| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4779. Elküldve:
2010-06-07 20:09:20 |
[5901.] |
megrendelnem en a mediavox-nal,csak nem postaz külföldre.az a vicc az egeszben,hogy itt a dm800HD 469 euro.nemet orszagban postaval ugyan ez 389 euro. viszont itt nincs mashol ez a box.sem az olbort-nal sem mashol.tudom,mert vegig jartam. nekem nem kerül penzbe a küldes,mert szerzödött partnereink a gls,tehat nem költseg.a fönök fizeti,nem en.hazhoz jön a szallito,innen viszi el.ide is hozza vissza,tehat 1 lepest sem kell mennem.szamlat mellekelem,meg a hiba jelenseget es kesz. de ez mar az en gondom.
|
| |
|
[válaszok erre: #4780]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4772. Elküldve:
2010-06-07 19:39:53 |
[5902.] |
lehet igazad van a clon teren,de en nem azert nem vettem az,mert olcso,hanem mert en jobban szeretem az eredeti dolgokat.ezzel nem felvagni akarok,hogy hu de nekem menyi penzem van,hanem mert en nem vagyok az a szoftver buhera ember.
vegülis mindegy,nem is ez a lenyeg. igy jartam.
|
| |
|
[válaszok erre: #4773 #4774 #4775 #4776]
|
[előzmény: (4770) [Bukta], 2010-06-07 19:35:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4764. Elküldve:
2010-06-07 17:50:28 |
[5903.] |
Jobb ha en kuldom vissza,mert ezek olyan pofatlanok,hogy kepesek ezert is penzt kerni. Gls-el eltudom kuldeni es azok vissza is hozzak hazhoz. Tehat nem kerul semmibe sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #4765]
|
[előzmény: (4762) br, 2010-06-07 17:44:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4763. Elküldve:
2010-06-07 17:47:36 |
[5904.] |
Azzal szerinted boldogabb lennek? Igazabol nem is az a penz erdekel,hanem maga az erzes,ami nem kellemes. Tudo jol,nem vagyok egy nagy box valltogato. Söt,meg vagy 5-6 marka porosodik a szekrenyben,csak hat mind olyan amit mas mar kidobott mert regi,de meg mindig mukodik mind.
|
| |
|
|
[előzmény: (4760) yaksi, 2010-06-07 17:41:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4761. Elküldve:
2010-06-07 17:44:15 |
[5905.] |
Lehetek öszinte? Nagyon csalodottnak erzem magam. Sajnaltam plusz szaz eurot a 800hd-re,mert tudasilag nem gyozott meg. Pedig nem kapkodtam el a vasarlast. Tudom,hibas szeria mindig is lesz. Csak felek,hogy ezek utan ezzel a boxal tovabbi gondok lesznek. Kidobtam szazezret az ablakon egy olyan boxra,amit meg elvezni sem tudok , mert maris szervizbe kell kuldeni. Meg ha masfel vagy ket ev utan kellene,akkor ok,de hogy azonnal.... Egyszoval szomoru vagyok.
|
| |
|
[válaszok erre: #4767]
|
[előzmény: (4759) taklad, 2010-06-07 17:28:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4758. Elküldve:
2010-06-07 17:20:17 |
[5906.] |
Sajnos nem lnb hiba. Most voltam a media marktban es kertem nezzek meg. Ugyan azt produkalta ott is. A csavo csak nezett hogy mi ez a zöld hatter tele infoval. Aztan csinalt egy gyari vissza allitast es a box lefagyott. Megprobalt fix holdat kerestetni vele,es lefagyott. Azt mondta hogy ez durva,es en vagyok az elso aki ilyennel hozta vissza a boxot. Persze cserelni nem tudta. Mondvan nincs raktaron. Igy kuldhetem szervizbe nemetorszagba. Tudja valaki a szerviz cimet?
