| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3602. Elküldve:
2010-06-05 18:26:10 |
[5926.] |
ezennel a DreamBox vilagba leptem be.
|
| |
|
[válaszok erre: #3603]
|
[előzmény: (3601) Gagliardo, 2010-06-05 18:25:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3600. Elküldve:
2010-06-05 17:59:44 |
[5927.] |
hello.
ezennel kilepek a vantage vilagabol.
termeszetesen ha tudok,a kesöbbiekben is segitek majd,akar itt akar privatban!
tehat batran lehet keresni kerdesekkel,ha valaki kezdö lenne majd itt.
|
| |
|
[válaszok erre: #3601]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4707. Elküldve:
2010-06-05 17:57:53 |
[5928.] |
hello! ezennel beleptem a DreamBox HD tarsasagba,egy 500HD keszülekkel!
szeretnek megkerni valakit,hogy ha tud akkor segitsen nekem,mert meg nagyon uj ez a dolog szamomra.
tehat. szeretnem a gyari szoftvert lecserelni,hogy a conax kartyat olvasni tudja / hello hd miatt! / ugyan akkor szereetnek nemi informaciot hogy melyik szoftvert kell feltennem es ezt hogy tudom a legegyszerübben megtenni. sajnos csak laptopom van,amin nincs komunikacios port,es usb atalakito sem müködik.
es meg 1 fontos / szamomra! / ha valakinek van egy stabil müködö szoftvere ehez,akkor kerem segitsen vele ki. köszi
|
| |
|
[válaszok erre: #4710]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19508. Elküldve:
2010-06-02 20:44:58 |
[5929.] |
mar felejtös a mozi csomag. az 100% hogy mar nagra3
|
| |
|
[válaszok erre: #19509]
|
[előzmény: (19507) drogos, 2010-06-02 20:41:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18321. Elküldve:
2010-06-02 20:43:43 |
[5930.] |
ugy latszik-latom,hogy 18+ csatorna nem lesz tovabbra sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #18322]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
767. Elküldve:
2010-06-02 20:29:42 |
[5932.] |
Irdeto
|
| |
|
[válaszok erre: #768 #769]
|
[előzmény: (766) pirobi, 2010-06-02 20:21:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
765. Elküldve:
2010-06-02 20:18:32 |
[5933.] |
D2MAC Eurocrypt
|
| |
|
[válaszok erre: #766 #770]
|
[előzmény: (763) garga pista, 2010-06-02 19:08:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1997. Elküldve:
2010-06-02 16:57:33 |
[5934.] |
hallod,azert hüle nem vagyok.amugy nekem nincs szüksegem ilyesmire,csak erdekel a tartalma az adott szösszenetnek.
|
| |
|
|
[előzmény: (1981) Sp@rtacus, 2010-06-02 08:55:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1980. Elküldve:
2010-06-01 22:11:42 |
[5935.] |
igen,jol erzed. nem tudom ti mit szedtetek le,de amit nekem sikerült,az tuti adat halasz egyben.ezert irtam hogy hajra.
|
| |
|
|
[előzmény: (1979) szunti, 2010-06-01 22:08:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1978. Elküldve:
2010-06-01 22:03:42 |
[5936.] |
na azt talald ki magad. google segit. :)
ja es meg valami. ez a külömbseg az atlag tv-neznö es a valamicsket hozzaertö emberek között.
amit ember krealt azt vissza is lehet fejteni.
több adat van benne mint azt te hinned.
de nem ez a lenyeg.ha aktiv net alatt akarod megnyitni,akkor maris küldi az adataidat jo meszi szerverre.
hajra!
|
| |
|
[válaszok erre: #1979]
|
[előzmény: (1977) vadur, 2010-06-01 22:00:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1976. Elküldve:
2010-06-01 21:58:13 |
[5937.] |
veszelytelen ! nagra2-van benne,csak atirtak nagra3-ra.de azert meg nemi virus is került bele.
|
| |
|
[válaszok erre: #1977 #1981]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18303. Elküldve:
2010-06-01 21:00:27 |
[5938.] |
NatGeoHD Poor Signal.
ez most napi rendszerü lesz vagy sem??
