ig lesz.persze mar azt sem lehet majd szoba antennaval venni,csak tetö antennaval.
|
| |
|
|
[előzmény: (1323) sztar1, 2010-06-13 20:33:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1323. Elküldve:
2010-06-13 20:33:41 |
[5891.] |
sat elöfizetessel.en is ugy nezem.bar valoban,nagyon szep az analog kepe,es az osztrak analog megszünese ota sokkal erösebb a tv2-vel egyetemben,de szerintem a györi szabadhegyi adot megfogni?? egyenlö a lehetetlennel.nincs benne annyi kakao.
|
| |
|
[válaszok erre: #1324]
|
[előzmény: (1321) turo, 2010-06-13 20:19:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1320. Elküldve:
2010-06-13 20:01:45 |
[5892.] |
jelenleg eselytelen! nekem sem sikerül! pedig en csak 50 km-re vagyok soprontol,ami legvonalban kb 25 km
|
| |
|
|
[előzmény: (1318) turo, 2010-06-13 19:57:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18424. Elküldve:
2010-06-13 19:55:36 |
[5893.] |
fim+ cool ugyszinten.
|
| |
|
|
[előzmény: (18423) djnice, 2010-06-13 19:52:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4820. Elküldve:
2010-06-10 10:52:28 |
[5894.] |
Vegulis mi az idealis homerseklet? Gondolom itt is szerepet jatszi az,hogy a proci mennyire van terhelve. Gondolok itt az sd-hd adas,pluginek, satobbi tenyezore. Pl nalam a vantage joval melegebb volt ha hd adas ment,mint ha sima sd vagy radio.
|
| |
|
[válaszok erre: #4821]
|
[előzmény: (4817) taklad, 2010-06-10 05:20:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21433. Elküldve:
2010-06-10 09:19:27 |
[5895.] |
Küld tovabb a Stohl Andasnak,annek ugyis szüksege van ra! Hamar azt is talaltak nala,akkor most hatha rendel,hogy gerincesebb legyen tole.
|
| |
|
|
[előzmény: (21422) tranceworld, 2010-06-09 16:34:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4801. Elküldve:
2010-06-09 18:06:04 |
[5896.] |
beszeltem ma a dream központal,es elmeseltem mi a helyzet. elküldtem nekik a boxot,es azt igerte a hölgy,hogy ki fogjak cserelni egy vadonat ujra. elkerte telefonon a cimemet is,hogy azonnal tudjak postazni az uj boxot.
|
| |
|
[válaszok erre: #4802 #4804]
|
[előzmény: (4799) Rentner, 2010-06-09 17:16:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4797. Elküldve:
2010-06-09 16:33:24 |
[5897.] |
nem jellemzö! vagy nem jellemzi??
amugy meg szabad venni,csak ha nem online rendeli / az a jo ha nem! / akkor helyszinen kikell probalni,hogy müködik-e rendesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #4799]
|
[előzmény: (4794) Rentner, 2010-06-09 14:30:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4787. Elküldve:
2010-06-09 06:56:13 |
[5898.] |
Mult het szombaton vettem
|
| |
|
|
[előzmény: (4785) csigabig, 2010-06-08 22:10:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4784. Elküldve:
2010-06-07 21:49:52 |
[5899.] |
megvan az oka hogy miert nem rendelek online! de ebbe ne menjünk bele.
|
| |
|
|
[előzmény: (4783) Boom, 2010-06-07 20:44:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4782. Elküldve:
2010-06-07 20:37:59 |
[5900.] |
de en ausztriaban lakom,nem nemetorszagban
|
| |
|
[válaszok erre: #4783]
|
[előzmény: (4781) Boom, 2010-06-07 20:28:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|