|
| |
|
[válaszok erre: #4759 #4760 #4762 #4770 #4785]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4754. Elküldve:
2010-06-07 14:09:24 |
[5907.] |
Valamit nem ertek. Ha nincs rajta sat kabel,akkor nem fagy. Ez tuner hiba akkor?? Ratettem a kabelt es egybol le is fagyott
|
| |
|
[válaszok erre: #4755 #4756 #4757]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4752. Elküldve:
2010-06-07 09:04:49 |
[5908.] |
Probaltam kihagyni,termeszetesen. Eredmeny ugyan ez. Ugye alapbol kezelnie kell,tehat nem fogog fix tobb fejes rendszert csinalni,csak mert nem tetszik neki. Ha nem birja el a motort,akkor a box hibas. A motor jem szorul,mert masik box szepen viszi. Ez is forgatja. Mindegy. Ma kicsereltetem es majd kiderul hogy a box a hibas vagy sem. A motor meg kb 3honapos,mert azt nem reg csereltem.
|
| |
|
|
[előzmény: (4750) jdeutsch, 2010-06-07 08:45:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4749. Elküldve:
2010-06-07 08:11:43 |
[5909.] |
Sajnos nem. Pedig adtam neki puffadas ellen is,de akkor meg mergesebb lett. Aztan hajnali fel kettökor feladtam,mikor is sokadik telepites utan,bar stabilnak latszott,de astra lekeresese kozben,azt merte kiirni zold hattere,hogy orf2hd es tarsa unsupported forma,es boot lett a vege.
|
| |
|
[válaszok erre: #4750]
|
[előzmény: (4747) Layosh, 2010-06-06 23:47:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4744. Elküldve:
2010-06-06 20:57:42 |
[5910.] |
hopsz,most megfagyott.nezem az m2HD-t .
elment a hang,nem reagal a taviranyitora.ujra indult es zöld kepernyö van.na holnap viszem cserere
vissza jött a kep de a fogaskerek forog.a kep töredezik,közben zöld hatteren irkal mindent,es ujra indulgat 10mp-enkent
mindezt gyari szoftverrel. a crashlog a kepen lathato
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
[válaszok erre: #4745 #4747]
|
[előzmény: (4742) sztar1, 2010-06-06 20:27:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4742. Elküldve:
2010-06-06 20:27:25 |
[5911.] |
garanciaval vettem.most vissza tettem a gyari szoftot.erdekes mod,ezzel nem fagy a box.tehat megy a müsor,akar hova kapcsolok.
akkor ez miert van?
|
| |
|
[válaszok erre: #4743 #4744]
|
[előzmény: (4741) hopper, 2010-06-06 19:54:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4739. Elküldve:
2010-06-06 18:58:49 |
[5912.] |
es akkor erre mi a megoldas?remelem nem az,hogy asztali ventilatort kell bele szerelni
|
| |
|
[válaszok erre: #4741]
|
[előzmény: (4738) hopper, 2010-06-06 18:54:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4737. Elküldve:
2010-06-06 18:53:54 |
[5913.] |
azt hogyan kell kinyerni a boxbol?
|
| |
|
[válaszok erre: #4740]
|
[előzmény: (4736) br, 2010-06-06 18:33:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4735. Elküldve:
2010-06-06 18:22:02 |
[5914.] |
na de 10 perc alatt?
a box meg tök hideg.
|
| |
|
[válaszok erre: #4736]
|
[előzmény: (4734) DreamHekker, 2010-06-06 18:11:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4733. Elküldve:
2010-06-06 18:04:36 |
[5915.] |
egyre jobban kezdek elszomorodni.mar az ötödik verzios imaget tettem fel,de a box allandoan lefagy.
felteszem a szoftot,majd ujra inditom.lefagy.ujra inditom meg 1x,tölt,lefagy.ujra inditom 3x betölt.lekerestetek vele 1 holdat,letöltöm a cccam-ot.neznem a programot,lefagy.
mit rontok el? vagy miert van ez?
biztos tudtok ra magyarazatot adni.
|
| |
|
[válaszok erre: #4734]
|
[előzmény: (4732) sztar1, 2010-06-06 13:02:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4732. Elküldve:
2010-06-06 13:02:48 |
[5916.] |
a ventillator meg nem kapcsolt be.legalabbis eszre vettem volna ha bekapcsol.
|
| |
|
[válaszok erre: #4733 #4738]
|
[előzmény: (4726) DreamHekker, 2010-06-06 09:20:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4725. Elküldve:
2010-06-06 08:45:49 |
[5917.] |
<IMG src=" " border="0">
emiatt a hiba miatt egy masik image kellett a boxra.