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1174. Elküldve:
2010-05-26 21:42:21 |
[5939.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1173) LF, 2010-05-26 21:40:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1171. Elküldve:
2010-05-26 21:23:38 |
[5940.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1172]
|
[előzmény: (1169) stubyte, 2010-05-26 21:15:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1170. Elküldve:
2010-05-26 21:20:13 |
[5941.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1173]
|
[előzmény: (1169) stubyte, 2010-05-26 21:15:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21260. Elküldve:
2010-05-25 22:22:58 |
[5942.] |
akkor ugy jartal,mint en tavaly a volt-on.sajnos nincs esely a megmentesre.a torzitast nem tudod kiszedni belöle.
nekem sem sikerüt,pedig sok fajta programot probaztam.
elöször külön kell szedni az audio-video fileokat.
ezutan szerkezthetöve valik az audio file,de nem windows alatt.minimum követelmeny a machintos rendszer.anak van egy specialis szerkeztö programja,ami direkt audio fileokra van tervezve.de ezt nem nagyon talalsz neten,marmint a programot.eppen ezert kell a mac.
|
| |
|
[válaszok erre: #21264]
|
[előzmény: (21259) attilas, 2010-05-25 22:13:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1382. Elküldve:
2010-05-23 17:11:30 |
[5943.] |
mondjuk egy hasonlitast nem a bevasarlo központben kellene vegezni,mert ott egyalltalan nem szakszerüen van kabelezve a tv sor,arrol nem is beszelve,hogy habar a jelet egy kabelröl veszik, / alltalaban földi antenna! / es azt osztjak szet több tv-re,igy sajnos nagyon sok esetben ez rendkivüli minösegromlassal jar. semmi baj nincs a samsung plazmaval.nem azert mert nekem is az van,hanem,mert en lakason belül is tudom hasonlitani lcd-vel.
van egy SchaubLorenzen lcd-tv
a lakasban,es az en plazmam.elsö esetben pl a nemet rtl nagyon csunya kockas,mig plazman nem annyira.hello hd eseteben pedig mind a kettö ugyan azt a kepminöseget produkalja.mindezt ugyan azon belterivel,es hdmi kimeneten keresztül.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18234. Elküldve:
2010-05-23 15:02:17 |
[5944.] |
ma is esik?? csak mert most meg Poor Signal. lathato.
|
| |
|
[válaszok erre: #18238]
|
[előzmény: (18230) freee hd, 2010-05-22 18:52:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18229. Elküldve:
2010-05-22 18:31:43 |
[5945.] |
Jo a müsor a NatGeo HD-n
No Signal nevü müsor van
|
| |
|
[válaszok erre: #18230]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4550. Elküldve:
2010-05-21 16:13:33 |
[5946.] |
Valamit azert meg szeretnek kerdezni. Hogy muxik a szoft frissites? Usb-n vagy rs232 vagy lan?
|
| |
|
[válaszok erre: #4551]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4536. Elküldve:
2010-05-21 14:07:49 |
[5947.] |
köszi. nekem a lenyeges szempont az usb felvetel,es szoftver csere lehetöseg,meg a conax kartya tamogatas.mas nem nagyon kell.
megosztast nem hasznalok,ugyhogy az nem izgat.
akkor a 800HD lesz a jo nekem.
|
| |
|
[válaszok erre: #4538]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4529. Elküldve:
2010-05-21 13:29:53 |
[5948.] |
hello.
mit ajanlotok?
dreambox 500HD vagy 800HD??
melyik a jobb?
elsösorban conax kartya olvasasra / hello hd-hoz /
masod sorban usb-röl felvenni
harmad sorban pedig szoftver csere melyiken könyebb?
|
| |
|
[válaszok erre: #4530 #4531 #4532]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18195. Elküldve:
2010-05-20 19:55:13 |
[5949.] |
hehe,de akkor ö egyedüli volt! nem volt sem digi,sem t-home.falun meg az hogy kabel tv??nem is tudtak mi az.
|
| |
|
|
[előzmény: (18193) LZsolt, 2010-05-20 19:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18194. Elküldve:
2010-05-20 19:53:52 |
[5950.] |
nem a penz hianyrol van szo.felesleges a rengeteg töltelek csatorna.erted,nem kell! nem kell sem a film+2 sem fem sem egyeb baromsagok.it ez a kinalat van es kesz.
2 lehetöseg van.aki megteheti,az elöfizet,aki nem teheti meg,az meg biztos hogy mast fog helyette elöfizetni,vagy eppen nem elöfizetni.
az eletben nem csak a tv nezes van.en örülnek,ha eljutnak valahova,de munkambol adodoan nem tehetem.ezert nekem este csak ez marad kikapcsolodasnak.söt,ez sem mindig,mert legtöbször elalszom rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #18233]
|
[előzmény: (18190) LZsolt, 2010-05-20 19:40:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|