jelenleg a Dream Elite Black Hole 1.0
van fent. itt viszont hol van a kartyaolvaso pluginja,hogy a conax kartyat olvasa?
megvalami.bar a box gyors,de fagyasok jelentkeznek,es nem tudom miert.az este neztem az m2-t,es olyan fel2 tajban egyszer csak kifagyott a box.semmire nem reagalt. tehat a hang megy tovabb,de a kep kifagy,es semmire nem reagal a box.csak az aramtalanitas segit.
esetleg egy masik image van ehez,vagy mi okozza ezt a fagyast? motoros rendszer van,es amikor megadom a forgato adatokat,azutan kezd el fagyni.
|
| |
|
[válaszok erre: #4726 #4728]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3608. Elküldve:
2010-06-05 20:57:54 |
[5918.] |
egyenlöre biztatobb. nembeszelve arrol hogy linuxos. jo,a VT1 is linux / is / de majdnem 200 ezer forint az ara.azert inkabb nem adok ki annyit erte.meg nem is tetszik a kinezete.
|
| |
|
[válaszok erre: #3618 #3620]
|
[előzmény: (3607) Gagliardo, 2010-06-05 19:57:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4722. Elküldve:
2010-06-05 19:03:41 |
[5919.] |
köszi. hat sok tanulni valom van meg ,de jo hogy legalabb mar vannak itt profik!
|
| |
|
[válaszok erre: #4723]
|
[előzmény: (4721) DreamHekker, 2010-06-05 19:01:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4720. Elküldve:
2010-06-05 18:55:02 |
[5920.] |
Meg nincs esata lemezem,de majd veszek azt is.halozaton nem akarok felvenni.
egyebkent mekkora lemezt tud tamogatni? itt is fat32-re kell formazni a lemezt?
|
| |
|
[válaszok erre: #4721]
|
[előzmény: (4718) DreamHekker, 2010-06-05 18:50:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4717. Elküldve:
2010-06-05 18:46:59 |
[5921.] |
siker! köszi.
meg valami erdekelne. nalunk a lakasban van olyan net eleres,hogy a 220V-bol lehet csatlakozni egy kis keszülek segitsegevel. ez a csatlakozas jo a boxnak? vagy mindenfele keppen kell neki asztali gep?
|
| |
|
[válaszok erre: #4718]
|
[előzmény: (4715) DreamHekker, 2010-06-05 18:38:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3606. Elküldve:
2010-06-05 18:44:11 |
[5922.] |
engem is ez motivalt az igazi valltasra.honapok ota semmi nem jelent meg ra.na jo kulcs file igen,de szoft semmi.
nem volt mit tenni. dm800HD-t akartam venni,de dragabb volt 25 ezerrel,es az a kis kijelzöje nem tetszett.
most meg a vanti fut,de majd estere beizzitom az ujat.
|
| |
|
[válaszok erre: #3607]
|
[előzmény: (3605) Gagliardo, 2010-06-05 18:39:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4714. Elküldve:
2010-06-05 18:36:38 |
[5923.] |
köszönöm! letöltöttem ezt az exe filet,de megnyitaskor azt irja,hogy nincs com port,a program nem futathato. ez erdekes lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #4715 #4716]
|
[előzmény: (4712) DreamHekker, 2010-06-05 18:30:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3604. Elküldve:
2010-06-05 18:35:19 |
[5924.] |
egy 500HD-t vettem. a vantage sorsa egyenlöre bizonytalan.sajnos nincs valami fenyes helyzetben,mert folyamatosan bootol tv ki-be kapcsolaskor.nem hajlando felvetelt kesziteni idözitett modbol,es piszkosul melegszik a tuner.tehat nagyon gatyan van.de hat 2 eves szegenykem.
|
| |
|
[válaszok erre: #3605]
|
[előzmény: (3603) Gagliardo, 2010-06-05 18:30:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4711. Elküldve:
2010-06-05 18:27:30 |
[5925.] |
ertem! ez a gemini tartalmazza ezt a plugint,vagy külön kell ezt letölteni valahonnan?
|
| |
|
[válaszok erre: #4712]
|
[előzmény: (4710) DreamHekker, 2010-06-05 18:25:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|